Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) Mr Dini válasza #56573440 (#21894) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Van vanillához közeli verzió is. A Bukkit API-ra alapuló szerverekre telepíthető plugin formájában. Vanilla klienssel lehet vígan alkotni a segítségével.

Én lokálban szoktam futtatni egy szervert, s ott szoktam tesztelgetni vele. Ez a verzió picit gyorsabb teljesítményügyileg, mint a modos. Illetve mivel régebbi projekt, sokkal kiforrottabb.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#21902) Amur válasza Cucuska2 (#21888) üzenetére


Amur
addikt

Belenéztem én is DW AOE sorozatába. Jó kis pack, tetszik hogy van "storyline" és végig kell menni minden modon, az expert mód egy idő után kaotikus volt, itt van benne rendszer.
Bár a receptek függőségei miatt, adja magát gondolom itt is hogy mivel tudsz kezdeni..hiába akarnál másfelé menni. Na pont ezért zseniális ötlet, ha úgy is meghatározott a pack készítői által a sorrend, akkor adtak egy sorvezetőt.
Én is végigtolom majd, de egyenlőre leköt a foolcraft a memory leak ellenére.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21903) csoki válasza apatyas (#21897) üzenetére


csoki
senior tag

na úgy néz ki újabb verziója a concrete modnak megoldja a problémát, egy ember már letesztelte, de nyilván várjuk meg a hivatalos pack updatet :)

ma du jön is a hotfix ;)

[ Szerkesztve ]

(#21904) csoki válasza csoki (#21903) üzenetére


csoki
senior tag

már kint is van az 1.4.8-as release :C bár szerver packot nem látok külön hozzá, 1.4.7-hez se.

reméljük ezzel minden rendben lesz most már

[ Szerkesztve ]

(#21905) tariattila


tariattila
veterán

Sziasztok! Szolgálati közlemény! (tech.mod.őrültek takarják el szemüket! :DDD )

Megújult survival szerverünk!
- 1.12! minden világ...
- Web_regisztráció a trollmentes survival életérzésért :D
<auth.magyarkocka.hu> majd email visszaigazolás...
- új Hardcore világ!
- kis rambővítés

gyertek túlélni! :))

(#21906) kistewe


kistewe
tag

Sziasztok,

szükségem lenne egy kis segítségre .Fiamnak venném meg a "Minecraft story Mode The complete Adventure"-t, a hivatalos weboldalon azt írják nem javasolt az integrált VGA, Dell 6320 gépen kellene futnia HD3000 integrált VGA-val, van erre esély vagy ne is kísérletezzek mert élvezhetetlen lesz? Valamint a fent említett játék működik offline is (gép vagy valamilyen ellenség ellen ) vagy mindenképp kell neki net ?
Elolvastam az összefoglalót de a lényeg az lenne ha esetleg egyszerűbb beállításokkal de még élvezhető minőségben játszható akkor nem ruháznék be csak ezért egy asztali gépre....
Előre is köszi a segítséget.

stewe

(#21907) Cucuska2 válasza kistewe (#21906) üzenetére


Cucuska2
őstag

Elvileg simán el kell futnia, mert nem a Java motort használja. Youtube-on rákeresve a videók meggyőzőek.

Itt például 30-45 fps-ről beszél magas beállítások mellett.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21908) kistewe válasza Cucuska2 (#21907) üzenetére


kistewe
tag

Hálás Köszönetem

:R

stewe

(#21909) apatyas


apatyas
Korrektor

Mobspawnert építettünk. Ilyenre sikerült a munka hevében. Hmm.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21910) Serricon


Serricon
senior tag

Sikeresen kizártam magam frissítés közben, így csak 4 után lesz fent új pakk.. ;]
Epic fail :U

[ Szerkesztve ]

(#21911) csoki válasza Serricon (#21910) üzenetére


csoki
senior tag

azt hogy sikerült? :DDD nem probléma, úgyis csak este tudok lenni

ap (és a többiek): addig menjünk a pony land dynmapra beszélgetni ;)

(#21912) Serricon válasza csoki (#21911) üzenetére


Serricon
senior tag

RAM-ot bővítettem a remote gépen amire csatlakoztam, hogy el tudjon indulni rajta a pakk a map update miatt, resiztem és nem indult el, mert túl sokat adtam neki.

(#21913) csoki válasza Serricon (#21912) üzenetére


csoki
senior tag

map update miatt ram-ot kell bővíteni? de ha az egy virtuál gép, akkor alóla tudod bővíteni? nem a host alól?

