Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) jooker82 válasza torrrent (#550) üzenetére


jooker82
nagyúr

A ténél mennyiért tudtad megvenni??A vodánál nem akar csökkenni az ára...
Az játéknál nem zavar bele a 3D-be,hogy ujjal kell vezérelni?? Kifele is jön a 3D,vagy csak befele??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#552) hito válasza jooker82 (#551) üzenetére


hito
nagyúr

Játéknál inkább csak befele, fényképeknél és videónál megoldható, hogy kifele. Mondjuk az alany kinyújtja az ujját a kamera felé jó közelre.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#553) torrrent válasza jooker82 (#551) üzenetére


torrrent
aktív tag

Ténél 95.000 volt pontokat beváltva, de úgy, hogy lejárt a hűségem fél éve és meghosszabbítottam még. Régi teló árát beledobva egész jól jöttem ki.
Igen én is tapasztalom, hogy inkább picit befele, de egy csúszkán akár játék közben lehet állítani egy kicsit kifele, vagy befele nézzen a képe. Pl avatarnál a növényzet full kifele jön amikor mászkálok a többi be.
Az irányítást meg lehet szokni pár játék után kb fél óra nemrossz.

(#554) torrrent


torrrent
aktív tag

Ja, maradtam eco (1800 Ft havidíjba) szóval semmi media mánia 10.000 Ft os csomagok huhhh

(#555) jooker82 válasza torrrent (#553) üzenetére


jooker82
nagyúr

S,ha pl egy nyilat lőnek rád?? v olyan jelenet van,hogy feléd jön valami,akkor látszódik,hogy kifele jön ?? A King kong nincs meg 3D-be??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#556) DaviD202 válasza jooker82 (#555) üzenetére


DaviD202
aktív tag

En az avatarnal tapasztaltam a rálövős történetet amikor a fát vágják ki. Meg ha megnézed a 3D space-t akkor ott az 3D guide-nál ha odateszed az ujjad a kijelzőhöz teljesen olyan mintha kijjebb lennének a forgó ikonok. Nagyon zsír :D

(#557) petimiki válasza hito (#543) üzenetére


petimiki
csendes tag

Felraktam. Biztos jobb. :F
A kamera bejelentkező képe viszont nagyon zsír.

(#558) torrrent válasza jooker82 (#555) üzenetére


torrrent
aktív tag

Igen, bizonyos elemek elég látványosan kifele is jönnek játékok során, de alapból inkább mélységre gyúr, hiszen a távolabbi elemekből van több tehát így reális szerintem.
King Kongról még nem hallottam, de a gameloftnál most már elég sok játékot kiadtak optimusra specializálva.
Tegnap rátöltöttem egy jó minőségű animációs filmet (sima 2D) menet közbe benyomtam, hogy szoftveresen 3D be rakja, mit mondjak nagyon jó minőségbe kiadta.

(#559) hito válasza petimiki (#557) üzenetére


hito
nagyúr

CWM-ból tetted fel? Kezdem unni, hogy nincs időm foglalkozni vele. :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#560) petimiki válasza hito (#559) üzenetére


petimiki
csendes tag

Reboot recovery-be, onnan pedig install a zip.

(#561) hito válasza petimiki (#560) üzenetére


hito
nagyúr

Linkelnél nekem egy leírást (XDA) ahol részletezve van a recovery modding? Magyarul Te melyik topic alapján tetted fel? :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#562) petimiki válasza hito (#561) üzenetére


petimiki
csendes tag

Az 533-as hozzászólásodban található linket megnyitottam,letöltöttem a zip-et, aztán install a recoveryből.

(#563) hito válasza petimiki (#562) üzenetére


hito
nagyúr

Konkrétan arra gondoltam, hogy a clockworkmod recovery-t hogy tetted fel. Nem a kamera mod-ot. Mert gondolom nincs gyárilag benne olyan recovery menü amiből tudsz zip-et telepíteni :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#564) petimiki válasza hito (#563) üzenetére


petimiki
csendes tag

Na itt látszik,hogy csak kontárként eszetlenűl piszkálom a telót. Root-olva van.Rajta ROM manager és onnan bűvészkedem. Remélem ez már így ok.

(#565) hito válasza petimiki (#564) üzenetére


hito
nagyúr

Ezek szerint működik a rom manager 3D-n. Ez leegyszerűsíti a dolgokat :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#566) tgmisu


tgmisu
csendes tag

Elég jó cuccnak tűnik. Remélhetőleg ha meglesz a lehetőségem be is szerzem magamnak ezt a csodát. :D

They all deserved to die.

