Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Blyan válasza Partyface007 (#600) üzenetére


Blyan
félisten

Be fog persze, ez most a kezdőár, majd lesz ott is a cédula, ami reális és valóban meg is éri.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#602) Partyface007 válasza Blyan (#601) üzenetére


Partyface007
őstag

ha lenne végre profilozási lehetőség wp-n (javítsatok ki ha már van esetleg) akkor nagyon elgondolkolkoznék hogy visszatérjek wp-re...

profilozás alatt értem hogy idő netán helymeghatározás alapon ki/be tudjam kapcsolgatni a főbb szolgáltatásokat wifi/mobilnet..... stb állíthassam a csengetési hangerőt csengőhangot.....

(#603) erahurka válasza Polllen (#594) üzenetére


erahurka
félisten

Volt egy időszak 620-ammal, hogy óramű pontossággal hetente újraindult. Meg olyan, hogy minden 7. aztán 3. napon. Most elég jó, bár PfD óta random meghülyül és újra kell indítanom. Ezek szerint ez valami szériahiba? Lehet valamelyik beszállító tolt egy selejtes adagot. Minden esetre nem erősített meg benne hogy WP kell legyen a következő telefonom.

(#604) Lacxx


Lacxx
újonc

Nekem tetszik a Lumia 830 (és a 735) is. Még nem tudom, hogy melyiket veszem majd meg. Habár egyik sem tökéletes, és igaz az is, a 830 nem csúcsmodell. Az Snapdragon 400-ra épülő hardware általában középkategória (ahogy ezt megtanultam a korábbi cikkek alapján) - legalábbis az Androidban, a WP viszont más, sokkal jobban optimalizált, és érdekes, mert pont az a Microsoft gyártja, aki a PCs Windows-zal nem igazán erről az oldaláról ismert. Szóval itt arra célzok, hogy az Android sokkal inkább kívánja az egyre erősebb hardvert, mint a WP.
Egyelőre várok milyen felhasználói visszajelzések jönnek pl. a discussion.nokia.com-ra. A WP 8.1 a legutóbbi frissítésekkel pl. olvasási nézet az IE11-ben, az app corner, a mappák élő csempékkel, a prezícen beálítható battery saver, a jó minőségű Wi-Fi, stb egész jónak tűnik. Alapszinten ismerem az Android-ot is, bár nem a legutóbbi verziót. Ezek alapján nekem még mindig jobb vételnek tűnik egy WP 8.1 Lumia, mint egy hasonló árú Android.
Szerintem a L830 ára radikálisan fog csökkenni nálunk is néhány hónapon belül. Jelenleg Lumia 800-am van (plusz Xperia SP), szóval egyik sem csúcsmodell...
Ami a cikket illeti, már az elejével baj van: "A Microsoft által bekebelezett Nokia új csúcsmodellje nem tud semmit extrát, de amit igen, azt magabiztosan hozza."
Akkor most mi van? Tud ez a Microsoft Nokia valami extrát? Vagy mégsem? Ezt talán át javítani kellene, ami jobban jellemzi a Lumia 830-at az első tesztek/tapasztalatok alapján.

(#605) Mister_X válasza Lacxx (#604) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan hova a rákba optimalizálják tovább a PC-s Windowst? Egy kétmagos Pentiumon és négy giga társaságában másodpercek alatt bebootol és nem akad meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#606) m1lan válasza Rocky975 (#599) üzenetére


m1lan
őstag

Ha a sima S3-ad volt, akkor nem csodálkozom, az LTE változat 2 giga RAM-jának viszont nem okoz gondot a TouchWiz :D

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#607) pengwin válasza tomboy0013 (#581) üzenetére


pengwin
addikt

itt ugyanaz a helyzet, mint BB Z10 kiadásakor: drága a hw-hez képest, mintha abban reménykednének, hogy az exotikus OS majd marketing nélkül eladja. hát nem.
szerintem ennek is be fog esni az ára, mint a z10-nek (max. nem ugyanolyan mértékben)

Üdv, pengwin

(#608) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Megint lehet 105e-ért kapni függetlenül, ha valakit érdekel. 925-röl váltva én határozottan előrelépést érzek több tekintetben is.

