Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) SeaQR válasza BloodRay (#250) üzenetére


SeaQR
csendes tag

T.
Viszont sikerült azóta. Az angol LG oldalról töltöttem le hozzá egy programot mert a PC Suite nem talált frissítést. Többszöri nekifutás kellett ennek is mire sikerült frissítenie. Lényeg hogy megvan.

(#252) Gergőke88


Gergőke88
addikt

SZiasztok!
Tudja esetleg valaki, hogy melyik pesti t-mobilban van kiállítva demo készülék?

(#253) arvo válasza Psychlo (#238) üzenetére


arvo
csendes tag

azt hiszem nem kell attól tartani hogy megkarcolódik :)

(#254) arvo válasza SeaQR (#251) üzenetére


arvo
csendes tag

meg tudod adni az oldal címét?
köszi

(#255) arvo


arvo
csendes tag

találtatok valami megfelelő tokot a telefonnak?
szinte semmi normális nincs hozzá!!

(#256) SeaQR válasza arvo (#255) üzenetére


SeaQR
csendes tag

(#257) vadfonix válasza arvo (#255) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Nagyon szegényes a választék még.. Én még aksit is keresgéltem hozzá, hátha találok erősebbet, de semmi.. :(

(#258) szalmark


szalmark
csendes tag

SZiasztok!
egy sony ericcson arc s egy lg optimus 3d között tűnődöm.
bevált már annyira a 2 magos technológia, hogy érdemes azt venni?
Köszönöm megtisztelő válaszotokat!

(#259) SeaQR válasza szalmark (#258) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Szerintem csak a 2 mag miatt nem érdemes az LG-t választani. Az arc-ról nem tudok nyilatkozni.

(#260) F-ECT$ válasza szalmark (#258) üzenetére


F-ECT$
titán

Jelenleg még nem igazán van olyan app, ami ne menne el egy 1 magos 1-1.4 GHz-es procin.

Dive ever, work never.

(#261) szalmark válasza F-ECT$ (#260) üzenetére


szalmark
csendes tag

Igen, de a jövőben kiadhatnak olyan droidot, ami támogatja a 2 magot, és akkor az lg messzemenően fog elhúzni, nem?

Az arc oldalán a szépsége, könnyűsége, akadásmentessége szól
az lg oldalán a 2 mag és a 3d, kérdés, hogy a súlya és a nagysága, valamint a rendszer akadása annyira lenyomja a mérleg súját, hogy az egymagos, kicsit "butább" telefont érdemes e választani.

Újfent köszönöm a válaszokat.

(#262) vadfonix válasza szalmark (#261) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Hát nem tudom, de mióta frissítettem az LG-im d-verzióra, azt kell mondjam, hogy azóta nem akad már annyira mint a b verziós szoftverrel, igazából akadást már tényleg csak olyankor tapasztalok, ha több mindent indítok el egyszerre és akkor is rövid ideig röccen be, a b verziónál gyakrabban csinálta, igaza volt BloodRay-nek, az új verzió már sokkal csiszoltabban viselkedik, legalábbis nekem ez a tapasztalat! :K
Az is hozzátartozik, hogy ARC-ot élőben nem volt alkalmam kipróbálni még, viszont az Optimus 3D-ét már több mint egy hete halálra nyüstölöm, van olyan, hogy kétszer is fel kell töltenem az aksit, annyit nyúzom.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#263) jooker82 válasza vadfonix (#262) üzenetére


jooker82
nagyúr

És bevált?? most is ezt választanád,ha vennél??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#264) SeaQR válasza vadfonix (#262) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Tényleg érezni némi gyorsulást a v10d verzió óta : )

[ Szerkesztve ]

