Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) csenor válasza purcigeorge (#25050) üzenetére


csenor
senior tag

A zárképernyőn nekem telenort ír, de ha a felső sávot lehúzom akkor a bal felső sarokba az van, hogy csak segélyhívás, de tökéletesen működik a telefon. :U

(#25052) purcigeorge válasza csenor (#25051) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Igen, ilyet eddig csak az Oxygen os csinált.

(#25053) kinghaxor válasza purcigeorge (#25050) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nekem frissen otg-ről teljesen legyalult telefonra telepített sultan csinálta ezt. Betöltött a rendszer és azt írta nincs hálózat, csak segélyhívás van. Minden telepítés után igy volt az első betöltés után. Viszont ha újra lett indítva a telefon akkor minden esetben megjavult. Megtalálta a hálózatot.

(#25054) somasz


somasz
addikt

OPO árában van valakinek tapasztalata dual simes telefonokkal a Onehoz viszonyítva?? A minőségből és méretből nem adnék lejjebb. Ez előtt volt Xiaomi Note-om és rühelltem az anyagát a Lenovo P780 után. Hardver lehet hangyányit gyengébb, de a 4G és a jó GPS fontos. Pár tipp?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#25055) ittakary válasza somasz (#25054) üzenetére


ittakary
nagyúr

menj a dual SIMes topikba, itt nem foglalkozunk tanácsadással, ez a OnePlus One szakmai topikja!

[ Szerkesztve ]

(#25056) kelzsoca válasza dobostorta (#25039) üzenetére


kelzsoca
félisten

Indítsd újra a készüléket.

https://vertigostore.eu

(#25057) kano válasza somasz (#25054) üzenetére


kano
nagyúr

ZTE Nubia z7 vagy z7 mini. Csak ezekhez alig van használható rom.
ittaky
Te meg majd akkor használj ilyen hangnemet, ha már annyi ideje van OPO-d mint neki.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25058) ollie válasza somasz (#25054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lenovo Vibe Z2 Pro

***

(#25059) ittakary válasza kano (#25057) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem szemtelenségből mondom, de van annyi ideje One-om :D

(#25060) somasz


somasz
addikt

Srácok, nem kell itt összeugrani, azt hittem, ennyi belefér ebbe a témába. A dual simes topikban nem mindenki fogott még a kezében One-t. Ezért írtam ide. :B
Ajánlásokat köszönöm, utánuk nézek, amint tudok!

ittakary: písz, áut!

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#25061) ittakary válasza somasz (#25060) üzenetére


ittakary
nagyúr

igazából a OnePlus 2 16GB az amit ajánlanék én pl... csak kevéssel drágább mint a One 64GB

(#25062) ChrisDzsi95 válasza ittakary (#25061) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Hát, a vélemények alapján akkor inkább a One.

(#25063) ollie válasza ittakary (#25061) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

16GB kevés már, és rosszabb az akkuideje is.

***

(#25064) vinpilu válasza ChrisDzsi95 (#25062) üzenetére


vinpilu
senior tag

De most dual simest keres.

(#25065) ChrisDzsi95 válasza ollie (#25063) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

+ elvileg rosszab a hangszórója is, nincs NFC, melegszik, ráadásul szerintem még rosszabbul is néz ki :U

(#25066) somasz válasza ittakary (#25061) üzenetére


somasz
addikt

16gb nem bővíthető nem nagyon kevés manapság?

többiek megelőztek

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#25067) ChrisDzsi95 válasza vinpilu (#25064) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Jogos, bocsi :P

(#25068) LallerHUN válasza purcigeorge (#25050) üzenetére


LallerHUN
tag

5 napja van meg a telefon, egyáltalán nem moodoltam semmit nem csináltam. Egyszer csak ez történt és semmi megoldás nem volt eddig rá

(#25069) LallerHUN válasza kinghaxor (#25031) üzenetére


LallerHUN
tag

Szia! Hogy érted hogy teljes telepítés? :)

(#25070) ChrisDzsi95 válasza somasz (#25054) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Esetleg még a Meizu MX5.

