Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) natë válasza ghiottone (#576) üzenetére


natë
nagyúr

(#652) ghiottone válasza natë (#651) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valahol decembert láttam a stabilnál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#653) natë válasza ghiottone (#652) üzenetére


natë
nagyúr

Stabilak ezek is nagyon, P6P-n egy bug nem volt bennük. Most flashelem fel épp.

(#654) inthro válasza vakablak93 (#644) üzenetére


inthro
aktív tag

Szia.

Mennyire lóg túl az üveg a kijelzőn?
Mert párat rendeltünk, de egyik sem ment rá a fekete részre, vissza is küldzük mindet, hogy ez nem Pixel 7-re való, pedig úgy hirdették mindet.
Jó lenne olyat találni ami túl lóg a kijelzőn és rálóg a fekete részre.

◕‿◕

(#655) vakablak93 válasza inthro (#654) üzenetére


vakablak93
őstag

Teljesen körbe a kijelzőn kívül a fekete sávban kb 1-2mm-t fed még le. Azaz a kijelzőt tökéletesen takarja plussz egy kicsit, kivéve a lyukat a kameránál.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#656) Thom!


Thom!
veterán

Pixel 7nek elég hitvány minőségű a kijelző keret aluminiuma...sikerült megsérteni

(#657) inthro válasza vakablak93 (#655) üzenetére


inthro
aktív tag

Köszi. Azért erre figyelhetnének amikor legyártanak valamit, hogy jó legyen, de akkor megrendeljük amit képen feldobtál.
A mostani 0.5mm-rel bentebb van a kijelzőn így szivárványos mind a két széle és ebből volt 3 ilyen fajta. :(
Mindegyiket visszaküldtük, hogy ez bizony kuka. Mára nem is látni a kínálatban.
Aztán teszteken is mindenhol a Pro-t nyomatják, sima 7-es meg alig van ahol bemutatnák melyik a jó üveg. :U
Szerk:
Egy linket be tudnál dobni ide légyszi, mert nem adja be a német amazon. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

◕‿◕

(#658) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha már ennyire téma, én ezt az üveget vettem a kijelzőre: [link] illetve ezt a tokot: [link]

Az üveg kiváló, még keretet is adnak hozzá, egy kezemen meg tudom számolni hányszor raktam fel ilyen kijelzővédőt mégis tökéletes lett. (Nem tudom miért van leértékelve, nekem nem lett levegős, ujjlenyomat-olvasót meg nem használok.)

A tok meg masszív, de azért nem vágnám földhöz vele a telefont. Kényelmes fogni, de nem az a selymes tapintás, csak az alsóbb részén. Ez inkább a kameravédő miatt lett. Még fogok venni más tokot is, valami szöveteset később, meg vastagabb gumisat, ha nagyobb lesz a kínálat.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#659) vakablak93 válasza inthro (#657) üzenetére


vakablak93
őstag

A fene, a rendelésből visszamentem rá, de azt írják a sima 7-re való épp elfogyott :( , ne haragudj meg kellett volna előbb nézzem.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#660) inthro


inthro
aktív tag

Guberáltam én már annyit ezek miatt az üvegek miatt, hogy a nyerő a Supershieldz lesz a Pixel 7-re.
Vagy az amFilm üvegje.
Az elsőről videó is van, hogy végre túlnyúlik a fekete részre, a másodikról meg mintha képet is láttam volna.
Mindegyik gyártó azzal magyarázza, hogy így bármelyik tokot rá tudod tenni, azért kisebb az üveg mint a kijelző.
Na én elhajtom mindet, mert olyan tok nincs ami belelógna a kikelzőbe szóval ez a duma - kuka... :C
Anno a Gadget Guard termékeit használtuk és kiváló volt mind. Sajnos kevés termékre elérhetőek a cuccaik.
Drágább üvegeket meg addig ne is rendeljünk amég nem látunk róla valami képet vagy videót. Engem zavar az a 0.5mm mind a két szélén a telefonnak, hogy ott nincs üveg és az Amoled miatt szivárványosan hat az üveg széle...

