Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Többi linux fajtát is lehet pendrive-ra live rendszert csinálni, mint mondjuk az ubunturól?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) ViZion válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
A legtöbbet igen, a letöltésnél írják is. Általában a CD verziók mennek Live-ként, DVD verziók meg telepítésre vagy frissítésre vannak, de van olyan is, ahol a DVD is Live képes.
ITT tájékozódhatsz, Linuxok és BSD-k is vannak a felsorolásban, Purpose-nál desktop vagy gaming legyen, az otthoni felhasználásra jó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) ivana


ivana
Ármester

A KDE 4.9 már 3 napja kinn van (kde.org). Tegnap raktam fel, nagyon elégett vagyok vele, az atom n270 + 1Gb ram -os gépen is hasít.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

a 4.9-es KDE nagyon tetszik, várom, hogy bekerüljön az Arch repókba a végleges (annyira elborult azért nem vagyok, hogy Testing repókból játsszak :DDD)

meg ez a Jumpshot is tetszik, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, bár kíváncsi vagyok, hogy mennyi egyedi, új tool van benne, amit nem lehet összelegózni bármilyen disztróból, vagy egyszerűen csak egy szép toolgyűjtemény...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem a Left4Dead 2 natív Linux portja kicsit több figyelmet is kaphatott volna, ugyanis lenyűgöző eredményt ért el a Valve ezen a téren. Konkrétan Linux alatt lényegesen gyorsabban fut a játék, mint Windows alatt.

Ez egy nagyon biztató reménysugár arra, hogy a Linuxon is elkezdjenek terjedni a komolyabb, AAA játékok. Ha ez megtörténik, akkor a hardvergyártók is sokkal nagyobb figyelmet fognak szentelni a driverekre. Most is ez történt. A Valve együtt működött az AMD, Intel és NVIDIA cégekkel, hogy nagy mértékben gyorsítsák a drivereket és be is jött. A szoros együttműködésnek brutálisan szép eredménye lett: A játék sebessége 6 FPS-ről 315 FPS-re emelkedett csupán a szoftveres optimalizálásnak köszönhetően, miközben Win7 és D3D alatt "csupán" 270 FPS-ig jutott a játék. :C
(A részletekért tessék elolvasni a linkelt oldalt.)

Ez szerintem hatalmas áttörés és azt sem tartom túlzásnak kimondani, hogy ez egy kisebb fajta forradalmat indíthat el Linux téren! Én ennek nagyon örülök, minden elismerésem a Valve-nak és kívánom, hogy a jövőben majd más fejlesztőbrigád is ilyen remek munkát végezzen!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#6) ViZion válasza huskydog17 (#5) üzenetére


ViZion
félisten

Sztem M$-nek a profit szempontjából jobban megéri konzolra koncentrálni, a PC-t mint játék plattformot egyébként is "leépítik". A Steam jól reagált, és idővel rendes profit lehet belőle. Unity is azért várós, mert ha a fejlesztői környezetből lehet plussz egy kattintással linuxra is kiadni, akkor miért ne? Korábban ilyenhez plussz ember(ek) és idő kellett... Szal. a játékok jönni fognak, már csak abban bízom, hogy a linux nem csak Ubuntut fog jelenteni :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) SenorGrande válasza huskydog17 (#5) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én gyakorlatilag semmi esélyt nem látok rá, hogy "elkezdjenek terjedni a komolyabb, AAA játékok." Linuxon. Nagyrészt konzolra fejlesztenek, sokszor még sima pc portra sem hajlandóak, és hogy még abból Linux verziót is csináljanak, hááát, gyanús.
Hogy a Valve a saját Source motoros játékait - amiknek van már Mac verziója - portolja, az hihető, mert abban nincs olyan sok munka. Szép lassan csöpögtetik majd őket, hogy folyamatosan jöjjön egy-egy cím, nagy hírveréssel.
De hogy kiadói nyomásra a fejlesztők nem fognak plusz időt, pénzt beletenni AAA címekbe csak azért, hogy abból linux verzió is legyen, arra már most tennék egy kisebb összeget.
Gondolom látta a Valve is, hogy a különböző "pay what you want" indie bundle csomagok jól fogynak, és - ahol mérték - az átlagár mindig a linuxos vásárlóknál volt a legmagasabb. Ez egy jó piac nekik, a Steam-en már létező címekhez felteszik a linux verziót is, és kész. Nem hiszem, hogy jellemző lesz. Pl. GTA IV-nek is van Mac verziója, de semmi esélyt nem látok rá Rockstar Games nekiálljon vele foglalkozni.
Félreértés ne essék, én is nagyon-nagyon örülök a Linuxos kliensnek, de tudom, hogy marad még pár évig a dual boot, mert felnőtt - hülye - fejjel játszom pc-n. :DDD

