Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) norbi93 válasza DaviD202 (#850) üzenetére


norbi93
senior tag

legalább télen nem fagy le tőle az ember keze:D

(#852) petimiki


petimiki
csendes tag

Mibe fáj manapság használtan a kütyünk? Lehet, hogy eladom.
Rákattantam a Motorola RAZR HD-ra.

(#853) norbi93 válasza petimiki (#852) üzenetére


norbi93
senior tag

lehetetlen eladni, én is csak cserejánlaokat kaptam, de a viccesebbik fajtából... amúgy: akkumlátor probléma úgy néz ki megoldódott, sikerült visszahalásznom a gépre egy gyári romot, és eddig nem jelentkezett a merülési jelenség. :C

(#854) BloodRay válasza norbi93 (#853) üzenetére


BloodRay
veterán

Gyári alatt melyik hivatalos verziót érted?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#855) norbi93 válasza BloodRay (#854) üzenetére


norbi93
senior tag

v10k=) recoveryből raktam vissza, előtte wipe cache, battery stats, dalvik cache, factory reset, és okés is=) aztán titanium backupból mindent visszaállítottam, és teljesen jó (eddig) :))

(#856) maki12 válasza DaviD202 (#850) üzenetére


maki12
senior tag

aaaazzz igen :))
dehát inkább válalom az égési sérűléseket mint az infartust :)) :DD
vagy agyvérzést :)) :))

HTC U11 & Nikon D5300

(#857) DaviD202 válasza maki12 (#856) üzenetére


DaviD202
aktív tag

tény.. a gyári rom egy fos.. az LG nem tud romot fejleszteni.
De szerencsére van Cyanogen :) és mivel a nexus prime is Ti OMAP4 (4460) az O3D is TI OMAP4 (4430) így borítékolható hamarosan az ICS.
Ha nem hiszitek el kövességet google+on Ricardo Cerqueira-t ő a Cyanogen csapat LG felelőse. :))

ja igen és 3D egyelőre nincs Cyanban. De igazából az kb fél óráig érdekes :)

[ Szerkesztve ]

(#858) norbi93


norbi93
senior tag

tévedtem. a gyári rom is ugyanugy produkálja a merülést. kezd kib@szottul elegem lenni ebböl a telefonbol.

(#859) DaviD202 válasza norbi93 (#858) üzenetére


DaviD202
aktív tag

king3d rom :)

próbáld meg titanium backuppal befagyasztani a fölösleges cuccokat. pl email app, news, stb..

(#860) norbi93 válasza DaviD202 (#859) üzenetére


norbi93
senior tag

eddig ez volt rajta... azzal is ugyanúgy csinálta.:S most gyárin is...

(#861) torrrent


torrrent
aktív tag

Nem sikerült v10k ra frissíteni pedig betartottam a leírtakat, vmi tipp? Az adattár be-ki kapcsolással próbáltam de nem látja a telót. A driver is és a frissítő is fennt van a megfelelő sorrendbe telepítve. Na mind1 még próbálgatom.

(#862) norbi93 válasza torrrent (#861) üzenetére


norbi93
senior tag

nem az ósdi kdz-s megoldást ajnálanám. írok akkor neked egy egyszerűbb módszert.
1.előszöris tölts le egy romot xda-ról ami zipelve van, és másold rá a memókártyádra xda
2. telefon legyen kirootolva (ha nincs akkor töltsd le a superoneclick féle root megoldást, usb debuggingban dugd rá gépre, és root gombbal egy gombnyomás.)
3. menj fel marketre és töltsd le a rom manager nevű programot. a program legelső menüpontját válaszd, ami felflasheli a recovery módot.
utána lépj be recovery modba (belehet programon keresztül is, vagy pedig telefon kikapcsolt állapotában nyomd meg a bekapcsolás+hangerő le gombokat amíg meg nem jelenik a recovery mód).
4.itt hangerő le, fel gombokkal tudod magad navigálni, és a bekapcsolás gombbal tudsz belépni a menübe. csinálj egy backupot az előző romodról.
5. nyomj egy wipe data/factory resetet, aztán pedig egy wipe cache-t.
6.lépj be az install zip from sd card menübe, keresd meg a zip fájlt és telepítsd a romot.
ez egy sokkal egyszerűbb és biztonságosabb megoldás, a téglázás esélye 0, mivel el van mentve a régi romod is, amit a restore menüvel bármikor visszarakhatsz. azthiszem leírtam mindent, ha még van valami kérdés, segítek=)

(#863) norbi93 válasza torrrent (#861) üzenetére


norbi93
senior tag

amúgy a problémád ott keresndő szerintem hogy win 7-et vagy vistát használsz. a kdz telepítő megoldás windows xp-re van optimalizálva (igaz nekem sikerült egyszer win7 alól is flashelnem, de 10ből 9x tégla lett az eredmény).