Laci

(#609) Kbali válasza Blyan (#598) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nincs sokkal felette, 105e körül már kapható, T-nél listán van már 86-ért (listaár), a 930 ehhez képest 50%-kal drágább. De kinek a papné... Ennek is le fog menni az ára 1-2 hónapon belül a sokak által jósolt 80e körülire. Ha ennyivel nyitott volna, akkor meg mindenki fikázná, hogy biztos valami baja van, amiért ilyen olcsó.
Meg vannak, akiknek semmi sem elég jó....

(#610) Kbali válasza pengwin (#607) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak még továbbra sem a hardverről beszélünk. Semmit nem ér a hw a normális futtathatóság nélkül. Az külön vicc, hogy - amint egyik fórumtárs az előbb büszkén megjegyezte - a Samu TW-je tök jól fut 2 giga ram-mal (azzal még egy asztali Win7 is)...

(#611) Blyan válasza Kbali (#609) üzenetére


Blyan
félisten

Meg vannak az elfogult rajongók. :) Szarni rá, ettől EZ még MOST nem éri meg az árát.
Majd megfogja.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#612) Kbali válasza Blyan (#611) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem vagyok elfogult, hanem - szerintem - realista. Több év droid és Wp (valamint mellékesen ios) használat mellett/után úgy, hogy elég sokféle készülék megfordult a kezemben.

(#613) pengwin válasza Kbali (#610) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem is jó készülék, és annyira nem volt ez vészes nyitóárnak. Van benne annyi plusz, hogy 80 ezer körül eladja magát, főleg idehaza (egyre több embernél látok WP-t).
Csak megjegyeztem, hogy a Z10 fogadtatására emlékeztetnek a reakciók.
A hardver egyik esetben sem túl lényeges, ami kell a WP8-nak, OS10-nek, az benne van a 830-ban és a z10-ben is. Ettől még az android által generált számháború miatt az eladásaikat negatívan fogja érinteni, hogy "há' de ennyié' kapok a'droidot 2GéBé RAM-mal" (amiből 1,2-t megeszik a rendszer alapból, de sebaj)
Egyébként is az emberek hajlamosak csak a papíron lévő specifikációk és az ár alapján dönteni, amik nem feltétlen tükrözik a tényleges használhatóságot...

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#614) Rocky975 válasza pengwin (#613) üzenetére


Rocky975
senior tag

2 GB-ból 1.6-ot is megeszik.
:D

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#615) Polllen válasza Kbali (#610) üzenetére


Polllen
nagyúr

A wp úgy lesz egyre erőforrás igényesebb, ahogy kapja a plusz feature-ket és ezzel egyetemben a progik is egyre éhesebbek. Hatalmas különbség van a 8.0-s és a 8.1-s rendszer között.

Anno ment a vadítás itt is a fórumokban az 512 RAM-s készülékeknél is, hogy ez nem droid, jujj de elég, most kérdezd meg őket, hogy mire is elég? Talán a rendszer progikat képes folyamatos "töltés..." felirat nélkül futtatni. Wow, such optimalizáció. Az egyetlen dolog, ami miatt ezt el lehet fogadni, az az áruk...

Szóval fontos az a hw, ha kell minden új feature meg progi hosszú távon.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#616) mediumgecso válasza Rocky975 (#614) üzenetére


mediumgecso
őstag

Alapból csak 1.67 áll rendelkezésre és 1.4-et használ, de még így is szmúúúúszz :D
Most néztem meg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#617) Lall válasza Polllen (#615) üzenetére


Lall
veterán

Még 8.1-el is mellerakom bármelyik 512-es droid mellé a 625-öt. Nyilvan ahogy a rendszer fejlődik egyre több kompromisszumot kell kötni az 512MB RAM-al versenyzőknek, de jóval kevesebbet, mint droidon.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#618) Polllen válasza Lall (#617) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ennek örülök, de árban az egy kategóriás telók mellé tedd a 625-t. Az most 50k, ha jól rémlik. Na azért snapi 400, 1 GB ramot adnak kb. és az már kiszolgálja a droid-t normálisan. A 830 alá is elég ugyanez a vas, csak a 100k sok érte, mert hát minden máshoz viszonyítva lesz drága vagy olcsó egy termék.