(#21914) Serricon válasza csoki (#21913) üzenetére


Serricon
senior tag

A VM-en telepítve van a XenCenter amivel lehet kezelni az őt virtualizáló rendszert és az összes többi VM-et.
A RAM ahhoz kellett hogy ezen a gépen elinduljon a szerver. :)

[ Szerkesztve ]

(#21915) Serricon


Serricon
senior tag

Nem az igazi..
Írta csoki hogy ez várható, be is nyomtam az auto fixet hogy törölje ezeket, de nem segít.

Szűz mappal simán indul, a miénkkel nem.

[ Szerkesztve ]

(#21916) Amur válasza Serricon (#21915) üzenetére


Amur
addikt

Sikerült megoldani? Frissitsünk?

Srácok, milyen ötletnek tartjátok hogy a PH szervernek csináljunk egy külön topicot?
Ez külön az MC-ről szóljon, ha olyan témát feszegetünk nyugodtan jöhet ide, de ha a szerverről, frissitésről, hibákról stb.. azt meg oda?
A nem "szerveresek" számára jobban átlátható lenne a topic.(a szerón élők meg ott frissen látnák, keresgetés nélkül a szerverről szoló hsz-eket)
Csak felvetés.(félő hogy enélkül elég kihalt lenne a topic..)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21917) Serricon válasza Amur (#21916) üzenetére


Serricon
senior tag

Sikerült, az új van fent.

Én is attól tartok, ha a kemény mag félrevonul itt nem lesz semmi, plusz így könyebb megtalálni minket aki szeretne feljönni.

(#21918) Amur válasza Serricon (#21917) üzenetére


Amur
addikt

A második felére nem is gondoltam!

Szuper megyek is tesztelni! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21919) csoki válasza Serricon (#21917) üzenetére


csoki
senior tag

köszönjük :R

amur: avaritia-s cuccaid azért tűntek el, mert az addont kiszedték, mivel egybekerült a főmodba + így id változások is lettek valószínű.
Apaty majd visszaaddolja neked ami hiányzik, emiatt ne hagyd abba :)

[ Szerkesztve ]

(#21920) Amur válasza csoki (#21919) üzenetére


Amur
addikt

Csak aznapra értettem. Úgy gondoltam megvárom apatyot vele hogy folytatni tudjam az avaritiát.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21921) Amur válasza csoki (#21919) üzenetére


Amur
addikt

Mikor is lesz Apaty?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21922) csoki válasza Amur (#21921) üzenetére


csoki
senior tag

talán ma estétől, de nem tudom biztosan, majd jelentkezik itt a fórumon is biztosan ha gépközelbe kerül :)

(#21923) apatyas válasza csoki (#21922) üzenetére


apatyas
Korrektor

Most indulok haza, az mindenestül másfél óra lesz mire rendelkezésre állok.
Mapon nem volt épp senki, akkor intéztem volna webről egy jogosítást.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21924) apatyas válasza apatyas (#21923) üzenetére


apatyas
Korrektor

Kaptál, oldd meg :)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21925) Amur válasza apatyas (#21924) üzenetére


Amur
addikt

Köszi(ha én kaptam) :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21926) Soja


Soja
aktív tag

Sziasztok!

Megvenném a játékot, de nem igazán tudom, ez pontosan milyen előnyökkel járna.

Amit én szeretnék: építgetni, működő gépeket, gyárakat csinálni, felfedezni, fejlődni, esetleg multiban játszani.

Olyan kérdéseim lennének, hogy:

Tudom, láttam, hogy a neten sok kiegészítő addon van a játékokhoz, amik kibővítik a világokat, craftolható eszközöket, ezeket megkapom az eredeti játékkal?

Van(nak) hivatalos szerverek, amikre lehet csatlakozni, és ott elkezdeni egy új világot? Ezek ugyanolyan adottságokkal rendelkeznek?

A multis játék ugyanaz, mint az egyszemélyes, csak többen vagytok egy világban, vagy vannak más eltérések is? a világ ugyanakkora? (úgy tudom, hogy nem teljesen végtelenek a világok)

A multi, azon túl hogy együtt vagytok egy pályán, milyen közös tevékenységeket biztosít?

A story mód az ennek a megvásárolható játéknak a része, vagy sem?

Egyelőre ennyi, hogy képben legyek kicsit, előre is köszi.

