Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) zso73 válasza szabohunor (#5936) üzenetére


zso73
veterán

Nem értem a dolgokat. Most meg műxik az SPB-vel is. Ki érti ezt ? Kipróbáltam az ébresztőórát, és megy.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5952) andro_et válasza zso73 (#5951) üzenetére


andro_et
tag

A cm7ben mióta megy a 360p-s flash videó? :D Most úgy viszi mint a vajat :DD

[ Szerkesztve ]

(#5953) zso73 válasza andro_et (#5952) üzenetére


zso73
veterán

A CM 7-es telefonokat milyen progival lehet Win alól turkálni. A névjegyeket szeretném ritkítani. A Phone Explorer nem működik...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5954) zso73 válasza zso73 (#5953) üzenetére


zso73
veterán

WIFI sync a megoldás........

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5955) andro_et válasza zso73 (#5953) üzenetére


andro_et
tag

Én a google accountomban tisztogattam meg a névjegyeimet :)

(#5956) zso73 válasza andro_et (#5955) üzenetére


zso73
veterán

Hogyan? A neten?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5957) andro_et válasza zso73 (#5956) üzenetére


andro_et
tag

Igen

(#5958) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Készítettem javított Calculator és MoviePlayer csomagokat! Lényegében néhány fordítási hibát javítottam bennük, már jól jelennek meg magyarul is a menüben. Akinek kell jelezze! Gyári billentyűzeten rajta vagyok!

Üdv.,

mobal,

Szerk.: Gyári 2.3.3 ról van szó.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5959) KGellért


KGellért
Műholdas

Sikerült brickelnem a telefonomat. :W
Próbáltam Rom Managerbol frissíteni a CWM-t, a telefon kikapcsolt és jött a Fastboot mode started szöveg...

Van valami egyszerű amit lehet ez ellen csinálni? Most nézegetem az XDA forumon a leírásokat de nem nagyon akar sikerülni... :(

[ Szerkesztve ]

(#5960) mobal válasza KGellért (#5959) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Emergency mode -ban elindul?

Szerk.: LatinIME, gyári billentyűzetet is patcheltem!

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5961) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
SzaboHunor!
Ma találtam egy hibát a v1.2-esben! Bejövő hívás esetén, ha megnyomom a vissza gombot, akkor elutasítja a hívásfogadást! Ez azért rossz így, mert ha a telefon zsebbe van, akkor az elővételénél véletlenül is meg lehet nyomni azt a gombot. Én ma pont így jártam. Nem tudom tapasztalta-e már valaki ezt, vagy pedig csak beállítási probléma? Én nem találtam erre vonatkozó beállítást, de ha van, akkor áruljátok el, hogy hol! Egy másik gond pedig a bejövő SMS-eknél van! Nem jelzi őket, hiába van beállítva a jelzőhang! Ha lehetséges nézd meg ezeket a gondokat, és ha lehet akkor orvosold őket a következő ROM-ban, ha még nem adtad közre! Köszi előre is!

Samsung Galaxy A52S

(#5962) zso73 válasza Gloob (#5961) üzenetére


zso73
veterán

Én is írnék hozzá.
A T-mobilos menüt nem veszi át a SIM kártyáról a telefon. Nincs autópálya matrica,...

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5963) "ati76" válasza Gloob (#5961) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek!

Helló Gloob!

Ezek a hibák amit leírtál a 32 nightly-ben is ugyanúgy jelen voltak és gondolom, hogy benne van a 34-esben is . Az a baj, hogy iszonyatos gyorsasággal dobálják ki az újabbnál újabb CM7 Nightly romokat, és igazából semmilyen változtatást nem eszközölnek a hibákon és én inkább visszatoltam a gyárit.
Remélem, hogy SzaboHunor ROM-ja stabil és verhetetlen lesz. :DD

(#5964) Gloob válasza zso73 (#5962) üzenetére


Gloob
addikt

Szia Zsó!
Ezeket a hibákat amiket írtam Te is tapasztaltad esetleg?

