Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Manitoo válasza jooker82 (#692) üzenetére


Manitoo
csendes tag

Hello!
Simás viszi 3d-ben.Csak ne innen töltsd le mert ez sérült,azért nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#702) jooker82 válasza Manitoo (#701) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hali
ezt én töltöttem fel oda....elvileg a HTC 3d-re való....Akkor ezt neked nem vitte?? Honnan szedhetem le,amelyiket viszi??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#703) Manitoo válasza jooker82 (#702) üzenetére


Manitoo
csendes tag

Azt nem tudom hogy amit feltöltöttél az HTC-re való-e,de az biztos hogy semmivel nem tudtam lejátszani a számitgépen sem.Azért valószinu hogy sérült lehet.
Egyébbként én innen töltöttem le: [link]
remélem sikerült rendesen beirnom.

(#704) DaviD202


DaviD202
aktív tag

ki milyen task killert hasznal?

(#705) norbi93 válasza DaviD202 (#704) üzenetére


norbi93
senior tag

quick system info pro

(#706) BloodRay válasza yohimbin (#696) üzenetére


BloodRay
veterán

Ebben a v10k romban nem tudod mi a fejlesztés véletlenül? Mert felraktam, de eddig nem találtam feltűnő különbséget. Mondjuk eddig sem volt gondom. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#707) BloodRay válasza BloodRay (#706) üzenetére


BloodRay
veterán

Hmmm... csak a szemem szúrta ki a 3D átalakító... :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#708) Koti87 válasza BloodRay (#706) üzenetére


Koti87
csendes tag

Tudnál segíteni a felrakásában? Tegnap próbálkoztam vele, de nem igazán jött össze. A kdz fájl megvan, de sosem csináltam még ilyet. Előre is köszi.

(#709) BloodRay válasza Koti87 (#708) üzenetére


BloodRay
veterán

LG Software updater felrakja.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#710) norbi93 válasza Koti87 (#708) üzenetére


norbi93
senior tag

inkább recoveryből rakd fel=) ott 0 a téglázás esélye, és gyorsabban is fennvan=)

(#711) yohimbin válasza DaviD202 (#704) üzenetére


yohimbin
tag

Szerinted érdemes task killert használni?Egy régebbi mobilomnál ajánlották,hogy inkább hagyjam,mert bizonyos programok úgyis visszalövik magukat,ami jobban csökkenti az akkuidőt. Te láttál változást?

(#712) yohimbin válasza BloodRay (#707) üzenetére


yohimbin
tag

Sebaj,legalább megvan :D Amúgy mintha ez a V10K kicsit akadozna néha...

(#713) yohimbin válasza Koti87 (#708) üzenetére


yohimbin
tag

Ha .kdz-ből akartok felrakni,ezt tudom ajánlani,bekapcsolt mobilnál is müxik: [link]

(#714) Koti87


Koti87
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#715) BloodRay válasza yohimbin (#712) üzenetére


BloodRay
veterán

Eddig nem tűnt fel, bár továbbra sem használok gyári felületet.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#716) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Külső sd kártyát mivel látja a teló? Mert beleraktunk egyet és nem találjuk. köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#717) torrrent


torrrent
aktív tag

Akkor a T-s gyari szofthoz képest már frissít valamit a LG Mobile Phone Software Update Tool,nekem elvileg a telóba épített frissítő még nem talál semmit, bár bekapcsolt wifinél nem gondolkozik sokat egyből azt írja a legfrissebb van rajta.

(#718) BloodRay válasza JoolsNOS (#716) üzenetére


BloodRay
veterán

Leginkább file kezelővel kellene látnia. Pl ES File explorer. ;)

torrrent -> A pc-s szoftverrel keress rá a frissítésre, a telefonon lévő frissítő nekem sem írt semmit.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#719) JoolsNOS válasza BloodRay (#718) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kb 3 félével próbáltuk, de nem látja, csak a gyári beépített sd-t.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#720) norbi93 válasza JoolsNOS (#719) üzenetére


norbi93
senior tag

_externalSD mappa néven van, a _ jel miatt általában a gyökérmappa legalján

(#721) petimiki


petimiki
csendes tag

A Looney Tunes videó nálatok is akadozik? :F

(#722) petimiki válasza yohimbin (#713) üzenetére


petimiki
csendes tag

Mit keres a nokiaprogramok fórumán a mi telónk? :O
Nem ismerem azt az oldalt, de hát mégis. Most akkor mi van? Miért nem jönnek ide?