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#8) hcl válasza ViZion (#6) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vizionáljak Linux-os konzolokat, gyárilag moddolt disztróval, amin előre telepítve figyel a Steam kliens...? :) És olcsók? :)
Jó lett a cikk :)

@SenorGrande : Na ja, a MAC OS egy BSD, csak rendesen a MAC HW-re faragva, meg az ablakkezelő rendberakva. Onnan már nem nehéz Linuxra átemelni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Lacces


Lacces
őstag

Vizion, ne izgulj, jönnek majd a valve-s játékok a többi linuxra, a fedorára is :)

Nem hinném, hogy a nagyon várt játékaimat át fogják portolni windowsról bárhova is, de talán jobb is, a végén még sokan elkezdenék használni a linux disztrókat és akkor jönne vele az átok is... megszaparodnának a számítógépes kártevők, és kihasználnák a biztonsági hibáit, amiről eddig senki sem tudott.

(#10) tDr1v3r válasza SenorGrande (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"GTA IV-nek is van Mac verziója"

Az cideres port, sebességre meg elég hulladék... na igen, és nagyon nem hivatalos, pár unatkozó srác rakta össze.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) nuke7


nuke7
veterán

én tökre szeretem a linuxot, de nincs olyan eszközöm, amin win7 (8) helyett vagy mac OS X helyett inkább ezt kéne használni...
szerintem ezek leginkább netbook-ra jók :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#12) SenorGrande válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igazad van, nem tudom miért rémlett úgy, hogy van Steam-en GTA IV Mac verzió. :R Csak a GTA III, San Andreas és Vice City van fönt hivatalosan. :B

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#13) ViZion válasza nuke7 (#11) üzenetére


ViZion
félisten

Használattól függ, hogy mire jó. Ha nem vesszük bele az nCore-tékából letöltött windowst, akkor az átlag otthoni felhasználók >25k-t spórolhatnak vele, ami már egy jóféle SSD, vagy egy közepes VGA... Aki meg filmet néz, zenét halgat, skype, torrent, ilyesmik mennek az minek törné magát fizetős OS-el?
A játékokból is ha csak a micropayment-es webes játékok jönnek az is elég sokaknak, ráadásul ezekben több a pénz, mint a nagy nevekben. Aminek igazán örülnék: Enemy Territory: Quake Wars kaphatna folytatást, az első is volt linuxra, sokan játszották. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) nuke7 válasza ViZion (#13) üzenetére


nuke7
veterán

hmm... tehát ha se nem HC játszol, se nem dolgozol a gépen akkor jó a linux.
ezért mondtam a netbook-okat. pont erre jók :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#15) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Mi az megfertőzött a Linux? :P
Vagy továbbra is csak repair feladatokra használod?
Bár akkor meg miért kellene más, ha az ubi is jól működik?

(#16) ViZion válasza nuke7 (#14) üzenetére


ViZion
félisten

Én nem mondtam ellent Neked, csak a netbookon túl is van élet helye linuxnak...
Sokan vesznek inkább 15"+ gépet netezésre, filmnézésre, mint 20-40k-val kevesebbért atomos bigyókat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) hcl válasza nuke7 (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Dolgozni miért nem jó?
Nálunk a cégnél mi van : webes alkalmazások, Excel, meg Outlook. Na ezekhez aztán fontos a windóz.

@Vizion : Mondjuk ha Linuxozik valaki, annak tök fölösleges nagy VGA, mert játék az még nem nagyon van rá. Bár mondjuk a Maya kihasználja.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#18) nuke7 válasza hcl (#17) üzenetére


nuke7
veterán

excel miatt fontos lehet a windows.
vagy van office for linux amiből nem vették ki a makrokat..? :F
(mert az office for mac-ből bizony kivették)

https://youtube.com/user/nuke7

(#19) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#15) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. :DDD Csak az a chinnamon vagy melyik verzió nagyon jól nézki, de nem tudom tud e live-ként működni. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) ViZion válasza Sub-ZeRo (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Linux Mint 13 az kell Neked. Cinnamon desktop, van live is ITT.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) Sub-ZeRo válasza ViZion (#20) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor működik live-ként is? Mert a 32-őt már rég leszedtem, de nem próbáltam meg. Most egy ubuntu van így megcsinálva.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) ViZion válasza Sub-ZeRo (#21) üzenetére


ViZion
félisten

Kellene neki :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) hcl válasza nuke7 (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Miért, windózon működnek a makrók?
Én úgy tapasztaltam, hogy nem. Erre rájöttek már följebb is, tehát a cégnél, mint IT supportos, nem kell foglalkoznom a különféle barmok által összetákolt táblákkal... Ezeket rendszerint olyan problémák "megoldására" találják ki, ami alapból SQL-t igényelne...
Különben ha LO-t használsz cégen belül, akkor annak a lehetőségeivel dolgozol, így nem gond, ha nincsenek makrók...