És egy év múlva nem mindegy, hogy egy 100k-s vagy egy 50k-s telón fogod a töltés feliratot bámulni. Legalábbis nekem nem mindegy. L925-nek is elnézem a sebességét, mert 65k-t adtam érte. Ennyiért jó választás volt nekem.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#619) Lall válasza Polllen (#618) üzenetére


Lall
veterán

Míg android vonalon egy S3 szintű telefon is birkózik egy telefonkönyv betöltéssel (alapfunkcio), addig nincs miről beszélni. Persze ettől még lehet ott is jó vételt csinálni egy Moto G-vel pl. A 830 egyelőre nem jó vétel, de a nyitóáron én nem lepődtem meg.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#620) Kbali válasza Polllen (#615) üzenetére


Kbali
nagyúr

Részben értünk egyet - WP-n legalább kapnak frissítéseket, míg driodon jórészt csak a csúcsmodellek, azok is max. a következő főverziót (már ha az adott főverzió kijön a készülék kiadásától számított 1 éven belül) - kivéve nexus. Hasonló cipőben jár most az alma az "ezeréves" i4, i4s-sel, amelyek már megérzik az erősebb vasaknak szánt ios7- és főleg a 8-ast. Még működnek, de lassulnak.

(#621) Namelesske válasza Polllen (#615) üzenetére


Namelesske
addikt

Nem tudod miről beszélsz. Az új alkalmazásformátum sokkal kevesebb memóriát fogyaszt, ezért lehetnek még 512-es belépő telefonjaik.

Szerintem nekem nagyobb rálátásom van a dolgokra, mint Lumia user, 512-ram pont arra elég 8.1 alatt amire elég volt 8.0 alatt. Az IE jobb lett, az alkalmazások gyorsabban indulnak, és egy két piti dolgot elvétve minden funkciót megkaptak az 520 userek is, amit nem azt alapból nem kapták 8.0-val sem!

Igen kell a hardver hosszútávon nem is vitás, főleg a ram.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#622) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Az előbb megnéztem a Media Markt-ba egy fekete 830-at meg egy fehér 930-at. Marha jól néz ki mindkettő. A 920-hoz képest pehelykönnyűnek hat mindkettő. Akárki akármit mondd ez a minőség megéri az árát mindkét telefon esetében.

(#623) Gusztáv válasza tomboy0013 (#622) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 920-hoz képest minden pehelykönnyű :DD . A 920-ra anno azt mondták, hogy a QI miatt lett olyan dög nehéz, ehhez képest a 830 QI hátlapja kb 5g.

Laci

(#624) junior11


junior11
veterán

[link] , [link] Lumia 830 vs 1520

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#625) Polllen válasza Namelesske (#621) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nyilván más fogalmunk van a gyorsaságról:)

Amúgy a lumia uset úgy érted, h nagyobb rálátásod van, mert lumiad van?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#626) btudos válasza Polllen (#625) üzenetére


btudos
veterán

Neked kizárt, hogy az legyen, Ő jobban ért hozzá, pont.

;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#627) Gusztáv válasza junior11 (#624) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért szerintem ez elég vállalható sebesság a 1520-hoz képest. Kár, hogy a kamera appot-nem nyitotta meg. Viszont az nekem ebből a videóból is látszik, hogy a 1520 számomra már vállalhatatlan méret (a 830 épp határeset).

