Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:57:18

LOGOUT.hu

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) SkyLine3000 válasza MeGabee (#350) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Még olyan szűz a telefon, mint egy 8 éves kislány. Sztem hiába csinálok resetet, ugyanolyan marad. De megcsinálom, hisz még szinte semmi sincs rajta.
Csak a W-n pont rajta voltak azok a dolgok gyárilag, amikre szükségem volt. Pl az említettek. Mondjuk észrevettem, h ICS-től fölfelé változott pár dolog negatív irányban.

A fényképezője meg nem portfólió készítéséhez kell nekem sem, elhiheted. Gyereket szoktam sokat fotózni, videózni. Nem cipelek magammal plusz gépet játszótérre, ide-oda. Ezmiatt meg fontos, h dátumos legyen a file név és ne sorszámos. Jó tudni, h mikor készültek róla a képek. A W-vel ezt gyönyörűen meg tudtam oldani. Az F6 sajna ezekben nálam bukta.

A gyorsaságával nekem sincsenek problémák. Lefuttattam a tesztben szereplő benchmarkokat és rendre jobb eredményeket produkált a teló, mint ott. Főleg quadrantban. Nem, mintha sokat jelentene.

(#352) MeGabee válasza SkyLine3000 (#351) üzenetére


MeGabee
senior tag

Szoftverfrissítés megvolt már?Mondjuk előtte se csinálta,de lehet az helyrerakja.
Kamera app is van másik,widgetet is tudsz leszedni,varázsold olyanná,amilyenné szeretnéd! :D
Azért ne feledd,ez egy LG,nem Samu......

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#353) SkyLine3000 válasza MeGabee (#352) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Megvolt. Maradt minde ugyanaz. Újraindítom a telót, előszőr az általam beállított fényerőn indul, aztán tököl kicsit és voálá. Fényerő 100%, képernyő időkorlát 2 perc. :W
És akkor minden bekapcs után állítgassam át őket. Hurrá. Engem marhára tudnak az ilyen dolgok idegesíteni. Asszem odaadom az asszonynak én meg használom tovább a jól bevált samut. Aztán ha véletlen lesz rá frissítés, amivel ilyen dolgok változnak, majd visszaveszem tőle...

Nem ez az első androidos telóm. Elég rendesen képben vagyok vele kapcsolatban. A w-met rootoltam, kipucoltam titaniummal, root explorerrel, különböző romokat próbálgattam rajta.
Kipróbáltam már ott is számtalan fotós alkalmazást, meg minden mást. Úgyh nem vagyok éppen kezdő e tekintetben. Elég rendesen vágom, h mit lehet kezdeni az androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#354) MeGabee válasza SkyLine3000 (#353) üzenetére


MeGabee
senior tag

Mivel nekem ilyet egyszer sem csinált,így szerintem a tiéd hibás lehet!Vidd vissza.

Nem leszólni akartalak,csak pont ezért nem értem,hogy miért negatívum szerinted,ha egy másik gyártó másfajta felülete nem ugyanaz,mint amit eddig megszoktál.Vagy hogy egy gyári app nem tudja azt,amit a másik..... :F
Nekem pl. a W-vel volt tele a hócipőm (ha már tél van),és akkor megfogadtam,hogy sose többet Samut....

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#355) SkyLine3000 válasza MeGabee (#354) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azt el tudom képzelni, h a rajta lévő szoftverben nem stimmel vmi, ha másnál ilyen nincs. Főleg, mivel visszaállítás után is ugyanazt csinálja. És mér ne lenne az ilyen hiba bosszantó? De más nem áll vissza újraindítás után, csak a fényerő, meg az időkorlát.
Ha ezt nem csinálná, a többi nem is érdekelne.
Úgyh megy a szervizbe.
Nekem meg a W-vel nem volt soha, semmi bajom.

[ Szerkesztve ]

(#356) MeGabee válasza SkyLine3000 (#355) üzenetére


MeGabee
senior tag

Reset sem segített?

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#357) ultio válasza SkyLine3000 (#355) üzenetére


ultio
senior tag

Az általad említett 'nem a beállított értékekkel indul el a teló' dolgot az enyém se csinálja, így lehet a Tied a hibás.

