Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) picur220 válasza Hikvision (#4398) üzenetére


picur220
veterán

Szolnoki vagyok, szóval ez egy icipicit problémás :DDD

(#4402) nuke7


nuke7
veterán

eladó lett a p500-am, V20g rommal, full dobozzal, 22 hó gari, telenoros.
ha valakit érdekelnek a részletek.
23körül gondoltam, alkudozni ér. :R

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#4403) picur220 válasza zso73 (#4399) üzenetére


picur220
veterán

fulltégla, seképsehang, semmi.
Am mit mondtál a szervizesnek, kérdezte, miért nem indul?
Neked akkor 2x cseréltek lapot eddig?

[ Szerkesztve ]

(#4404) Renn


Renn
csendes tag

Sziasztok

Láttam páran írták hogy néha nem kapcsol be a mobilnet elsőre. Nekem is ez van, de nem kell hozzá repülő mód hogy megoldódjon, sokkal egyszerűbb ha a vezetéknélküli beállításokban a mobilhálózatok résznél a hálózat tipust átállítjátok egyszer. Csak GSM-re vagy csak 3G-re, végül vissza automatikusra. Ez után megint van net egy napig a sima bekapcs gombbal is.

Akinek ilyen volt az milyen szolgáltató? Nálam t-mobil, azt hiszem a 2.3.3 frissítés óta csinálja ezt.

(#4405) Chuck Norris válasza Renn (#4404) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nekem telenornál csinálja, de szerintem nem szolgáltató függő, hanem az android, hibája. Több készülékem is volt már az elmúlt években de mindenhol előjött :(

(#4406) nuke7 válasza Chuck Norris (#4405) üzenetére


nuke7
veterán

nekem semmi baj nincs a mobilnettel!!! (vegyétek meg az én telóm ;] )

nem, komolyan.
úgy van beállítva, hogy csak EDGE-t használjon.
rányomok a net-bekapcsra a lehuzható menüben, 1-2másodperc és rögtön megjelenik az E.
utána rányomok a kis nyilakra és már megy is a szinkronizáció/frissítés. :)

szerk.:
djuice-os vagyok btw. és v20g van a telómon most épp root nélkul.
eddig v20c volt, de azzal sem volt gondom.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#4407) Chuck Norris válasza nuke7 (#4406) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Kösz de már van egy :)
99%-ban nekem is működik a baj akkor van amikor egyszercsak eltűnik az E aztán nem is jön vissza amig kézzel repülősmód, vagy amit a kollega mondott, 3G ki-be kapcsolgatás nincs. Erre kellene találni egy programot ami megcsinálja.

(#4408) zso73 válasza picur220 (#4403) üzenetére


zso73
veterán

Azt mondtam neki, hogy az aksit reklamálta a telefon, hogy lemerült. Felraktam a töltőre, és utána nem tudtam bekapcsolni. Elég a monológ vége is. Kikapcsoltad este, és vissza már nem tudtad kapcsolni.

Sokat sejtetően mosolygott nekem, és azt mondta: "Biztos szoftver hiba. "
Én visszakérdeztem, mint egy tudatlan: Olyan van, hogy nem kapcsol be a telefon, egy rossz szoftvertől ?
Igen van, volt a válasz.

Csak egyszer cseréltettem alaplapot. Azóta kerülöm az ilyen bohóckodásokat. Superoneclick 1.9, root, Rom manager recovery., és ennyi. Nincs LGDMP, és semmi.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#4409) picur220 válasza zso73 (#4408) üzenetére


picur220
veterán

Én mondtam hogy pc suittal frissítettem, megállt, hibaüzi, progi kilépett, azóta nem kapcsol be. Remélem megcsinálják, elvileg jövőhét utáni hét hétfőre lesz meg.
Mostantól én gyári ROMon leszek :DDD

Amúgy már sejtem mi volt a hiba. LGMDP-hez nem kell véletlen rendszergazda jog? Mert azt nem adtam neki, lehet, hogy ez volt a gond...

[ Szerkesztve ]

(#4410) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Megvettem páromnak a telót a T-Mobile-nál.
Mit ne mondjak, kellemesen csalódtam. Nagyon karaj teló.
2Gb-os memókari járt hozzá.

