Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) torrrent


torrrent
aktív tag

Hujjuj, ha újonnan már ennyiért meg lehet kapni, akkor mennyi lehet használtan.Sajna vaterán láttam, hogy 40K körül se nagyon kelnek el. Na majd ha karácsonyra itt lesz a gyári ICS :D

(#11002) zotyi85


zotyi85
tag

Sziasztok!

Eleinte tök jó volt a v21f, de mostanában szarakodni szokott. Volt hogy nem engedett fel wifire, volt hogy beléptem a menü/beállításokba, és csak fekete háttér fogadott, és ami a legújabb, hogy nem tudtam fényképezni. Úgy felbasztam magam...... ezt mind az utóbbi héten produkálta.
Gondoltam ránézek a telefonon, hogy jött-e valami fincsi frissítés. Erre nem azt írta ki pillanatok alatt, hogy Ön a legújabb verziót használja, hanem úgy elgondolkodott, hogy ha nem állítom le a keresést, még mindig keresné :)
Feldugtam laptopra, mondom megpróbálom ott is. Felismerte hogy a v21f-et használom, de írja, hogy van új. ÁÁÁÁ, mi lehet az? Reménykedtem, hogy nem a v21a-t rakja újra. Letöltött 355megát kb fél óra alatt, és lett egy v21g-m :) Kíváncsi vagyok ez javítja-e a korábban leírt problémáimat.

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#11003) spuros válasza torrrent (#11001) üzenetére


spuros
őstag

79 a Media markt-ban..

(#11004) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!

V28B-s ICS-en vagyok. A problémám az, hogy egyes alkalmazásokat nem engedi letölteni és telepíteni Play-ből. A következő hibaüzenettel: Nem áll rendelkezésre tárhely. Próbáltam már más forrásból beszerzeni az apk-t és úgy telepíteni, de a hiba sajnos megmaradt. Arra gyanakszom, hogy v21e-ről történő frissítés (kdz-vel) közben megmaradtak az alkalmazásaim, néhányat kivéve, és elképzelhető, hogy emiatt beragadt néhány file a rendszerben. Ha esetleg valakinek volna rá ötlete, hogy mi lehet a probléma, azt szívesen meghallgatom.

(#11005) DonMaster válasza THomas007 (#11004) üzenetére


DonMaster
addikt

szia nekem is ezt csinélta gyári vissaz álitás telon belül és utána lett nekme is vagy 800mb helyem és telepitette

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11006) Winchester95


Winchester95
őstag

Még is van ICS már rá?Működőképes nem bugos nem ferde kamerás stb....
Akkor ez azt jelenti hogy kb 2hónapot kellett volna várnom rá?:D

(#11007) horimiki72 válasza Winchester95 (#11006) üzenetére


horimiki72
aktív tag

jobb lett a fényképező,akadásmentessen vesz HD ben a kamera és nem pattog,ugrál a zenelejátszó sem. :)

Kawasaki ZX12R

(#11008) DonMaster válasza Winchester95 (#11006) üzenetére


DonMaster
addikt

jah de még nem hivatalls csak leak de közben simán kijöt egy v21g verzio elvileg jo , de az még csak gb ics v28b de nem sokára jöhet ne már a v30b is mert várjuk hogy miben tudnak többet mutatni,

én meg voltam t-nél és nemt udnak headseatet rendelni ehez a készülékhez ez kész vicc remélem az oktogonon amikor bemegyek ott lesz headseat és ide is adják és akkro letudva ez a mizéria

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11009) Winchester95


Winchester95
őstag

Hát.Ha így tudtam volna megvártam volna a két hónapot.A legjobb telefonok között van amiket próbáltam.(Csak ugye a szotver.......)
Mindegy most egy xperia s van.Az is marad elvileg.......

(#11010) Dellorto21


Dellorto21
tag

Hali, elég rég volt már h erre jártam... Úgy látom már van ics. Ebben van magyar nyelv is? Valaki nem linkelne nekem egy felrakási útmutatót ? :R :R :R Előre is kösui ^^

(#11011) spuros válasza Winchester95 (#11009) üzenetére


spuros
őstag

Én nem bántam meg, sőt...

(#11012) mar_tin válasza Dellorto21 (#11010) üzenetére


mar_tin
tag

Van benn magyar nyelv. Felrakási útmutató a téma összefoglalóban itt fent. :)

[ Szerkesztve ]

(#11013) Dellorto21 válasza mar_tin (#11012) üzenetére


Dellorto21
tag

Köszönöm! Sajnos elkerülte a figyelmem de minden le van írva ott :D

(#11014) O3D


O3D
csendes tag

Valaki tud feltenni egy Quadrant valamint egy Antutu benchmark tesztképet?

