Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Воланд válasza Cyberpunk (#200) üzenetére


Воланд
titán

"A Nokia esetén az idei évre veszteséget várnak az elemzők, ami tekintve a menedzsment sorozatos profit warningjait, nem valószínű, hogy javulást mutat az elkövetkezendő hónapokban. A vezetőség tavaly, amikor bejelentette, hogy a Microsofttal szövetkezik, közölte, hogy két évig tarthat az átmeneti időszak a vállalatnál. Ebben úgy tűnik, hogy még egyelőre bíznak az elemzők, hiszen jövőre már profitot jósolnak." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#202) Cyberpunk válasza Воланд (#201) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát hinni a mesékben meg a templomban. De majd elválik mi lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#203) Quasi_modo válasza Воланд (#193) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azok a befektetők akik még Nokia részvényeket akarnak vásárolni biztosan megszavazzák Elop-ot, mivel személyében garanciát látnak a még olcsóbb részvényvásárlásra.

valami

(#204) Ricardo válasza margithid (#198) üzenetére


Ricardo
félisten

Az érdekes lenne. Egy rendesen összerakott középkategóriás meego alapú telefon (fényképezőt, meg egy két hardveres dolgot leszámítva) , felvenné a versenyt a felsős WP darabokkal.

(#205) Quasi_modo válasza Ricardo (#204) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Sőt le is hagynák őket.

valami

(#206) Ricardo válasza Quasi_modo (#205) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolom a kijelző felbontás, meg fénykép/ videó minőségben elmaradnának (közép kategória lévén nem kapnák meg a legjobb modulokat), de minden másban versenyképesek lennének.

(#207) stewe780 válasza Воланд (#199) üzenetére


stewe780
őstag

Úgy veszem ki, hogy te sem látod mi lesz ebből, csak a nagybefektetők döntése mögé bújsz. Mert a nagybefektetők biztosan értenek hozzá, jobban mint mi. Megsúgom, azoknak a nagybefektetőeknek ez egy rulettasztal, és sokszor raknak olyanra, ami nem biztos, hogy bejön. Ezek nem elektronikai zsenik. Milliárdosok, bankok, brókerek, akik a saját, vagy épp a rájuk bízott pénzből megpróbálnak többet összehozni. Ez persze sokszor bejön, néha viszont csődbe megy pár bank, mint ahogy pár éve láthattuk..., de mindenesetre amögé bújva okoskodni (minden mondatomat azzal megválaszolni), hogy a nagybefektetők mindent jobban tudnak, mint egy átlag user, nem szerencsés.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#208) stewe780 válasza Воланд (#199) üzenetére


stewe780
őstag

dupla...

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#209) Воланд válasza stewe780 (#207) üzenetére


Воланд
titán

"Úgy veszem ki, hogy te sem látod mi lesz ebből, csak a nagybefektetők döntése mögé bújsz."

miert, neked talan van varazsgombod es latod?

"és sokszor raknak olyanra, ami nem biztos, hogy bejön"

pontosan, vagy bejon, vagy nem. de eleg vicces a fotelbol megmondani a tutit, hogy marpedig "elop meg az osszes reszvenyes hulye mert nem meego, meg android".

"de mindenesetre amögé bújva okoskodni (minden mondatomat azzal megválaszolni), hogy a nagybefektetők mindent jobban tudnak, mint egy átlag user, nem szerencsés."

az pl. nem okoskodas az, hogy megmondom, hogy nem elop iranyitja egyedul a nokiat. ;)

