Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:57:18

LOGOUT.hu

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) libus válasza mjani1172 (#548) üzenetére


libus
őstag

7650Ft!
Persze, csak kártyás csomagba vásárolt készüléket függetlenitenek.
Ma du. 4 felé már meglesz nekem ez a teló! :D
Ott helyben függetlenítettem is. Addig verem a tam-tamot, míg meg nem csinálják! Hisz nekik kell megcsinálni ezt, és nem a szerviznek.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#552) J.Pinkman válasza J.Pinkman (#549) üzenetére


J.Pinkman
tag

Ha esetleg nem működne az előző dropbox link:
[F6 cover]

(#553) Sógi válasza J.Pinkman (#549) üzenetére


Sógi
addikt

Nem jó a dropbox linked, meg tudod oldani, hogy láthassam? Public mappán belül kell egy olyan, share és hogy copy public link...

(#552) J.Pinkman : Így már ok, köszi!
Nem erre gondoltam, ahenm arra a fele kemény, fele szilikon tokra, de azt még nem kaptad meg, ugye? :)

(#550) mobilefan: Az a bajom nekem is, hogy nekem is sokszor eszembe jut, szinte minden nap :D

[ Szerkesztve ]

(#554) J.Pinkman válasza Sógi (#553) üzenetére


J.Pinkman
tag

Nem rendeltem más tokot.
Ennek a fényes fele és a kerete szilikon, a matt pedig műanyag (vagy valami kemény gumi). Célnak megfelelő.

(#555) #97543424 válasza J.Pinkman (#552) üzenetére


#97543424
törölt tag

Én is hasonlót rendeltem: [link] Kb. mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

(#556) mjani1172 válasza libus (#551) üzenetére


mjani1172
addikt

Kiváncsi vagyok,mert ha sikerül akkor én is veszek egyet.

Írd meg légyszives.

[ Szerkesztve ]

(#557) mobilefan válasza Sógi (#553) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Majd meglatjuk mi lesz a vege :DDD

-

(#558) J.Pinkman válasza #97543424 (#555) üzenetére


J.Pinkman
tag

1 hét alatt megérkezett Spanyolországból.

(#559) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Na megjött a telefon. 1990 huf ért vehettem át végül :D. Nagyon fluid minden patent, viszont az automatikus fényerőt sehol nem találtam, valaki help? :)

HTC = Help This Company

(#560) Prodidzsáj válasza Darellus92 (#559) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Nincs automatikus fényerőállítás, ne keresd!
Nincs benne fényérzékelő szenzor!

[ Szerkesztve ]

(#561) SkyLine3000 válasza Sógi (#533) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sztem ettől a fajta toktól nem lesz túl nagy az amúgy sem kicsi teló. Most már meg kell jönnie. Majd megírom, h milyen. De lehet, h dobok föl róla egy képet.
Illetve rendeltem franciából normális fóliát. Ami a két műanyag között van és piros-kék füles. Onnan talán pár nap alatt megjön. Ezt a németet egyenlőre hanyagolom. Nem akarom a hajszálaimat megritkítani.
Mondjuk az a kitámasztós tok, amit vki már vett, nekem is tetszik, de attól lehet, h tényleg bumszli lenne a teló. :DDD Attól olyan lenne a teló, mint egy strapafon. Lehet azzal ki is próbálnám, mit szólna, ha falhoz vágnám a telót... :DDD

(#562) Darellus92 válasza Prodidzsáj (#560) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Nem mintha olyan nagy probléma lenne de mennyibe került volna ? 30 cent? :D

HTC = Help This Company

(#563) Mpi válasza SkyLine3000 (#519) üzenetére


Mpi
tag

Nekem egy gravírozós rakott föl olyan spéci fóliát, amit autókra raknak kőfelverődés ellen. Érintésben jobb, mint a párban árult kétféle fólia, és egy év alatt semmi karc se a telefonon, se a tableten.

