Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) h3lios válasza ak76 (#149) üzenetére


h3lios
addikt

Nem lehet a csempék színét kikeverni ? Ez komoly ??? :Y :Y :Y :Y :Y
Ezesetben ez lesz a wp8 világrengető újítása. ;]

#Cyberpunk
Osztom a véleményed, ami számomra kellemes a kis projektoros samu, mivel kell a hely a kivetítőnek, marad hely nagy aksinak és ha már van hely jöhet a jobb kamera. :K

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#152) NGA válasza ak76 (#149) üzenetére


NGA
addikt

Miért nekem kell bármit is bizonygatnom? Ne vegyél WP7 telefont, nem való neked. Neked az Android való

h3lios: Nem lehet kikeverni. Nekem 1 éve világoskék. Azóta nem kapcsoltam át. Nem érzem azt, hogy hetente váltogassam a szint.

[ Szerkesztve ]

(#153) ak76 válasza Sztbeni (#143) üzenetére


ak76
senior tag

Ezt mondjuk kétlem,persze én is hajlok rá hogy valami konteo rejtőzik a Nokia kivéreztetése mögött,de emlékszem én azokra a délceg időkre is,amikor a Nokia MEGTEHETTE hogy összecsapott,selejtes bughalmaz SW-vel dobja piacra pld az N95 8GB-t amire akkoriban mindenki várt,és minden szerencsétlen aki megvette kőkemény 180-200 ezer forintokért remegve várta a firmware frissítéseket,hátha javul valamit a szinte használhatatlan rendszer....

A Nokia szabadesése ekkoriban kezdődött,meg a szánalmas utód csúcsmodellekkel az N96-al,meg a megkésett N97-el,amikor már a kapacitív touch screen kopogott az ajtón,ők még mindig a szar rezisztívvel görcsöltek,no és az átportolt S60...arról inkább ne is beszéljünk,egy 150-ezres N8 meg az a kurva S60,amit ráerőltettek,brrrrrrrrrrrrrrrrrr :Y
A Nokia itt cseszte el,az Apple.nek nem volt túl kemény dolga,egyetlen jól működő,tetszetős designos készülékkel küldte padlóra az egész szerencsétlenkedő,önhitt,pökhendi kövület Nokiát,a Samsungnak már nem sok dolga akadt.
A végük pedig ez a "mindent egy lapra WP7" lesz,ilyenre szerintem még nem volt precedens hogy egy ekkora multicég ilyen szinten fejest ugorjon a "minden mindegy jöhet bármi feelingbe",egyszerűen ilyet nem szabad csinálni,kell hogy legyen egy tartalék,egy B terv,mondjuk a Meego,vagy a franc se tudja.... :(

(#154) ak76 válasza NGA (#152) üzenetére


ak76
senior tag

Látom átment amit ezzel a 7 kérdéssel mondani akartam...

Akkor még egyszer nekifutnék,a WP7 ebben a formájában egy BÉTA rendszer,2010 ben ilyen ALAP funkciók nélkül kiadni egy okostelefonnak szánt eszközt,mint láthatjuk egyértelműen BUKÁS,ha eddig nem sikerült tisztességes szeletet kiharapniuk a tortából (globálisan 2% a wm-el együtt,wazz,még a BADA is jobban áll!!!),akkor ezután sem lesz másként,jöhetnek bármivel,a felhasználók nem hülyék,az MS nem Apple,az a hype,az a sznobfaktor ami az almát körbelengi sehol nincs az MS-nél,hiába a Nokia,hiába a likvid csecsebecse rendszer ha olyan tuflák buta az egész,mint egy faék.
De mondom,ha a WP8 at gyökeresen átszabják,nagyobb szabadságot adva az usereknek,talán nincs veszve minden,talán nem hal bele a Nokia.

(#155) h3lios válasza ak76 (#153) üzenetére


h3lios
addikt

Mindenben egyet értek !
A Meego ba befektetni és kiadni 1 telefont és aztán ejteni az egészet, hát nem valami lángész dolog. Ha már megvolt a működő rendszer, meg kellett volna venni a jogokat az Inteltől és onnantól kamatoztatni azt a rengeteg tudást aminek birtokában voltak. A sok szaki biztosan tudta volna szépen folytatni, amit már egyszer kiadtak 1 telefonra. A Symbianál biztosabb támasz (amit kirúgtak a cég alól) lehetett volna. De akkor a MS nem ugráltathatná a céget kénye-kedve szerint. :(

B-tag: H3lios#2825

(#156) NGA válasza ak76 (#154) üzenetére


NGA
addikt

Mint irtam, ha neked ez a legfontosabb 7 szempont, akkor ne vegyél wp7/8 telefont. A kötöttségek a 8-ban is meglesznek.

