Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Gloob válasza dandroid95 (#5899) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Dandroid!
Egyszer nálam is előfordult egy ilyen eset, írtam is róla a fórumban, ha jól emlékszem! Az hogy mitől volt, azt akkor sem és most sem tudom. Én is a 21-es Nightly-t használom még, de nagyon várom Hunor romját. Egyébként azt veszem észre, hogy a 21-esnek kell úgy 2-3 naponta egy újraindítás, és akkor jól használható a kisebb bugoktól eltekinve!
A ROM kérdésére, ha jól tudom én is elküldtem neked az LGMPD-s ROM-ot. Nos én azt a verziót küldtem el, amiről a saját telefonomat frissítettem, amikor a szervizből 2.2-vel jött vissza. Abban nálam VAN magyar nyelv, illetve volt amikor telepítettem!

Samsung Galaxy A52S

(#5902) dandroid95 válasza Gloob (#5901) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Szia!
Azt raktam ki az oldalamra,de valszeg ugyanaz,hisz nincs 2 magyar v20g!

Am ruskop nem probaltad atallitani a nyelvet a beallitasoknal??Olyan nincs hogy eltunnek a nyelvek,folleg ha masnal meg volt magyar nyelv!A romanban nincs,ez igaz,de tudom melyik kdz fajlbol csinaltam!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5903) szabohunor válasza Gloob (#5901) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Nos elkészült az 1.2es ROM. Telepíteni úgyanúgy kell, mint akármelyik ROM-ot, eltekintve attól, hogy van egy patch zip, amit még külön fel kell rakni. (1 boot után)
És van új kernel is amit szintén ajánlott felrakni.

Ha a V6 chargert akarjátok aktiválni, akkor terminal emulatorba a következőket kell beírni:
su
bash V6 (mindenképp nagy V betűvel :) )
Ekkor a menüből kiválaszthatjátok a nektek szimpatikus beállítást (általában a neve elárulja, hogy mire jó) és 16-os szám beírásával rebootolni lehet a telefont.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=22673077#post22673077

Remélem elnyeri a tetszéseteket, várom a javaslatokat, észrevételeket.

[ Szerkesztve ]

(#5904) "ati76" válasza ruskop (#5893) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv!

Engem az érdekelne, hogy a bubus66 által belinkelt gyári ROM flashelhető?

(#5905) zso73 válasza szabohunor (#5903) üzenetére


zso73
veterán

Első ránézésre tuti a cucc. Hiba nem volt. Az XDA linken leírtak alapján csináltam.

Sorrend rom,kernell, patch ? Mert itt fordítva írtad, mint az XDA-n.

Instructions:

1. Go to recovery, wipe all data/factory reset
2. Flash OrshazROM-x.x
3. Reboot your phone
4. Go to recovery again, wipe dalvik cache and flash the kernel (I can't guarantee that, this ROM will work properly with another kernel)
5. Reboot your phone
6. Go to recovery, flash the Patch (recommended), reboot, and you are done
(7. Go to theme chooser, choose Ice Cream Sandwich theme [not required] and reboot again )

Hát gratula ! Valami veszett gyors a rom. A boot idő szerintem nem több, mint 40 mp. Egy kicsit beletúrok, hogy mit tud !! :C :R

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5906) Gloob válasza "ati76" (#5904) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Ati!
Ez a verzió nem recovery-ből flashelhető, hanem az LGMPD-vel tehető fel!

Samsung Galaxy A52S

(#5907) szabohunor válasza zso73 (#5905) üzenetére


szabohunor
csendes tag

A kernel és a patch sorrendje mindegy, de egyszerre csak 1 zipet flashelj aztán reboot.
Köszönöm a gratulációt :)

[ Szerkesztve ]

(#5908) ertz válasza zso73 (#5905) üzenetére


ertz
aktív tag

Hatalmas respect szabohunor a rom miatt! :R :R :R
Ez az első verzió, amit feltettem a műveid közül, de nem bántam meg.
Gyors, szép... az hogy mennyire strapabíró meg majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#5909) "ati76" válasza Gloob (#5906) üzenetére


"ati76"
tag

Helló Gloob!