meg egyebkent sem azon van a hangsuly, hogy mindent jobban tudnak, hanem azon, hogy egy atalakitas kozepen tart a nokia es nem lesznek hulyek felidoben hatraarcot csinalni. teszem azt, jovoheten bejelentik, hogy nem lesz tobb wp, hanem lesz meego, meg droid. az kb. meg fel ev, hogy egy - ket keszulekkel ki tudjanak jonni a piacra (ennyi volt amig a wp-s lumiak megjelentek) es meg egy fel ev, amig vilagszerte be tudjak vezetni az uj keszulekeket (ennyi volt, amig a wp-s lumiak megjelentek a legtobb orszagban). es az elso fel ev ugy telne el, hogy meg brutalisabban esnenek az eladasok, a masodik fel ev meg ugy telne el, hogy meg nehezebben tudnanak ujra piacot szerezni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#210) Cyberpunk válasza Воланд (#209) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk csak elvegetálnak valahogy, de egy Pureview WP8-as csúcs modelt adjanak ki a csőd előtt, mert olyan kelleni fog.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#211) Воланд válasza Cyberpunk (#210) üzenetére


Воланд
titán

max jon a nagyobb tokeinjekcio az ms-tol, de iden szvsz tuti, hogy nem hagyjak, hogy bebukjon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#212) stewe780 válasza Воланд (#209) üzenetére


stewe780
őstag

Meego, meg android? Hagyjál már. A Meego-t jelenlegi formájában jobban jártak volna, ha ki sem adják. Egyetlen készülék miatt fenntartani a supportot elég drága hobbi. Az Android sem igazi alternatíva, mert ott ugye senki sem húzza ki őket. Azt meg már gondolom akkor is látták, hogy itt önerőből csak a kapuzárás jön.
Én, de ezt már fentebb is írtam, a symbi bezárását látom problémának. Illetve nem is a bezárását, hanem annak bejelentését. Ha az elmarad, attól még mindent csinálhattak volna ugyanígy, mégis szabadon kifutna a platform, nem pedig fentről kényszerítve szűnne meg. Esetleg egy alsó kategóriának meghagyni sem lett volna drága dolog.
Természetesen a jelen helyzetben folytatni kell amit elkezdtek, ha már Ms akkor teljes mellszélességgel. De ettől még a multbéli döntéseket kritizálhatom, akkor is megtettem.
Ja és nincsen semmi féle csodavárás. Ha 1szer bejelentették a symbi végét akkor egy visszakozás, egy esetleges megtartó bejelentés sem fordítaná meg a trendet, jól tudom. Csak, hát szar látni a kedvenc platformom végét, főleg úgy, hogy magával rántja az egśz céget.
Amiben viszont reménykedem, hogy mire kijönnek egy legalább n8 féle kamerával wp alá. Addigra a wp is kinövi a gyermekbetegségeit, bizonyítja az életképességét. A Nokia meg egy htc méretű cégként elkerüli a véget jelentő felvásárlást, és újra bizonyítani tud. Talán ebben látnak esélyt a nagybefektetők is, akik egyébként ugyanúgy egy kényelmes fotelből probálják megsaccolni a tutit.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#213) Воланд válasza stewe780 (#212) üzenetére


Воланд
titán

"Meego, meg android? Hagyjál már. A Meego-t jelenlegi formájában jobban jártak volna, ha ki sem adják. Egyetlen készülék miatt fenntartani a supportot elég drága hobbi. Az Android sem igazi alternatíva, mert ott ugye senki sem húzza ki őket. Azt meg már gondolom akkor is látták, hogy itt önerőből csak a kapuzárás jön."

jo, hat a meego hivok szerintem ugy gondoljak, hogy sok szep modell volt meg raktaron, csak elop bezuzatta az osszeset. az androiddal kapcsolatban pedig a google aztan tuti, hogy nem adott volna egy centet sem a nokianak azert, hogy droidos keszulekekket dobjon a piacra. szoval ezekben egyetertunk. :K

"Én, de ezt már fentebb is írtam, a symbi bezárását látom problémának. Illetve nem is a bezárását, hanem annak bejelentését."

