Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Blyan válasza batai15 (#149) üzenetére


Blyan
félisten

A szifont megveszik, túlárazottan. Az okok nem érdekesek, de a Lumia modellek azért ezt nem mondhatják elmagukról. Szóval, itt azért számít ez egy kicsit.
Bár ahogy a szifon is, ez is szaré hugyér van a külfödi szolgáltatóknál, így ilyen formán persze eléggé mindegy.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#152) Воланд válasza Bass (#135) üzenetére


Воланд
titán

majd jovore kiderul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#153) Bass válasza Gusztáv (#147) üzenetére


Bass
addikt

Igen pl,google maps is nagyon hianyozna. Ha jol tudom chrome sincs wp-re amit szinten szeretek mert ossze tudom szinkronizalni az asztali gepemmel,szivesen kiprobalnam en ha ezeket tudnam rajta hasznalni. Nincs valami wp kisokos ,olvastam sokat rola de nem jutottam egyrol a kettore:-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#154) Lall válasza Bass (#153) üzenetére


Lall
veterán

Hagyjad, csak elvesztegetett idő. Majd mindenre van alternatíva, de így is az mondom, nem a Te platformod. Túlságosan rá vagy cuppanva a gugli csunyajára. Ez wp, nem android, ne akarjunk belőle azt csinálni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#155) BobTail válasza Bass (#153) üzenetére


BobTail
őstag

(#156) Bass válasza Lall (#154) üzenetére


Bass
addikt

Nem vagyok racuppanva csak szeretem a szolgaltatasait es ezt laktam be ,ismerem,megismernem a masik oldalt is . Nyitott vagyok sok mindenre de te pl valtanal droidra,nem akkor ki van mire racuppanva. Telo csere elott vagyok es azon agyalok hogy ismet droid amivel nincs bajom de hajt a kivancsisag a wp-s telefonok iranyaba is,az uj dogokat szeretem csak nem ismerem,sok droidom volt mar ezert ismerkedem a wp vel.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#157) daniel909


daniel909
addikt

nem lett rossz bár kicsit vastagnak találom. persze ez lehet pozitívum is.
viszont a rendszerrel úgy érzem nem haladnak, nem jönnek a számok, részesedés nagyn kis mértékben nő vagy stagnál. pedig jönnek az új fícsörök, próbálkoznak...
viszont ördögi kör, mert a kis részesedéssel a fejlesztők részéről a totális érdektelenség övezi a rendszer. ha ki is adnak egy appot, az le van tojva, ritkán jön a frissítés ami rányomja az egészre a negatív bélyeget. mert ugye mindenki appokat használ a telefonján, és ha azok nem versenyképesek, akkor jön a csalódás.

pedig egészen használhatónak tűnik már....

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#158) razzorr válasza Bass (#156) üzenetére


razzorr
őstag

Mazochista vagy ha szereted pl.a gmail-t. Amióta hotmail/outlook a mailem,azóta újból normális a vérnyomásom.
Tegnap is az anyós gmail fiókjában kellett valamit keresnem és úgy felidegesített,hogy egy átláthatatlan vacak katyvasz az egész,hogy majdnem családi vita lett miatta. Szóval ha wp-re adod a fejed, akkor jobb lesz delete gombot nyomni gugli bácsinak.

(#159) Bass válasza razzorr (#158) üzenetére


Bass
addikt

:-) Èrtem

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#160) Lall válasza Bass (#156) üzenetére


Lall
veterán

Nem bántásból írtam, de ha nem tudsz elszakadni a g szolgáltatásaitól, akkor nem neked találták ki. Ennyi. Pl. Gmaps-re is van alternatíva, Here Maps, ami bizonyos dolgokban talán jobb is, mint a g megoldása. mail, névjegyek, naptár (g fiók) beállítható, szinkronizál. Mondom, mindenre van megoldás, a kérdés csak az el tudod -e fogadni. Androidra pedig nem valtanek (vissza), de nem az ms szolgáltatások nem léte miatt. Próbálj ki egyet, ne csak a kirakatbol bámuld meg.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#161) Bass válasza Lall (#160) üzenetére