(#568) Péro válasza Maxentius (#1) üzenetére


Péro
csendes tag

Szerintem e modell nagyon jó.
Csak 1 pont hiba lehet és az csak az elem tartalma de lehet hamarosan vásárolni erősebbet és ami bele fér a készülékbe.
A 3D jól működik.Valaki írta hogy nem jó.Az téved.
Ha nem ért a 3D hez akkor mennyen el egy elektronika tv boltba és nézzen meg egy 3D tv t szemüvegen és majd rájön hogy P920 egy nagyon jó készülék.
A kijelző is csúcs.Galaxy nem jobb és nem csinál jobb fotókat sem.És az is lemerül gyorsan.
Egy élmény a P920.A 2.2 sem rossz de hát majd jönnek az új friss verziók.
Csak nézzétek mega az iphont ,az még nem adott ki teljes tökéletes verziót es már a régi modellekhez sem.
Lg P920 meg új modell.
És már startban lehet kezelni és gyors meg szerintem jól is néz ki.
Akinek nagy az ne vásárolja meg.Az akkor is nagy ha egy boltba csak kézbe veszi és nem vásárolja meg.
Férfias markáns modell.

(#569) DaviD202 válasza Péro (#568) üzenetére


DaviD202
aktív tag

hová valósi vagy? :U :))

(#570) berbatov2 válasza DaviD202 (#569) üzenetére


berbatov2
senior tag

:DD

(#571) hito


hito
nagyúr

Találtam egy számomra elég nagy hibát a készülékben. Tényleg nem lehet videózás közben zoom-olni? :(((

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#572) Stocc85


Stocc85
csendes tag

Végre nekem is sikerült hozzájutnom az optimus 3D-hez, nem vártam a telenorra, megvettem függetlenül... :)
Viszont szinkronizálást követően minden telszámból kettő található meg a telefonon, ha szerkeszteném a névjegyet, akkor ott viszont csak egyet jelez... Van erre vmi megoldás? Meg mitől van ez egyáltalán? Bug, vagy én bénáztam? :) Ezt leszámítva még nem találkoztam hibával... :)
Köszi a segítséget!

(#573) norbi93 válasza Péro (#568) üzenetére


norbi93
senior tag

nemtudom miről beszélsz, az iphone pontosan az a telefon, aminek az operációs rendszere atomstabil és gyors, mivel 1 készülékre kell csak optimalizálni. az lg meg azért még nem tanult meg optimalizálni=) most nekem is 3d-m van, a 3d tetszetős nagyon, de elférne egy frisebb, stabilabb rendszer rajta. amugy valaki tudna küldeni privátban linket 3d-s játékokról? gameloft honlapját ismerem énis, de olyan típus vagyok, aki előbb kipróbálja a játékot, és ha tetszik, akkor megveszi. :))

(#574) berbatov2


berbatov2
senior tag

Milyen böngészőt használtok?
Eddig nem volt bajom a gyárival, de mostanában elég sokszor lefagy böngészés közben.

(#575) jooker82 válasza Stocc85 (#572) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez azért van,mert a telefonon és a simen levő teslszámokat is látod....és csak a telefonon levőket tudod szerkeszteni.....ez nem bug...nekem is igy van a 2x-en.....de elvileg be lehet állitani,h csak az egyiket mutassa...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#576) jooker82 válasza berbatov2 (#574) üzenetére


jooker82
nagyúr

A dolphin browser HD a legjobb....Ha nem 50mb os neted van akkor ezt szedd le...
Norbi93: megveszed-kipróbálod és ,ha nem jó 10 percen belül fisszakérheted az árát....
Hito: ennél már nem lehet,ez már nem az arena.... :K én is hiányolom...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#577) hito válasza jooker82 (#576) üzenetére


hito
nagyúr

Azért nem kell olyan régre visszamenni. Elég az Optimus X2-höz, abban is volt vagy 20x-os digitális zoom videófelvétel közben. Fene ette meg :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#578) berbatov2 válasza hito (#577) üzenetére


berbatov2
senior tag

Lehet csak szoftveresen van letiltva és bekapcsolják majd 2.3-al mint az fm rádiót?
Csak egy tipp.

Jooker82: Köszi megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#579) Stocc85 válasza jooker82 (#575) üzenetére


Stocc85
csendes tag

Nem, a SIM kártyám üres... :) Csak a telefonon lévő számokat látom.

(#580) jooker82 válasza hito (#577) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja,azt hittem ,h a videónézés közbeni zoomolásra gondolsz.. az tényleg gáz,ha felvételnél nincs zoom....Hangerőgombbal próbáltad??

stocc85: a simről másoltad a telefonra és duplán landolt minden név?? másold vissza a simre és töröld ki a telefonon levőket és próbáld újra.....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#581) hito válasza jooker82 (#580) üzenetére


hito
nagyúr

Az volt az első dolgom :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#582) Stocc85 válasza Stocc85 (#579) üzenetére


Stocc85
csendes tag

MyPhoneExplore-rel sikerült megoldanom a problémát! :)

(#583) jooker82


jooker82
nagyúr

Valaki vett már vodafonost??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#584) BloodRay válasza hito (#581) üzenetére


BloodRay
veterán

Márpedig ha a hangerögombokat megnyomod van zoom video közben. Valamit benéztél. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#585) hito válasza BloodRay (#584) üzenetére


hito
nagyúr

Nálam nincs. Se a kamera moddal, se a gyárival nem volt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#586) BloodRay válasza hito (#585) üzenetére


BloodRay
veterán

3D alatt nincs, de 2D módban kell lennie. Szoftververziód milyen?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#587) Stocc85 válasza BloodRay (#586) üzenetére


Stocc85
csendes tag

Felvétel elindítása előtt nekem is van zoom, de ahogy elindul a felvétel, már nincs erre lehetőség nálam sem.