(#157) ak76 válasza NGA (#156) üzenetére


ak76
senior tag

Tévedés,nem NEKEM a legfontosabb 7 szempont,sokkal inkább a potenciális vásárlóknak.
Többnyire ezeken(is )vérzett el a WP7,és ezért került véglegesen szopóára a nagy N is,lévén WP7 futtató.

"A kötöttségek a 8-ban is meglesznek."

Üsse kő,akkor mobilfronton elvéreznek,részemről OK,rühellem az MS-t mint a szart...

[ Szerkesztve ]

(#158) h3lios válasza NGA (#156) üzenetére


h3lios
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy ezzel rengeteg ember van így és így a jövőben senki nem fog nokia alapú wp-t venni, mert csődbe megy a cég. És ebben az a szomorú, hogy pont a MS-tól várták a megváltást, erre csak rontott az együttműködés a helyzeten. :(

B-tag: H3lios#2825

(#159) NGA válasza h3lios (#158) üzenetére


NGA
addikt

Ne haragudjatok droidosok, de most már unalmasok vagytok, innentól itt nem érdekel a véleményetek. Ugyanazt a mantrát ismétlitek mindenhol. Ha ennyire szar a nokia és a wp7, akkor minek irogattok ide? A jövő majd eldönt mindent. Addig is elégedetten használom a win7-et és a wp7-et

[ Szerkesztve ]

(#160) Cyberpunk válasza NGA (#159) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ugyan ezt kérdezhetnék tőled.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#161) mukibuci válasza Cyberpunk (#160) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

helló, ez egy nokia topik, nem kukadroid ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#162) ak76 válasza NGA (#159) üzenetére


ak76
senior tag

Droidosok???
WTF?
Azért mert SGS2-t használok?
Barátom,nekem volt LG Optimusom,Samsung Omnia7-m,WP7.5 -el is, és többször is,lévén adom-veszem őket,engem elfogultsággal csak olyanok vádolnak akik nem tudják hány tucat készülék fut át a kezeim között havonta,tehát hagyjuk is ezt a droidosok c bullshitet,és hogy miért szarozzuk a Nokiát,hát talán azért mert ez egy Nokiáról szóló topic,amiben a Nokia épp szabadesést produkálva zuhan bele a nemlétbe?
Dícsérni kéne,az jó lenne,meg konstruktív?
Ha csak egyetlen százalék esély van arra hogy valaki a nagy N-nél,vagy valami WP7 fejlesztői csoportnál olvassa ezt,vagy a többi wp hetest fikázó fórumot,már megérte oltani őket,hátha a fejükhöz kapnak végre!

(#163) Cyberpunk válasza mukibuci (#161) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát jó pár Nokiám volt már, a legelső mobilom is ilyen volt, szóval lényegében hazajárok. :P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#164) h3lios


h3lios
addikt

A mai napig egy nokia a kedvencem formatervben és nekem is volt sok ilyen telefonom.
Azért azon el kellene gondolkozni, hogy a Samu idén döntötte meg a Nokia eladási rekordját.
Most a cég fő platformja, a WP elmarad a Samsung B tervét jelentő Badától, ez számomra megdöbbentő adat. És a cikk pont erről szól !

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#165) ak76 válasza h3lios (#164) üzenetére


ak76
senior tag

Az én mindenkori kedvenceim egyike a 6700 classic,meg a régi csúcs 8850-es,azok voltak a Telefonok számomra :K

(#166) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#167) Воланд válasza mukibuci (#166) üzenetére


Воланд
titán

topic zarhato. :DDD :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#168) h3lios válasza ak76 (#165) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem akkoriban amikor megjelent a 6600 álom volt, sok éven át venni akartam, de iszonyat drága volt. Most még mindig tetszik a design és viszonylag használt darabokat adnak-vesznek az eBay-en 10k-ért. A jobbak 15 körül mennek, ami azért nem kis dolog tekintve, hogy a mai követelményeknek nem igen tesz eleget. Egyszer tényleg rászánom magamat és megveszem. Akkor már 8-16 magos procik fognak duruzsolni, de nekem lesz egy telefonom ami egy hetet elmegy, amíg a tepsiket óránként kell majd tölteni. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#169) ak76 válasza h3lios (#168) üzenetére


ak76
senior tag

6600?
Ez?:[link]
fene a gusztusodat... :D :D

(#170) h3lios válasza ak76 (#169) üzenetére


h3lios
addikt

Amikor kijött nyaggattam a szüleimet érte. :DDD
Tegyük hozzá ma is 1 nokia nevezetesen a Lumia 900 (Batman) tetszik a legjobban. :)

