Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#680) TheVeracLord válasza olivera88 (#679) üzenetére


TheVeracLord
csendes tag

Sorry a fentebbi hülyeségekért, most már értem mit is a akartál mondani. :R Nem ezt írta ki a drágaság?

Nos nálam csinál ilyen animáció kikapcsolást lejjebb majd részletezem. Elvileg ezek lennének azok az opciók melyeket kértél. Btw ha az ember megnyomja a kapcsoló melletti "menüt" az egész listát visszatudja állítani, feltéve, ha nem machináltunk a listában ;] :

Sajnos észrevettem egy olyan hülyeségét a szoftvernek, hogy random kikapcsolja a fentebb látható két opciót, valamint ismerős Telenoros Spiritjénél is láttam már ilyet (nekem független van)... Az okát nem nagyon tudom, de valószínűleg a gyári kamera appal van összefüggésben ez a jelenség... Relatíve sokat kell munkám során használnom a kamerát, és ha a programban megjelelő visszalépés "gombbal" hagyom el az appot, nagyon sokszor kinyomta az animációkat... Szoftveres baki vagy/és túl agresszív ram takarítás, dunno...

A fentiekben leírtak ellen egy olyan megoldást tudtam alkalmazni, hogy egy felfele swype-al előhozom a droidos vezértlőgombokat, és a homegombbal hagyom el az alkalmazást... Így érdekes módon nem kapcsolgatja ki az animációkat, ellenben a kamera app által kínált útnál, ahol ez esetek nagy többségében kiüti az animációkat... Egész érdekes ez a jelenség :W

Remélem valamennyire azért segítségedre tudtam lenni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.