Köszi szépen a választ. :C

(#5910) Gloob válasza szabohunor (#5907) üzenetére


Gloob
addikt

Szia!
Amit én kivettem a dolgokból, nem tanácsos közvetlenül a CM Nightly-re flashelni? Jobb lenne a gyári 2.3.3-ra? Még szerencse, hogy van egy Nand mentésem róla. Úgy is jó, ha azt visszarakom és arra flashelem fel?

Samsung Galaxy A52S

(#5911) szabohunor válasza Gloob (#5910) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Úgy jó lesz, nem tudom, hogy most hogyan viselkedik, ha Nightlyről flasheled, de jó biztosra menni.

(#5912) zso73 válasza szabohunor (#5907) üzenetére


zso73
veterán

Szuper a cucc. Gyors, mint a fene !!
A market eldobta magát, de 600 MHz-en tuti jó. Egyesével flash-eltem a dolgokat. Azt hiszem jobb lett, mint a CM. Mindjárt quadrant, és neocore...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5913) "ati76" válasza szabohunor (#5911) üzenetére


"ati76"
tag

Ezek szerint nekem ezért volt annyi hibaüzenetem az előző verziónál, mert én a CM7 32-es zipjére toltam fel :F :W
Nah majd hétvégén megnézem ezt a verziót is, gratula előre is. :C

[ Szerkesztve ]

(#5914) silvergod válasza szabohunor (#5911) üzenetére


silvergod
őstag

miért nem az Android development-ben tetted közzé?
nagyobb sikert aratna minden rom ott van.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#5915) szabohunor válasza zso73 (#5912) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Nekem 320/768 smartassv2 governorral sosem halt megg még a amrket, neocore 63,3 FPS

(#5916) bubus66 válasza ruskop (#5900) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nekem el volt mentve az a link de már nem él, én sem találtam meg. Nagyon szívesen, ha bármi kell akkor csak szólj,ha meg van akkor szívesen elküldöm. A gyerek szeretne egy CM romot, erről melyik számut lenne érdemes letölteni? Vagy melyiket tudnád ajánlani, esetleg másikat?

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5917) szabohunor válasza silvergod (#5914) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Mert ahhoz 10-es thanks meter lesz, ha megvan akkor sztem áthelyezem.

(#5918) chris94 válasza zso73 (#5874) üzenetére


chris94
tag

volt már, igen :D
Akkut tudom mit bír :)

Sztem 1Ghz-es CPU-val rendelkező telóra sztem nem fogja futni :((

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#5919) zso73 válasza bubus66 (#5916) üzenetére


zso73
veterán

Ha beleszólhatok a sajátját tedd fel. A CM-ek kamera bugosak. Hunor romjában ki van küszöbölve ez a hiba. Az alapja meg a 30-as CM rom. Csak annál sokkal jobb, és szebb !!
Link leírás

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5920) chris94 válasza zso73 (#5919) üzenetére


chris94
tag

szóval CM ROM nem megy a telón? :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#5921) bubus66 válasza zso73 (#5919) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Oké akkor a link alatt szereplőromot tegyem fel. köszönöm semmi gond, hogy bele szóltál. Meg nézem , mert most a gyári van fent neki. Van bent magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5922) szabohunor válasza chris94 (#5920) üzenetére


szabohunor
csendes tag

De, lehet, csak a kamerának van egy bugja, hogyha hagyod sleep módba menni a telefont, akkor újra kel indítani a telefont, hogy használni tudd a kamerát.

(#5923) Gloob válasza szabohunor (#5922) üzenetére


Gloob
addikt

Szia!
Gyorsba feltettem a ROM-odat, miután feltöltöttem az aksit. Hát mit mondjak róla! Először is fogadd a gratulációt! :C Másodszor nagyon szép, és tényleg rohadtul gyors a ROM! Minden gond nélkül működik, és nem volt semmi probléma. Én a Nand mentésből visszaraktam a 2.3.3-at, és arra tettem rá a ROM-odat, utána a kernelt, majd a patch-et. Egyelőre ennyi elég, majd holnap következik a beállítgatás, jelenleg odáig eljutottam, hogy már telefonálni lehet vele. A többi holnap! Még egyszer gratulálok a munkádhoz, és köszönjük szépen, hogy ilyen jót alkottál! :R :R