Laci

(#628) Namelesske válasza Polllen (#625) üzenetére


Namelesske
addikt

Igen.

Sehol nem mondtam hogy gyors, én abbakötöttem bele, hogy mire elég. Mindenre elég, csak nem olyan mint egy csúcskészülék. ;) De korrábban LASSABB volt. Ebben tévedtél. A 8.1-el nem lett szarabb, csak overall grafikus optimalizációt csapták össze, amit a 8.1 update részben javít majd. Majd a GDR3-ra talán jó is lesz.

"L925-nek is elnézem a sebességét, mert 65k-t adtam érte. Ennyiért jó választás volt nekem."

Ennek fényében arra módosul, hogy nagyobb rálátásom van low end telefonokra low end telefon userként. Mindig is hangoztattam, hogy a WP nem jó a középkategóriánál drágább telefonokra, mert kevés.

(#626) btudos
:(

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#629) CJ4567 válasza Namelesske (#628) üzenetére


CJ4567
veterán

Ebből az optimalizálásból az 520 is profitálni fog?

Te a DirtyWindowsos Nameless vagy?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#630) Namelesske válasza CJ4567 (#629) üzenetére


Namelesske
addikt

8.1 alatt már profitál az új memóriakezelésből, és az újabb univerzális appokból. Egyelőre nem sokat írtak még át, amelyiket átírták már ott van mellette a kis tablet számítógép ikon a store-ban.

Igen én vagyok :K

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#631) catroot válasza Polllen (#594) üzenetére


catroot
veterán

Inkább töröltem.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#632) Integrale válasza Namelesske (#628) üzenetére


Integrale
veterán

"Mindig is hangoztattam, hogy a WP nem jó a középkategóriánál drágább telefonokra, mert kevés."

Ühüm :C

A hülyeséget inkább ne hangoztasd ;)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#633) m1lan válasza Kbali (#610) üzenetére


m1lan
őstag

Azért ne felejtsük el, hogy az olcsóbb Samsungokon (Ace 4, Express stb.) egy "kiherélt" TouchWiz fut, ami 1 giga RAM-mal is teljesen jól elvan. Az S3 azért elrettentő példa, mert rányomták a teljes TouchWiz-t, amikor szerencsétlen telefonban szintén csak 1 giga RAM van, de mivel csúcskészülék, nem tehették meg, hogy az is a butított felületet kapja meg. Erre írtam, hogy az LTE változatot már nem fogja meg, mert 2x annyi RAM-ot kapott.

Hozzáteszem: újraindítás után 1,2 gigabájt felhasználható RAM-om van, ami általában 1 gigáig esik vissza, és nem piszkáltam bele a rendszerbe, minden teljesen gyári.

@Namelesske: "Az IE jobb lett, az alkalmazások gyorsabban indulnak"

Na ez az, ami nem igaz. Az IE megkapott pár (egyébként alapvető) funkciót a 8.1-gyel, cserébe 512 megán használhatatlan lett. 8.0 alatt semmi problémám nem volt vele, a frissítés után viszont hol fekete képernyőzött, hol villogott, de még újraindulást is okozott 1-2 alkalommal. Az appok nagy része sokkal lassabban nyílt meg, mint 8.0 alatt. Elrettentő példa a zenelejátszó; az első időkben fél percet vártam, hogy hajlandó legyen elindulni, amit a 3-4 frissítés után valamennyire helyrepofoztak, de így is kegyetlen lassú volt. :U

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#634) Namelesske válasza Integrale (#632) üzenetére


Namelesske
addikt

Hiába a tapsikolós szmájli meg a gúnyos hangnem. Egy iPhone 6 meg Xperia Z3 ellen nem sokat tud felmutatni a Lumia 930, azon kívül hogy Windows Phone (jó értelemben).

Főleg a Google szolgáltatások hiánya fájó, ha a körnékyen mindenki otthonosan mozog a Microsoft ökoszisztémában nincs gond, de kurvára szar, amikor minden haverod Google Docs-ot meg Hangoutsot erőltet rád... Próbálj meg hatékony lenni WP-vel ebben a környezetben. Ellenben egy Android vagy iOS eszköz elboldogul szinte minden környezetben.

