Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) pg1966


pg1966
aktív tag

Nem értem, ha ennyi 5G sávot tud, akkor biztos hogy nem megy nálunk az 5G?
Alza-nál 5G-snek írják, és elő lehet rendelni, vagy az csak kamu?

4G sávok:
GE2AE modell:
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 66, 71
GP4BC modell:
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 66, 71

5G sávok:
GE2AE modell:
1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71, 77, 78, 257, 258, 260, 261 SA/NSA/Sub6/mmWave
GP4BC modell:
1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 28, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71, 75, 76, 77, 78 SA/NSA/Sub6

Magyarországon ezek a sávok használatosak elvileg, mindet tudja:
4G: LTE 700 (28), LTE 800 (20), LTE 900 (8), LTE 1800 (3), LTE 2100 (1), LTE 2600 (38)
5G: 5G 700 (28), 5G 2100 (1), 5G 3600 (78)

[ Szerkesztve ]

(#52) DrDoktor válasza pg1966 (#51) üzenetére


DrDoktor
tag

Engedélyezve nincs szoftveresen(Aljas dolog mondjuk) Fizikailag tudja a modem!
Az nem tiszta ezt a guglinak vagy a hazai szolgáltatóknak kellen megtenni

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#53) ghiottone válasza pg1966 (#51) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az egy dolog, hogy tudja a készülék. Ha a Google szoftveresen engedélyezi, akkor fog is működni - ez az oldaluk, itt van a releváns 5G térképük: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#54) mukievil


mukievil
tag

Valahonnan meg lehet rendelni ide magyarországra, az ajándék órával ?

(#55) ghiottone válasza mukievil (#54) üzenetére


ghiottone
nagyúr

nézz rá a hardverapróra ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#56) pg1966 válasza ghiottone (#53) üzenetére


pg1966
aktív tag

Akkor csak Nyugat-Európában működik, Kelet-Európában nem?
Mondjuk nekem elég a 4G is, de nem árt ha tudja, később hátha szükséges lesz.

(#57) szupermacs válasza Somatom (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Az Apple is átemelhetne pár ficsőrt az Androidból, hogy okostelóként is használható legyen.”

Azért ezt így leírni elég kemény. Szoktam nézni miket összevergődsz az iPhone tesztek alatt, de ez, ebben a formában tőled is erős.

(#58) ghiottone válasza pg1966 (#56) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak és kizárólag ott, ahol forgalmazza hivatalosan a Google Store-on keresztül. Volte is így volt, majd mikor elkezdték lekapcsolgatni a 3g-t akkor kezdte el kiküldeni a frissítést a Google a Pixelekre, hogy menjen az egyes országok adott szolgáltatójánál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#59) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na, megrendeltem végül magamnak egy fehér 7-est. Majd lesz belőle teszt blog.hu-n és a logouton.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#60) Wesiz


Wesiz
tag

ajándék órával/fülessel mindkét teló nagyon jó választásnak tűnik, az üzemidőre és a kamerára nagyon kíváncsi vagyok, sajnos megbízható teszt még nincs youtube-on.

(#61) Somatom válasza szupermacs (#57) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem vagy tisztában a "vergődni" szó jelentésével. Ha olvastad a hsz. -eimet, akkor a konkrétumokat is olvastad, hogy mikben van csúf lemaradásban az Apple. Pl. USB 2, 2022 -ben, ebben az árkategóriában? Vicc. Nem tudok olyan csúcskategóriás Androidos telóról, amiben ne 3.x lenne. Na, ezt pl. lenyúlhatná az Apple.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62) ghiottone válasza Wesiz (#60) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem is lesz, mert csak "hands-on"-t lehet most. Szokásos embargó van az előrendelési időszakban.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#63) Wesiz válasza ghiottone (#62) üzenetére


Wesiz
tag

igen, tudom hogy így szokott lenni csak nagyon kíváncsi vagyok rá. meddig szokott tartani az embargó?