(#864) berbatov2


berbatov2
senior tag

Kis segítség kéne.
Valamiért a kamera szoft csak állóban jeleníti meg a lőtt fotókat, ha elforgatom fekvőbe nem történik semmi.
Valamilyen oknál fogva ugyanez történt a böngészőnél is, de ott megtaláltam a beállításoknál, hogy mit kell átállítani.

(#865) DaviD202 válasza berbatov2 (#864) üzenetére


DaviD202
aktív tag

settings->display-> auto rotate pipa

ha ez sem megy akkor keresd meg a kamera-t a settings->applications-ban és clear cache+data

ha ez sem segít akkor wipeold

(#866) berbatov2 válasza DaviD202 (#865) üzenetére


berbatov2
senior tag

Az első már segített köszi! ( bár nem értem, hogy állítódott ez el)

(#867) torrrent válasza norbi93 (#862) üzenetére


torrrent
aktív tag

Nagyon nagyon köszi!
Igen windows 7 et használtam, nagy mákom volt, hogy nem szállt el. Sikerült minden még egy x köszi. :D

(#868) norbi93 válasza torrrent (#867) üzenetére


norbi93
senior tag

szívesen=)

(#869) jooker82


jooker82
nagyúr

Mindenki eladta,vagy mindenkinek rendben van minden?? :F :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#870) norbi93 válasza jooker82 (#869) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem most rendben van=) :C :C :C :C

(#871) berbatov2 válasza jooker82 (#869) üzenetére


berbatov2
senior tag

Lett egy nagy zsebkarcom :((

(#872) mazsi70 válasza jooker82 (#869) üzenetére


mazsi70
senior tag

Nagyon bejön ,semmi gondom nincs vele :D

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#873) jooker82 válasza norbi93 (#870) üzenetére


jooker82
nagyúr

Melyik rommal sikerült megoldanod a problémát?? Mert,ha jól tudom merülési gondjaid voltak....
Itt sokat irnak a 3D ről...

Ezt 3D-be lejátsza nektek??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#874) norbi93 válasza jooker82 (#873) üzenetére


norbi93
senior tag

gyári v10k rom, zipből raktam fel recoverybe=)

(#875) dome29


dome29
aktív tag

Akinek van ilyen készüléke, azoktól kérdem :)!!

Mennyire érzékelhető rajta a 3D?
Mert nekem aztmondták hogy nem jön ki, egy nagyrakás FOS az egész..
Ez igaz vagy mégsem?
Mert épp ilyen készüléket szeretnék, láttam róla a tesztet, és eléggé bejött :B

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#876) jooker82 válasza dome29 (#875) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elsőre hasraesés...olyan mint egy 3D-s tv szemüveggel.... :K persze mindez kicsiben...de elég látványos...Ha mediába jársz nézd meg...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#877) dome29 válasza jooker82 (#876) üzenetére


dome29
aktív tag

Xperia Arc-t megéri lecserélni nem :) ?
Vagy inkább egy Sgs II? de az szerintem drágább... :F

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#878) jooker82 válasza dome29 (#877) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az Arcot megérheti lecserélni....de akkor tedd,ha érdekel a 3D.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#879) dome29 válasza jooker82 (#878) üzenetére


dome29
aktív tag

Kipróbálnám..
Most úgy őszintén meik érné meg jobban..?
Mert most mindenképp rákattantam, hogy Iphone 4.et szerzek, csak anyagi okok miatt nem akar sikerülni :(
Illetve S2.re sem tudok annyit toldani.. mindenki sokat kér rá :W
Így mostanába tanakodom a 3D-be, mert tényleg nagyon jó cucc lehet, de sokan mondják hogy nemjó.. csak a neve 3D!

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#880) jooker82 válasza dome29 (#879) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez hülyeség,h csak a neve 3D....annyit mondok,h addig ne dönts,amig a 3D-t ki nem próbáltad....A többit láthatod igy neten stb működés közbe,de a 3D-t csak élőben érdemes....
A legjobb áron ez van....100 ért már kapható...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#881) dome29 válasza jooker82 (#880) üzenetére


dome29
aktív tag

Vanott már olcsóbban is :)
Egyébként te is 3D-t használsz?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#882) jooker82 válasza dome29 (#881) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is csak szemezgetek vele....
Még 2x-em van....
Jövő év elején ad ki az LG egy keskenyebb 3D-s telefont, várok róla hireket,de még semmi...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#883) dome29 válasza jooker82 (#882) üzenetére


dome29
aktív tag

Keskenyebb :F?
Minekaz :F?
Ezek a 4"-on túl(iak) , ott már van igazi élet :)..
Pl Galaxy S-- az k*vajó kis teló, nem túl nagy, de nemis kicsi :)
Ilyen 3.5".ös kis Iphonokra szemet sem tudok vetni, mert nagyon picikék :(
Ezek a jók :) :