Bass
addikt

Van nalam egy most mert a telom szervizbe van ,de ez lumia 710(ezt adt a a telenor)igy nem jon be ezen csak 7.8 van es ez eleg silany de gondolom a wp 8.1 mar nem ilyen. Szeretnem kiprobaln9,kar hogy nem lehet kolcsonozni,kullemre bejon nagyon is a lumia 735 ,ha veszek wp-s telot akkor tuti az lesz :-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#162) savoo válasza daniel909 (#157) üzenetére


savoo
addikt

Vastag? Hogy mi? :D

(#163) Azie válasza HKorn (#114) üzenetére


Azie
őstag

2 éve megvettem az akkor még küszködő 920-at. Azóta a frissítésekkel igencsak kiforrt a WP, a 920 is bőven pariban van még a legtöbb új droiddal is, a környezetemben terjesztettem az igét és senki sem csalódott eddig benne, aki arra használja, amire való.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#164) Steelers válasza savoo (#162) üzenetére


Steelers
senior tag

Kákán is csomót...

(#165) Gusztáv válasza daniel909 (#157) üzenetére


Gusztáv
addikt

A WP-re sok mindent lehet mondani, de hogy nem jönnének rá a frissítések, az nem. És az appok is folyamatosan frissülnek.

Laci

(#166) Azie válasza Bass (#156) üzenetére


Azie
őstag

Naptárból van az exchange naptár, az összes natív office alkalmazás, kölcsönösen szinkronizálható az online/felhős verziójukkal, outlookban ingyen használhatod az office legtöbb funkcióját online desktopról és telefonról is. Gmail? Próbáld ki desktopon a hotmailt. Zenelejátszója zenét lejátssza, videókat lejátssza. Flachoz van külön player. Offline navi, térkép és tömegközlekedési app van hozzá. Üzenetközpont kinőtte a gyerekbetegségeit.

Én sem váltanék droidra. Nem azért, mert wp-re vagyok cuppanva. BB-re és IOS-re is váltanék, mert minőségi oprendszerek, optimalizáltak és nem vasból akarják megoldani a trehány sz*r programozási hibákat. Amiért novemberben 930-ra váltom a 920 és nem BB-re, annak az az oka, ár/értékben ez a legjobb ajánlat a 3 rendszer közül. Kamerában a BB le van maradva elég durván és az új "olcsó" telóban hányás a kamera modul, rosszabb, mint Z10-ben. Apple meg nem ér meg +100-150k-t, annyival nekem nem ad többet. Sajnos az ip1-2 széria után már nemsok újat adnak, csak újra lerágják a csontot. :)

Egyik droidos ismerőst kérdeztem, hogy mégis milyen appot hiányol WPről, amit használ, mert hogy "sok minden nincs" szerinte. Egy konkrétumot nem tudott mondani, csak azzal jött, hogy fúúú zárt a rendszer meg nem lehet mókolni... Ennyi volt az érv.

Átlátszó csempék, annak aki unalmasnak találja a szineseket

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#167) gretzky77 válasza Armagedown (#85) üzenetére


gretzky77
veterán

Egy Wp topicban mire számitottál? Nem az a gond,hogy neked az android jön be,hanem hogy akkor minek jössz ide? Menjél droid topicba én istenitsétek ott a droidot! Azért annyit még árulj el,hogy mi az amit egy átlag vagy picit átlag feletti user használ és a droid tudja a Wp meg nem!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#168) Lall válasza Bass (#161) üzenetére


Lall
veterán

Hát a 7.8 nem egy ligában játszik a 8.0/8.1-el.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#169) T_Stark válasza Armagedown (#66) üzenetére


T_Stark
őstag

Valóban?
Nekem nemrég óta van egy tabletem a "sokkal jobb rendszer" droiddal, és képzeld, kb majdnem minden nap felidegesít valamivel, úgy hogy legszívesebben szétbasznám az egészet, míg WP-vel több mint egy éve tökéletesen megvagyunk jó barátságban.

A droid képes brutálisan belassulni, szarakodik, ez-az-amaz leáll benne... ááhh.
A WP meg csak működik. Stabil. Gyors. Nem tépem a hajam tőle.

Persze el lehet lenni a robottal is, de WP-s telóhoz szokva, jóval idegesítőbb a robotos rendszer.

(#170) vicze válasza wortz (#140) üzenetére


vicze
félisten

Oooooo....kéééééé...