(#25071) baandii


baandii
senior tag

többek javaslatára rendeltem Nillkin 9H Tempered Glass-t. remélem befog válni :)

(#25072) ChrisDzsi95 válasza baandii (#25071) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nekem is ilyen van, nagyon jó cucc, garantáltan karcmentes marad tőle, és még a repedés ellen is véd :K

(#25073) baandii válasza ChrisDzsi95 (#25072) üzenetére


baandii
senior tag

remélem majd felrakni is sikerül :D

[ Szerkesztve ]

(#25074) ChrisDzsi95 válasza baandii (#25073) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

sokkal egyszerűbb mint egy normál fóliát felrakni, csak vigyázz hogy ne maradjon a kijelzőn sehol porszem, és garantáltan meg sem fog látszódni hogy rajta van :)

(#25075) purcigeorge válasza LallerHUN (#25069) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

A #25041-es hozzászólásban van egy leírás, én ezt megpróbálnám.

[ Szerkesztve ]

(#25076) kano válasza ittakary (#25059) üzenetére


kano
nagyúr

Biztos vagy benne? Ő volt talán a 2. akinek itt volt ilyen telefonja vagy lehet, hogy az első.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#25077) somasz válasza kano (#25076) üzenetére


somasz
addikt

nem :N
valakivel összekeversz

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#25078) LallerHUN válasza purcigeorge (#25075) üzenetére


LallerHUN
tag

Szia! Megpróbáltam de ez sem segített sajnos.... Lehet tényleg vissza kell küldenem. Nem hangzik túl jól 5 napos használat után....

(#25079) purcigeorge válasza LallerHUN (#25078) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Van még egy program, ami felrakja a gyári rendszert, de teljesen legyalul mindent: http://www.wugfresh.com/brt/

(#25080) zeon.hu válasza hyperspace (#25032) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

automatizáló (pl E-robot) olyan időközönként indítja újra, amire beállítod és kiválasztható a reboot típusa is. (root kell hozzá)

#?*@&!

(#25081) berek21 válasza baandii (#25073) üzenetére


berek21
senior tag

Csak egy tipp. Fürdőszoba, zuhanyzás után garantáltan pormentes levegőjü. Ott rakd fel.

LG Velvet eladó!

(#25082) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok valaki belinkelné hol lehet gyári és custom romokat letőlteni a az One1-hez. Lehet hogy benne van az 1sz. hozzászólásban de nem találom! Köszönöm! :R

Üdv. Feri!!

(#25083) Danika256 válasza berek21 (#25081) üzenetére


Danika256
aktív tag

Igen, én is úgy csináltam, csak ajánlani tudom. Kicsit várni kell míg leüllepszik a gőz a porral, és olyankor ha ügyesek vagyunk garantáltan szuper lesz :)

(#25084) hedgehog válasza ampulla (#25030) üzenetére


hedgehog
senior tag

Egyelőre csak USAban van android pay, és nincs info róla, mikor ér át Európába (szerintem max 2 év, de sokkal kevesebb is lehet)
Itthon a Mobiltárca használható, de a cyanogen hiányosságai miatt OPOn az sem.

-- aka p3d3str1an

(#25085) petipetya válasza hedgehog (#25084) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez nem a CM hiányossága, hanem az egész rendszeré. Eleve OTP-s számla kell hozzá, ez a legnagyobb hiányosság. Az egész egy bohóckodás, nem tudom komolyan venni.

"nincs rá lezsóidő"

(#25086) DrAk3 válasza baandii (#25071) üzenetére


DrAk3
csendes tag

Az a lényeg, hogy tényleg egy porszem sem legyen rajta. Ráejted az üveget és nekem magátol kiment alóla a levegő. Tökéletes lett! Legjobb cucc! Nekem ismerősök rendeltek ilyen 500F-os cuccokat, na az semmit nem ért!

(#25087) DrAk3 válasza hedgehog (#25084) üzenetére


DrAk3
csendes tag

Mi a hiányossága a CM-nek? Ha T-s vagy és van NFC-d akkor egy sim csere után elvileg simán lehet használni?!

Szekr:. Illetve OTP nél számlád.