(#64) ghiottone válasza Wesiz (#63) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Általában az előrendelési időszak végéig. Az most okt. 17. - szóval akkor vagy azt követő nap lesz kint rendes teszt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#65) szupermacs válasza Somatom (#61) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor már nem is okostelefon, vágom. :U

(#66) Gonz0 válasza Wesiz (#63) üzenetére


Gonz0
tag

Mintha valamelyik hands on videóban 12-ét mondtak volna

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#67) Somatom válasza szupermacs (#65) üzenetére


Somatom
veterán

Ez csak egy hiányosság. Van még pár és ezek együtt okozzák a "butaságát".

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#68) ghiottone válasza Gonz0 (#66) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ebben még lehet valami, mert 12-13.-án érkeznek az első példányok az előrendelőkhöz. Lehet már rosszul emlékszem, hogy 1 éve hogy ment ez. :B

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#69) szupermacs válasza Somatom (#67) üzenetére


szupermacs
veterán

Sokaknak elég ez a feature phone, furcsa mód neked annyira nem, hogy még a tesztjei alatt is megtalálható vagy és képes vagy direktbe beoffolni is a hisztijeidet.

(#70) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Ebben már fog működni vajon a dual sim itthon? Mivel Pixel 4a-ban az esim-et még nem lehetett beaktiválni, így sajnos azonnal el is kellett adnom.

(#71) Somatom válasza szupermacs (#69) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp neked most mi a hisztid? Neked elég okos, nekem nem. Ennyi. Vki ideírta, hogy a Google nyúlt az Apple -től. Pontosan nem tudom, hogy mit, de ha nyúlt, hát nyúlt. Ha használható dolgot, akkor a felhasználók jártak jól.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#72) ghiottone válasza gyurma888 (#70) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Melyik szolgáltatónál? Mostanában amúgy már nincs gond. Én még 1 éve a 3a-t is Yettel fizikai és Telekom esimmel használtam

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#73) vak_bottyan válasza lkksioskdl3 (#15) üzenetére


vak_bottyan
tag

Tegnap rendeltem a Német áruházban. Neked kell kiválasztanod a Pro verzióhoz mit kérsz. Lehet LTE óra, csak WI-FI-s óra, vagy füles! Mind közül választhatsz is.

Zwischensumme 1.357,00 €

Rabat- 429,00 €

Versand 0,00 €
Geschätzte Steuern 148,17 €
Summe
928,00 €
Pixel 7 Pro Obsidian 128 GB 899,00€
Menge: 1
Google Pixel Watch, Gehäuse in Matte Black / Obsidian Sportarmband
429,00€
Menge: 1
USB-C-Netzteil (30 W) von Google
29,00 €
Menge: 1
Így jön ki a fenti ár.



(#74) lkksioskdl3 válasza vak_bottyan (#73) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Megneztem mas storeban is. Sajna itt nincs akcio :(

(#75) hajbel


hajbel
addikt

18.-a körül megyek UK-be, elgondolkodtam a vásárláson, de a tavalyi bugtenger és a 23W-os "gyorstöltés" nagyon a nem felé húzza a mérleget. A deblur AI fukció pl. tetszik.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#76) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Alza már be is árazta őket!
Sima 7 310, Pro 430-ről indul náluk!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#77) xhege válasza PeteePeti (#76) üzenetére


xhege
addikt

A pro már 440 :)

(#78) vakablak93 válasza ghiottone (#31) üzenetére


vakablak93
őstag

Okés, akkor majd jelentkezem mint kísérleti nyuszi :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#79) Aryon87


Aryon87
félisten

Nemet 1und1 is felvette kinalataba igencsak kedvezo ajanlatokkal. Erosen viszketni kezdett a tenyerem...:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#80) PeteePeti válasza xhege (#77) üzenetére


PeteePeti
őstag

Bocsi én írtam el, szal igazad van, 440! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#81) Hieronymus válasza vak_bottyan (#73) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Valami nem stimmel.
Az OTTO szerint. Ugyan az, mint az Amazon szerint.
[link]

Google Pixel 7 Pro -> Google Pixel Watch LTE
Google Pixel 7 -> Google Pixel Buds Pro
Az ajándék a Google szerint. Aminek az elküldését neked kell kezdeményezni. Nem automatikus a folyamat.
Az akcióban résztvevő cégek listája.:
[link]
Rajtuk kívül nincs akcióban forgalmazó cég Németországban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#82) szkaroly válasza Somatom (#61) üzenetére


szkaroly
senior tag

Sajnos a Xiaomi elég tré ezen a téren:
[link]
és a fillérb*szás csúcsa: Mi 11 Ultra [link] 1500 eurós ára ellenére is usb2. :U :W

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#83) szupermacs válasza Somatom (#71) üzenetére


szupermacs
veterán

Látom nem érted a problémát.