(#723) BloodRay válasza petimiki (#721) üzenetére


BloodRay
veterán

Nálam tökéletes. Nem tudom milyen verziót szedtetek le. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#724) petimiki válasza BloodRay (#723) üzenetére


petimiki
csendes tag

A 703-as hsz-ban szereplő linkről töltöttem le.

[ Szerkesztve ]

(#725) Koti87 válasza petimiki (#724) üzenetére


Koti87
csendes tag

Én is onnan szedtem, és nekem is akadozik. Végig sem néztem.

Más. Sikerült felraknom a v10k update-t, mégegyszer köszi mindenkinek. Eddig is néha csak úgy magától újraindult a telefon(1-2 naponta), most viszont 5-10 percenként csinálja. Nem tudjátok, mi lehet az oka? Ha az usb be van dugva, akkor megy simán, ha kihúzom, akkor kezdi a hülyeségeit.

(#726) Tiesto22 válasza Koti87 (#725) üzenetére


Tiesto22
csendes tag

Nekem még 1x se indult újra a telefon 2 hónap alatt se a régi se az új firmware-val. Nem tudom hogy mitől lehet ez nálad talán valamelyik program zavar be.

(#727) BloodRay válasza petimiki (#724) üzenetére


BloodRay
veterán

Én nem innen szedtem le a videót, szerintem az enyém más formátumú is. Megy is tökéletesen.

(#725) Koti87 -> Vagy nem kívánatos programot tettél fel, vagy szervizes lesz a készüléked. Nálam sem volt még probléma sosem.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#728) Koti87


Koti87
csendes tag

Valószínűleg valamelyik program volt, ahogy gondoltátok. Nyomtam egy factory reset-et és úgy tűnik, hogy megoldotta a problémát. Kicsivel gyorsabb is lett a készülék, és az akksi is jobban bírja most. Valószínű valami ette a háttérben. A lényeg, hogy úgy néz ki meggyógyult. Köszi.

(#729) BloodRay válasza Koti87 (#728) üzenetére


BloodRay
veterán

Vigyázni kell az innen-onnan beszerzett programokkal. ;)
És ugye akinek nem inge ne vegye magára. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#730) Koti87 válasza BloodRay (#729) üzenetére


Koti87
csendes tag

Tegnap elkezdtem visszapakolni a cuccaimat és egy érdekes dologra lettem figyelmes. Ismét újraindulgat a telefon. Csak marketről szedtem le a dolgokat. Egy picit ideges lettem, majd uninstallgatásba kezdtem. Kiderült, hogy a Viber nevű program okozta az újraindulásokat. Most egész éjszaka egyszer sem indult újra a telefon. Több, mint 12 órája megy folyamatosan. Szóval a Viber a marketről. Használja itt valaki egyébként? Ha igen, akkor gond nélkül megy? Arra gondolok, hogy miután a mobil adatkapcsolat le van tiltva nálam, esetlegesen a wifi pillanatnyi kihagyása miatt a Viber így próbál újra csatlakozni, hogy újraindítja a telefont. Lehet, hogy hülyeség, de jobb ötletem nincs.

Ettől függetlenül természetesen ezek után csak a marketről szerzem be a programokat, nem akarok még egyszer így járni.

(#731) Koti87 válasza Koti87 (#730) üzenetére


Koti87
csendes tag

Az kimaradt, hogy egész éjszaka mindössze 3%-ot merült az akksi, míg régebben akár teljesen is lemerült. Szóval a Vibert elfelejtem.

(#732) norbi93 válasza Koti87 (#731) üzenetére


norbi93
senior tag

akkor ezek szerinte kiderült, hogy miért van az, hogy a telefonom indokolatlanul felmelegszik, majd ha 3 óra mulva előveszem zsebemből, 0%-ra van merülve, be se kapcsol... ja megnem is beszélve az időnkénti ujraindulásokról=)

(#733) jooker82 válasza norbi93 (#732) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem egyszer a marketről leszedett 3d regina launcher okozott,hirtelen aksimerülést.... 2 nap után jöttem rá...és a törlés után azóta is minden rendbe a 2x-emmel...Tehát a markettel is vigyázni kell..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#734) torrrent


torrrent
aktív tag

Nekem pl a BBC news szívta agyon az akksim pedig beállítottam, hogy akkor frissüljön, ha rámegyek a mobilnetre. Nem tudom mit szórakozott a háttérbe, de már leszedtem, azóta ok.
Ti bekapcsoltátok a kijelző fényerőnél, hogy automata legyen? Én egy hete, de azóta látványosan többet bír, van a telóba fényérzékelő gondolok itt arra, hogy napos időbe feljebb sötétbe lejjebb viszi a fényerőt, ez lenne az automata mód?