Az enyém meg hálózati töltésnél is ezt írja ki: Az akkumulátortöltés lassú a TA/USB kapcsolat alacsony elektromos áramszintje miatt.
És sanszos, hogy a készülék vagy az aksi rossz, mert másik hálózati töltővel, illetve másik adatkábellel is ez a helyzet. Holnap én is viszem vissza.

rasti rusti

(#358) ultio válasza MeGabee (#356) üzenetére


ultio
senior tag

Hogy lehet hard resetet csinálni?

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#359) MeGabee válasza ultio (#358) üzenetére


MeGabee
senior tag

Beállítások/Biztonsági mentés és visszaállítás/Gyári adatok visszaállítása

Sorry,később szerkesztetted :D Hard reset
Elmiletileg a D505-nél is mennie kell.

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#360) SkyLine3000 válasza MeGabee (#356) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem segített. Már 2x is megcsináltam.
Érdekességképp megemlíteném, h após nemrég kapott szülinapjára egy LG 3d-s tv-t. Már 2x volt szervizben. Talán most sikerült megcsinálniuk... Persze ne akarok következtetéseket levonni. Csak ez van.
Nyilván nem a telefon hibás. Újra kell rakni a szoftvert a szervizben. Elvileg annak meg kéne oldani. Persze, ha nem csinálják meg, akkor cserét fogok kérni.

[ Szerkesztve ]

(#361) ultio válasza MeGabee (#359) üzenetére


ultio
senior tag

Igen :N.
Köszi, csinálom is. Kíváncsi vagyok, mi lesz.

rasti rusti

(#362) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az az érdekes, ha mondjuk a kisegítő lehetőségeknél bekapcsolom az árnyékokat, akkor ugye leveszi a fényerőt nullára. Újraindítás után viszont újra 100%-ra lövi...

Plusz az én telóm szoftververziója: D50510a-216-01

Visszább vki beszúrt egy képet a szoftveradatokról és neki nem "a" a vége, hanem "c". Tehát frissebb. Viszont hiába ellenőrzöm a frissítést, nem talál újabbat. Lehet, h gépre kötve kéne megnéznem? Mint a Samunál a Kiessel? Lehet, ha tudnám frissíteni, megoldaná ezeket.

Másén milyen a szoftververzió?

[ Szerkesztve ]

(#363) kokokka


kokokka
őstag

Szemezgetek egy F6-ossal. Kicsit változtak a dolgok a Telenor oldalán, de ha eljön az idő lehet, hogy vennék egyet. A baj csak az, hogy ami LG cuccom volt, azzal mindel akadtak problémák, de nem akarok általánosítani. Akinek van, mit szól a minőségéhez? A hardverét és a tudását átnéztem, de milyen maga a készülék? Jól összerakott? Gombok stabilak? Szép, éles a kijelzője, színhűség megvan? Ilyen dolgok érdekelnének elsősorban róla. A tesztet olvastam, de a Ti vélemnytek inkább érdekelne. Köszi előre is!

(#364) ViCk980 válasza SkyLine3000 (#362) üzenetére


ViCk980
tag

Könnyen előfordulhat, hogy megoldja.. :K Azonos verzión belül a frissítés mindig kissebb hibákat javít. Akár a nálad felmerülőt, vagy épp a kamerát..

(#365) MeGabee válasza SkyLine3000 (#362) üzenetére


MeGabee
senior tag

Úúúúúú ember!!!!!Ezt kérdeztem az előbb :W
Javasolnám a PC Suite használatát,mivel a legfrissebb szoftver a D50510c-216-01 :D

Kamera szoftver biztos ugyanaz marad,nem ad lehetőséget dátumozni benne.....

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#366) ultio válasza ultio (#361) üzenetére


ultio
senior tag

Na maradt minden a régi :-).

rasti rusti

(#367) SkyLine3000 válasza MeGabee (#365) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sztem elsiklottam felette. :DDD
Már folyamatban van a dolog.

(#368) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az LG mObile Support Tool talált frissítést, amit most tölt le. 785Mb.
Közben jön le a PC Suite. Várjam meg, míg lejön és azzal frissítsem? Vagy folytassam ezzel az LG Tools-al?
Lg-ben még nem vagyok otthon....
Samut meg úgy ismerem, mint a tenyeremet. :D

OTA-n nem talált frissítést, csak pc-n keresztül.