(#21927) Cucuska2 válasza Soja (#21926) üzenetére


Cucuska2
őstag

Van a W10 edition, van a story mode. Azok külön-külön kerülnek pénzbe, de C++ alapon írták, ahhoz nincsen modvilág.
Van az, amivel mi játszunk, az a Java-alapú, modokkal együtt legalább 8 giga RAM kell, meg egy erősebb processzor, esetleg videókártya. A modokat egyedileg kell telepítened, nem nehéz.
A multis játék ugyanaz, mint az egyszemélyes.
Minden szerveren fut egy map, és mindenki azon játszik. A single-ben te hozod létre a mapjaidat, te játszol rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21928) Soja válasza Cucuska2 (#21927) üzenetére


Soja
aktív tag

A modok azok ingyenesek, vagy az is pénzes?

(#21929) Cucuska2 válasza Soja (#21928) üzenetére


Cucuska2
őstag

Teljesen ingyenes.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21930) apatyas válasza Soja (#21926) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!

A minecraft.net-en megvett játékkal (buy java edition - PC and MAC) értelemszerűen be tudsz lépni olyan szerverekre, ahova csak eredetivel engednek fel. Előnye, hogy a többi játékos/account tulajdonosa vélhetően felelősségteljesebben viselkedik, mint egy ingyen tört accounttal jövő valaki. Az eredeti acc-al nem csinálnak olyat, ami bannal járna (lopás, rongálás).
Modpakkok a java-s verzióra épülnek, a win10-esre illetve konzolosra nem, valamint ezek tartalmilag némileg le vannak maradva.
Az hogy modokat / komplett modpakkot használsz, az eredeti játék meglététől független elvileg, viszont a mostanában divatos Curse platform (http://www.curse.com/ de átköltöztek a Twitch alá, bonyolult..), amin a modpakkokat megjelentetik, eredeti accot követel meg a használathoz, mert bejelentkeztet ahogy indítja magát a játékot.
Hivatalos szervereken én még nem jártam. Vannak magyar szerverek, itt is van pár ember, aki üzemeltet, sőt van PH-s szeró is.
Multiplayer valóban ugyanaz, mint a single. Ha akarod, új helyre mész, ha akarod, társulsz valakivel és együtt építkeztek. A mostani ph-s modos szerón van csapatállítási lehetőség, de mindenki mindenkivel barát. A vanillás (mod nélküli) szerón pedig tettek fel területvédő plugint, azzal a ládádat fekhelyedet le tudod védeni. Ez nem általános a szervereken. Általában a véletlen rongálások ellen (valaki házánál voltam de rámrobbant egy creeper) a mobok rombolása ki van kapcsolva.
Amúgy, multin gyakran átmegyünk segíteni egymásnak, megnézni mit kreált, illetve miért nem működik neki az amit akart. Cuccokat csereberélni, ha valakinél épp nincs kéznél, és nem annyira stréber, hogy csakis a maga által begyűjtött legyen a jó.
A világ mérete nem végtelen, de 1 blokk = 1 négyzetméter alapon, négy Föld asszem elég lesz minden igényed kielégítésére..

A Story mode-ot külön lehet megvenni, és arra jó, hogy... (nem ismerem).

Szerk:
A java-s verzió kerül 24 euróba, amellé kapsz win10 editiont is bónuszba, így ez utóbbit megvenni nincs sok értelme. Attól függetlenül, hogy a java-s verziót veszed meg, le tudsz tölteni .exe illetve .jar indítófájlt is. Utóbbi simán működik linuxon, ha a java meg a videodriverek rendben vannak.
Ha a hálózati környezet nem a te kezedben van (nem otthon játszol ;) ), akkor a magas port miatt lehet, hogy nem tudsz multiplayerezni, vagy a tűzfal megfogja.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21931) Geryson válasza #56573440 (#21900) üzenetére


Geryson
addikt

Köszönöm! Bocsánat, de időközben elutaztunk nyaralni. Ha hazamegyünk, akkor azonnal kipróbálom a nagy gépemen.