(#735) DaviD202 válasza torrrent (#734) üzenetére


DaviD202
aktív tag

igen

(#736) BloodRay válasza torrrent (#734) üzenetére


BloodRay
veterán

Én kikapcsoltam a fényérzékelőt, mert halálra tudott bosszantani amikor mondjuk filmnézés, vagy játék közben folyton állítgatta a fényerőt... :P
50%-on van fixen, ez még napfényben is elég nagyjából.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#737) blt.62


blt.62
őstag

Mennyire szép a kijelzője? Az igaz,hogy megfájdul az ember feje ha sokáig 3D-ben nézegeti?

MegtorloXp

(#738) norbi93 válasza blt.62 (#737) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem pár ismerősömnek megfájdult tőle a feje, de én személyszerint sosem éreztem ilyet, pedig volt hogy órákig játszottam/filmet néztem rajta szünet nélkül=)

(#739) blt.62 válasza norbi93 (#738) üzenetére


blt.62
őstag

Kijelző minősége milyen?

MegtorloXp

(#740) norbi93 válasza blt.62 (#739) üzenetére


norbi93
senior tag

hát 4.3 col, 800x480, a színeire nem lehet panasz, a betekintési szög egész jó, elfért volna szerintem 4.3 colon egy qhd kijelző, de mindegy, nem pixeles=)

(#741) blt.62 válasza norbi93 (#740) üzenetére


blt.62
őstag

Szerinted ezt vegyem a 3D miatt, vagy Samsung Galaxi S 2-t?

MegtorloXp

(#742) jooker82 válasza blt.62 (#741) üzenetére


jooker82
nagyúr

én simán ezt venném....valahogy unalmasak már a mai telefonok...a 3D,legalább egy egyedi újitás....Ezzel egy ideig legalább ellehet szórakozni..... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#743) blt.62 válasza jooker82 (#742) üzenetére


blt.62
őstag

Maximálisan ezt gondolom én is,csak egyedül az aksi idő riaszt vissza,mert azt írták,hogy egy napot se bír ki főleg ha napi 1 órát nézzük 3d-ben. Ez igaz? Kijelzője gondolom elfogadható? Napfényben is olvasható?

MegtorloXp

(#744) petimiki válasza blt.62 (#743) üzenetére


petimiki
csendes tag

Szerintem a 3D miatt nem eszik többet,a wifi viszont(nint a többi telónál is) zabál rendesen.

(#745) blt.62 válasza petimiki (#744) üzenetére


blt.62
őstag

Erre a 3D-re is tudok rakni hívásszűrő programot? Gondolom időjárás előrejelző gyárilag van rajta. Élő háttérképek is vannak hozzá?
Szerinted is jobban járok ha ezt veszem meg mint a Samsung Galaxi S-t? Médiában milyen?

MegtorloXp

(#746) DaviD202 válasza blt.62 (#745) üzenetére


DaviD202
aktív tag

próbáld ki.
ha nem jön be a 3D akkor SGS2. Sokkal kisebb kompaktabb és van 2.3!
En arrol valtottam O3D-re es erezhetöbben nagyobb a telo, jobban egerzed ha nalad van. Akksi kb. u.a a kijelző IPS ami sztem van olyan szép mint az AMOLED, leszamitva a feketét. Sőt az sgs2 kicsit talan tul is szaturalja a szineket. Az O3D hardvere kicsit erősebb de a 2.2 miatt az SGS2 érezhető gyorsabbnak. Szerintem próbáld ki mind2 telefont es úgy dönts.

(#747) jooker82 válasza DaviD202 (#746) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elvileg pár héten belül erre is megjön a 2.3......Kiváncsi vagyok mennyit gyorsul,meg javul e az üzemidő...Marketen vannak olyan cuccok,melyek csak 3D-s telefonokra valók??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#748) blt.62 válasza DaviD202 (#746) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,köszi!
Szerinted 90 ezer körül találok használt,szép állapotban lévő Lg 3D-t?

MegtorloXp

(#749) jooker82 válasza blt.62 (#748) üzenetére


jooker82
nagyúr

95 ért láttam legutóbb...szerintem azok még biztosan szép állapotba lehetnek....De előfizetésre is tudsz venni ott körül....
Melyik szolgáltatónál vagy??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#750) DaviD202 válasza jooker82 (#747) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Nem tudom mennyire hihetünk az LG ígéreteinek.. Olvastam már novembert decembert meg 2012 elejét is. Hidd el én örülnék a legjobban ha jönne... baromira unom a 2.2-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.