Meg aztán az a büdös nagy helyzet, h kedden vettem meg a telót, de csak most kezdtem el b@szogatni. :DDD Az elmúlt napokban kb 2x kapcsoltam be, h milyen, oszt csóklom. Meg akarom várni a használatát, míg megjön a tok.
Különben is. Olyan frankó ez a Siemens M55, h minek nekem ez az F6? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#369) MeGabee válasza SkyLine3000 (#368) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ezzel is,azzal is meg tudod oldani..... :C

Ha eddig lusta voltál szórakázni vele,akkor miért is táncolsz itt az idegeimen? :F ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#370) SkyLine3000 válasza MeGabee (#369) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Túl unalmas lenne, ha minden simán menne... :DDD Meg aztán most volt időm/kedvem szórakozni a telóval. Gyerek mellett kevés az idő.

Egyébként ota-n már első nap megnéztem, h van-e frissebb szoft, de nem mutatott semmit. Meg aztán fogalmam sem volt, h melyik a legfrissebb. Ezt is csak úgy találtam, h végignyálaztam a fórumot, mert emlékeztem, h vki belinkelt róla egy képet.

[ Szerkesztve ]

(#371) SkyLine3000 válasza SkyLine3000 (#370) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Jelentem, a frissítés megtörtént! A hiba viszont ugyanúgy fennáll... :W
C szoftver. A fényerő, meg az időkorlát ugyanúgy visszaugrik gyárira, hiába állítom át...
Szóval akkor szerviz.

(#372) MeGabee válasza SkyLine3000 (#371) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nyomj egy hard resetet is,és ha az sem segít,akkor tényleg szervíz..... :(

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#373) SkyLine3000 válasza MeGabee (#372) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Már elment a kedvem az egésztől. Ha a szoftverfrissítés nem oldotta meg, akkor valszeg a reset sem fogja... De holnap megpróbálom. Sztem ennyi. Kifogtam egy szart.
Belegondolok apósék tv-jébe, meg abba, h volt egy Lg porszívóm is, amiben elég rövid idő alatt motort kellett cserélni. Hát...
Mondjuk a Samu mikróinkat (van kettő) már mindet kellett szerelnem, nem egyszer. A Samu tv távirányítója kezdetektől szar. Szinte ki kell nyomni a gombokat, h reagáljon a tv... Lehetne sorolni vég nélkül...
Na, mindegy. Nem általánosítok.

(#374) atosan válasza SkyLine3000 (#373) üzenetére


atosan
addikt

Minden szoftver frissítés után kell hard reset, különben nem feltétlenül érvényesülnek az új szoft előnyei, meg összeakadhat a kettő. Ha utána is marad a probléma, akkor tényleg szerviz.

Maine coon

(#375) Gedeon31 válasza morfeus08 (#348) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) működik :R

(#376) B.i.L válasza SkyLine3000 (#373) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ezt próbáltad?
5. (I)A Durva visszaállítás használata (Gyári
alapbeállítások visszaállítása)(/I)

Ha a telefont eredeti állapotába kell visszaállítani, a telefon újraindításához használja a
Durva visszaállítás funkciót.
Figyelem! A durva visszaállítás esetén minden felhasználói alkalmazás és adat
törlésre kerül. Ne felejtsen el biztonsági mentést készíteni a fontos adatokról a
Durva visszaállítás végrehajtása előtt.
1 Kapcsolja ki a telefont.
2 Nyomja meg és tartsa lenyomva a Be- és kikapcsolás/Lezárás gombot +
Hangerőcsökkentő gombot .
3 Az LG embléma megjelenik a képernyőn. Majd néhány másodperc múlva
megjelenik a FACTORY HARD RESET (DURVA VISSZAÁLLÍTÁS) képernyő, ekkor
engedjen el minden gombot.

4 A telefon lehetővé teszi a gyári alapbeállítások visszaállítása funkció kiválasztását
az Android rendszerhelyreállító segédprogramjában a Be- és kikapcsolás/Lezárás
gomb megnyomásával.
5 Nyomja meg ismét a Be- és kikapcsolás/Lezárás gombot a gyári
alapbeállítások visszaállításának jóváhagyásához, és a telefonon visszaállnak a
gyári beállítások. A megszakításához nyomja meg bármelyik gombot.
6. Biztonsági üzemmód
A telefon helyreállítása meghibásodás esetén.
1 Kapcsolja ki a telefonját, majd indítsa újra. Amikor megjelenik az indító animáció,
nyomja le és tartsa lenyomva a Hangerőcsökkentő billentyűt . Ekkor megjelenik
a főképernyő, amelynek a bal alsó sarkában a „Biztonsági üzemmód” felirat látható.
2 A kezdőképernyőn érintse meg a Menü gombot , majd érintse meg a
Rendszerbeállítások > Alkalmazások opciót.
3 Érintse meg a képernyő tetején látható, rendelkezésre álló fülek valamelyikét, majd
válassza ki a telepíteni kívánt alkalmazást.
4 Érintse meg az Eltávolítás, majd a megerősítéshez az OK lehetőséget.
5 Miután eltávolította az alkalmazást, kapcsolja ki a telefont, majd indítsa újra.