(#84) Bandetad66


Bandetad66
csendes tag

Én most rendeltem elő a 7 Prot ,elvileg jövő héten hozzák.:) Nagyon várós, külön öröm hogy az órát ajándékba hozzácsapják :)

(#85) Bandetad66 válasza lkksioskdl3 (#15) üzenetére


Bandetad66
csendes tag

Én pl. az O2-nél rendeltem elő, jön hozzá ajándékba ez LTE-óra is.

(#86) Somatom válasza szupermacs (#83) üzenetére


Somatom
veterán

A tiedet tényleg nem. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#87) csako válasza ghiottone (#53) üzenetére


csako
veterán

Csak kíváncsiságból, custom kernellel vagy ROM-mal meg lehet oldani ezt az 5G problémát? 🤔

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#88) Pantal


Pantal
senior tag

Gsmarena szerint az ujjlenyomat olvasó optikai. Ez csak engem zavar? Ultrahangos ujjlenyomat olvasó pontosabb, gyorsabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#89) PeteePeti


PeteePeti
őstag

És vajon 5G és Volte használható lesz nálunk? 6-os szérián tiltva volt, ha jól tudom? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#90) Somatom válasza PeteePeti (#89) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy tudom, hogy a build.prop -ban volt a tiltás, ami root -tal módosítható. A szolgáltatói konfig más tészta, azzal nemtom mi a szitu.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#91) PeteePeti válasza Somatom (#90) üzenetére


PeteePeti
őstag

:W Hát ez gáz, mármint, hogy root kell ahhoz, ha 5G-t akarok!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#92) Aryon87 válasza Pantal (#88) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont hogy az optikai a gyorsabb. Samuknál tetűlassú és xar is az UH-s..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#93) PeteePeti válasza Aryon87 (#92) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ez nem igaz! S22 Ultra ujjlenyomatolvasója például határozottan pontos és gyors! :P

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#94) koxx


koxx
MODERÁTOR

Lehet, hogy a google-nel is felvesznek majd valami designert aki tervez egy szep telefont?

(#95) Hieronymus válasza koxx (#94) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Minek?
Így is sorba állnak érte az emberek. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#96) Aryon87 válasza koxx (#94) üzenetére


Aryon87
félisten

a 6os széria robosztusabb és jobban nézett ki a kameráknál, de ez sem csúnya azért.

(#93) PeteePeti akkor javult, mert S21U esetén láttam szenvedő tulajt, mert az istennek nem akarta feloldani a telefont, csak sokadik próbálkozásra..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#97) xhege válasza Aryon87 (#96) üzenetére


xhege
addikt

Most kezemben van itthon egy S22 Ultra és egy Pixel 6 Pro egyszerre. Összehasonlíthatatlanul gyorsabb és pontosabb a Samu ujjlenyomatolvasója. :K

(#98) Fkris


Fkris
őstag

Most rendeltem a P7Pro-t, mailboxde-n keresztül nincs ÁFA, jól tudom?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#99) ghiottone válasza Fkris (#98) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Miért lenne még erre pluszban? :U

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#100) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Nagyon rá vagyok pörögve a sima 7-esre, szeretnék visszamenni Androidra, de eszembe jutott, hogy anno mi idegesített benne: valamikor az Android 8-nál meghülyült az értesítési rendszer, és ahogy elhúztam az értesítési sávról az értesítést, hogy ne mutassa fent az ikont, úgy eltűnt az alkalmazás ikonértesítése is (pötty, szám). Vagy ha jött egy Gmail értesítés, beléptem az appba, de még el sem olvastam az emailt, akkor sem mutatta már az ikon mellett a számot. Ezt orvosolta a Nova Launcher és a TeslaUnread. Valahogy a Nova 7-tel ezt is kinyírták.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy meg lehet-e valahogy oldani, hogy megmaradjon a szám az alkalmazás-ikon mellett, hogy később lássam, hogy van egy olvasatlan üzenetem (a lá iOS)? Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.