Samsung Galaxy A52S

(#5924) zso73 válasza szabohunor (#5922) üzenetére


zso73
veterán

Előjött a CM hiba.:( Ébresztés utáni,ha kinyomom a jelzést,akkor csak a háttér marad a kijelzőn. Nem fagy meg a telefon,csak kezelhetetlen. Újraindítás kell neki. A billentyűzetnèl hibàs pozícióban van a nyíl. Nàlam Anysoft,ès ICS tèma van abban jól van a pozíció.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5925) zso73 válasza zso73 (#5924) üzenetére


zso73
veterán

Újraindìtàs utàn meg újra meg kellett adni a Marketnek a gmèl acc-ot. :(

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5926) szabohunor válasza zso73 (#5925) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Igen, sajnos az ébresztőórás bugot sikerült megörökölni Nightlyból, úgyhogy csinálok majd még egy kiadást. Úgyis találtam egy "ál 4G" scriptet, ami az internet sebességét gyorsítja, és szeretném bele építeni. Az utóbbi jelenség viszont nekem nem állt elő, hogy újra be kellett volna állítani a Google fiókot. Amúgy köszi a visszajelzést!

(#5927) zso73 válasza szabohunor (#5926) üzenetére


zso73
veterán

Lehet,hogy a market törlès, újratelepítès miatt volt.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5928) szabohunor válasza zso73 (#5927) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Az lehet, amúgy következő releaseben az ébresztőóra mellett javítom a kikapcsolt töltést is, ha sikerül.

(#5929) zso73 válasza szabohunor (#5928) üzenetére


zso73
veterán

Most próbàltam: Ha az ice indító van,akkor jól műxik az èbresztő.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5930) szabohunor válasza zso73 (#5929) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Köszönöm a hozzászólást, így azért sokkal beljebb vagyok, lehet, hogy nem is Nightlyból adódó a hiba, hanem a Launcherrel van valami gáz.

(#5931) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Ezen a fórumon is megkérdem (a másik telóénál is megtettem), hogy ha most vennék telefont, akkor ezt az LG-t, vagy inkább Telenor (Alcatel) One Touch 990-et?

Úgy fair, ha mindkét oldalról olvasok véleményt.

Köszi

(#5932) Gloob válasza zso73 (#5929) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok!
Zso és Hunor!
Most próbáltam ki az ébresztőt, és tökéletesen működik a Go Launcher alatt is! A szundi funkció is jó!
A marketet azt én is oda vissza b@sztattam, mivel állandóan frissült hiába jegeltem, később át is neveztem a marketupdater.apk-t. Így végül letöröltem, és újratelepítettem. Most már jó, és nem frissül!
Viszont volt egy hibám ma. Volt egy bejövő hívásom és a telefon teljesen néma maradt, és nem is rezgett, tehát észre sem vettem a hívást! Én két appra gyanakszom. Az egyik az xLed app, ami a nem fogadott hívásokat és olvasatlan SMS-eket jelzi, a másik a Ring Scheduler, ami kapcsolgatja a telefont különböző módokban! Most mindkettőt töröltem, és mihelyt lesz rá módom felhívatom magam, és meglátjuk. Esetleg ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?
Joci!
Szerintem itt senki nem fog más telefont ajánlani, de ott sem!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5933) andro_et válasza szabohunor (#5928) üzenetére


andro_et
tag

Na most töltöm lefele a romodat :) az ics még nem túl jó napi használatra úgyhogy visszajövök inkább gb-re, s így kipróbálom ezt. Am. szerintem is helyezd át a development szekcióba ;)

Valaki megmondja nekem, hogy mi a különbség a link2sd és az a2sd között?

(#5934) joci86 válasza Gloob (#5932) üzenetére


joci86
senior tag

Ott csak annyit mondtak, hogy az LG-re vannak már ROM-ok, az Alcatelre még nincsenek, egyébként, nem foglaltak állást a "melyik a jobb ügyben" :)

Adatok alapján nehéz dönteni...

(#5935) szabohunor válasza Gloob (#5932) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Nincs gond egyik appal sem, csak az alapértelmezett csengőhang nincs beállítva :( A beállításoknál tudod ezt megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#5936) szabohunor


szabohunor
csendes tag

Na, ébresztőóra hiba megoldva alapértelmezett launcherrel is, netgyorsító script hozzáadva, betűtípus lecserélve ICS stílusúra. Még átnézem a marketupdatert.