Minden adott a Windows Phone-nál, kivétel az átjárhatóság, és a nagy választék. Általában minden appból van 1 ami megfelel minden követelménynek és kaputt. A többi már csak egy egy kompromisszummal, általában ezek a [nemhivatalos kliens] kategóriába esnek. A többi app pedig szemét, spam, reklám, indiában tákolt megtévesztő című tutorial.

Azért választottam a Windows Phone-t mert sokkal többet ígért mint az Android és jóval olcsóbb volt mint egy iPhone. Ingyen offline navi, Nokia garancia, Olcsó alkatrészek, ha esetleg gond lenne, gondosan megtervezett felület, stabil működés, egyedi megoldások, komoly szoftveres kamera funkciók még a low end telefonoknál is. Ez mind szép és jó, egy adott kategóriáig, vagy ameddig nem kell csapatban dolgozni egy horda Androdios meg iOS eszközzel.

Imádom a Windows Phone-t és a Windows 8.1 el is elégedett vagyok faszán működik együtt amit kitalált a Microsoft, teljesen korrekt, de azért eléggé kitaszítottnak kell érezni magad ebben a Google centrikus világban.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#635) catroot válasza Namelesske (#634) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem "kapsz" majd ezért, de +1.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#636) Steelers válasza Namelesske (#634) üzenetére


Steelers
senior tag

Sajnos sok igazság van az írásodban, de ha nem függesz ettől a "hordától" akkor csak a 930! :)

(#637) Gusztáv válasza m1lan (#633) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 8.1-el teljesen új zenelejátszó programot kapott a WP, ami az elején tényleg kritikán aluli volt (925-ön is). Azóta kb kéthetente jön az új verzió, és mostanra simán hozza a 8.0 ban lévő app sebességét.

@Namelesske: mi pl erősen MS orientált cég vagyunk, ebben az ökoszisztémában meg baromi jól működik a WP. Sőt nálunk iOS, Android ki is van tíltva a céges exchange szerverről.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#638) m1lan válasza Gusztáv (#637) üzenetére


m1lan
őstag

Anyám örökölte az 520-ast, holnap lefrissítem, de erősen kétlem, hogy olyan gyors lett, mint a 8.0 lejátszója...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#639) Steelers válasza m1lan (#638) üzenetére


Steelers
senior tag

ne kételkedj,próbáld ki...mostmár van olyan gyors.

(#640) Namelesske válasza m1lan (#638) üzenetére


Namelesske
addikt

Egy fos. Most ettem vissza 8.0-át ahhoz képest egy fapad fos. Minden szám végén megszólal egy pillanatra a következő szám, mostmár lényegesen kevesebbszer pukkan tekerés közben, de még mindig problémás. Van még más baj is vele, néha meggajdul a lejátszási lista, meg hasonlók.

(#635) catroot válasza
Hát engem nem érdekel, hogy kapok-e vagy sem, tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#641) btudos válasza Namelesske (#634) üzenetére


btudos
veterán

Google kapcsan igazad van, es user szempontbol nyilvan nem szamit, hogy errol nem a WP vagy a MS tehet, de a szememben nem ettol lesz kevesebb egy OS.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#642) Lall válasza btudos (#641) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem google kapcsán sincs igaza. Hangouts, Drive... Ne vicceljünk már ezekkel. Első egy bughalmaz, amire ha alternatívának a skype-ot vesszük alapul, körberöhögi, másodikat pedig a OneDrive. És ugye mindkettő platformtól függetlenül igen jól használható.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#643) milan26 válasza Namelesske (#634) üzenetére


milan26
senior tag

[link]

[link]

[link]

De igen, felveszi a versenyt. Főleg, ha azt nézzük, hogy olcsóbb is.