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Sub-ZeRo válasza ViZion (#22) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na majd meg múkodom. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25) Vladi válasza hcl (#8) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ne vizionálj, már készül. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#19) üzenetére


imibogyo
veterán

Vizion már mondta, de most én is Cinnamonon vagyok és Linux Mint 13 megy live-ként. Mondjuk még a Fedora 17 is nagyon tetszik. Jelenleg vacillálok. :K

(#27) nuke7 válasza hcl (#23) üzenetére


nuke7
veterán

win- en működnek. nagyjábol. meg megvan a lehetőség - van, akinek kell.
máshol nincsenek meg... ha makrok nem kellenek akkor meg a mac - a hardver miatt - szerintem még mindig beelőzi a linux létjogosultságát...
mondjuk egy titkárnőnek valsz linux-os gépet adnék, ez is igaz, de ezzel megint az első posztomat idézem.

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) Vladi válasza imibogyo (#26) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ezen mit kell vacillálni? :F ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#29) imibogyo válasza Vladi (#28) üzenetére


imibogyo
veterán

Hogy-hogy mit? Mind a kettő nagyon tetszik. Jelenleg egymás mellett fut a kettő és nem tudok egyértelműen dönteni melyik tetszik jobban. Egyelőre a Mint felé és a Cinnamon (esetleg MATE) felé húz a szívem. A Gnome3 egyelőre nem a szívem csücske, viszont a Fedora, hogy is mondjam, talán az összeszedettebb a legjobb szó rá. Hát ezért vacillálok. :K

De ezek nem észérvek, csak ilyen benyomások. :B

(#30) Vladi válasza imibogyo (#29) üzenetére


Vladi
nagyúr

VAcakolsz itt ba+, tedd már fel a fedorát és kész. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#31) Tokman


Tokman
csendes tag

Én se vagyok oda ezért a Windows 8ért asztalra minek?

(#32) Sub-ZeRo válasza Tokman (#31) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egy linux hírnél, miköze a windows 8-hoz? Arra ott a 8 topikja. Bár, ha így állsz a dolgokhoz, akkor nem kérünk oda trollokat. Köszi. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) ViZion válasza nuke7 (#27) üzenetére


ViZion
félisten

Itthon OS X csak géppel együtt van, megnézném azt a céget, aki ilyen vasat rak a titkárnő alá. HW amúgy érdekes érv, mert netbookos fél egymagos atomon is elfut, de olyan hibaüzenetet sem dob, hogy "túl sok CPU cores error" vagy "dunno wat 2 do with 16 GB ram" :D Felhasználástól függ, hogy kinek mire kell és arra mennyit áldoz.

imibogyo: Fedora +1 :K . Linux Mint erősen Ubuntura támaszkodik, szal. ha azt ismered, akkor könnyebben boldogulsz azzal, bár ezt a pár parancsot nem nagy cucc megtanulni (apt-get helyett yum: rövidebb is :D , gksu helyett beesu, ilyesmik). Ami Fedorán nincs: Grub customizer: itt a grubot terminálból kell testreszabni, ha akarod. Viszont ha hegesztesz kicsit, akkor már nem kell testreszabni, mert nem nagyon fogod látni :)
SW center: nincs, de a "programok telepítése/törlése" hasonló, igaz képek nincsenek, de van link a progi oldalára. Tippek, progik a F17 telepítős cikkben vannak. A Gnome Shell extensions oldalon is szét kell nézni, enyém is inkább MATE, mint Gnome Shell kinézet :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34) hcl válasza nuke7 (#27) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A herdvernek mi köze ahhoz, hogy jó-e az OS? :) Itthon amilyen barmok vannak, még a Mac-re is windózt raknának...

Különben meg, van már pár cég, aki inkább Linuxra állt át, mert spórol.
És pl. sok embernek amúgy is elég egy Linux, akik otthon nem játszanak. Mert azért nagyon sokan vannak, akik filmet néznek, neteznek, meg leveleznek. Ezek kb. azért nem használnak Linuxot, mert nem tudják, mi az, illetve azt sem, hogy a windózért fizetni kell.

Mutogatni való hater díszpinty

(#35) CPT.Pirk válasza nuke7 (#27) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazából a netbook az, ami csak dísznek meg a nyaralásra való.

Munkára jóval alkalmasabb, mint egy Win. Én pl. fpga-t programozgatok rajta, az fpga válaszait meg fel lehet dolgozni bash scripttel (egyben vezérelni is az fpga-t bash scripttel), valamint a kommunikációt köztük is tök egyszerű megoldani.
Windowson ez n+1 progi telepítését és egy külön programozási nyelv megtanulását igényelné, valamint a megoldás csak a Win egyazon verzióján működne, másikhoz át kellene alakítani...