[ Szerkesztve ]

(#5937) Gloob válasza szabohunor (#5935) üzenetére


Gloob
addikt

Szia!
Az be volt állítva, viszont én nem szeretem a különböző zenei csengőhangokat, inkább a hagyományos telefoncsengést. Ezért beleraktam egy old stílusú csengőhangot az eredeti CM7 romból. Az viszont, csak egyet csörrent, és utána már csak rezgett. A csörrenést nem hallottam meg, a rezgés meg ugye ha nincs zsebben a telefon akkor, nem sok esély van. Most tovább keresek olyan old stílusú csengetést ami folyamatosan csenget, és nem csak egyet csörren és vége. Esetleg, ha tudnál valami olyasmit......

Samsung Galaxy A52S

(#5938) szabohunor válasza Gloob (#5937) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Az új verzióban javítva lesz ez is, és hozzá lesz adva pár hagyományos csengés.

(#5939) Gloob válasza szabohunor (#5938) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi! Egyébként nagyon jó a ROM-od. Egy apró kérdés: az új verziót megint teljesen alapról kell majd flashelni, avagy elég lesz rátelepíteni? Esetleg azt nem lehet megoldani, hogy egy flashelhető javító patch formájában lehessen kiegészíteni?

Samsung Galaxy A52S

(#5940) andro_et válasza szabohunor (#5938) üzenetére


andro_et
tag

am próbálgatom a romodat :) szép és gyors is, de azért látszik az ics fejlődése :P az ics-ben opengl gyorsítóval messze szebb a görgetés :))

(#5941) szabohunor válasza Gloob (#5939) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Sajnos alapról kell újra kell majd flashelni, mert elég sok minden újítva lett, az alap Nightly is változott (34esre) , és nem hinném, hogy elengedő lesz a dalvik cache wipe. (bár nem tudom, én sem próbáltam még, egyelőre nincs kész). :( Tudom, hogy macerás kicsit, de ezután a verzió után nem tervezek újabbat jó ideig (persze attól függ, hogy jön-e elő még súlyosabb hiba). Én Titanium Backupba mentettem le a fontosabb programokat, ezt tudom javasolni.

(#5942) szabohunor válasza andro_et (#5940) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Hát igen, én is próbáltam az ICS-t, eléggé bejön :D. Csak elég gyakran használom a kamerát, meg még tele van apró bugokkal, de szerintem lassan már hó lesz mindennapi használatra is. Ha megjelenik egy működő kamerás ICS, futótűzként fog terjedni, mindenki abba hagyja majd a GB romok fejlesztését, és megjelenik jó pár ICS verzió :D

(#5943) chris94 válasza szabohunor (#5922) üzenetére


chris94
tag

Akkor hogy állnak a ROM-ok? :D

Gyáriakon kívül van valami, ami mindenben működik és 2.3-as alapú?
Amúgy ha csak ennyi a CM baja, akkor nem baj, bár sztem lehetne valahogy orvosolni :DDD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#5944) szabohunor válasza chris94 (#5943) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Elvileg az én romomban javítva van a kamera bug, és az egyéb gondok is most már, de még nem töltöm fel az újat csak hétvégén, addig tesztelem.

(#5945) chris94 válasza szabohunor (#5944) üzenetére


chris94
tag

rendben, várom a fejleményeket és ez alapján döntök majd.hogy erre a készülékre esik-e a választásom :D

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#5946) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hali
Nem tudom hanyan ismeritek az ICS-es Apex Launchert!?
Lattam,hogy lehet segiteni a forditasban szal raszantam magam:D
Jo angolos segitseget kernem, hogy nezze at a forditasom! pl aki ki is tudna probalni az alkalmazast,es hasznalat kozben latja hogy hol jelenik meg a szoveg es milyen ertelemben kell leforditani!
no meg ha maradt valami ekezet hiany vagy helyesirasi hiba!
Szerintem jo es hasznalhato lett!:)

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5947) andro_et


andro_et
tag

na már miui is van a telefonunkra :DD ez egyre jobb :C

(#5948) dandroid95 válasza andro_et (#5947) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Az inkabb miui kineztu ics rom!:P:)

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5949) zso73 válasza dandroid95 (#5946) üzenetére


zso73
veterán

A linkelt Launcher szintaktikai hibás...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5950) dandroid95 válasza zso73 (#5949) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Mert ICS launcher szal csak 4.0.x-es verzioju androiddal megy!

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.