[ Szerkesztve ]

(#25088) axlfsi válasza somasz (#25077) üzenetére


axlfsi
veterán

Talan velem? ;) En amikor vettem meg (itt) talan nem volt senkinek sem. En voltam, aki kitaposta a postforwarding service utjat (akkor meg ugye nem lehetett Magyarorszagon venni, Csak annak volt, aki szemelyesen behozta, behozatta az akkor meg alig par darab "hivatalos" orszagbol, vagy ha Kinabol rendelt - ez utobbi meg nem volt jellemzo tavaly juliusban).

(#25085) petipetya +1

[ Szerkesztve ]

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25089) dobostorta válasza kelzsoca (#25056) üzenetére


dobostorta
tag

Újraindítás után sikerült lefrissítenem CM12.1-re, köszi szépen a segítséget :R és a telefont is. :D

Viszont valamiért nem akar a telefon LTE-re csatlakozni. :W
Telekomos vagyok és Pesten csak 3G/H+ van csak valamiért, pedig most kértem új SIM-et, és azt mondták 4G képes, és olyan adatcsomagom is van.

Tudja valaki erre mi a megoldás? :F

(#25090) LallerHUN válasza purcigeorge (#25079) üzenetére


LallerHUN
tag

De ha jól látom akkor mindenképpen rootolni és unlockolni kell? Ezek nélkül nem lehet rendes rendszer visszatevést csinálni?

(#25091) csenor


csenor
senior tag

Nillkin üvegfóliát lehet rá kapni Magyarországon, mert én nem találtam!? :U

(#25092) ChrisDzsi95 válasza dobostorta (#25089) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Sajnos az OPO nem támogatja a 800-as LTE-t, valószínűleg ezért nincs 4G.

(#25093) dobostorta válasza ChrisDzsi95 (#25092) üzenetére


dobostorta
tag

Igen, de a Telekom tudtommal támogatja az 1800 és 2600-as frekvenciát, még sincs egyáltalán 4G.

(#25094) fornettisuti válasza dobostorta (#25093) üzenetére


fornettisuti
veterán

gyari rom van?
-beallitasok
-mobilhalozati beallitasok
-preferalt halozattipus
lte-re van allitva?

lefedettsegi terkepen nezd meg adott helyen van-e lte, vagy szolgaltatotol megkerdez, hogy van-e olyan lte frekvencia sav amit opo ismer.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#25095) dobostorta válasza fornettisuti (#25094) üzenetére


dobostorta
tag

Gyári CM12.1.
Igen, 4G-re van állítva a preferált hálózat.
Megnéztem a környéken van 4G lefedettség.
Elvileg 1800 és 2600-at tudja az OPO és a Telekom is.

(#25096) fornettisuti válasza dobostorta (#25095) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha ott ahol vagy csak 800-as lte van, az a gond, igy opo szempontjabol, olyan mintha nem is lenne lte, ezert van csak a h+ / 3g.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#25097) ollie válasza dobostorta (#25093) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de egy helyen csak egy frekvenciát használnak. Kérdezd meg, hogy Budapesten melyiket, mert ha a 800-at, akkor sose lesz 4G-d. Egyébként is, a szolgáltatók Magyarország nagy részén a 800-as LTE-t használják.

***

(#25098) chosa91


chosa91
aktív tag

Kicsit off, mivel nem témába vág, DE mégis itt találkoztam a megoldással először (és azóta utoljára is).
Van a http://mailboxde.com/, sokaknak ismerős lehet, ugyanis korábban csak így tudtunk hozzájutni szeretett 1+1 készülékünkhöz. NOS én azt szeretném megkérdezni, hogy ez van-e US, CA és UK megoldásban (elsődlegesen a US érdekelne)?

"Find something boring, and make it funny!"

(#25099) ittakary válasza chosa91 (#25098) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gondolom azon jár az agyad, hogy az dollár ára kedvezőbb, mint az euró/forint

felejtsd el... rájön még az ÁFA és a VÁM is... azzal együtt pedig bőven rosszabbul járnál, mintha rendesen forintért megvennéd közvetlen magyarországi postázással

(#25100) petipetya


petipetya
nagyúr

Már többször is említettem, hogy Pesten van tés LTE, én is azt használom.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.