innentol viszont csak felig-meddig ertek veled egyet. szerintem nem volt hiba a symbian veget bejelenteni, hanem az volt a hiba, hogy februarban bejelentettek az egyuttmukodest, majd aprilisban alairtak a szukseges dokumentumokat, a wp-s keszulekekre meg egeszen oszig varni kellett es akkor is alig egy tucat orszagban jelentek meg (es az utan sem volt valami gyors a kulonbozo piacokra valo bevezetes). persze, ertem en, hogy kellett a penz, meg gondolom nem volt egyszeru az atallas, na meg a nodo-s lumiak sem arattak volna osztatlan sikert (es akkor finoman fogalmaztam), de akarhogy is nezzuk, ez tobb mint fel ev toketlenkedes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#214) stewe780 válasza Воланд (#213) üzenetére


stewe780
őstag

Te, én ezt nem ragozom tovább. Az utolsó hozzászólásodban felvetett kiegészítéseket el tudom fogadni. Szerntem is. Ott a pont. :)

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#215) MR007RM


MR007RM
addikt


Inkább ilyen emberekre lenne szükség most a Nokiánál, olyanakra akik hírnevet hoznak, eredményeket tudnak felmutatni. Ja, ez Symbian brancs? Ők is lapátra fognak kerülni? Vissza kell hozni a symbit!

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#216) margithid válasza MR007RM (#215) üzenetére


margithid
veterán

Symbian szvsz egy elavult rendszer. Jobb lenne inkább minél hamarabb befejezni az ilyen OS-sel gyártott telefonok kiadását.
WP bejöhet, főleg ha microsoft is nyomja nokiát, plussz ha tényleg fejlesztgetnék meego-t és olyan ársávban (20-40k Ft) adnának ki telefonokat amik nem zavarják wp eladásait, akkor valóban jó lehet újra minden.
Symbianon már 3 éve is látszott, hogy sehogy sem veszi fel androiddal és iOS-sel a harcot. Marketingszempontból végképp nem.

(#217) MR007RM válasza margithid (#216) üzenetére


MR007RM
addikt

Az ne zavarjon egy cseppet sem, hogy mi van a kezükben. :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#218) margithid válasza MR007RM (#217) üzenetére


margithid
veterán

Én arról nem írtam semmit, hogy mi van a kezükben, csak a véleményemet írtam le.
Amúgy azt nem értem itt sokakban, hogy személyes sértésnek érzik ha a kedvenc oprendszeűkről bárki írni mer negatív dolgot.
Fogadjuk el, hogy mindenkinek más a véleménye és majd a jővő megmutatja kinek volt igaza..
Amúgy nagyon kiváncsi leszek a 808 piaci szereplésére, de szerintem iszonyat nagy bukta lesz. Klassz dolog a kamera, de ősszel már kijöhet hasonló wp-s telefon is. Nem is beszélve új iphoneról, samsung galaxy 3ról. Ezek mind olyan telefonok amelyek bent vannak a köztudatban, symbianról meg sokaknak a régmúlt jut eszükbe. Hozzáteszem nem fanokról bezsélek, hanem egyszerű telefonvásárló emberekről. És a piacot ők irányítják, nem az ilyen fórumra írogató emberek.

(#219) MR007RM válasza margithid (#218) üzenetére


MR007RM
addikt

És szerinted egy SGS3-at egy 4 magos szörnyeteget mennyivel lehet jobban használni a valós életben, mint egy mostani csúcs Symbian telót a jelen funkcionalitásával?. A valós életben az egyszerű nem fórum látogató ember kezében? Számít az a többségnek, hogy milyen a proci, ram, rendszer...........? A 808 piaci szereplését nézheted a háttérben a youtubon meg a peremvidékeken. A Nokia nem tud mit kezdeni vele, más tudna. Esélye sincs megmutatni a többivel szemben mit is ér valójában. Egyenlőre. Itt az oldalon miért is nem tesztelték már le? A Lumia 900 mellé miért nem adtak egy 808-ast is? Mi az akadálya?