B-tag: H3lios#2825

(#171) ak76 válasza h3lios (#170) üzenetére


ak76
senior tag

Jól néz ki a 800/900 széria,szó se róla,bár sztem ez az egybe öntött polikarbonát ház elég sérülékeny.
Lehet neked is Betmen edisön' Nokiád,veszel egy 800/900-ast,és a hátuljára gravíroztatod a denevér logót,pár ezresért.
Jobb lesz mint az eredeti. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#172) h3lios válasza ak76 (#171) üzenetére


h3lios
addikt

De Batman mobilja nem kopik. :DD :P
Egyébként a Lumia 800 nem tetszik, a gombok elhelyezés meg a túl nagy alsó sáv nem tetszik, ellenben a 900.... Gyönyörű, szóval engem nem hatna meg a csőd, legalább lenne 1 olcsó szép telefonom :))

B-tag: H3lios#2825

(#173) Cyberpunk válasza h3lios (#168) üzenetére


Cyberpunk
félisten

7710 a "Mátrix phone" :C :R De a jó kis 3210 vagy régebbről a 2110-hez is jó emlékek fűznek. Vagy a kommunikátorok , E52, N900, meg az N9. Most meg a 808-al is nagyot alkottak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#174) h3lios válasza Cyberpunk (#173) üzenetére


h3lios
addikt

Tudnak ők telefont gyártani, csak valahogy mindig az os-en mennek el a dolgok. :(((

B-tag: H3lios#2825

(#175) tome.jr válasza Cyberpunk (#173) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem volt Nokia 2110-em a nagy akksival, mai napig megvan. Túl sok szép emlék nem fűződik hozzá, egyik zsebembe sem fért bele.

[ Szerkesztve ]

(#176) Sofian


Sofian
őstag

Szvsz egy dolog tisztán látható... Felesleges nyomni az Androidot a Nokiákra illetve a vissza a Symbiant mantrákat...
Mostmár a Nokia marad a WP7-nél... már nincs visszaút... nincs idő droidozni, sem visszaállni Symbianra... Egy telefon megtervezése és sorozatgyártása majd piacradobása nem 2 hét...

(#177) Cyberpunk válasza tome.jr (#175) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam egészen horror dolgokat is túlélt, talán ezért emlékszek rá kedvesen.:D Bár tény hogy az az igazi féltégla mobil volt. ;]

Sofian: a legnagyobb hiba a Meego kukázása volt. És így hogy nincs más rendszerük, a Symbian az is megy a levesbe mint tudjuk. Mindent egy rendszerre tettek fel, hol ott egyáltalán nem volt biztos a WP7 sikere, és mint látszik nem is nagyon megy a szekér. de hát érthető, ha egy volt MS emberke került a vállalat élére, nem is történhetett volna máshogy. Összeesküvés elméletek ide vagy oda, ez nem csak nekem furcsa. Lehet ez egy klasszikus trójai faló szindróma. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#178) catroot


catroot
veterán

Rohadtul kezdem megérteni moonman-t.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#179) #13260800 válasza NGA (#159) üzenetére


#13260800
törölt tag

Bocsánat! De én épp egy Nokia N900-t "taposok" (hozzá teszem ilyen jó telefonom még sose volt, nem is akarom lecserélni talán csak egy 808-ra mert az is nagyon bejövős igaz az főleg a multimédiás és kamerás képességei miatt)! Kikérem magamnak a Droidos jelzőt. Igaz régebben volt olyan telefonom is.

[ Szerkesztve ]

