Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5388) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Feltettem a Cronos Ginger 1.1.0-t. Jobb, mint a CM7, benne vannak ugyanazok a beállítási lehetőségek, viszont sokkal stabilabb, eddig kétszer fagyott le (egyszer TB visszaállítás közben, egyszer pedig amikor átállítottam charge only módra majd rögtön kihúztam a kábelt - CM7 viszont folyton random újraindult), a programok rendesen futnak, igaz két nagyobb programot nem lehet ezzel sem egyszerre futtatni, de még mindig jobb a helyzet, mint CM7 alatt, ahol egy hívást sem tudok fogadni 10-15 másodpercig készenléti állapotban sem, itt csak egy nagyobb program futása esetén kell várnom ~5 másodpercet, amire felvehetem. Mindezt 200 MHz-vel alacsonyabb órajelen teszi, mint a CM7. És a Market problémám is megoldódott, ez már látja az összes telepített programomat (kivéve a PowerAMP kulcsot, amit PayPal-en vettem és úgy kaptam a linket hozzá... de remélem ez nem okoz majd gondot a PowerAMP frissítéseinél).
Az alap szabad memória (ROM) pedig 199 MB volt, tehát memhack itt is alap.
GPS-t egyelőre nem próbáltam.

(#5387) spacer: úgy tudod rootolni mint az Éclairt, felteszed a vulnerable recovery-t, majd Androidiani OR-ben kiválasztod a Root phone opciót, esetleg letöltöd Marketből a Superuser programot, bár az nem tudom működik-e vele. De overclock az nem működik egyik sem.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.