◕‿◕

(#661) Just_Reboot válasza ghiottone (#526) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem ma hozott a német amazon egy sima szilikon tokot, ezen szerencsére nincs ott kivágás.

(#662) xhege


xhege
addikt

Lehet hülyeséget kérdezek, de ez a VoLTE a korábbi telefonokat is érinti, mint a 4XL vagy az 5?

(#663) bbendre válasza xhege (#662) üzenetére


bbendre
őstag

Nem hülyeség. Mindet érinti.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#664) pg1966


pg1966
aktív tag

Akinek Pro van, mennyire elégedett vele? Tesztekben írnak szoftveres bug-okról, nagy fényerőn sokat fogyasztó kijelzőről, nem túl jó üzemidőről, nagyon lent lévő bekapcsoló- és hangerő-gombokról, lassú ujjlenyomat-olvasóról, nem túl minőségi kidolgozásról, csúszós, fényes felületről, tapasztaltatok ezekből valamit, nem bántátok meg a megvételét? Egyébként a Pro nem acél keretes, és a normál az alumínium? WiFi és mobil-hálózat térerőkkel nincs gond?

(#665) lkksioskdl3 válasza pg1966 (#664) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

En elégedett vagyok vele. OnePlus 6t ről váltottam. 1-2 bug van amivel találkoztam, pl néha nem jelenik meg a mediaplayer ha lehúzom a status bart. Nekem korrektül bir egy napot, bár max fényerőn nem használom tul sokat, max ha automatikusan felmegy, de pl ma egész nap kint voltam es ne tűnt fel. Nekem a gombok spec jo helyen vannak. Feljebb lenne nem érném el. Az ujjlenyomat olvasó sokkal jobb mint 6t n volt. Nekem nem tűnik lassúnak. Alapvető nem szeretem h üveg a hátlap, de mindennek az sajna. Az csúszik. Nekem wifivel, hálózattal nem volt gond.

(#666) szkorhetz válasza pg1966 (#664) üzenetére


szkorhetz
őstag

Rohadt gyors, smooth az egész, ennél nincs most jobb Androidos telefon, abban biztos vagyok.

6 Pro-ról váltottam, utólag már nem tenném, mert még a vártnál is kisebb a különbség, de a kijelző teljesne jó, szoftveres bug nálam nincs, bár a mindenki által jobbnak vélt ujjlenyomat olvasó nekem a 6P-ben pontosabb, megbízhatóbb volt. A töltés maradt jó lassú, de a kidolgozás, általános minőség elsőrangú, hálózati eldobálásom viszont már volt, míg a 6P-nél 7 hónap alatt nem, szóval ez nekem elég furcsa. Wifi tökéletes viszont, üzemidő talán egy hajszállal jobb, mint a 6P-nél.

(#667) Thom! válasza szkorhetz (#666) üzenetére


Thom!
veterán

Magyarán a fejlődés megkérdőjelezhetetlen ;]

(#668) Somatom válasza szkorhetz (#666) üzenetére


Somatom
veterán

"ennél nincs most jobb Androidos telefon, abban biztos vagyok."
Az attól függ, hogy mire akaro használni. Telefonálásra overkill, ráadásul hálózati problémákkal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#669) ghiottone válasza Somatom (#668) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nekem nem igazán van vele gondom. Yettel és Telekom simekkel megy normálisan.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#670) emvy válasza Somatom (#668) üzenetére


emvy
nagyúr

Igen, most voltam egy terepfutáson, és már rég nem volt térerőm, amikor másnak még ment a 4G. Voda.

A másik meglepő dolog, hogy az iPhone 13-hoz képest sokszor újratölt appokat.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#671) Somatom válasza ghiottone (#669) üzenetére


Somatom
veterán

Nem arról volt szó, hogy nincs Volte? Ha azon nem működik a hívás, akkor 3G híjján csak a 2G marad ... amíg marad. Mert azt már nem fejlesztik. Ennyi pénzért én többet várok. HDMI kimenet sincs, külön leképezésről (DeX) nem is szólva. Ezért tartom erősnek az "ennél nincs jobb" kijelentést.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#672) xhege válasza Somatom (#671) üzenetére


xhege
addikt

A 2G az szerintem nagyon sokáig marad, mert országos lefedettséggel bír, és az összes vészhelyzeti dolog azon ketyeg.