(#180) stewe780 válasza ak76 (#60) üzenetére


stewe780
őstag

Ha így haladnak, 98-év múlva övék a teljes piac :D Amit az ms simán kivár, csak épp a Nokia csődbemegy. De senki se szomorkodjon, mert közvetlenül a csődbejelentésekor már olyan kínai gyártóvá degradálódott fosbányát csinálnak belőle, amit nem érdemes sajnálni.
A miértben pedig egyértelműen az egy lapra mindent politikát látom problémának. Ezt pedig akármennyire is rosszul ment a szekér Ellopnak köszönheti a cég. A tendenciák persze régebben kezdődtek, de az is biztos, hogy Ellop ahelyett, hogy megfordította volna, inkább felgyorsította.
A legrosszabb döntés a symbi végének a bejelentése volt. Ez a hír önmagában generált egy akkora kereslet esést, amit a wp telók eladása nem kompenzált, mivel még vagy egy évig nem is került nokiás wp teló a boltokba. Ez pedig egyszerű vezetői hiba.
Ellop miért csinálta így? Jó kérdés. Lehet, hogy szimplán hülye. De ugye itt van az az elmélet is, hogy esetleg ólcsóért akarta átjátszani a Nokiát az Ms-nek. Az valószínű, hogy ebből cégvásárlás lesz. Az, hogy épp az Ms, vagy más veszi meg, majd eldől. Ami biztos, hogy az Ms szeretett volna telefon hardvert is gyártani, voltak régen erre irányuló próbálkozásai, de akkor nem jött be, talán majd most.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#181) Napfénysüti válasza gabancs (#111) üzenetére

Köszönöm hogy elmondod helyettem minek lettem az áldozata és mit kellene gondolnom. Azért én használom a rendszert és én tudom mi kell. Én se mondom rád hogy te a másik rendszer áldozata lettél mert megvezettek.
Ahogy utánad leírta valaki tényleg nem lehet sok közöd a WP7-hez. De akkor legalább ne mondd meg egy olyannak akinek az van hogy mit gondoljon... :U

Més que un club!

(#182) #13260800 válasza stewe780 (#180) üzenetére


#13260800
törölt tag

Pontosan! Sose fogom megérteni miért kellet bejelenteni a Symbian végét. Ahelyett, hogy szórták volna a piacra, hogy az átmeneti időben minél kisebb piacot veszítsenek. Ellop vagy az MS embere vagy szimplán hülye. Közben meg megy a lecsóba az egyetlen megmaradt Globálisan jelentős Európai Mobil cég. Miközben több Európai gyárat leépítenek bezárnak köztük Magyart is. Páros lábbal kellene kirugni! Érthetetlen, hogy került egyáltalán oda.

[ Szerkesztve ]

(#183) Napfénysüti válasza catroot (#178) üzenetére

Én is. Ez egy katasztrófa itt. Lehet tényleg zárni kellene. :U

Més que un club!

(#184) Quasi_modo válasza Napfénysüti (#183) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor majd itt folytatjuk...

valami

(#185) catroot válasza Napfénysüti (#183) üzenetére


catroot
veterán

Azt azért nem, szvsz a vélemény szabad. Az más, hogy nem tetszik, de ez van... ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#186) Napfénysüti válasza catroot (#185) üzenetére

Kultúrált és ésszerű határok között persze de itt már kicsit szerintem túllőttek ezeken.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#187) Liudvikas válasza Napfénysüti (#186) üzenetére


Liudvikas
tag

az utolsó symbian szamurájok ;]

(#188) jacis válasza stewe780 (#180) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem is van valami sumákság Elop bácsi körül, de nem tudom elhinni, hogy van opyan befektető aki ezt végignézi és megengedi Neki. Ki az aki engedi, hogy a pénzét talicskaszámra tolják bele a megsemmisítőbe?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#189) stewe780 válasza jacis (#188) üzenetére


stewe780
őstag

Mert mi mást tudnának tenni? Tegyük fel, hogy igaz az elmélet, akkor mit tud egy befektető tenni mondjuk az Ms-el szemben? Ja és tegyük hozzá, hogy elvileg Ellop vett egy csomó Nokia részvényt, és most elég hitelesen elsírhatja a többi befektető felé, hogy bizony Ő a legnagyobb vesztese a jelenlegi összeomlásnak, úgyhogy senki se panaszkodjon.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#190) Cyberpunk válasza Napfénysüti (#186) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Túlreagálod egy kissé!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#191) stewe780


stewe780
őstag

Ha logikusan elkezdünk gondolkodni, akkor 2 lehetőség van:
a., Ellop sziplán hüye
b., tudatos döntésekkel direkt sorvassza a céget

Márpedig én hiszek benne, hogy ilyen magas pozícióban nem lehet szimplán hülye valaki.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#192) Gery1987


Gery1987
őstag

Kedves közönség!

Az tény, hogy a Nokia elkövette azt hibát, hogy úgy jelentette be a Windows Phone átállást, hogy egy darab készülék nem volt mögötte. Ezzel gyakorlatilag kinyírta a Symbian-t, amit akárhogy osztunk, szorzunk egy sok mindenre képes op.rendszer. Kevés telefon képes egyszerre az USB OTG-re, FM transzmitter...és még sorolhatnám.