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#220) Quasi_modo válasza margithid (#216) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Symbian szvsz egy elavult rendszer.
Szerintem te sem tudod megmondani, hogy miért.
WP bejöhet, főleg ha microsoft is nyomja nokiát,
Főleg inkább, ha a hibáit és hiányosságait kiküszöbölik.
Symbianon már 3 éve is látszott, hogy sehogy sem veszi fel androiddal és iOS-sel a harcot
Az akkor volt. A mostanit láttad ?
Amúgy nagyon kiváncsi leszek a 808 piaci szereplésére, de szerintem iszonyat nagy bukta lesz
Na erre viszont ne fogadj. Meglehet több fog fogyni belőle mint az eddigi összes WP-s eladás.
de ősszel már kijöhet hasonló wp-s telefon is
Hiszem ha látom. És akkor mellé az a rendszer lesz alatta, ami most sokaknak nem jön be.

[ Szerkesztve ]

valami

(#221) margithid válasza MR007RM (#219) üzenetére


margithid
veterán

Pont az az akadálya, hogy nem akarják ezt "nyomni".
Láttál pl nokia n9es reklámot? Pedig tesztek alapján egész jó kis telefon.
És a symbian ezért nem lesz versenyképes, mivel ebből adódóan nem fejlesztenek rá igy kiesik a vásárlóközönség kegyeiből.
Amit nem értek, ha már a symbiant kukázták, legalább a meegoról adhatnának ki egyértelmű nyilatkozatott, hogy mi lesz vele. (és mikor)
Nekem pl symbian azért se lenne jó mert nincs teamviewer app hozzá és még sok más se. Abban se vagyok biztos, hogy neutron player minöségű zenelejátszó van a nokia appok között. És még sorolhatnám...
Én örülök neki, hogy kukázza nokia symbiant, már csak azon okból is, hogy ez a túlélését fogja jelenteni.

Quasi_modo

Nekem a symbian a fent emlitett apphiány miatt nem pálya, de az újhoz valóban nem volt még szerencsém. A régi viszont nagyon rossz volt, lassú, akadozó, fagyott.
Csak, hogy ne higyétek, hogy android fan vagyok, ezt se szeretem, főleg az akadásai miatt.
Ezért is fogom kipróbálni wp8 után a nokiát. Nekem az eddigi mobil oprendszerek közül a wp jött be leginkább, főleg egyszerűsége miatt.

[ Szerkesztve ]

(#222) Cyberpunk válasza MR007RM (#219) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen ott egy brutális gép erre cseszik kiadni nálunk. :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#223) Quasi_modo válasza margithid (#221) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A régi viszont nagyon rossz volt, lassú, akadozó, fagyott.
A fagyáshoz annyit, hogy azt legtöbbször a bizonytalan forrásból származó tört progik okozták. Egyébként pont annyit fagyott mint a többi rendszer.

valami

(#224) Napfénysüti válasza Quasi_modo (#220) üzenetére

Elsőre: felhasználói élmény? Bár az újabbak már egy fokkal jobbak ebben de azért nem az igaziak még.

Més que un club!

(#225) Quasi_modo válasza Napfénysüti (#224) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

felhasználói élmény
Ezt a hülye szókapcsolatot azt hiszem az almafon kapcsán találták ki, azóta is égnek áll tőle a hajam. Egyébként a Belle szerintem ilyen szempontból megfelelő. Szép is, jó is.

valami

(#226) Napfénysüti válasza Quasi_modo (#225) üzenetére

Én sem rajongok érte de jobb megfogalmazás nem jutott eszembe. Szerintem még mindig itt a legnagyobb a Symbian hátránya.

Més que un club!

(#227) gabancs


gabancs
addikt

Valaki megfogalmazná, hogy miért is hátrány a Symbian? Mi az, amit arra nem lehet megcsinálni, de az összes többire igen?