Egyébként ha már játék szóba került, azt is szoktam, vannak frankó 3D játékok natívan Linuxra, egyebeket meg meg lehet próbálni Wine-val.
A többi dolog, mint film, zene, stb. meg natívan meg van oldva, megint nem kell n+1 progit telepíteni ez miatt, mint pl. a media player nélküli EU-s Windows kiadásnál.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#36) ViZion


ViZion
félisten

Az Unity most dobott ki egy demót, tesszelláció meg minden "újkori" VGA-s csicsa van benne... és a "karcjátéktól" a windowson, linuxon, OS X-en át mindenre lehet menteni a benne készült cuccokat. Már van pár cím, ami jön majd linuxra is. Elvileg az androidos játékok is jönnek, bár sokan ezeket nem tekintik játéknak, pedig ezekre a kétklikkes-ötperces dolgokra van igény.
Kickstarteren is van mozgolódás, rájöttek, h a linuxos közösség is hajlandó fizetni programokért... Persze mire elékészülnek az idő, de én bízom bennük :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#37) nuke7 válasza hcl (#34) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen, ebben egyetértünk.

(#33) ViZion : én is azt mondom, hogy NEM adnék nekik mac-es gépet... :U

(#35) CPT.Pirk : hm.. hát én sajnos pont origin-es vagyok és nem steam-es... :N
(mert ugye a steam jön linux-ra..) plusz wine-al szorakozni mondjuk egy max payne 3-al vagy dio3-al sztem annyira nem szórakoztató... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#38) CPT.Pirk válasza nuke7 (#37) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem pont a steamre, vagy steames játékokra gondoltam, de ha a steamnek bejön, szerintem az origin sem akar majd kimaradni a dologból.

A d3-ra azt írják, hogy szépen fut, majdnem minden jó benne: [link]
Az mp3 viszont jelenleg nem fut Wine-vel.

Játékok alatt másra gondoltam, van sok opensource játék, ami közül lehet válogatni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#39) Kephamos


Kephamos
addikt

Arról esetleg lehet tudni valamit, hogy a többi steam játék fog-e valaha futni Linuxon?

(#40) sh4d0w válasza nuke7 (#11) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jah, szerverekre meg aztán főleg smafu...

https://www.coreinfinity.tech

(#41) ViZion válasza Kephamos (#39) üzenetére


ViZion
félisten

Elvileg fog, majd egyszer :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) Sir Ny válasza imibogyo (#26) üzenetére


Sir Ny
senior tag

Mint vagy Fedora LOL. Melyik a pocsékabb. ( term. a Fedorát jobban utálják, állítólag bugos, a Mintet meg úgyis újra és újra kell raknod minden ubuntu (debian) kiadásnál )

Miért nem valami normális disztró? Ubuntu, Debian, freeBSD?

-

(#43) ViZion válasza Sir Ny (#42) üzenetére


ViZion
félisten

Fedora bugos? Akkor valami nagyon el van ott baszcsizva...
Asszonynak anno nemtudom hanyas volt (talán 11-12), kvázi problémamentesen, nálam 16-17, és lesz 18, 19, 20....
Persze vannak kisebb bugok, DE amikkel találkoztam az Gnome Shell dolog volt (pl. extension ütközés), illetve a mindenhol megszokott Nautilus hülyeség, hogy rosszul mutatja az USB eszközre írás befejezését... de ez Ubuntun is volt.
Ha a normális disztrók között sorolod az Ubuntut (szlengben csak Buguntu, nem indokolatlanul), akkor nagy a baj :D .

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) sh4d0w válasza Sir Ny (#42) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha a Mintből LTS-t raksz fel, akkor 5 évente kell újraraknod...

https://www.coreinfinity.tech

(#45) Vladi válasza Sir Ny (#42) üzenetére


Vladi
nagyúr

aha. Tehát valaki megint állított valamit. :P

sh4d0w:

Centos 10 év, én nyertem. :P

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#46) sh4d0w válasza Vladi (#45) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezt adom :)

Csak arra reagáltam, hogy nem kell Mintet mindig újrarakni...

https://www.coreinfinity.tech

(#47) CPT.Pirk válasza Vladi (#45) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amit én használok, azt meg csak egyszer kell telepíteni. Kiütéses győzelem. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#48) ViZion válasza CPT.Pirk (#47) üzenetére


ViZion
félisten

Na vééégre! Örülünk, hogy már Te is Fedorát használsz! :R
:D :D :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) Vladi válasza CPT.Pirk (#47) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az nem jó, mert mindig rendet kell csinálni a rendszerben. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#50) Rimuru válasza Vladi (#49) üzenetére


Rimuru
veterán

Arch, ott rend van. ;]

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.