(#588) BloodRay válasza Stocc85 (#587) üzenetére


BloodRay
veterán

Na ez igaz valóban. Mondjuk engem nem zavar mert ezek a digitális zoomok semmit sem érnek.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#589) hito válasza BloodRay (#588) üzenetére


hito
nagyúr

Azert nezz meg youtube-on egy N8 vagy C7 digitalis zoomot. En is azt hittem hogy semmit nem er, amig nem volt N8-am. Bar sajnos ezt a feature-t csak az uj symbianos Nokia-k tudjak, mas nem. Azokon kivul valoban egyik sem er semmit.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#590) berbatov2 válasza Stocc85 (#582) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nekem is ez a problémám btw, de már megszoktam.
Viszont ha ezzel a progival meg lehet oldani egyszerűen, akkor lehet megpróbálom.
Gondolom ez is egy app ugye?

(#591) Stocc85 válasza berbatov2 (#590) üzenetére


Stocc85
csendes tag

Igen, két programból áll össze, egyik a gépre, másik a telefonra kerül fel. Én anno az iPhone-omon lévő konkaktokat outlookkal szinkronizáltam, majd a névjegyekből vCardokat csináltam. És ez a program kezeli ezt a fájltípust is. Telóról legyalultam minden telszámot, e program segítségével meg fel... és tökéletes :)

(#592) jooker82


jooker82
nagyúr

akinek kellene a legfrissebb hámbetűs navi szoft laggmentesen az szóljon...08.22-es térképekkel

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#593) DaviD202


DaviD202
aktív tag

van cyanogen!!

3d nélkül :(

(#594) torrrent válasza berbatov2 (#574) üzenetére


torrrent
aktív tag

Én a beépíttetett nekem bejön, ha meg leneteztem a keretet és átvált kis sávszélességbe (T mob) Opera minit. Olyankor a sebesség között észre se veszem a különbséget.
Szerintem így is fantasztikusan gyors a gép szinte minden funkciót használok, mi lesz itt ha mind a két magot kihasználja. :)

(#595) berbatov2 válasza torrrent (#594) üzenetére


berbatov2
senior tag

Nekem sincs bajom a skinnel, csak pl. nso.hu, kuruc.info valamiért néha megakasztja, és hiába lövöm ki az alkalmazás kezelőben és indítom újra, akkor sem lesz jó és csak a ki/be kapcsolás segít.

(#596) yohimbin


yohimbin
tag

Üdv mindenkinek!Nálam egy új (itt még nem leírt hiba/hibacsoport) jelent meg: első tünet, hogy párszor elment a mobilnet (jó,ok,gondoltam,megint rosszak a hálózatok)...Utána kikapcsolással voltak problémák,mert hiába kapcsoltam ki,utána világítottak alsó gombok/üres képernyő,csak nagy nehezen kapcsolt ki,ami után bekapcsolásnál a billentyűzet nem működik. Ok,h valószínűleg szoftver-specifikusak,de elég idegesítő/nehezen kezelhető problémák.Ja,és néha hiába dugom 230-ra,nem tölt.Igazából nem várok választ,de érdekel,volt-e már ilyen vkinél.Amúgy csodásan fut :)

(#597) SeaQR válasza yohimbin (#596) üzenetére


SeaQR
csendes tag

Nálam is sok időbe telik míg kikapcsol. Mobilnettel bajom még nem volt de egyszer kb 1 napig a wifit percenként eldobálta - de nem is vagyok biztos benne hogy ez a teló hibája volt.

(#598) BloodRay válasza yohimbin (#596) üzenetére


BloodRay
veterán

Milyen szoftver van fent a készülékeden? Csak mert nálam semmi hasonló nem volt eddig.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#599) yohimbin válasza BloodRay (#598) üzenetére


yohimbin
tag

Sima LG, v10d...én is meglepődtem,hogy ennyi probléma egyszerre.Ja,a mobilnetes azért is érdekes hiba,mert ha bekapcsolom a wifit (úgy,h nincs wlan hálózat a közelben),a mobilnet újra megy.

(#600) BloodRay válasza yohimbin (#599) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem vidd szervizbe a készüléket, mert nálam ugyanezzel a szoftverzióval tökéletes a telefon.
Gondolom szabad rendszermemóriád van még bőven(nincs túl sok cache sem valószínű) nem?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.