Samsung Galaxy A52S

(#5965) zso73 válasza Gloob (#5964) üzenetére


zso73
veterán

A hívásos dolog nekem is volt.
Az SMS csak akkor van így, ha épp nézem az aktuálist. Heti 2 SMS-s statisztikával nem nagyon veszem ezeket észre. :N

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5966) Gloob válasza zso73 (#5965) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem a kártyás fizetésekről mindig jön SMS. Ma péntek lévén bevásárló nap volt az asszonnyal, és a 4-5 SMS közül egyiket sem jelezte. Mondjuk ilyenkor nem gond, ha tudom hogy jönnie kell, de ha váratlan az SMS akkor lehet belőle gond is!
Szerk.: Már azon gondolkodom én is, hogy visszarakom a gyári 2.3.3-at, esetleg Hunor kerneljével megtámogatva a proci húzását! Csak már úgy megszoktam a + dolgokat!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5967) szabohunor válasza Gloob (#5966) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Köszönöm szépen a hozzászólásokat, hát igen sajnos hozom magammal a nightly bugjait, próbálom őket javítgatni, csak sok van és csak idővel jönnek elő. Az SMS gond tényleg komolyan hangzik, megnézem azt is, talán valami alternatív programmal meg lehet oldani.

(#5968) Gloob válasza szabohunor (#5967) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, köszi a pozitív hozzáállást! A hívásprobléma is elég jelentős! Nem azért, mert esetleg vissza kell hívni, hanem azért, mert, ha olyan számról jön, akkor nincs kit visszahívni!

Samsung Galaxy A52S

(#5969) Gloob


Gloob
addikt

Igazából ezeket a hibákat a Cyanogen csapat felé kéne jelezni, ha a hibák forrása a CM7 Nightly-kban keresendő. Csak hát őket ugye csak angolul lehet elérni, meg ki tudja mennyire foglalkoznak vele! Elég sok telefonra fejlesztenek, meg itt van már az ICS is, így a GB már talán nem is fontos annyira!

Samsung Galaxy A52S

(#5970) dandroid95 válasza Gloob (#5969) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Legjobb tudomasom szerint kulonbozo emberkek vannak a cm-nel kulonbozo telokra!A mi fejlesztoink legalabb 3-an vannak,vagy voltak,adfad, mik es rmcc vagy ki!
A cyanogen team jelenleg nem foglalkozik a mi cm9-unkel,mas emberkek csinaljak,nem hivatalosan!
Es mind2 csapat tagjai segitokeszek,megertoek,csak jelezni kell a hibakat ha meg nem tette meg senki xdan!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5971) Gloob válasza dandroid95 (#5970) üzenetére


Gloob
addikt

Dandroid!
Köszi ezt az infót is. Akkor aki jól tud angolul az jelezze feléjük ezeket a gondokat, hátha találnak rá megoldást. Az én angol tudásom sajnos a google fordítóig terjed, és abból próbálom megérteni a dolgokat tapasztalati úton. Ez visszafelé biztosan nem menne (magyar-angol)!

Samsung Galaxy A52S

(#5972) szabohunor válasza Gloob (#5966) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Nos ,SMS értesítő megoldva az alapértelmezett programmal is.(most próbáltam és megkaptam a kis értesítőt). Emellett fel lett turbózva a ROM netgyorsító scripttel, meg pár kód is át lett írva. Ébresztőórás bug is megoldva, melyet néhányan tapasztaltatok. Tesztelem még egy kicsit, meg ráfekszem a hívásfogadásos hibára, aztán meglátjuk mi lesz.

(#5973) Gloob válasza szabohunor (#5972) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi!!! Ha a hívásfogadás problémáját is megoldod, akkor én már meg leszek elégedve. Ezek viszont alapvető problémák a telefon használhatósága szempontjából. Mármint az, hogy az SMS érkezéséről jöjjön értesítés, és a hívás esetén egy mellényúlással ne veszítsük el a hívást! Számomra, és gondolom mások számára is ezek a dolgok fontosak, hiszen a telefon legfontosabb funkcióját adják!

Samsung Galaxy A52S

(#5974) szabohunor válasza Gloob (#5973) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Természetesen, számomra is fontos, én is a saját ROM-om használom :)

(#5975) ruskop


ruskop
senior tag

Akinek alap V20g van fent: Nektek is a telefon csengésekor a csengőhangot halkan kezdi majd fokozatosan hangosítja fel a teló?