(#4411) zso73 válasza picur220 (#4409) üzenetére


zso73
veterán

Kell hozzá a rendszergazda. Még jobb ha úgy jelentkezel be.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#4412) picur220 válasza zso73 (#4411) üzenetére


picur220
veterán

Csak egy profil van a gépen, az nyilván rendszergazda, de a jog is kellett volna akor a proginak. Eszembe se volt... :W

(#4413) zso73 válasza picur220 (#4412) üzenetére


zso73
veterán

A frissítős, buhera segítő oldalon ott van, hogy kell a rendszergazda jog.
Rendszergazda, rendszergazdaként nem is tudsz belépni a hibakeresésen kívül ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#4414) picur220 válasza zso73 (#4413) üzenetére


picur220
veterán

Rendszergazda, rendszergazdaként nem is tudsz belépni a hibakeresésen kívül ?

Nem értem a kérdést...:F

(#4415) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok, most első töltéskor ezeket az akksikat már nem kell formázni ugye?
Sőt ha lehúzom 70%-nál, és máshol folytatom a töltést, akkor sem lesz hátránya? :F

(#4416) roti86 válasza tzsolesz (#4415) üzenetére


roti86
őstag

Nem, semmi gond nem lesz, sőt 20 órát sem kell töltőn hagyni úgyis lekapcsol 3 óra után :)

(#4417) picur220 válasza tzsolesz (#4415) üzenetére


picur220
veterán

Feltöltve jelzésnél a töltőáram nulla ,tehát onnantól akármeddig van rajta, nem történik semmi.

(#4418) tzsolesz válasza roti86 (#4416) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Köszi szépen.

Rossz helyen dugtam be, és párom már nyomkodná az ágyban. :DDD

(#4419) Mike1985 válasza tzsolesz (#4418) üzenetére


Mike1985
csendes tag

Mi a telefon alap weather es naptar alkalmazasanak a neve? Aga romra szeretnem feltenni, mert normalisat eddig nem talaltam.

(#4420) nuke7 válasza tzsolesz (#4418) üzenetére


nuke7
veterán

hajaj... nekem is volt már ilyen :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#4421) ertz


ertz
aktív tag

Sziasztok!
Ti milyen újabb romokat használtok?
Úgy értem vannak már 2.3.4, 2.3.5, 2.3.7 romok a telefonra... melyik jó, melyik kerülendő?
Előre is köszi!

(#4422) nuke7 válasza ertz (#4421) üzenetére


nuke7
veterán

nekem a v20g tokeletesen eleg a 2.3.3al...

https://youtube.com/user/nuke7

(#4423) ertz válasza nuke7 (#4422) üzenetére


ertz
aktív tag

Most nekem is a 2.3.3 van fent. OneDroid rom, csak ezt már két hónapja nem fejleszti a készítője, pedig vannak hiányosságai. Eddig még ez volt a leghasználhatóbb azok közül, amiket nyáron kipróbáltam. Gondoltam azóta már történtek különböző fejlesztések... ezért kérdeztem, hogy van-e már újabb/jobb rom?

(#4424) nuke7 válasza ertz (#4423) üzenetére


nuke7
veterán

miért nem jó a gyári új 2.3.3..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#4425) ertz válasza nuke7 (#4424) üzenetére


ertz
aktív tag

Nyilván jó, de úgy hiszem azért csinálják ezeket a romokat, hogy mégjobbak szülessenek.

[ Szerkesztve ]

(#4426) dandroid95 válasza picur220 (#4412) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Ugyanez a helyzet nallam is,szal nem ez volt a problema!

ertz: ebbol a 2.3.3-bol nehez sokkal jobbat kihozni!:S
Folleg a gyors aksi merules miatt..