Htc Desire Hd-Arc-Sensation-Sgs II,Opti 3d-- Talán Iphone 4 az utcsó sorba :)

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#884) jooker82 válasza dome29 (#883) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem a kijelzője,hanem maga a telefon.... A 3,5 az már valóban kicsi lenne....a 4 minimum kell...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#885) dome29 válasza jooker82 (#884) üzenetére


dome29
aktív tag

Hiába jó maga a telefon, mikor kicsi a kijelző..
Nézdmeg az Xperia Mini pro-t.. ha utánnam vágnák sem kellene :K
Mindenki agyba-főve dícséri hogy mien jó készülék.. csakhát 3.0" colos készülékkel, nemtudom mit tudnak 1-esek kezdeni..

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#886) norbi93


norbi93
senior tag

az aki a 3dt fikázta az vagy hülye, vagy szemtengelyferdülése van, és nem használ rá szemüveget :DD mert bizony ez kifele, befele háromdé :))

(#887) dome29 válasza norbi93 (#886) üzenetére


dome29
aktív tag

Mégis nagyon meg akarsz tőle vállni ;]

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#888) norbi93 válasza dome29 (#887) üzenetére


norbi93
senior tag

már nem sürgős=) most megint beleszerettem :))

(#889) dome29 válasza norbi93 (#888) üzenetére


dome29
aktív tag

haha :DD
Csere egy Arc.ra ;]?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#890) norbi93 válasza dome29 (#889) üzenetére


norbi93
senior tag

neeem köszi :R :C most teljesen megvagyok vele=) megkövezhettek, de most egy iphonera gyúrok=) volt már iphoneom, tudom miről beszélek=)

(#891) torrrent


torrrent
aktív tag

2 hónapja ezt használom, beleszerettem. Még az iphone 5 ért se cserélném le.
Olyan a teló mint a feleségem: Megszerettem, néha elfáradt, kifárad, de mindent megcsinál, amit bepötyögök. :) :)

(#892) norbi93 válasza torrrent (#891) üzenetére


norbi93
senior tag

:C :C :R

(#893) dome29 válasza norbi93 (#892) üzenetére


dome29
aktív tag

Nekemis azkellene :(
Iphone 4 mindenképp...

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#894) yohimbin


yohimbin
tag

Na,kis jó hír,hátha még igaz is,XDA-n találtam:

LG Support (FaceBook):
LG would like to express its sincere thanks to all of the Optimus Series owners who have been waiting patiently for the Android 2.3 Gingerbread upgrade. We are excited by the high level of product interest that LG Optimus Series owners have shown, and we are taking all possible measures to offer a smooth OS upgrade in a timely manner.

The three premium smartphones of the Optimus Series will be upgraded first, as outlined below, followed by a global rollout thereafter.

LG Optimus 2X: Now available (as of 1st November, 2011) for open models in Europe
LG Optimus 3D: Week commencing November 21st for open models in Europe
LG Optimus Black: Week commencing November 28th for open models in Europe

The exact timing of the upgrades in each market may vary because of the different requirements in each country with respect to domestic operators and models. Please contact local service representatives to check the specific upgrade schedule in your market.

Again, LG greatly appreciates the support and feedback that customers have given during the upgrade delay, and we will do our utmost to continually provide better service in the future.

Thank you very much.

(#895) yohimbin


yohimbin
tag

Emellett az ICS-ről is sokat írogatnak,miután fb-n valaki megkérdezte az LG-seket,lesz-e Optimus 2X-re ICS,amire az LG úgy reagált,hogy nem lesz.Erre mindenki elkezdett fújolni (joggal),amire állítólag az LG már vmi pozitívabbat írt. A 3D-s Optimu/isták azt mondják, hogy ez a negatív dolog csak a 2X-re lesz igaz,mert akkor jött ki,mikor még nem volt meg a guglival egy szerződés a frissítésekről,míg a 3D már utána született.
Most ebből az egészből mit higgyünk el? :D

(#896) maki12 válasza yohimbin (#895) üzenetére


maki12
senior tag

főképp semmit :DD :C

HTC U11 & Nikon D5300

(#897) norbi93 válasza yohimbin (#895) üzenetére


norbi93
senior tag

ha 2x-re nem lesz, hidd el hogy erre sem lesz :(

(#898) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
A 2.3-as frissítésről lehet tudni valamit ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#899) jooker82 válasza mazsi70 (#898) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nov 28.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#900) dome29 válasza jooker82 (#899) üzenetére


dome29
aktív tag

Állítólag...

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.