(#228) MR007RM válasza Napfénysüti (#226) üzenetére


MR007RM
addikt

Az MWC-n kapott díjnál ki volt emelve az általad említett felhasználói élmény a 808 kapcsán. :U Lusta vagyok nem keresek vissza, de te is tudod. Azt szólod le, amiben most talán a legjobb jelenleg. De persze még nem próbáltad.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#229) Воланд válasza MR007RM (#228) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem volt kiemelve. azt csak a nokia egyik embere koltotte hozza a dijhoz, amit csak a kamera kore epulo szolgaltatasok miatt kapott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#230) Napfénysüti válasza MR007RM (#228) üzenetére

Sokáig volt Symbianos telefonom igaz nem mostanában. De rokonságban van Nokia 500 amin azt hiszem Belle fut. Direkt kipróbáltamert kíváncsi voltam. Én legalább úgy mondtam SZUBJEKTÍV véleményt hogy próbáltam is. De amúgy a Symbian király a WP7 meg rossz, megyek is dobom a kukába a telefonom. Csak beképzeltem hogy nekem jó ez a rendszer. :DDD

Més que un club!

(#231) Cyberpunk válasza Napfénysüti (#230) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rossz, csak sokaknak nem tetszik pár dolog miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#232) MR007RM válasza Воланд (#229) üzenetére


MR007RM
addikt

Na már vártalak. De vki akkor is kiemelte, és én adok a véleményére. Ne mond hogy nincs semmi alapja. Nézd meg a teló által nyujtott szolgáltatásokat és rájössz. De nem számít, mert Symbian alapu ugye? A díj komplett az egész telónak szólt nem csak a forradalmi kamerának.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#233) Воланд válasza MR007RM (#232) üzenetére


Воланд
titán

"De vki akkor is kiemelte, és én adok a véleményére."

hat, ize, mi mast mondana az, aki felelos volt a termek kifejleszteseert? ;]

"De nem számít, mert Symbian alapu ugye?"

nekem nem szamit, mivel az egesz telefon, kamerastol, bellestol nem tud nekem semmi olyat nyujtani, ami miatt elcserelnem ra a wp-s keszulekem.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#234) MR007RM válasza Воланд (#233) üzenetére


MR007RM
addikt

Elolvastam és nem győztél meg.
"A finn gyártó számára az idei rendezvény még egy komoly díjat hozott, hiszen a bizottság döntése szerint a PureView 808 kapta a legjobb új telefonnak, készüléknek vagy táblagépnek járó díjat. Fontos megjegyezni, hogy a zsűrit nem maga az 1/1,2 hüvelykes 41 megapixel kamera nyűgözte le, hanem a köré épülő szolgáltatások, hiszen a rendszer 5 megapixeles fotók esetén is háromszoros, HD videók rögzítése esetén pedig négyszeres illetve hatszoros veszteségmentes nagyítást tesz lehetővé. Ehhez hasonló korábban csak nagyméretű, kis fényerejű és megkérdőjelezhető minőségű optikákkal volt elérhető, így a legtöbb telefon csak jelentős minőségromlással járó digitális nagyítást tartogat a repertoárjában. Jo Harlow, a Nokia telefonos részlegének vezetője szerint a rangos elismerés egyértelműen jelzi, hogy nem maga a technológia újítás a legfontosabb, hanem az általa biztosítható felhasználói élmény."

De azért kösz a linket, nem kellett kikeresnem, amit töröltél. Azért ha összerakjuk ott lesz a felhasználói élmény, sokoldalúság, ami a legfontosabb a vásárlóknak szerintem.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#235) Воланд válasza MR007RM (#234) üzenetére


Воланд
titán

jo, oke, hagyjuk, latom mar megint alapveto ertelmezesi problemaid vannak. vicces, hogy belinkeled az adott bekezdest es nem veszed eszre, hogy nem a zsuri mondta, hogy milyen jo a felhasznaloi elmeny, hanem a nokia egyik vezetoje...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#236) MR007RM válasza Воланд (#235) üzenetére


MR007RM
addikt

De ha Stephen Elop mondta volna, akkor azt elfogadnád. :) Az a felhasználói élmény körül van írva. De tudod ne legyen a legjobb csak jó, azért arra utalni, mint amire válaszoltam, hogy közel nem megfelefő, hát igen erős tulzás. Hidd el én sem a csúcs felbontású kijelzőjére bukok, habár szerintem az sem olyan rossz, hanem arra, amit a teló által elérek tudok használni. Remélem az okostelefon szó mond neked vmit. Már volt aki kérdezte, mi az amit pl vele nem lehet megcsinálni, vagy ha a hardver elavultságát említjük akkor melyik részére gondolunk, mert az nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#237) Воланд válasza MR007RM (#236) üzenetére


Воланд
titán

"De ha Stephen Elop mondta volna, akkor azt elfogadnád."