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#4427) ertz válasza dandroid95 (#4426) üzenetére


ertz
aktív tag

Igen, ezért is nem a 2.3.3-mat kérdeztem alapból... :F

(#4428) dandroid95 válasza ertz (#4427) üzenetére


dandroid95
aktív tag

jah,elnezest
a 2.3.4es faja rom,erdemes kiprobalnod..
2.3.7 hozza a cm7 szinvonalat..csak most a dsp is bugos

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#4429) ben11


ben11
őstag

Én nem tudom ti mit csináltok a telefonotokkal, de nálam amióta fent van a v20f+paolo notouch v5 páros vidám a világ..
Semmi komoly hibát nem produkált (ami volt, később mindig arról is kiderült hogy egy telepített program a ludas), pedig már fent van jó ideje, akku is tud 2 napot, ami nekem megfelel. Azóta nem is jutott eszembe rom csere, bezzeg anno 2.2 alatt.. :N

Hozzá tartozik, hogy nem is moddolom szét, mindennemű témázgatástól és szépítgetéstől mentes leszámítva a launcherPro-t.

[ Szerkesztve ]

(#4430) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok. Milyen újítások vannak 2.2.2, és a 2.3.3 között?
Van ennél frissebb is?

(#4431) nuke7 válasza dandroid95 (#4426) üzenetére


nuke7
veterán

hát, nekem most legutóbb 3 és fél nap után kellett töltenem a telót, ebbe minimális wifi + mobil internet meg telefonálás + sms volt benne...
hogy merül nektek gyorsan..? :F

jah, paolo no touch v6 asszem és gyári 2.3.3 (V20g)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#4432) dandroid95 válasza nuke7 (#4431) üzenetére


dandroid95
aktív tag

Tobbet hasznaljuk!:D
filmnezes..neha jatek kb 10-20 perc,suliban tobb 10perc jatek,eleg sok zenehalgatas
meg keves 3g,wifi kb 20-40perc de ez csak neha,szal nem minden nap

[ Szerkesztve ]

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#4433) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello !

Nemrég vettem egy ilyen telefont, és 2.2 van rajta. Gondoltam frissítem ,de az LG updater szerint nem található frissítés... Hogy van ez?

(#4434) TommyGun válasza Vicoo (#4433) üzenetére


TommyGun
őstag

Én is tervezem hogy veszek, engem is érdekelne hogy lehet 2.3-ra frissíteni.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#4435) tzsolesz válasza tzsolesz (#4430) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

UP.
Egyébként zavarok? :D

Sebességben esetleg van-e előrelépés? EQ-t nem találok a zenelejátszóban. Illetve még az észrevételem, hogy a videofelvétel hangja nem valami rózsás, bár nem is olyan fontos páromnak. :N
Főbb funkciók, alkalmazások a 2.2.2-höz képest.

Azt hittem pörgősebb a topic.

[ Szerkesztve ]

(#4436) 59zoli


59zoli
csendes tag

dandroid95 kolega oldalán mindent megtalálsz. :R

(#4437) 59zoli


59zoli
csendes tag

dandroid95 kolega oldalán mindent megtalálsz. :R

(#4438) tzsolesz válasza 59zoli (#4437) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Köszönöm. Meglesem. :K

Azért attól függetlenül én itt a fórumon is szeretnék a telóról beszélni, ha már topic-ja is van. ;)
Mondjuk nem nagyon pörög. :(

(#4439) nuke7 válasza tzsolesz (#4435) üzenetére


nuke7
veterán

ez már nem egy új teló, sőt :K
az elején tuti pörgősebb volt sztem.

a 2.3.3 sokat lendít a fájlműveletek sebességén, és az általános sebességen szerintem.
plusz bug javítások a 2.2 -höz képest. mindenképp megéri felrakni, rosszul nem igazán járhatsz vele.

https://youtube.com/user/nuke7

(#4440) tzsolesz válasza nuke7 (#4439) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tudom, hogy nem új topic.
Nézd meg a ZTE Blade topic-ot. :)

(#4441) ertz válasza tzsolesz (#4440) üzenetére


ertz
aktív tag

Igazából szerintem úgy lenne a legérdemesebb véleményeket gyűjtened a telefonról, ha visszaolvasnál, hogy miket írtunk róla. Így is már van 4400 hozzászólás... ez alapján valamilyen információdnak kell lennie. (A ZTE Blade-t meg általában geek-ek vesznek véleményem szerint, amiből itt a ph-n elég sok van, azért pöröghet annyira. :D )

(#4442) nuke7 válasza tzsolesz (#4440) üzenetére


nuke7
veterán

zte blade-t egy nap alatt adtam tovább, szétsütötte az agyamat...

https://youtube.com/user/nuke7

(#4443) Rayman


Rayman
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, de így hirtelen nem találtam választ a kérdésemre, bár lehet, csak mert teljesen evidens a válasz, akkor bocsássatok meg, de számomra nem az. :B
Szóval annyi lenne a kérdésem, hogy a T-mobile-os teló ugye minden további nélkül ugyanúgy rootolható és feltehető rá modósított rom(pl. CM7 stb.)?