(#265) vadfonix válasza jooker82 (#263) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Mivel a többi tapi telefon is hasonló aksi gondokkal küzd, persze szépíthetjük, hogy most xy és yx fél órával vagy 1 órával többet bír már, de igazából mint előttem páran már mondták, hogy valójában a gyártók a szoftverekkel próbálnak trükközni az energia takarékosság érdekében! Tehát a válaszom: igen, mivel jelenleg a magyar piacon agy egyik legerősebb teló amihez már csak az op rendszer kell kicsit felnőjön a két mag miatt, igen, ezt venném most is! :K Aksit csak azért hoztam fel mert ez a legnagyobb szálka a szemembe a telónál :((( , na meg persze a különféle kiegészítő hiánya illetve szűk választéka, de ez utóbbit tudjuk be annak, hogy a "vas" még igen friss a piacon és még majd csak most fognak jönni hozzá a cuccok beleértve a 3D-és játékok is, amit nagyon várok :DDD ! Mérete, formája, alakja?? háát, mit mondjak? elég sok alkatrészt kellett belezsúfolni, kellett a hely :D , kicsit szokatlan volt a fogása, de meg lehet barátkozni vele :DDD
Kamerát kicsit sérelmezem benne még, de ez telefon ugye, nem fényképezőgép, azt viszont nem értem, hogy 3D-ben miért butul le 3 Mpixelre, képtelen vagyok megérteni, elméletileg két db 5 Mpixeles kamera van benne, vagy a második lencsén spórolt volna az LG és az csak 3 Mpixeles? :F Na mind1, senki és semmi sem tökéletes :DDD , beépített rádió hiánya szintén nem zavar, régi telómban volt, 5 évig használtam és a rádióját egyszer sem kapcsoltam be, erre van egyéb megoldás ami bőven megfelel.. Egy dolog van ami aggaszt még mióta megvettem, de ez nem a készülék technikai hiányossága, hanem az értéke, ami miatt kicsit parázok elővenni egyszerű telefonálásra :) a nyílt utcán, mivel elég csúnya világban élünk, kicsit parázok, hogy ki ne kapja valaki a kezemből vagy a táskámból, sajna elég feltűnő :U , kiléptünk ezekkel a készülékekkel abból a korszakból amikor csak egy kis kütyü volt, ezek már komoly értékek, olyan mintha előkapnám a laptopomat a buszon csak, hogy küldjek egy sms-t, mert ugyebár egy ilyennek az értéke 1:1 -ben laptop árban van és ugye az ember nem szokta nyilvános helyen, legalábbis általában, csak úgy a zsebéből előhúzni a számítógépét! De igen, ezt félretéve, újra megvenném az LG Optimus 3D-ét! :)

Elnézést ha kicsit bőlére engedtem és már-már off-ba mentem volna

[ Szerkesztve ]

(#266) arvo válasza SeaQR (#264) üzenetére


arvo
csendes tag

Nekem valahogy nem sikerül.biztos én vagyok a béna!!
Kaphatok 1 kis segitséget?
köszi

(#267) BloodRay válasza vadfonix (#265) üzenetére


BloodRay
veterán

A chipset kezel csak le 3Mpixelt 3D módban, ezért a felbontás olyankor. ;)
A rádiót már írtam korábban, hogy a 2.3-al be fogják kapcsolni, mert van a készülékben!

(#262) vadfonix -> V10d-vel szerintem nagyon stabil is egyébként.
Egyébként Arc-ot is próbálgattam. Külsőre nagyon szép, jó a fogása is(bár pehelysúlya miatt nincs a masszív, minőségi érzet mint a 3D-nél), sebességre sem rossz. Azért a 3D-nél szerintem cseppet sem gyorsabb, folyamatosabb semmiben(hangsúlyoznám nem használom a gyári LG felületet), az SE felület meg egy borzadály számomra. :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#268) SeaQR válasza arvo (#266) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Persze hogy kaphatsz, csak fejtsd ki bővebben hogy hol akadtál el :)

(#269) Tiesto22


Tiesto22
csendes tag

Sziasztok. Holnap szeretném megvenni ezt a telefont ki is néztem a t-mobile oldalán. 1 év hűségre szerettem volna megvenni részletfizetéssel pár napja még meg lehetett venni igy is de most meg eltűnt és már csak a 2 éves hűségnél lehet részletre megvenni. Nem értem hogy egyik napról a másikra miért változott meg?

(#270) vadfonix válasza BloodRay (#267) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Hát nagyon sajnálatos, hogy ezt így elkalkulálták :(( , a rádióról az infód érdekes, erről nem hallottam még, hát akkor ez a probléma sincs már akit esetleg zavart volna.. :)
Esetleg arról hallottál valamit, hogy mikorra várható az új OS? :F Én csak annyit tudok, hogy még ez év végéig van beígérve, nincs esetleg valami konkrétabb időpont, pl-ul hónap? :F

(#271) vadfonix válasza Tiesto22 (#269) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Nem volt 1 év hűségre, szerintem elnézted, a részlet fizetés volt, van 1 évre, a hűség vállalás mindig is 2 év volt elejétől fogva mármint részletfizetéskor!