Viszont itten jön a gond. Gondoltam kicsit szurvájvörözöm, de baromira nem értem az 1.12-őt. Tényleg egyesével meg kell fognom az itemeket, hogy az alsó sorra pakoljam őket? Régebben ha jól emlékszem SHIFT+klikk és már be is dobva a megfelelő helyre. Az is furcsa, hogy üres helyre tudok csak pakolni azaz először helyet kell csinálnom, hogy oda tudjak tenni valamit az invertory-mból.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21932) Geryson válasza Geryson (#21931) üzenetére


Geryson
addikt

Hát esküszöm agyonverem a gépet mindjárt. Nem tudok stackeket összerakni! Van a chestben 50-49-60 darabos stone és akárhogy fogom meg, nem rajka össze, hanem visszadobja. Én még ilyen hulladékot nem láttam, hogyan lehet az 1.12-vel játszani??? Fáklyát csinálok, ahányszor a recipie book-ra rányomok, de kiszednem már egyesével kell?!?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21933) apatyas válasza Geryson (#21932) üzenetére


apatyas
Korrektor

Nincsenek hálózat gondjaid? Nálam is hasonlóan idegesítő baromságokat művelt.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21934) Geryson válasza apatyas (#21933) üzenetére


Geryson
addikt

Hálózat? Single-ben nyomom (nyomnám)...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21935) apatyas válasza Geryson (#21934) üzenetére


apatyas
Korrektor

Jahhogy persze. Én kérek elnézést :)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21936) Amur válasza Geryson (#21932) üzenetére


Amur
addikt

Rakj be egy JEI modot, ne a recipe bookot használd, vagy mondok jobbat,Vanilla with extras packot szedd le, ebben van JEI, ami nemcsak recepteket mutatja, hanem megkönnyíti a craftolást is(pl. klikkelsz a recept sarkában lévő kérdőjelre és berakja az inventorydból a cuccokat a megfelelő helyre, shift klikkel pedig stacknyit kraftolsz le stb..
A packban van még térkép(journeymap), meg még pár apró hasznos mod.
Vagy ott van a vanilla+ modpack, abban még az építkezéshez, tároláshoz is találsz plusz dolgokat.
(pl. chisel mod is van benne).
Tehát ha a vanilla vonalon akarsz maradni, akkor is hasznos lehet 1-1 modpack.
A vanilla plust nagyon sokan tolják, mi is vissza-visszatérünk a gyerekekkel.
Tessék egy saját vidi is róla:
vanilla+

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21937) hefike


hefike
tag

Tegnap megvásároltam a játékot,azonban nem enged szerverre csatlakozni.Cant resolve hostname és failed to connect to the server unknown host hibaüzenetek vannak.tudtok segíteni mi a gond?Köszi.

(#21938) apatyas válasza hefike (#21937) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!
Nekem ilyeneket akkor írkál, amikor a., sokan használjuk itthon a kevés netet - illetve leterhelt a mobilnet a környéken, b., tűzfal mögött vagy és nem lát ki az adott porton. Pingelni azért tudod az adott szervert, ugye? Az adott port nyitva levőségét kellene megvizsgálni, na most azt mindjárt kiderítem, hogy lehet.. Ha saját routered van, akkor nem szokott zárva lenni ilyesmi, vagy te magad tudnál róla eleve. ?.
Mindenesetre, a router beállításaiban nézz körbe, illetve ideiglenesen tiltsd le a win/egyéb tűzfalat.
Sz: A következő hozzászóló is jót kérdez.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21939) Amur válasza hefike (#21937) üzenetére


Amur
addikt

Milyen szerver? Gyanús hogy az elérési címet adtad meg rosszul, vagy ha whitelist-es akkor nem vagy rajta..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21940) hefike válasza Amur (#21939) üzenetére


hefike
tag

Hypixel,mi az elérési út és hova kell beírni?Bocs,eléggé kezdő vok a témában....köszi

[ Szerkesztve ]

(#21941) apatyas válasza hefike (#21940) üzenetére


apatyas
Korrektor

Netről kitúrtam, mc.hypixel.net a szerver elérési útja, én be tudtam lépni, tehát nem whitelistes (adott felhasználók léphetnének csak be, akiket felvettek a listára)
Ha a launcherben a profil be van állítva 1.12-re, és elintítottad, utána a Multiplayer, Add server, itt a server name-hez ahogy el szeretnéd nevezni, alatta a server address mc.hypixel.net aztán Done, rákattintasz a sorára és Join server bal alul. Innen nekem be tudott lépni. Ott viszont egy kicsit komplikált, mert egy rakás minijáték érhető el, egy negyed órát töltöttem bent de még nem láttam át, mit merre meddig kell csinálni. Onnantól a ti feladatotok a felfedezése. Az alapjátékban tudunk mi segíteni azontúl.
Ha a helyes névvel nem juttok be a szerverre, akkor hálózati hibakeresés következik.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#21942) Geryson válasza Amur (#21936) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ez tényleg nem hangzik rosszul, a saját videóhoz meg pláne gratula! :) Az az igazság, hogy nekem ez - masszív időhiány miatt - egyszerűen túl bonyolult, időigényes. De mindenképpen rohadt jó kis kieg!