Köszönöm a segítséget. :R
üdv

(#4444) tzsolesz válasza ertz (#4441) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Átolvasgattam, de csak úgy futólag. Az soha sem baj egy topicnak, ha frissítik, és összefoglalják a fontosabb dolgokat. Pláne akkor, ha már lassan egy éves lesz, és sok minden változott. De gondolom, hogy nem gond hogy ilyen kérdéseket teszek föl egy szakmai topicban. :)

nuke7: Hogy érted, hogy szétsütötte az agyadat? :D

(#4445) zso73 válasza Rayman (#4443) üzenetére


zso73
veterán

Persze. Dandroidnál van leírás. Superoneclick 1.9 a kulcsszó, majd Rom managger. Azzal meg flesselni kell egy Racoveryt. És már töltheted is a romokat köbméterbe ezzel a programmal. Amiket a program fel is tud tenni.

Tzsolesz: Az előd LG GT 540 topic is pörög ezerrel. Amúgy meg mindig van itt valaki, aki válaszol. Ha jön kérdés megy a válasz elég gyorsan.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#4446) tzsolesz válasza zso73 (#4445) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem ismerem a GT540-et. Hardver megegyezik?

Egyébként elég jól hasít a 2.2.2 is. Tehát még várunk a frissítéssel. Bár minden telómon szerettem, ha a legfrissebb firmware van telepítve. Ez mondjuk az asszonyé, egyelőre nagyon meg van vele így is elégedve. A frissítés menete az OK, csak nagyobb változásokra voltam kíváncsi. :K
Youtube-on néztem egykét videót, és az jött le elsőre, hogy a grafikus felületen változtattak, más lett a képernyőnyitás. Tehát abból sok minden nem derült ki. De google a barátom tudom, csak szerettem volna itt a fórumon beszélgetni róla. Ennyi. :K :R

(#4447) zso73 válasza tzsolesz (#4446) üzenetére


zso73
veterán

A GT ugyanaz, csak rezisztív a kijelzője, nem kapacitív. ( Ceruzás kezelős )

Szerintem sokkal jobb a 2.3.3. Jobb kezelni, és más érzés. Ami nagyon ütős az az optikai tuning benne. Sokkal szebbek lettek a menük, és minden. Szerintem a nők díjazzák ezt. A billentyűzete sokkal jobb. Ha nem használsz Anysoft,Go,vagy másik billentyűt, akkor is. Sok játék simábban megy 2.3 alatt. 2.2-vel dobálta az SD-met.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#4448) Rayman válasza zso73 (#4445) üzenetére


Rayman
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.
Akkor szerintem megyek és megérdeklődöm a helyi T-nél, hogy van-e készletük a telefonból. :)

(#4449) Vicoo


Vicoo
senior tag

Üdv!

Eléggé hamar merülök ,mert mindig fut háttérben a rádió, meg a news and weather, stb, videólejátszó galéria... market winamp... nem is nyitottam meg őket azóta h leállítottam a futásukat ! amiket ha kilövök a feladatkezelőbe, akkor megint megjelennek ha mondjuk fél óra múlva ránézek. Hogy lehet beállítani hogy ne fussanak kényük-kedvük szerint ? Amúgy azt sem értem a rádió minek megy, ha nincs is füles csatlakoztatva...

Előre is köszi !

[ Szerkesztve ]

(#4450) zso73 válasza Vicoo (#4449) üzenetére


zso73
veterán

A rádiós dolgot én sem értettem. Biztos használja a csengőhang a rádió szoftot vagy ilyesmi dolog van benne....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.