Horgászni mentem...B.i.L

(#377) SkyLine3000 válasza B.i.L (#376) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A Factory Hard Reset ugyanaz, mint a menüből vagy tárcsázóból való resetelés. Legalábbis a Samsungnál úgy volt. Ott már mindenképp reseteltem a telefont. Mivel ez is az is android, gondolom, itt is így van.
De nem fogok szarakodni vele. Elküldöm szervizbe, h csinálják meg, vagy cseréljék ki, mert ez így nekem nem jó.

(#378) B.i.L válasza SkyLine3000 (#377) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ámen' mehet a szervíz-részvétem...

Horgászni mentem...B.i.L

(#379) SkyLine3000 válasza B.i.L (#378) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mégsem sz@r a telóm!!! :C
Idáig sim kártya nélkül próbálgattam, mert ugye az bent volt abban a telóban, amit használtam. Mondom berakom a simet a telóba, had szokja a hálózatot. És láss csodát, megtartotta a beállításokat! :D A fényerőt és az időkorlátot is.
Már többször újraindítottam a telót, ki-be kapcsoltam és minden stimmel. :C
Pedig közben beregeltem a telót az Lg honlapján, h majd hétfőn beszélek velük és igénylem a szervizt... Ne legyen rá szükségem.
Úgyh kissé megnyugodtam. :DDD

(#380) sajo13 válasza SkyLine3000 (#377) üzenetére


sajo13
senior tag

Nem értem minek kapcsolgatod ki a telefont? Ez már nem Galaxy W! És nem is Gingerbread(2.3), amely ette a memóriát. Szerintem az F6-ot már felesleges újraindítgatni, teszi a dolgát, nem lassul be, ha kell kipucolja gyorsan a memóriát. Nem olyan, mint a W, amelynél néha látod, hogy időbe telik a Homescreen újrarajzolása.
A kamera képeknél pedig megtalálod az időpontot, csak nem a file nevében, hanem a létrehozás időpontában. Lemásolod a számítógépre, a dátum megmarad, Total Commanderben tudod dátum alapján rendezni, stb. Mi szükség, hogy a file nevében legyen a dátum, a tükörrefelexes gépek sem úgy mentik el a file nevét, mégsem szidja senki a módszert.
Amúgy a Galaxy W beltérben nem nagyon találta a fókuszt, rengeteg homályos kép készült vele. Arról nem is beszélve, hogy irtó lassan fényképezett, sok időbe telt, míg az exponálástól számítva elkészült és kártyára íródott a kép. Na ez az F6-on sokkal gyorsabb már.

(#381) SkyLine3000 válasza sajo13 (#380) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mert minek menjen éjszaka, ha úgysem akarom, h elérjenek? Max néha ilyenkor repülőbe kapcsolom. Meg aztán akksi szempontjából sem mindegy. Úgy vagyok vele, h had pihenjen néha a teló is. Éjszaka te is alszol, nem? ;] Sőt! A vezetékes is kikapcsolom. Épp mostanában volt, h hajnali 4kor arra ébredt fel a család, h valami idióta csörgette a vezetékest. És nem egyedi alkalom volt. Ebből nem kérek. Én idáig az összes telómat kikapcsoltam éjszakára és ez ezután is így lesz. Sosem a memória miatt kapcsoltam ki. Azért az is érdekes, h azoknak, akik kikapcsolás nélkül használták mondjuk a W-jüket, szinte mindnek egy éves korára behalt az akksija. Az enyémben meg lassan két éves és semmi baja. Azt leszámítva, h azért már kevesebbet megy el egy töltéssel.

Azért eléggé otthon vagyok ám a számítógépben, meg a totál commanderben huszon pár év után... ;)
Azért mert neked ezekre nincs szükséged, másnak még lehet. Nem vagyunk egyformák.

Az tény, h a W beltérben (mint a legtöbb teló) nem csinált túl jó képeket, de szabadban nagyon jókat csinál.
És hidd el, van összehasonlítási alapom. Direkt összevetettem a két telóval, egyazon időben/helyen készült képeket. De már nem érdekel.