(#5976) Gloob válasza ruskop (#5975) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Ruskop
Nekem ugyan jelenleg nem az van, de emlékeim szerint igen! Ezért is örültem, hogy a CM7 már nem így csinálja, de sajnos az meg más helyeken bugos! Van azonban egy ringnofade.zip ami elméletileg ezt a problémát megoldja. Én nem próbáltam, de talán valaki, aki próbálta, megerősíti.

Samsung Galaxy A52S

(#5977) zso73 válasza ruskop (#5975) üzenetére


zso73
veterán

Minds a gyàri beàllítàsok között opció,hogy folyamatosan erősödik,csöng.....?Talàn az megoldanà.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#5978) ruskop válasza zso73 (#5977) üzenetére


ruskop
senior tag

Én nem találtam ilyen beállítást, hogy hogyan csörögjön. Viszont tuti szándékosan tette bele a z LG mert ugyanúgy mint a samsung telóknál 2 mp-et szól hallkan aztán erősen.
Gloob Azthiszem kipróbálom ezt a ringnofade.zip-et. Hol lehet leszedni?

[ Szerkesztve ]

(#5979) Gloob válasza ruskop (#5978) üzenetére


Gloob
addikt

Én az XDA-n láttam valahol, de ha nem találod akkor feltöltöm Neked. Amúgy visszaraktam a gyári 2.3.3-at, Hunor kernelével. A betöltés marha gyors lett. pedig még nincs is húzva a proci. A beállítgatások még vissza vannak!
Hunor!
Azért várom a fejleményeket, mert még nem adtam fel teljesen!

Samsung Galaxy A52S

(#5980) ruskop válasza Gloob (#5979) üzenetére


ruskop
senior tag

Megvan a ringnofade viszont recovery nélkül lehet zip-et telepíteni? (Bocsi de eddig Samsungjaim voltak és ott alapból volt recovery) Vagy 2.3.3-hoz recoveryt merre és hogyan?

(#5981) dandroid95 válasza ruskop (#5980) üzenetére


dandroid95
aktív tag

http://androptimusone.wordpress.com/lgmdp/

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5982) Gloob válasza ruskop (#5980) üzenetére


Gloob
addikt

Itt recovery nélkül nincs zip telepítés! Dandroid oldalán szépen le van írva minden, és nagyon jól érthető! ITT és ITT Ha valami nem megy szólj, pont most csináltam a dolgokat.
Szia Dani!
Megelőztél!
Viszont azt valaki elárulhatná, hogy a titanium backup--ból hogyan lehet visszaállítani a mentést! Én még nem jöttem rá, és hiába csináltam meg, nem tudom visszarakni!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5983) Gloob válasza ruskop (#5980) üzenetére


Gloob
addikt

Ruskop!
Ha kipróbáltad azt a ringnofade-t, és tényleg jó, akkor szólhatnál!

Samsung Galaxy A52S

(#5984) "ati76" válasza ruskop (#5975) üzenetére


"ati76"
tag

Üdv!

Nekem most már az alap V20g van fent (egy darabig :D ), kipróbáltam és nálam is úgy van ahogyan Te és Gloob is írta
"a csengőhangot halkan kezdi majd fokozatosan hangosítja fel a teló"

(#5985) Gloob válasza "ati76" (#5984) üzenetére


Gloob
addikt

Hello Ati!
Már nálam is a gyári 2.3.3 működik, de Hunor kernelével, és egy kis (729 Mzh) proci húzással. Én sem adtam fel a CM-et, és várom Hunor javításait. Nekem tetszenek a CM-ben lévő + dolgok, meg a gyorsasága, csak ne lennének túlságosan is zavaró bugjai. Talán majd egyszer....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5986) dandroid95 válasza Gloob (#5982) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hello Gloob!:)
A titaniumban az alkalmazasoknal keresd meg amit lementettel (a lista vegen kell legyen),1et bokj ra es visszaallitas!Program + adatok

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5987) Gloob válasza dandroid95 (#5986) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, és köszi!
Most már csak legközelebb, mert túl vagyok a visszaállítgatásokon. Megcsináltam egy másik mentésből, az App Backup Restore-ból. Igaz, hogy ez csak az appokat telepíti újra a beállítások nélkül, és egyesével, de megvan már!