(#673) Somatom válasza xhege (#672) üzenetére


Somatom
veterán

Hangminőség? Ne feledd, hogy egy felsőkategóriás készülékről van szó! Egy kicioccó telótól nem várnám el a teljes hálózati támogatást, de egy flagship -től sztem alap.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#674) ghiottone válasza Somatom (#671) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Telekomnál van:

Yettelnél nincs, de ott még nem lőtték le a 3g-t, meg vodánál se, ha jól tudom. Amikor elkezdte lekapcsolni a Telekom, akkor a 6-osok kapták a frissítést.
Annyi, hogy nálam be van kapcsolva a 2g is és az előnyben részesített hálózattípusnál nincs 5g-re állítva, mert az az alapbeállítása a telónak.

Én sem mondom, hogy ennél jobb nincs. Helyén kell kezelni. Én meguntam a szórakozást az op 9-en gcammal, így maradtam most a Pixelnél. Samu nélam kiesik, mert az összes csúcskategóriás készülékük 250hz alatti pwm-el jön, amit nem bírok.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#675) xhege válasza Somatom (#673) üzenetére


xhege
addikt

Csak arra reagáltam, hogy 2G marad, amíg marad. :K Nekem is nagyon csípi a szemem, hogy ilyesmivel kell szórakozni a Google Flagship esetén. Ezer sem szántam meg rá magam a vételre, pedig a kamera miatt nagy a kísértés.

(#676) Thom! válasza ghiottone (#674) üzenetére


Thom!
veterán

Pixel 7 is pwm!

(#677) ghiottone válasza Thom! (#676) üzenetére


ghiottone
nagyúr

De nem mindegy, hogy hány Hz. :U

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#678) Thom! válasza ghiottone (#677) üzenetére


Thom!
veterán

(#679) ghiottone válasza Thom! (#678) üzenetére


ghiottone
nagyúr

És? Kb. minden amoled, oled panel pwm-t használ a kijelző fényerejének csökkentésére. Nálam itt van több, mint 1 hete, észrevettem volna ha nem bírná a szemem. 250hz alatt fáj a szemem, majd a fejem is megfájdul hosszabb használat után.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#680) Apollyon válasza Thom! (#678) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért muszáj volt a lassított felvétel, hogy szembetűnő legyen. Egy adott frekvencia fölött az arra érzékenyeknek sem zavaró.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#681) Somatom válasza ghiottone (#674) üzenetére


Somatom
veterán

Az bizony nagy átok. Mázlim van, hogy az én szemem teljesen érzéketlen az ilyesmire. Nem veszem észre sem a PWM -et, sem a média fps -étől eltérő kijelző frissítést. Sőt, még az OS képfrissítését is visszavettem 60Hz -re, mert nem láttam nagy különbséget 120Hz -en.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#682) vakablak93


vakablak93
őstag

Na most én tennék fel egy kérdést, azokhoz szolnék akik aktívan sportolnak a telefonnal.
Én pl futok naponta, az érdekelne hogy valami elviselhető karpánt vagy egyéb cuccot tud-e valaki amivel magamra rögzíthetem a telót a vérkeringésem elszorítása nélkül?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#683) emvy válasza vakablak93 (#682) üzenetére


emvy
nagyúr

Compressport Freebelt Pro-val probaltam tegnap futni kb. 40k-t, a telefonon kivul volt benne meg nemi gel meg softflaskban folyadek. Jol mukodott. Az iPhone 13 Mini kenyelmesebb volt, de ez sem lotyog benne.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#684) vakablak93 válasza emvy (#683) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi :R valami ilyesmit kerestem, akkor erre rápróbálok.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#685) Hieronymus válasza Somatom (#671) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Nem arról volt szó, hogy nincs Volte?"

Mármint Magyarországon nem működik, magyar kártyával.