(#11015) zotyi85 válasza O3D (#11014) üzenetére


zotyi85
tag

2.3.5 v21.g

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#11016) horimiki72 válasza O3D (#11014) üzenetére


horimiki72
aktív tag

4.0.4. V28B

Kawasaki ZX12R

(#11017) horimiki72 válasza O3D (#11014) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Kawasaki ZX12R

(#11018) O3D válasza horimiki72 (#11017) üzenetére


O3D
csendes tag

Nincs húzva a proci? mert ha nincs akkor nagyon jólsikerűlt ez az ICS :))

(#11019) O3D


O3D
csendes tag

ma felteszem én is.

(#11020) horimiki72 válasza O3D (#11018) üzenetére


horimiki72
aktív tag

nincs húzva de ezt láthatod a képen is.35 alkalmazással van belakva még root se volt(még!) :)

Kawasaki ZX12R

(#11021) aladab


aladab
tag

Masnak is iszonyat gyorsan merul az akksi? Meg keszenletben is kb. 4%-ot esik orankent. 2.3-mal sem volt az uzemido bajnoka, de most...

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#11022) zolione válasza aladab (#11021) üzenetére


zolione
csendes tag

nézd meg,hogy mi meríti nekem is egy alkalmazás szedi le mindig az aksit

(#11023) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Hali!
Milyen lejátszó kell,hogy 3d-s filmet lehessen rajta nézni?
Milyen filmet játszik le?

Köszi!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#11024) O3D válasza horimiki72 (#11020) üzenetére


O3D
csendes tag

na hát ez nagyon jó hír! holnapig még várok mert lehet hogy van egy emberke aki megveszi 80 ezer ft ért xD :D akkor eladom és S3 at veszek de ha nem veszi meg. akkor marad a 3D mert teljessen megvagyok vele elégedve és egyből fel is teszem root-ot neki és 1,2GHz ig megsem állok : :))

(#11025) aladab válasza zolione (#11022) üzenetére


aladab
tag

Pont ezaz, hogy semmi nem meriti, csak az alap dolgok...

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#11026) coolinggg válasza aladab (#11025) üzenetére


coolinggg
tag

Az egyik telepítés után én is jártam így. Csak az alap cuccok voltak rajta és tény így merült ahogy írod. (Aztán TWRP-vel visszaállítottam egy hibátlan mentést és jó lett.) Te először próbálj egy factosy resetet és ha nem lesz jó akkor rakd újra. Amikor minden jó, akkor kiváló lesz a fogyasztása is!

(#11027) DonMaster válasza krisz12071 (#11023) üzenetére


DonMaster
addikt

a sima alapo lejátszo , pc-n meg power dvd 3d-vel,,

nekem nem merül alapon ha wifit meg mobilneted kitotlom este kb 10ora alat merül 8-9%-ot aminem sok de leteszteltem és kb 3napot kibir a gyári aksija ami nem rosz szerintem , ha használod akor elöb lemerül de érdemes mindg amikor leteszed a netet kilöni meg gps és wifi se menjen és akor nem merit jah és az alkalmazsok home gombal kilövése én igy használom és igy kibir netezés játékkla akár 3 napot is de a kettö simán meg van

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11028) coolinggg válasza O3D (#11024) üzenetére


coolinggg
tag

Amikor én feltettem az overclocking kernelt, többet be sem tudtam kapcsolni!!!!! Vigyázz, csak akkor csináld ha van időd esetlegesen egyből újratelepíteni!

(#11029) Anapolon válasza horimiki72 (#10937) üzenetére


Anapolon
csendes tag

Üdvözletem, valaki próbálta már horimiki72 által linkelt v30B-t? Akkumulátor időben esetleg hozhat javulást?Jelenleg xbsall által prerooted v28b ics-én vagyok, van egy 2430mAh-as Gold akksim is hozzá, de megeszi azt is és a gyári akksit is kb 5 óra alatt. V21E volt fent előtte, hát az se volt egy bajnok. Várhatok esetleg javulást a v30B-től?

Ui: Természetesen akksikalibrálás, többfázisos töltés, variálgatás régebbi romokkal basebandakkel, rókatánc és ráolvasás megvolt, de én mióta a telefon megvan 12óránál többet nem tudtam kihozni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#11030) pazso70 válasza coolinggg (#11028) üzenetére


pazso70
csendes tag

Mielőtt felrakod az új kernelt próbáld meg előbb ezt is feltenni :[link]
Nekem is csak így ment, a boot125a.zip felrakása - újraindítás- új kernel felrakása - újraindítás...

(#11031) O3D


O3D
csendes tag

sziasztok, tudna nekem valaki hogy helpelni? sajnos XP-van a gépemen és nem ismeri fel ez a csuta az OMAP4430 ast és így az SW mod sem indul el ...:/ valaki tud egy manuális illesztőprogramot adni?