(#564) ememem13


ememem13
csendes tag

Nekem van egy eladó tokom 1400 Ft+pk, egyel többet rendeltem.

(#565) tariattila válasza Prodidzsáj (#560) üzenetére


tariattila
veterán

bezzeg nfc meg infra van.... azt a qva fontossági sorrendet... :DDD

(#566) Sógi válasza SkyLine3000 (#561) üzenetére


Sógi
addikt

Nyomassad a fotót róla, lehet best buy tok lesz :)

(#565) tariattila: +1

(#564) ememem13: Gyönyörű, férfias szín :D Bár a mai unisex világban... :DDD

(#551) libus : Sikerült a függetlenítés????

(#562) Darellus92: Mennyibe került volna 2gb ram 2 dollár? :B

[ Szerkesztve ]

(#567) ememem13 válasza Sógi (#566) üzenetére


ememem13
csendes tag

Sajnos fotó alapján lett rendelve a feleségemnek, ilyenre sikeredett. :W :W

(#568) Prodidzsáj válasza tariattila (#565) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Ja meg LTE! :DD
Már aki megfelelően lefedett területen lakik, mondjuk én pont nem! :O
(#562) Darellus92: Valami kompromisszumot mindig kell kötni, nem hiném hogy 30 centen múlott! :F

[ Szerkesztve ]

(#569) morfeus08 válasza Prodidzsáj (#568) üzenetére


morfeus08
tag

Szerintem a nagy mennyiségben előállított fényszenzor darab ára még annyi sincs :D Meg érezzétek magatokat megbecsülve ti vagytok maga a fényszenzor aki állítgatja serényen a fényerőt ha semmit nem lát.

(#570) SkyLine3000 válasza morfeus08 (#569) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja. Kb fél marék rizs egy fényszenzor ára. De mondjuk legyen hántolt, előfőzött. :DDD

(#571) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy Miracast támogatás van-e a készülékben?
Próbálta valaki tükrözni Tv-re esetleg a képet?

(#572) drifter968


drifter968
csendes tag

November 25-én vettem meg a telót. Eddig ez a legjobb androidos gépem.Ez idő alatt egyetlen egyszer sem laggolt,nem fagyott le.Amire én használom,zenehallgatás,navigálás,kamerázás, netezés,telefonálás,tökéletes.Minden alkalmazás akadás nélkül fut rajta.Az akkut naponta töltöm,de használom is folyamatosan.Nem bántam meg, hogy megvettem.

(#573) clizer válasza J.Pinkman (#549) üzenetére


clizer
tag

Én ilyet rendeltem: LINK
A gomboknál ki van vágva, nem úgy mint az általad linkelten. Az előző telefonomon olyan volt, de a fényképezésnél szinte rákellett feküdnöm, hogy érzékeljen a tokon keresztül. :D

(#574) libus válasza Sógi (#566) üzenetére


libus
őstag

Üdv!

Most értem haza N.kanizsáról... Megvan a telefon. :)
De függetleníteni nem sikerült. :(
Pedig nagyon segítőkész volt az eladó, de csak úgy lehet függetleníteni partner cégen keresztül, hogy szervizbe küldik el. Ezt mondta. Meg fel is hívta a központjukat is és tőlük is megkérdezte. Szóval még utána is érdeklődöt.
De min. 2 hét azt mondta, mire a szervízből visszajön. :(((
Viszont Telenoros bemutató teremben a helyszínen függetlenítik. De az csak Győrbe, Bp-en, Debrecenbe, és Szegeden van, s ezek mind nagyon messze vannak tőlem. :(((

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#575) Sógi válasza libus (#574) üzenetére


Sógi
addikt

Sajnálom, tehát franchise üzletben nem csinálják meg.. Központi telenorba kell menni, ezt is tudjuk legalább, köszi!

(#576) csaszi1216


csaszi1216
újonc

sziasztok! igaz hogy a lg optimus f6 a alkalmazásokat csak a belső tárhelyre menti?