És igen, egy Symbian-os Nokia használója vagyok, konkrétan: Nokia 500. Ha nagybetűs TELEFON-ra vágyik az inkább, mint az Android. A WP is inkább telefonnak van kitalálva mintsem egy kis PC-nek ami vagy bedöglik, vagy nem.

És egy maszek vélemény az Android-ról: az olcsó készülékeken látszik, hogy mennyire meg van kötve, hogy minek kell benne lennie. Azért egy 528 MHz-es készüléket kiadni (ZTE Arizona) az elég morbid. Úgyhogy no komment. Mert a Symbian-t legalább lehet butítani a nélkül, hogy a rendszer megérezné.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#193) Воланд válasza stewe780 (#189) üzenetére


Воланд
titán

hmm, mit is tudnak tenni a nagy befektetok, akik tele vannak nokia reszvenyekkel? mondjuk nem valasszak ujra elopot? hoppa, megis megtortent. mondom en, hogy az osszes befekteto hulye, miert nem olvasnak ma forumot, ott ugyis le van irva a tuti egy csomo hozzaerto altal.

agm - idei agm eredmenye

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#194) mukibuci válasza Воланд (#193) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

levágott lófejet találtak az ágyukban, és nem merték leváltani ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#195) MR007RM


MR007RM
addikt

A befektetők használnak mobiltelefont? Az is lehet szinte mindnek iPhone-ja van. Én küldenék mindegyiknek fejenként egy 808-ast ajándékba. Hátha.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#196) Воланд válasza MR007RM (#195) üzenetére


Воланд
titán

nem, fustjelekkel, meg galambpostaval kommunikalnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#197) stewe780 válasza Воланд (#193) üzenetére


stewe780
őstag

Ellop azzal a köteg részvénnyel a zsebében elég hitelesen el tudja adni magát. Miért akarna rosszat a cégnek, ha ő is bukik rajta? A megvezetett befektetők szépen elvesztik a pénzüket, Ellop veszteségeit viszont közvetett módon az Ms kompenzálni fogja. Ha nem így lesz, akkor marad az a., változat, miszerint Elop szimplán hülye.
Azért visszakérdezek: van olyan aki szerint a jelenlegi számok, és eredmény(telenség)ek ellenére helyes az irány?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#198) margithid


margithid
veterán

Azért ez a cikk is elég érdekes.
Meego váltaná fel az olcsó mobilokban lévő S40et?
Azért ez ha megvalósulna nagyot szólhatna, 20-40k-s telefonok meegoval jók lennének.
Feljebb meg ott lenne wp.
Kérdés megvalósul-e és ha igen mikor.
Nincs sok vesztenivaló ideje nokiának.

(#199) Воланд válasza stewe780 (#197) üzenetére


Воланд
titán

"Ellop azzal a köteg részvénnyel a zsebében elég hitelesen el tudja adni magát. Miért akarna rosszat a cégnek, ha ő is bukik rajta?"

hat persze, mert 100 darab reszveny, meg tobb ezer reszveny pont ugyan annyit er. nem tudom a konkret szamokat, de szvsz hasonlo lehet az arany egy nagybefekteto, meg elop kozott.

"A megvezetett befektetők szépen elvesztik a pénzüket, Ellop veszteségeit viszont közvetett módon az Ms kompenzálni fogja."

jah, persze, mert tobb tiz millio dollar sorsarol donto embereket csak ugy meg lehet vezetni.

"Ha nem így lesz, akkor marad az a., változat, miszerint Elop szimplán hülye."

igen, persze. a tenyek ne zavarjanak, hogy a nokia igazgatotanacsa 11 fobol all.

"Azért visszakérdezek: van olyan aki szerint a jelenlegi számok, és eredmény(telenség)ek ellenére helyes az irány?"

ismet ne zavarjanak a tenyek, miszerint elop-ot nem zavartak el a reszvenyesek. jah, de varj, azok hulyek, hiszen meg vannak vezetve.

be lett jelentve anno a nokia atalakitasa, atszervezesek, meg lett mondva, hogy ket ev kell hozza es hogy az a ket ev nem lesz valami fenyes. persze, abba lehet hagyni felidoben, pusztan az egyenlo lenne az ongyilkosaggal, de hat itt mindenki ert hozza, hogy mit kellene csinalni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#200) Cyberpunk válasza Воланд (#199) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sokáig nem marad visszont, ha a tendencia így folytatódik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.