Samsung Galaxy A52S

(#5988) "ati76" válasza Gloob (#5985) üzenetére


"ati76"
tag

Helló Gloob!

Én sem adtam fel, mert ahogy olvasgatok látom, hogy hunor mindent megtesz azért, hogy megbízható jó ROM jöjjön ki a keze alól. Személy szerint nekem is nagyon tettszenek a CM dolgai, sebessége, de nem elég megbízható sajnos. Viszont egy valamit nem tudok igazából megérteni, mégpedig, hogy az asszonypajtinak feltoltam a minijére egy CM7 nightly-t és ott az első ROM tökéletesen megbízható és nincsenek benne azok a bugok, mint amik megvannak a optimusra írt romban. :F Mondhatnám szinte hibátlan az a ROM.

(#5989) Gloob válasza "ati76" (#5988) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Igen, mert ahogy Dandroid írta a minap éppen nekem, más csapat fejleszti, és talán Ők előbbre tartanak. De bízzunk a mi fejlesztőinkben is, nem utolsó sorban Hunor társunkban, és talán kijön a kezük közül valami igazán jó is. Főleg ahogy mondod, Hunor mindent megpróbál! Remélem sikerül neki megoldani a főbb gondokat, és akkor jó kis ROM lesz az Ő munkája nyomán!

Samsung Galaxy A52S

(#5990) ruskop válasza Gloob (#5982) üzenetére


ruskop
senior tag

Feltettem a recovery menüt de hogyan tudom előcsalogatni? _Milyen billentyű kombináció kell hozzá?

(#5991) Gloob válasza ruskop (#5990) üzenetére


Gloob
addikt

Kikapcsolod a telefont és a hangerő fel+házikó+bekapcs gombok-kal bekapcsolod! Amíg el nem indul addig nyomva tartani!
Esetleg majd a kérdésemre válaszolhatnál, ha túl vagy rajt!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5992) Gedeon31 válasza Gloob (#5991) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem így,de lehet én tudom rosszul.

Recovery-be lépés
Házikó + Hangerő le + Bekapcs

(#5993) Gloob válasza Gedeon31 (#5992) üzenetére


Gloob
addikt

Kipróbáltam! Szerintem a hangerő fel gomb! A hangerő le az másik esetben van!

Samsung Galaxy A52S

(#5994) Gedeon31 válasza Gloob (#5993) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem akartam okoskodni,de itt ,akkor rosszul van.

(#5995) dandroid95 válasza Gedeon31 (#5994) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Hali
Mind2 comboval megy
Tenyleg,nem csak most kovetkeztettem ki!:P:DDD csak a hangero le combo az elterjedtem,minden leirasban azt hasznaljak!

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#5996) Gedeon31 válasza dandroid95 (#5995) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi szépen. Akkor ezért nem értettem :)

Gloob akkor nem azokat olvasta. :D

[ Szerkesztve ]

(#5997) Lasy


Lasy
veterán

egy be sem kapcsoló P500-ast csinált már meg valaki?
elviekben szoftverezés közben lemerült. :(

+36702778032

(#5998) ruskop válasza Gloob (#5991) üzenetére


ruskop
senior tag

Na. Feldobtam a recoveryt, majd feldobtam recoveryből a ringnofade-et. És lá
m: egyből normál hangerőn szól a csengőhang eleje.
Ja és hangerő fel+ház+power.

Lasy: Mennyire nem kapcsol be? Ha feldugod mondjuk töltőre akkor tölt? Emergency mode bejön? Ha ezek egyike sem mutatkozik akkor go szervíz. Tudom mert egy-két hete vágtam így tönkre egy telót aztán vehettem másikat. Csak nálam nem az akku merült le hanem a telepítő progi cseszte el a telepítést.

[ Szerkesztve ]

(#5999) szabohunor válasza Lasy (#5997) üzenetére


szabohunor
csendes tag

Nálam is ez volt, sajnos szervíz, én tettem az ártatlant, és mivel garancia volt rajt ezért ingyen kicserélték. (nem vették észre, hogy elvileg buktam már a garit)

[ Szerkesztve ]

(#6000) Lasy


Lasy
veterán

ha jól tudom lejárt a gari.
ez a gondom.

sajna semmit nem csinál még nem is rezeg. :(

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.