(#11032) horimiki72 válasza Anapolon (#11029) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Én nem tettem fel de nekem nincs bajom az üzemidővel amíg a nap végéig kibírja.Viszont le lehet tölteni innét a P920/P925 V30B CP.fls 9.76MB baseband-jét ami bár nem tudom miben különbözik a V28B baseband-től azon kívül,hogy a 4G kezelésére szánt dolgokat is magában hordozza a P925 miatt.Viszont igy baseband cserével nem veszik el a magyar nyelv ha az fontos lenne.Mielőtt esetleg neki esnél a rendszernek szerintem azt kéne megnézni mi az ami ennyire pörgeti ha nem te magad használod sokat mert arra még én se találtam jobb megoldást a hosszú dróttal rendelkező töltőnél merülés ellen.

Kawasaki ZX12R

(#11033) horimiki72 válasza O3D (#11031) üzenetére


horimiki72
aktív tag

ez lehet segít OMAPFlashInstaller 4.10.zip

Kawasaki ZX12R

(#11034) O3D válasza horimiki72 (#11033) üzenetére


O3D
csendes tag

elvittem egy barátomhoz, neki Win8-a van és azzal fel is ismerte nehezen de fel.. és kivettem az akkut, hang le rátartottam az USB-t bedugtam és semmi csak pittyegett az S/W mód nem akar bejönni..:/

(#11035) O3D válasza horimiki72 (#11033) üzenetére


O3D
csendes tag

feltettem amit küldtél, de semmi egyszerűen nem jön be az S/W mod...:/

(#11036) krisz12071


krisz12071
aktív tag

32Gb-os class 10-es kártyával elboldogul a teli?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#11037) ngabor1986 válasza krisz12071 (#11036) üzenetére


ngabor1986
csendes tag

Szia,

igen, de nem másol valami szélsebesen, meg nekem már 2-szer szálltak el az adatok róla (persze ez lehet a kártya hibája).

(#11038) DonMaster válasza O3D (#11035) üzenetére


DonMaster
addikt

szia usb fastboot-ot futtast végig ha már felismerte és feltette az omapot atelora kell mind a 3 cuc és utána 100%-hogy lesz sw modod ami gyárilag kell legyen iyg egy kinai vagy miylen lesz de megy avval is fent az öszefoglaloban ott vna az usb fastboot x-loader meg boot és van még egy amit fel kell ré tenni de nem a twrp vagy cwm az és akor menni fog abban a modban én is szivtam vele legelöször és sokan vagy probáld meg alapbol a kdz-s modzserrrel frissiteni a telot

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11039) Anapolon válasza O3D (#11035) üzenetére


Anapolon
csendes tag

Nálam se volt Sw- mód, csak szürke képernyő, amikor láttam hogy a Flash Tools elkezdett dolgozni, felengedtem a hangerő gombot, és végigment a folyamat szürke kérpenyővel sikeresen.

[ Szerkesztve ]

(#11040) Anapolon válasza horimiki72 (#11032) üzenetére


Anapolon
csendes tag

Köszönöm a Basebandat, hát igen a hosszú kábeles töltőnél nincs jobb, csak elszomorít hogy egy napot se bír ki. Persze ha nyomkodnám meg 3d-ben használnám sokat elhiszem hogy lemerül, a baj az hogy pl tegnap zsír friss V28-al egy háttérkép beállítás és pár általános konfigurálgatás, és 3db 5perces telefonhívás után délután 1 kor vettem le a töltőről és este 7-re 20%-on volt.

[ Szerkesztve ]

(#11041) DonMaster válasza Anapolon (#11040) üzenetére


DonMaster
addikt

ájáj zsir fris rendezserel bekel löje magát ami kb 3-4 töltési ciklus és utáéna nézd hoyg meniyt is bir az aksija igy csinőálták meg az androidot ezért kell neki 3-4 ciklus és utána tudsz csak infot irni rolla hoyg menyit bir nekme nagoyn jol hasit ahoyg irtam normál telefon ként használva nmi wiif és mobilnetel 3napot kibir de van képem 74%-os aksirol hoyg már 16orája akksirol meg és nekem átlag töltöröl le és csak leteszem este készenlétben alig merül 4-6%-ot persze alp hoyg wifi és mobilnet kinyomva mert minek amikor alszok,
ha az aksirol irtok akkor minimum 3-4 töltési cikluson legyetek tul és utána irhattok hogy menyit is bir az aksija

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11042) coolinggg válasza pazso70 (#11030) üzenetére


coolinggg
tag

pazso70: Köszönöm, rendben működik. Már amikor be van kapcsolva. Mert kikapcsolni nem tudom, állandóan újraindul magától 10 mp-en belül. Nálad? Amúgy tényleg okés.