[ Szerkesztve ]

(#272) jooker82 válasza vadfonix (#270) üzenetére


jooker82
nagyúr

Októberre van beigérve a 2.3....Több extrát is tesz majd bele a gyártó...PL 3D konverter,rádió....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#273) BloodRay válasza vadfonix (#270) üzenetére


BloodRay
veterán

Jól írta jooker82, októberben jön a 2.3 elvileg.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#274) vadfonix válasza jooker82 (#272) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Király, Köszi! :DD

(#275) arvo válasza SeaQR (#268) üzenetére


arvo
csendes tag

megkerestem az oldalt!
aztán valahogy el is akadtam :( sorry
nem igazán vagyok otthon a telo update-ban
próbálkozott a teló frissíteni de valami baja volt!
aztán hagyta mert nem volt időm.
most is próbálom:
teló frissítés:
elemzés- talált valamit :)
updatel :))
na majd jelentkezem!!

(#276) arvo válasza arvo (#275) üzenetére


arvo
csendes tag

ááááá jessssssssss
siker :DD
nagyon köszi :))
már az enyém is V10d !!!
majd meglátjuk hogy muzsikál!!
üdv

(#277) SeaQR válasza arvo (#276) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Grat

(#278) Tiesto22


Tiesto22
csendes tag

Holnaptól végre én is tulajdonosa leszek egy ilyennek :) Elvileg már ma megvettem volna csak nem volt egy darab se a kaposvári T-mobile-ba :F De holnap reggel végre mehetek érte. Az 5800-at fogja leváltani úgyhogy azt hiszem elég nagy különbség lessz a 2 teló között.

[ Szerkesztve ]

(#279) berbatov2


berbatov2
senior tag

Nekem 2 hónapja van meg és V10a verzió. Sajnos én nem tudtam kiigazodni az lg honlapján a frissítéssel kapcsolatba.

Kipróbáltam, hogy mennyit bír az akksi nem "okos" használat - wifi,3g,gps off - esetén.
3. nap végére merült 6%-ra.

(#280) vadfonix válasza berbatov2 (#279) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Ezt hogy csináltad, ha a készülék hivatalosan Európában csak Júl. 1-étől érhető el? Sőt a T-Mobilban csak a hó közepétől! Külön az LG-től rendelted direktbe? :D

(#281) berbatov2 válasza vadfonix (#280) üzenetére


berbatov2
senior tag

Probalok nem tul egyertelmuen valaszolni.
v10b vel kerultek a BOLTBA a telok.

(#282) vadfonix válasza berbatov2 (#279) üzenetére


vadfonix
csendes tag

Igazából semmi extra, ezen a linken belül rámész az illesztőprogramok és szoftverek fülre, azon belül lekapod az "LG Mobile Phone Software Update Tool" progit, feltelepít, teló rácsatiz USB-én és progi indít, azon belül már könnyen eligazodsz, persze ha gondolod a PC Sync nevű progival előtte csinálhatsz még egy biztonsági mentést telefonszámokról, képekről stb.., de nálam most az update nem bántotta!

Ha ezt már valaki leírta korábban akkor utólagos elnézést! :R

(#283) berbatov2 válasza vadfonix (#282) üzenetére


berbatov2
senior tag

Köszi raprobalok megegyszer!

Amugy karcokkal hogy alltok?

[ Szerkesztve ]

(#284) BloodRay válasza berbatov2 (#283) üzenetére


BloodRay
veterán

Nálam egy szem karc sincs. Egyszer találkozott a padlócsempével eddig. :)
Ami tény, hogy tényleg kicsit maszatolódik a kijelző, de ez legyen a legnagyobb gond...
Viszont ami felbosszantott kicsit, hogy immár másodszor fagyott ki a készülék mikor le akartam választani a hdmi kábelt. :U Egyébként összesen ez a 2 fagyás volt. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#285) SeaQR válasza berbatov2 (#283) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Karc nálam sincs.