A lényeg, h nem kell szervizbe küldenem a telót, hanem használhatom. :DDD Megvárom, míg megjön a tok és masszívan használatba veszem. Addig meg belakom a szokásos appokkal.

[ Szerkesztve ]

(#382) ultio válasza SkyLine3000 (#379) üzenetére


ultio
senior tag

Valahol érthető, ha nem is tudjuk miért van így, hisz ezeket a kütyüket alapvetően mégis arra tervezték, hogy sim is legyen benne :).
Örülök, hogy jó lett a telód!

Így akkor én leszek az első, akinek tényleg gondja van a géppel, mert továbbra is akármilyen töltővel, kábellel lassú töltésre hajlandó, ezért viszem ma vissza.

Közben rájöttem, hogy benne vagyok a 3 napban, így ha a készülékkel lesz fond, nem a töltővel, akkor csere lesz. Már ha lesz raktáron.

rasti rusti

(#383) atosan válasza SkyLine3000 (#381) üzenetére


atosan
addikt

No, azért csak összejött :)

Maine coon

(#384) polcsa


polcsa
aktív tag

atosan válasza polcsa üzenetére 2013-12-08 07:18:21

"A legújabb frissítés összevonja, a hiba nem az ön készülékében van :)"

Kösz, tényleg, frankó lett.
Egyet hiányolok a régiből, hogy a navi elindítás után egy jól irányzott "Cél bemondása" pötty után nem kellett a telóhoz nyúlni, most elég sok pötty, mire megszólal. Majdcsak belekerül...

(#385) SkyLine3000 válasza ultio (#382) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mondjuk azt én sem értem, h a sim-nek mi köze a fényerőhöz, meg az időkorláthoz?
De a lényeg, h a hiba javítva.

atosan: Már értem, h mér mondta az asszony, h ez nehéz szülés volt... :DDD Mármint a gyereké.

[ Szerkesztve ]

(#386) Faby


Faby
senior tag

Mivel a másik topik bezárt, ide is írom az első tapasztalatokat:
Végre kézben van nálam is a telefon, eddig minden pozitív. Este 9 kor hagytam abba a nyüstölését, letettem, wifi bekapcsolva maradt, Most kézbe vettem, 2 %-ot esett az akksi, ez egyelőre lenyűgöző.
Van néhány dolog, amit szokni kell, pl auto fényerő hiánya, meg az egész UI, de tetszik.
A Htc Sense után nagyon szokni kellett a 4.2 Holo UI-t (CM 10.1), ez megint teljesen más.
Ami elsőre nagyon meglepett, hogy nincs gyári zseblámpa (legalábbis én nem találtam, tudom, playről orvosolható), ill hogy csak fixen 4x4 -es rács lehet a kezdőképernyő, bőven elférhetne az 5, akár a 6 sor is. Egyelőre csak ezért nem akarok másik launchert.
Nekem kifejezetten tetszik a fentről lehúzható kapcsolók, így bárhonnan elérhető, nem kell kilépni a főképernyőre.
Frissítés: még a 10a van fent, nem is jelez frissebbet, ezek szerint csak PC Suite játszik?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#387) SkyLine3000 válasza ultio (#382) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Együtt érzek veled.

Faby: igen. Pc Suite, vagy az Lg gyári frissítője. Én tegnap este frissítettem a telót az LGMobile Support Tool-al.

[ Szerkesztve ]

(#388) sajo13 válasza SkyLine3000 (#381) üzenetére


sajo13
senior tag

Annak örülök, hogy a fényerő beállítás problémád megoldodótt.Eggyel kevesebb bosszúság.
Viszont az tévhit, hogy ha éjszakára kikapcsolod a telefont, akkor hosszabb lesz aksi élettartama (1év vs. 2év). Ez valami város legenda lehet, de nem igaz. Pont, hogy mikor bekapcsolod, akkor kap egy nagyobb áramerősség löketet. Szóval előnyösebb szinten tartani, mint folyton ki-be kapcsolgatni.
Ez az F6-os ma éjszaka pl. 1%-ot merült, ami nem sok. Ezért tehát felesleges kikapcsolni.
Ha éjjel zargatnak, az sajnálatos probléma. Én nem kapcsolom ki éjjelre sem a telefont, repülőbe sem teszem, pihen az magától, lezárt képernyővel. Ha pedig fontos hívás van, akkor legalább meghallom.
Kívánom, hogy ne kerülj olyan szituációba, hogy a fiad/lányod ha felnő, hajnalban felhív, hogy "Apa, gyere segíts!", de csak annyit mond egy bájos női hang a neki: "A hívott szám jelenleg nem elérhető. Kérjük ismételje meg hívását később!"