Nincs több kérdésem. :U

(#171) gabber01 válasza savoo (#162) üzenetére


gabber01
addikt

Az idióta 5mm-s trendi droidokhoz képest jah, "vastag". Nem baj, hogy lassan nem lehet kényelmesen megfogni ezeket a gebe telókat, a mai "trendi hülyegyerekeknek" ez kell.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#172) tvamos


tvamos
nagyúr

Draga ez a cucc sajnos, ennyiert van Droid 2GB RAM-mal, az sem lassul be, az tuti. Es ott legalabb van mindenfele bongeszo, ha kell meg a flash is megy. Meg sok-sok mas frankosag.
Tetszetos a forma, de hasznalni nem jok ezek a szogletes cuccok, a regi, jol bevalt szappantarto sokkal kenyelmesebb.
En sajnalom, hogy nincs mar Nokia, es tobbet WP-m sem lesz egyenlore, a Microsoft filozofiaval van a gondom, ami most sem latszik valtozni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#173) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Mi a bánatos sz*r ez? :DDD 5 col, hd kijelző, s400 és akkor 2200 akksi, mind ezt 100 ezerért :C
És akkor még a HTC-t szidjuk, hogy másik univerzumban élnek... És akkor kap egy tetsziket, of course...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#174) judas13


judas13
addikt

Még az a szín. :W
Meg ahol hátul van még mindig a hangszóró már alapon nem kéne.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#175) daniel909 válasza Gusztáv (#165) üzenetére


daniel909
addikt

frissulnek frissülnek de megsincsenek azon a szinten az alap appok se mint egy szifonon, droidon. Akkor mi frissül rajtuk?

Az ios és android appok teljesen egyszerre frissülnek. Ha van új funkció az kb egyszerre jön ki. Wpre meg fel év múlva jo esetben. Ezt nem lehet megmagyarázni h nem így van.
Természetesen 3rd party appokrol beszélek.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#176) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Minek a fülhallgató? Mindenkinek van saját, jól bevált fülhallgató/fejhallgató/bluetooth füles vagy hangszóró... Én eddig mindig a dobozban pihentettem amit adtak.

(#177) daniel909 válasza M.A.Z. (#176) üzenetére


daniel909
addikt

Mert nem mindenkinek van rajta mikrofon. avagy nem mindegyik headset. De ha van is rajta nem biztos h működik az adott modellel....stb stb.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#178) Ati1979 válasza satz18 (#19) üzenetére


Ati1979
veterán

+1

Értelmetlen ez a telefon, főleg ennyi pénzért.

(#179) Glenda válasza Lall (#168) üzenetére


Glenda
addikt

Persze, mert én nem várok fél órát mire megnyílik a zenelejátszó ;]

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#180) malomkaorm


malomkaorm
tag

Látom elég sokan szidják a WP-t. Nekem egy Lumia 520-am van, ami még csak nem is egy csúcsteló, de soha nincs semmi baj vele. Ha valaki nem szereti a csempéket, akkor ne vegye meg, az viszont, hogy rossz maga az oprendszer egy rohadt nagy baromság. 512mb rammal soha meg sem röccen, nem szarakodik, villámgyors. És még mindig a leggyengébb Lumiák egyikéről van szó...
Melyik androidos telóról lehet ezt elmondani? Főleg ilyen árban?
Az IOS-ről elmondható ez, de azért az egy más árkategória.

Üdv.: Dani

(#181) Sontir Fel válasza malomkaorm (#180) üzenetére


Sontir Fel
őstag

iOSról váltottam tavaly csempés Samsungra, a hétvégén pedig egy 930asra. Nagyon minőségi a cucc, a 8.1 pedig még barátságosabb lett. A 830nak ez a kezdőára, megy majd lejjebb, illetve külföldi viszonylatban ez nem drága, csak nekünk sok itthon 😢

Persze, ha lenne sok fölösleges creditem vennék egy 6-os szifont 😃 az androidos asus zabom miatt viszont Isten ments egy olyan telefontól 😃

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#182) hülyegyerek válasza pengwin (#145) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Honnan veszed ezt ? Találgatni szerintem nem egy szakmai topikban kellene...
Amúgy ha tényleg x86-os architektúra fog kelleni neki, mint ahogy említve is volt a rendszerbemutatóban, egyik mostani telefon sem fogja megkapni. Erről ennyit, de ez is csak találgatás.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#183) Namelesske válasza papi77 (#8) üzenetére