(#11043) pazso70 válasza coolinggg (#11042) üzenetére


pazso70
csendes tag

Nálam nem produkált ilyen újraindulást.
Flash tool- al felraktam a romot azután felpakoltam a boot125a-t és a kernelt...
Nem igazán tudom nálad mi ez az újraindulgatás.

(#11044) RVR400 válasza DonMaster (#11041) üzenetére


RVR400
veterán

Nem tudom, hogy miért, de még mindig hisztek benne, hogy elsőre a telefon nem tudja, hogy mit kell csinálni az akksiban levő töltéssel? :)
Ha valami elsőre szar, az másodszorra és negyedszerre sem lesz jobb, szóval marad a hard reset, vagy a babrálás, hogy mi az, ami feleslegesen fut, amikor nem kellene neki.

(#11045) RVR400


RVR400
veterán

Nah, tényleg váltani kell telefont.

Hungry Shark Evolution

SII-n feleannyi idő alatt betölt, nem röccen be kicsit sem, ahogy az O3D-n néha, valamint, ha közben telefonhívás van, akkor az SII-n lehet folytatni a játékot, ezen a foscsomón meg újra betölti, és lehet kezdeni előlről...

(#11046) O3D válasza DonMaster (#11038) üzenetére


O3D
csendes tag

köszi, ezt most kipróbálom :)

(#11047) O3D


O3D
csendes tag

Hát ezekkel a módszerekkel sem jött be..:/ csak csipog ez a s*ar XP nekem nem lesz ICS a telefonomon..:/

(#11048) DonMaster


DonMaster
addikt

ha valakinek a headsete elromlik és t-mobile-os akkor ne is vigye a t-mobile-ba mert nem tudnak rendelni fülest és elviszik bevizsgálni , én most elvittem az oktogonra és ott 5 perc alat kicserélték elötte érdemes betelefonálni oda hogy van-e bent alkatrész és utána indulni, én egy kicsit beparáztam amikor elvittta fel a telot meg a fülest és a garit anyit tudok hoyg gépre dugták , de szerencsére nem nézték vagy nem fogllakoztak vele hogy milyen szoftver van rajta mert v28b-vel vittem amimiatt kicsit beparáztam de nagyon rendesek voltak ott bent ha valami baj van vagy alkat rész kell garisan akor ajánlom mindenkinek hogy oda menjen és ne a t-mobile-ba

RVR400
nem hiszek a mesékben , de kell egy minimális kalibrálás nincs olyna hogy elsöre jo emg minden ha veszel egy 0kilométeres autot az is elsö körben nem álbe neked pl 5liter 100kilométerre hanem elsöre sokkal többet eszik tudom nem reális példa , de ez igaz az androidra is probáld ki te is és utána irkáljál nekem ahoyg irtam simán elvisz 3napot de töltök fel képet is hogy lássátok hogy 74%-om még van több mint 16ora töltöröl valo lehuzás után lehet nekem azért jobb az aksi hiába 2011 november ben vettem mert én kb 1 évet a nagy 3500-ast használtam és most vissza tértem erre ami nem volt használv egy jo darab-ig és lehet hoyg ha már több mint 1 évet használom akkor nekem is iylen lenne mint nektek msot az aksija de nem és nem ismeri fel mert toltam olyat hoyg gépre dugtam és kicseréltem egy 10%-os aksit és betettem azt ami fullon volt és képrenyü zár vagy bármi ide oda akkor sme irt 10%-nél többet amiután ujra inditottam akor már beált és fel ismerte hoyg mi a helyzet , és szerintem az nem sok idö hogy 2-3 töltési ciklust kivársz és utána nézed menyit is bir ha mese hanem én továbbra is ezt ajánlom hoyg 2-3 töltési ciklus utén érdemes meg nézni menyit is eszik és amire irtam az 10perc telefonálás és egy sms volt ha jol emlékszem anyira nem kelene anyit merüljön a telefon senkinek sem ezért is ajánlottam hoyg várjon 2-3 ciklust és akkor nézze meg ujra szerintem mindenknek van enyi ideje ha már meg vette a telefont és várt több mint 1 évet valami leack ics-re ami még nem hivatalos :)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11049) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Hülye kérdés lesz,de bekapcsolt állapotban kell elkezdeni az automatikus kdz telepítést?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#11050) torrrent


torrrent
aktív tag

Marha jó, most már nem csak Full HD-ban, hanem sima HD-ban is szaggatva vesz fel, illetve a diktafon is be-be szaggat. Mintha a belső memóriára való írás nem tudna lépést tartani a felvett információval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.