Német kártyával, németben vásárolt készülék esetében van VoLTE.
A készülék támogatja a wlan telefonhívást is. Ezért a szolgáltató kérhet kapcsolási díjat.
HDMI kimenet elméletileg van, de (még) nem működik.
Az előző telefonom Huawei P20-on működött, de a gyakorlatban voltak problémák. Az érintés és egérkezelés nem volt teljesen kompatibilis teljesen. Ezen a DeX szerű kiterjesztés sem változtatott.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#686) Kom-ancs


Kom-ancs
tag

Autós tartót ti milyet használtok? A samsung s10 tartójába nem fér…
Egy Ford Focus Mk4 szellőző rácsára szeretném rakni mert az ablakra fogatós megoldás nekem tetszik.

...van egy lassú de ugrik a cd.

(#687) ghiottone válasza Kom-ancs (#686) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ilyen Spigent: [link] Annyi, hogy most a szellőzőrácsra raktam középre egy másik rögzítőfejjel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#688) Somatom válasza Kom-ancs (#686) üzenetére


Somatom
veterán

Én egy Xiaomi Wireless töltőt használok. Igaz, nem rácson és nem ilyen telóhoz, de két hét elállási joggal sztem egy próbát megér. Az enyém símán befér és spec alapján a 7 pro csak 0,2 mm -rel szélesebb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#689) natë


natë
nagyúr

Tudjátok aktiválni a chat-et a Messages-ben? Visszatértem beta-ról a stabilra, azóta nem tudja aktiválni...

(#690) bbendre válasza natë (#689) üzenetére


bbendre
őstag

Mintha a Beta kapott volna valami extra funkciót(kat) és lehet túl vagy a PNR-en.
:F

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#691) vakablak93


vakablak93
őstag

Vezetékmentes töltés esetén is PD a szabvány amit nézni kell?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#692) natë válasza bbendre (#690) üzenetére


natë
nagyúr

PNR? :B

(#693) DrDoktor válasza vakablak93 (#691) üzenetére


DrDoktor
tag

Nem.Én xiaomi 20w (qi) töltöm a p6 prot.
Ami kicsit necces ,hogy a max 23 w töltési sebesség csak a saját pixel stand 2 vel fog menni.Még nem találtam rá megoldást.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#694) szlaci888 válasza DrDoktor (#693) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Én is azzal töltöm, de 15-17W a max, amivel tölt és nagyon hamar visszamegy 7W-ra.

(#695) DrDoktor válasza szlaci888 (#694) üzenetére


DrDoktor
tag

Persze. lassú nagyon.Ezért szemét a google mint a samu.Csak saját töltő..
Miközben van itthon 50w os qi tőltőm is...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#696) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Kb. 6-7 éve nagyrészt számítógépről töltöm a telefont, és mindig minden oké volt. Most viszont eléggé meglepődtem, hogy ugyanazzal a 2.0 kábellel nem tölti, csak ilyen 1-2%-ot két óra alatt... o.O
A PC usb 3.2-es type-c-jéről meg gyorsabban feltölt, mint a régebbi kisebb aksis telóm töltőről. Viszont nem rootolt, mint az előző telóm, így nem tudok beállítani egy maximum értéket, hogy meddig töltse. Mindjárt 2023 van, és még mindig itt tartunk, lol.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#697) Somatom válasza Apollyon (#696) üzenetére


Somatom
veterán

Ezért is írtam, hogy a gyártók már régen lelépték a Google -t. Samsungban van 80% -ig töltés opció. Egyébként okoskonnektorral is megoldható, hogy az általad beállított töltöttségnél a teló kikapcsolja a saját töltését.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#698) DrDoktor válasza Apollyon (#696) üzenetére


DrDoktor
tag

Nem hinném,hogy számítan bármit is.
Évek óta látjuk,hogy a brutális gyortöltések sem bántják a telefonokat egy átlagos életciklus alatt.(3-4 év)

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#699) Tewe013 válasza Somatom (#697) üzenetére


Tewe013
őstag

Egyébként meg kb. semmi értelme ennek a funkciónak.

(#700) Mans20


Mans20
addikt

Erre ébredtem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.