(#644) Namelesske válasza btudos (#641) üzenetére


Namelesske
addikt

(#641) btudos

Nekem sem kevesebb, csak egyszerűen nem éri meg a befektetést, ahogy az Androidos eszközök nagyrésze sem.

(#643) milan26

A hangsúly: "Csak az élmény hibádzik"-on van. Ameddig a developerek nem kezdik ontani a minőségi appokat, meg a felkapott cégek nem szégyellik hogy nincs hivatalos appjuk addig ez így is marad. Szép lassan haladunk, már sokkal jobb a helyzet mint féléve. A Windows Phone 8 rajtja óta markánsan jobb.

Ilyen árkategóriában már én nem tűrök el ilyen kompromisszumokat mint 3rd party YouTube kliensek meg stb. A Microsoft és a Nokia mindent megtett, és nagyon király amit alkottak, de ennyi nem elég. Erről beszélek. 60 ezres kategóriában pedig a világ legjobb rendszere a Windows Phone. Nem is fogok váltani egyelőre semmire, max iPhone-ra, de annyi pénzem sose lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#645) btudos válasza Namelesske (#644) üzenetére


btudos
veterán

Ha tudnad mekkora a kulonbseg egy 520 es egy 930 kozott.... :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#646) batai15


batai15
félisten

Némileg igaza van a kollegának az appokat illetően. De ez nem a wp hibája. Viszont a Nokia camera viszont pl olyannyira egyedi és jó progi amivel droidon sem találkoztam ,pedig minden létező camera appot meg néztem.
Az üzenetek tekintetében az lenne a jó ha a backupot át lehetne valahogy ide hozni.
Mondjuk hálistennek minden ismertebb app meg található itt is.
Az itteni youtube appok viszont jobbak mint a hivatalos android youtube app. A mytube kivált két appot egyszerre.

(#647) đe$|re


đe$|re
senior tag

Lehet, hogy igaza van az appok tekintetében, de attól még nem lesz alkalmatlan a prémium kategóriára pl. A gyári youtube app igazán hiányzó darab, vrjunk csak, nemis, vannak jobbak. Látszik, hogy nem tudja mi a különbség az 520 és a 930 között. Szerencsémre még csúcs droiddal és hájpfónnal is volt lehetőségem összehasonlítani, legyen elég annnyi, hogy a 930-t nem cserélném el egyikre sem. Kolléga már leírta, hogy a Skype és a OneDrive körberöhögi a kúglis vetélytársat.

[ Szerkesztve ]

(#648) Steelers válasza Namelesske (#644) üzenetére


Steelers
senior tag

Próbáltad már a TubeCast appot? Hiába 3th party ver mindent...szerintem.

(#649) m1lan válasza batai15 (#646) üzenetére


m1lan
őstag

+1, a myTube az egyetlen WP-s app, ami hiányzik így droidosként. Másrészt az Easy Transfer után felüdülés az AirDroidot használni.

Ami viszont abszolút szembetűnő, hogy a közösségi appok mennyire le vannak maradva WP-n (legyen az Facebook, Messenger, Twitter, Instagram)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#650) Namelesske válasza btudos (#645) üzenetére


Namelesske
addikt

Mert 930-ra van Hangouts meg hivatalos dropbox kliens? etc. Szoftveresen azon sem lesznek jobb minőségűek az appok... és nem kevés pénzed van beleölve egy béta cuccba. Az megvan hogy még majd decemberre talán ígértek egy Lumia kamerát már a kész termékhez, hogy esetleg lesz HDR fotózás meg 4K vagy milyen sorozat fotózás/felvétel? Ez mi? Meg amikor kijött a 630 béta Xbox Music-kal? Azmi? Majd kapsz egy zenelejátszót esetleg, oszt még mai napig bugos és béna ami van a rendszerben. 520 és az FM rádió esete? Majd GDR3 vagy 2? Esetleg lesz FM rádió is.

Irritáló egy troll vagy sokszor.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.