(#577) SkyLine3000 válasza csaszi1216 (#576) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem csak az F6. Tudtommal az össze droidos teló belső tárhelyre ment alapból. Egy root és egy tárcsere viszont megoldja. Vannak a playen ilyen-olyan programok ennek a megoldására, de nekem eddig másik telómnál a root+tárcsere kombó oldotta meg ezt.
F6-ra meg egyenlőre csak root van asszem. Tárcsere még nem.

[ Szerkesztve ]

(#578) i are robot


i are robot
senior tag

Olláré! Ez igaz, hogy ha veszek a Telenornál 60e-ért egy Praktikumos készüléket, ott helyben függetlenítik 7650 Ft-ért? Vagyis kb 67e-ért lehet egy gyári garis független F6-osom? :Y Rohanok és veszek! :DD

(#579) Prodidzsáj válasza i are robot (#578) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Olvas vissza pár hszt, választ kapsz a kérdésedre!

(#580) i are robot válasza Prodidzsáj (#579) üzenetére


i are robot
senior tag

Visszaolvastam, csak hitetlenkedtem egy sort, és épp azért kérdeztem, hogy tényleg jól értem-e, és ez így tényleg működik? :DDD Mert akkor ez így egészen baráti, és már egy ideje azon erelek, hogy hogyan és milyen független készüléket vegyek, de nem nagyon találtam fogamra valót, ez meg pont jó lenne a Blackem utódjának.

[ Szerkesztve ]

(#581) Prodidzsáj válasza i are robot (#580) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Az a lényeg hogy csak bemutatótermekben függetlenítik helyben,egyébként a szervíz 2 hétig üll rajta.

(#582) i are robot válasza Prodidzsáj (#581) üzenetére


i are robot
senior tag

Igen, azt is olvastam. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy válogathatok is a bp-i telenor boltok között, szóval ez nem akadály. Viszont a 7650-es árat kerestem hivatalos helyen a telenornál leírva, de egyelőre nem találtam, sebaj, holnap megkérdezem, de elhiszem hogy tényleg csak ennyi. Vodánál valami 20e-re emlékeztem, annyi pénzt nem biztos hogy kipengetnék.

[ Szerkesztve ]

(#583) MeGabee válasza i are robot (#582) üzenetére


MeGabee
senior tag

Megtalálod itt:ÁSZF ,a 171-ik oldalon,9.2. pont alatt. :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#584) i are robot válasza MeGabee (#583) üzenetére


i are robot
senior tag

Király, köszi, nem is értem miért nem találtam. :DDD
Valami egészen érthetetlen okból kifolyólag nem nagyon reklámozzák a dolgot. ;]

(#585) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Ennél csak akkor csináltam jobb vételt amikor 60 ért vettem akkor Galaxy Note 1-et, amikor kijött.

HTC = Help This Company

(#586) libus válasza i are robot (#578) üzenetére


libus
őstag

Olvasd el az #574 hsz-m abba leírtam!
De 60k-nál olcsóban is hozzá juthatsz!
Én ott vásárláskor egyből feltöltettem 15k-val a SIM kártyám, s így 49.990 Ft-ért kaptam meg a készüléket! Sőt, kaptam a feltöltésemre 3k kedvezményt is, és így a kártyámon 18.900 Ft van. :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#587) Sógi válasza mobilefan (#557) üzenetére


Sógi
addikt

És még jön a G2 mini is, az lesz csak a nyálcsordulás :DDD

(#588) MeGabee válasza Sógi (#587) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ha normális lesz a kezdőára,és tényleg minden funkcióját átültetik bele,akkor tényleg nyálcsordulás lesz :D
Legalább meglesz az F6 utódja nálam :U (persze csak 1 év múlva)

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#589) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Megjött a tokom. Tök jó. Nem lett tőle egyáltalán bumszli a teló. Mivel recés az oldala, nem csúszik. Megy rá az ajánlott plecsni.:-)

(#590) Sógi válasza SkyLine3000 (#589) üzenetére


Sógi
addikt

Képeket tudsz róla dobni telefonnal együtt? Ez most az a "hybrid" tok?