(#286) berbatov2


berbatov2
senior tag

Basszus egy tíz perce találkozott az aszfalttal az enyém, mindkét oldala talajt fogott de a végén képernyővel lefele landolt. A képernyőn semmi nem látszik, viszont a hátsó műanyagon lettek apró felületi sérülések.

(#287) BloodRay válasza berbatov2 (#286) üzenetére


BloodRay
veterán

Na igen az aszfalt erősebb a műanyagnál. :)
Részvétem egyébként.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#288) berbatov2 válasza BloodRay (#287) üzenetére


berbatov2
senior tag

Mondjuk előbb utóbb ez mindenkivel előfordul a mindenkori telefonjával :W

(#289) SeaQR válasza berbatov2 (#286) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Auccs, ez fájhatott. Valszeg csak a szerencsén múlott hogy megúszta a kijelződ, de ez azért mégis bíztató...

(#290) berbatov2


berbatov2
senior tag

Ez a frissítés nem akar nekem összejönni....
1. A pcsuite ( most telepítettem ) csak sokkadjára "látta meg a telefont"
2. Ellenőrzés céljából szinkronizáltam a névjegyeket, és csak 22db-ot szinkronizált :W
3. A frissítésnél meg a következő hibaüzenetet kapom: a frissítési fájlok nem letölthetők a szerverről, vagy a mobiltelefon nem kapcsolódik

(#291) BloodRay válasza berbatov2 (#290) üzenetére


BloodRay
veterán

Nálam az LG updater eddig mindent simán lefrissített(2X-et és 3D-t is).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#292) berbatov2 válasza BloodRay (#291) üzenetére


berbatov2
senior tag

Most akkor a pcsuiteon belül kell frissíteni vagy az updater, amit említettél az egy külön program?
Amit pár hsz-szel feljebb linkelt a kollega azt letöltöttem, de aban nem volt updater, csak a pcsuite.

(#293) BloodRay válasza berbatov2 (#292) üzenetére


BloodRay
veterán

Most nem vagyok otthon de LG (talán mobile) Updater a neve a programnak. Azt hiszem része az LG pcsiute-nak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#294) SeaQR válasza berbatov2 (#292) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Hogy a PCSuite része-e azt nem tudom, de nem maga a PCSuite indul el, hanem egy másik Update program.
PCSuite-n belül nekem is ezeket csinálta. Amit fentebb linkeltem nekem azzal sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#295) Psychlo válasza berbatov2 (#292) üzenetére


Psychlo
tag

Sziasztok!

Ezen a [linken] Software Update fül és Download gomb és letölti a B2CAppsetup.exe-t ez lesz az. Bár nem vagyok LG tulaj vagyis de csak nekem egy KM900 van.

Remélem jó a tanács. Az androidos LG-ket nem vágom.

[ Szerkesztve ]

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#296) berbatov2


berbatov2
senior tag

Köszi mindkettőtöknek közben én is rájöttem, viszont azt írja a v10a-ra hogy az a legfrissebb szoftver nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#297) Psychlo válasza berbatov2 (#296) üzenetére


Psychlo
tag

Akkor úgy tűnik, hogy az LG megint nem egységesen ad ki frissítést, bár remélem nem bonyolítja túl mint a KM900 esetében. Szolgáltató függő?

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#298) berbatov2 válasza Psychlo (#297) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nem, nem az!

(#299) Psychlo válasza berbatov2 (#298) üzenetére


Psychlo
tag

Az biztos, hogy a KM900-nál országonként és régiónként külön FW-k voltak és más időközönként kapták meg a frissítéseket és akkor még arról még nem is beszéltem, hogy szolgáltatónként is külön jöttek és ott sem egységesen, hanem országonként, bár ez utóbbi lehet minden esetben így van.

[ Szerkesztve ]

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#300) baro130


baro130
tag

Hali!
Vettem egy ilyen telót, egy elég régi darabot váltott le, úgyhogy egyelőre el vagyok ragadtatva tőle :) Ami a problémám, hogy hiába kapcsolom be a GPS-t, nem igazán akar működni. Csak az előre telepített Maps és Navigáció app-okat próbálgattam egyelőre. (nekem még ez is új :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.