"nekem nem szamit, mivel az egesz telefon, kamerastol, bellestol nem tud nekem semmi olyat nyujtani, ami miatt elcserelnem ra a wp-s keszulekem." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#238) Abysmal válasza margithid (#221) üzenetére


Abysmal
aktív tag

"Láttál pl nokia n9es reklámot?"

Igen, a NetGeo-n egy időben rengeteget nyomattak, de máshol is láttam

MR007RM:
Komolyan irigyellek, hogy nincs nagyobb problémád, mint a Symbian halála, és így van ennyi időd minden WP7, WP8 és Nokia topicot feltölteni a 808 és az OS-e, illetve Elop miatti összeesküvés elméletekkel, meg a Nokián belüli Symbian ellenállás létezéséről alkotott gondolataiddal.
"Számít az a többségnek, hogy milyen a proci, ram, rendszer...........? "
Igen, pontosan ez számít nekik, így tudják megállapítani, hogy szerintük melyik a jobb telefon, mert a többi adat jelentéséről fogalmuk sincsen. Szerinted mégis miért jönnek a 4 magos telefonok 2GB RAMmal és Androiddal? A 808 csak egy elavult hardverű ronda telefon egy szuper kamerával iszonyat drágán. Szemből a L710-re emlékeztet, ami a legrondább WP7-es telefon, kb az LG Quantummal egy szinten (egyéni ízlés).
Talán azért nem tesztelték még, mert csak most jelent meg és nem jutott el ide belőle még példány :U Persze másik lehetőség, hogy az MS a MA-sokat is lefizette, hogy ne legyen teszt a 808-ról, esetleg Bog is az MS beépített embere.
Annak meg, hogy a Symbian elavult rendszer-e, semmi jelentősége már, bőven elég, hogy az emberek fejében az él, hogy igen, mert az S60 touchos verziója olyan volt amilyen. Nem véletlenül hagyja már el a nevet és nevezi csak simán Bellenek a rendszert.

(#221) margithid
Elég egyértelmű, hogy kukázták a meegot is.

(#239) MR007RM válasza Abysmal (#238) üzenetére


MR007RM
addikt

Tudom én nem mondhatom el a véleményem, mert nem lehet. És a hozzászólások között ugye egy sem akadt, aki nemtetszését fejezte ki így vagy úgy elmélet gyanúsan a kialakult helyzetre?

"Számít az a többségnek, hogy milyen a proci, ram, rendszer...........? "

Egy kicsit másként gondoltam. Nem kellene hogy annyira számítson. Rosszul fogalmaztam, ez jogos.

Egyébként már mikor Elop szinre lépett, már ilyen voltam. Éreztem nem lesz ez így jó. És egyre jobban esz a fene, hogy tényleg.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#240) Ricardo válasza gabancs (#227) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindent meg lehetne csinálni, csak mivel a cég élve eltemette mindenki elfordult tőle. "Halott rendszerre " nem fejlesztenek sokan, így még nagyobb hátrányba kerül.
Egy jó példa erre az M1 EB, és Olimpia alkalmazása.
Elkészült Androidra, és iOS-re.WP7-re nem mert még nem igazán számottevő. Symbianra sem, pedig sok ilyen készülék van, és a nyár végéig nem fog jelentősen változni. Ezek után el lehet képzelni mi van a hosszútávú tervekkel.
Most lehet azt mondani hogy "Engem nem érdekel az EB meg az Olimpia", de a lényeg az, hogy van egy csomó dolog, ami egyszerűen nem jön ki symbianra, mert már minek?
Ezt érte el a Nokia azzal hogy elásta a régi rendszert, az új meg még sehol sincs.