(#588) MeGabee : Basszus, ma meg lett a lóvém G2-re :W :) De nem veszem meg, megvárom ezt a mini szériát belőle...De az is lehet maradok itt, már úgy megszerettem ezt a topicot :D

[ Szerkesztve ]

(#591) Fossza válasza morfeus08 (#476) üzenetére


Fossza
tag

Nekem is megjelenik, root nélkül... Sztem csak arról tájékoztat a PIN kód beütése után, hogy most már nem csak segélyhívásra van lehetőséged...

(#592) SkyLine3000 válasza Sógi (#590) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ez olyan tok, amit itt már vki vett. Olyan szilikon féle. De nem biztos, h az, mert keményebb. Fele matt, fele fényes. Tehát nem ilyen "lehajtom az elejét" tok. Mint egy szilikon tok, csak más az anyaga. A W-men is ilyesmi tok van, csak az átlátszó. Majd este csinálok róla képet és feldobom.

Most nézem, h olyan, mint az a piros kicsivel feljebb, csak ez fekete és nem átlátszó. De ugyanilyen "S" alakú minta választja el a matt és a fényes felületeket.

[ Szerkesztve ]

(#593) Old FatBoy válasza libus (#586) üzenetére


Old FatBoy
aktív tag

"Én ott vásárláskor egyből feltöltettem 15k-val a SIM kártyám, s így 49.990 Ft-ért kaptam meg a készüléket! "
Ezt a kedvezményt egy kicsit bővebben kifejtenéd!
Nem találtam semmit a Telenor honlapján ezzel kapcsolatban.

Audiophile Troll

(#594) Sógi válasza SkyLine3000 (#592) üzenetére


Sógi
addikt

Akkor nem kell kép köszi, az egy sima s-line "szilikon" tok, azt ismerem, azok jók, nekem is volt...Pont valamelyik nap adtam át egyet az egyik fórumtárnak F6-hoz :)

[ Szerkesztve ]

(#595) Old FatBoy


Old FatBoy
aktív tag

Köszi de közben megtaláltam!

Audiophile Troll

(#596) morfeus08 válasza Fossza (#591) üzenetére


morfeus08
tag

Huhh, köszi már kezdtem aggódni hogy a sikertelen rootolás mókolt valamit. Jaj na a lelki békém neked köszönhető :C

(#597) SkyLine3000 válasza Sógi (#594) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, ilyen. De ez nemtom, milyen szilikon, mert attól keményebb. Ami az asszony telóján van szilikon tok, sokkal nyúlósabb, meg puhább. Ez olyan kicsit műanyagos és formatartó. Nem is olyan könnyű levenni, meg feltenni. Nekem tökéletes.

(#598) gabesz123


gabesz123
tag

Üdv mindenkinek!

Ha minden jól megy, én is F6 tulaj leszek hamarosan. :) Arra lennék kíváncsi, hogy van hozzá füles, vagy sem? Csak mert a tesztben esik róla szó, míg itt a fórum elején nincs a tartozékok felsorolásában. Illetve a belső tárhelyből valójában mennyi az annyi, ami a user számára elérhető? Mert ennél a pontnál is ellentmondásokba futottam, itt ennyit írnak, amott annyit. :)

(#599) Sógi válasza SkyLine3000 (#597) üzenetére


Sógi
addikt

Szilikon az, csak a hardcore fajtából :D De értem miről beszélsz :)
Az S-line egyébként teljesen jól véd és pofás és nem is vastag.

(#598) gabesz123: Igen, van a dobozban fülhallgató!

[ Szerkesztve ]

(#600) SkyLine3000 válasza Sógi (#599) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja. Hardcore Silicone.:-) Mindenesetre az asszony ex mini2-jén ami volt szilikon, egész más volt. Ez sztem sokkal jobb. Már nemtom, h hirdették ezt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.