Közben rájöttem ám, hogy a touchscreen mód be volt kapcsolva, ezért nem ment a shiftklick. Furcsállottam is volna ám. A fiam szokott össze-vissza mindent átállítani. :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#21943) Amur


Amur
addikt

Foolcraft-ban valami nagyon nem kóser.. 1.4.8-ban sem.
Van egy solo világom is, mondom megnézem ott hogyan viselkedik.
Az egy dolog hogy beszólt hogy 102(?) item fog eltünni,ezért csinál biztonsági mentést, de a nagyobb gond az hogy az fps drop ott is megvolt.
Mondom ok, biztos a frissítés vágott valamit rommá a régi mentésekben, csinálok egy új világot.
Nos az eredmény lehangoló volt: 10-20 másodpercenként 50-ről 0-ra esett az fps.
Figyeltem mi történik: ennyi idő kellett hogy felzabálja az összes memóriát, majd 1mp múlva visszaesett 70%-ra a memóriahasználat, és már megint 50fps volt, ez így ismétlődik ciklikusan....
Mintha csináltak volna valamit a memory leak ellen, aminek ez lett az eredménye..

Geryson: éppenhogy nem bonyolít, hanem egyszerűsít sok mindent, csak bele kell jönni a használatba!
A drawerek(fiókos tárolás) pl. itt jelent meg, de mi masszív tech vonalon is, a mai napig használjuk, mert az egyik legjobb energiamentes tárolórendszer lett!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21944) csoki válasza Amur (#21943) üzenetére


csoki
senior tag

avaritia addon cuccai tűntek ugye el, meg talán még más mod is kikerült így nyilván törlődnek azok az itemek frissítésnél, az rendben van úgy.
nekem ez a 10-20 mp-ként 0 fps-re esés akkor volt amikor 4 gb-nál kevesebb ramot adtam a pakknak, adj neki ugye min 4et, de még jobb ha 4,3 vagy 4,6-ot adsz (többet felesleg úgyis megeszi a java...)

nekem nem csinál ilyet de mindjárt kipróbálom

(#21945) Amur válasza csoki (#21944) üzenetére


Amur
addikt

Pedig külföldi fórumon is írják a hibát.
[link]
4,6 van neki adva, szerveren a nullára esés nem mindig van, viszont ott 20 alatt van általában.
Nekem az már a játszhatatlan..
Single worldben viszont tényleg újra meg újra nullára esik az fps ahogy a fórumon is írják.
(ott a srác 12gigát adva is tapasztalta ezt. majd miután visszarakta 1.3.3-ra megszünt..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#21946) csoki válasza Amur (#21945) üzenetére


csoki
senior tag

ezt láttam, még írtam is hozzá ugyanezt mint neked :)
én most kipróbáltam céges gépen, nem ugrik le 5-10 perc után se 0 fps-ra 4,3 gb ram-mal, otthon se
20 fps alatt max ha nagyon sok entity van (csirkék, mob spawner, droppok...) vagy growth accelerator tier3 van, avval még min. particle effecttel is belaggol a játék ha arra fele nézek :D

[ Szerkesztve ]

(#21947) hefike válasza apatyas (#21941) üzenetére


hefike
tag

Köszi,király vagy így sikerült😀

[ Szerkesztve ]

(#21948) havri1


havri1
félisten

Helló!

Gyerekeknek 2 külön gépük van. Mind a kettő frissen lett telepítve, win7-el. Eddig egyiken w10 volt.
Gyakorlatilag tök egyforma szoftveresen a 2. Helyi hálón nem tudnak kapcsolódni egymáshoz. Volt már ilyen gond, de nem emlékszem a megoldásra.
Valakinek tipp?
Ha "A" gép hostol, "B" nem látja. Ha "B" gép hostol, "A" látja, de kapcsolódás a szerverhez üzenet végtelenségig..

:R

havri

(#21949) havri1 válasza havri1 (#21948) üzenetére


havri1
félisten

"B" gép tűzfalával van valami. Kilőve oda vissza működik.

havri

(#21950) apatyas válasza havri1 (#21949) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szia!
Próbáld meg hozzáadni a javát a tűzfal kivételekhez. Ha ennél jobb a program, akkor a megfelelő portot. Első körben.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.