Namelesske
addikt

Az csak arra ad választ, hogy az emberek veszik a szart is.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#184) inthro


inthro
aktív tag

Nem értem minek jönnek ide szétoffolni ezt a topikot az emberek.
- Szerintem korrekt telefon, itt Írországban már bekerült a szolgáltatókhoz és ugyanúgy mint a L820 anno ezt fogják venni az emberek, mert nincs L930. Itt majd fogy rendesen, sőt az Apple felhasználók is átállnak WP-re, mert hasonlóan döccenőmentes mind a robot.
- 80eFt-ért lesz hamarosan kapható otthon is, mindenki sokallja most, de most jött be lesz olcsóbb is.
- A mai napig szeretem a WP rendszert, és sokan lennének így, ha kipróbálnák 8.1-el.

[ Szerkesztve ]

◕‿◕

(#185) adamadd1


adamadd1
tag

Ó Istenem bárcsak ! :))

Apple Iphone 6 , Microsoft Surface 2

(#186) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Engem megvettek kilóra, még megvárom a 735 tesztet és utána döntök, hogy melyiket fogom megvenni. Akárhányszor el akarnám dobni a rendszert, mindig visszahízelgi magát ("Gazdám, tudom, hogy annyira imádod a csempéket, hogy a fürdőszobád is kicsempézted."), plusz eszembe jut mindig, hogy mi mindennel szembesülnék újra Androidon (sok bosszúság), iOS terén pedig csöbörből vödörbe kerülnék (zártság) - meg amúgy is van egy iPad Airem - aztán amire használom a 625-öm, arra elég a WP és igen b*ssza meg, nekem nemszaracsempe, a rendszer fürge, folyamatosan fejlődik és már az egyetlen hiányolt appom (kézírás alapú kanjiszótár) is sikerült pótolni (mezei szótár + kézírás alapú input).

Szintet kell lépni, na.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#187) Воланд válasza hülyegyerek (#182) üzenetére


Воланд
titán

nem kell x86, jonni fog arm-re is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#188) Polllen válasza malomkaorm (#180) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egészen addig, amíg csak a gyári progikat használod! :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#189) Márko88


Márko88
aktív tag

Aki az android ellen van, annak nem HTC-je volt az biztos. :) optimalizàlt,gyors rendszer.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#190) Burki


Burki
aktív tag

Nem volt türelmem végigolvasni az összes hozzászólást, mert az első 10 után meguntam a "szar a windows phone" vonulatot követő gondolatmenetet. Ha nem tetszik, nem jössz ide. Nem az első windows phone rendszerrel piacra kerülő lumiáról van szó, így legalább annyira unalmas ez a duma, mint az iphone topikokban az apple fikázása. Ez egy ilyen rendszer, ha nem tetszik, nem veszed meg. Alkoss véleményt az áráról, mondd azt,hogy neked ennyiért ez a teljesítmény drága, vagy azt,hogy jobban szereted mondjuk az androidot, de azt kategorikusan kijelenteni,hogy a WP szar, elég meredek. Két éve használok windows phone rendszerű telefont és teljesen meg vagyok vele elégedve, pedig androidról váltottam.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#191) Namelesske válasza Burki (#190) üzenetére


Namelesske
addikt

:K

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#192) Steelers


Steelers
senior tag

Úgy látom megint beindult a droidvérpistipropaganda! Szánalmas....

(#193) correctman válasza Márko88 (#189) üzenetére


correctman
tag

Mindenhol beböfögöd hogy a HTC-d mindenek felett áll. Lapozz. Köszi.

(#194) Márko88 válasza correctman (#193) üzenetére


Márko88
aktív tag

Köszi, nem kèrdeztelek. Majd szólok, csak nyugodj meg. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#195) batai15 válasza Márko88 (#194) üzenetére


batai15
félisten

Tényleg ,nem kell jönni ide osztani az igét.

(#196) kcsa válasza Márko88 (#194) üzenetére


kcsa
veterán

De nem értem hogy mit keresel itt ebben a topikban, téríteni szeretnél, vagy csak kötekedni jössz?

(#198) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tetszik ez a teló. Szerettem a wp-t is. Na ezt lássák meg a BlackBerry -sek hogy ilyet írok :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#200) batai15 válasza gabancs (#199) üzenetére


batai15
félisten

Akkor meg kérdezem tőled is és ? Ez miért gond hogy van akinek olcsóbb is elég,de java részt nem kell kompromisszumokba futnia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.