Ez a példa egy apróság, de ezen keresztül jól látszik, mi játszódik le nagyban.

(#241) Abysmal válasza MR007RM (#239) üzenetére


Abysmal
aktív tag

A lehetőség megvan, de nem muszáj ENNYISZER és ENNYI HELYEN élni vele. Hidd el aki olvassa a fórumokat az már 1000X elolvasta ezeket, fölösleges még 10000X leírnod. Mint mondtam, irigyellek, hogy ennyi időd van arra, hogy ennyiszer leírd nekünk ugyanazt, ennyi topicban.

(#242) Quasi_modo válasza Воланд (#233) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nekem nem szamit, mivel az egesz telefon, kamerastol, bellestol nem tud nekem semmi olyat nyujtani, ami miatt elcserelnem ra a wp-s keszulekem.
Nem kötözködés képpen, de ezt inkább úgy fogalmaznám, hogy neked elég amit a WP nyújt. Másnak meg nem.

valami

(#243) Воланд válasza Quasi_modo (#242) üzenetére


Воланд
titán

nem kotozkodeskeppen, de ugy kezdtem a mondatot, hogy nekem. sot, aztan ezt meg egyszer leirtam :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#244) Napfénysüti válasza Воланд (#243) üzenetére

Ezen ne akadj fenn. Én is mindig kiemeltem hogy szerintem erre ezt mintha észre se vennék itt. :(

Egyébként sajnálom hogy a Symbian megszűnik. Alsó kategóriában jó áras készülékekkel szerintem simán maradhatna. Van akinek tényleg elég amit nyújt.

Més que un club!

(#245) Cyberpunk válasza Napfénysüti (#244) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az utolsó mondatod kicsit flame-es. Mégis miben rosszabb az, ezt fejtse ki valaki?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#246) MR007RM válasza Abysmal (#241) üzenetére


MR007RM
addikt

??? Csak a témával kapcsolatos topikban. Lehet, hogy most van egy kis időm, de hidd el sokan túl tesznek rajtam. Ha nem tetszik, amit mondok ne reagálj rá és akkor én is rövidebb leszek.

De majd átgondolom és legközelebb az ellenkezőjét fogom mondani az eddigieknek, hogy ne legyen unalmas. :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#247) Napfénysüti válasza Cyberpunk (#245) üzenetére

Az hogy valakinek az elég? :U
Miért, nem igaz? Van akinek tökre jó a Symbian. Míg van akinek nem. Érdekes előtte a WP-re is mondta ezt valaki az nem volt flémes?
Régebben nekem is jó volt és szerettem. Most már túlléptem rajta, más rendszer a szimpatikus. Ennyi. :K

Fogadjuk már el hogy mindenkinek más kell és más a jó. Ez egy totál szubjektív dolog. Vagy most már mindenki majd a másikat győzködi a saját igazáról? Felesleges.
Amúgy mondok egy hihetetlen dolgot (legalábbis itt az): van akinek nem is kell okostelefon (faterom, öcsém is elvannak nélküle). :D

Més que un club!

(#248) Cyberpunk válasza Napfénysüti (#247) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak le kicsinylőnek tűnt így.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#249) Napfénysüti válasza Cyberpunk (#248) üzenetére

Pedig nem annak szántam. Nekem semmi bajom a Symbiannal nem tartom rossz rendszernek. A Nokia E51-em volt eddig a legkedvesebb telefonom és azon is Symbi ment. Igazából simán együtt tudnék vele élni ma is. Csak találtam egy számomra megfelelőbb rendszert.

Més que un club!

(#250) Quasi_modo válasza Воланд (#243) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A legmélyebb tisztelettel még egyszer leírnám: A hsz-em lényege nem az volt hogy Neked, hanem hogy elég. Ugyanis személyes véleményem szerint ma a WP kevesebbet (és nem többet) tud mint a Symbian, még ha esetleg gyorsabb is. Erre írtam, hogy Neked elég.
Hát ennyi.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.