(#389) SkyLine3000 válasza sajo13 (#388) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Sztem meg egyáltalán nem árt, ha 7-8 óráig ki van kapcsolva a teló. Idáig nekem ebből nem adódott semmi probléma. Ha meg vmi működik, az el is romolhat. Mindegy.
A lányom csak 5 éves, úgyh azok az idők még odébb vannak. :D

(#390) atosan válasza SkyLine3000 (#389) üzenetére


atosan
addikt

Az enyém 6, nagyobbik meg 15, hímekre érzékeny automata lángszórók a kapuban :D Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond

Maine coon

(#391) SkyLine3000 válasza atosan (#390) üzenetére


SkyLine3000
addikt

+1. Még lesz egy kistesó, úgyh sokasodni fog a gond.:-) De majd az LG F18-al figyelni fogom minden lépésüket. :DDD

(#392) atosan válasza SkyLine3000 (#391) üzenetére


atosan
addikt

:D

Maine coon

(#393) forzamo válasza SkyLine3000 (#379) üzenetére


forzamo
tag

Azért ez nem semmi, mekkora user error. Már szervizbe küldenéd de még a sim kártyát se tetted bele. :Y

Éjszakára ott a 'csendes mód' még ütemezni is lehet, mettől-meddig tartson és milyen hívást engedjen át.

(#394) SkyLine3000 válasza forzamo (#393) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Aztán mér juzer error? :W Akkor áruld el potosan, h a simnek mi köze van a fényerőhöz, meg az időkorláthoz? Ezek szerint biztos van, de akkor szted mi? De ne kamuzz! :D Pontos, szakszerű magyarázatot várok. Ha elmondod, akkor Mea Culpa.
Egyébként amikor megvettem, természetesen beletettem a simet, h kipróbáljam a telót, h műxik-e, de akkor ezek még nem tűntek fel. Mivel amíg megjön a tok, nem akarom használni a telót, csak megnézni milyen, minek rakjam bele állandóan a simet? Nem telefonálni akartam vele, csak kipróbálgatni.

Nem érdekel sem a csendes mód, sem a repülős mód. Ha én ki akarom kapcsolni éjszakára a telót, akkor ki fogom kapcsolni. Ennyi. Majd én eldöntöm. Te használd úgy a telód, ahogy akarod.

[ Szerkesztve ]

(#395) jooker82 válasza SkyLine3000 (#394) üzenetére


jooker82
nagyúr

A többieknél fennél az a fényerő gond újrainditás után? vagy csak nálad..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#396) SkyLine3000 válasza jooker82 (#395) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Már nálam sincs gond. Csak sim nélkül produkálta. Úgyh most heppi minden. :DDD
Gondolom, sim nélkül másnál is ugyanez lenne. Csak én még nem fogtam be használatba, ezért nem volt benne sim, csak egy próba erejéig.

[ Szerkesztve ]

(#397) jooker82 válasza SkyLine3000 (#396) üzenetére


jooker82
nagyúr

fura,hogy simmel megváltozik a szoftverezettség. Hogy van e erre magyarázat,ki tudja :F A lényeg,hogy renbe jött :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#398) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Van arról valami információ, hogy jön-e erre a készülékre 4.2-es android valamikor?

Előre is köszönöm a választ :R

(#399) jooker82 válasza Jim74 (#398) üzenetére


jooker82
nagyúr

nincs,mivel az lg egy ideje már nem közöl frissitési menetet,de ettől természetesen jöhet bármikor bármi....Egyébként igy is tökéletes a jelenlegi szoft. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#400) polcsa


polcsa
aktív tag

Két okosságot szeretnék megosztani veletek, hátha segít.

1. Fényerő állítás
Végre találtam egy olyan appot, ami nem widgetként, hanem az app indításával, kérdés nélkül állítja a fényerőt.
Mire jó? Ha ezt az appot a gyors gombhoz rendelitek, akkor egy gombra világosodik teljes fényerőre és nem kell (napsütésben) hunyorogva keresgélni, hogy mire nyomj. Sajna csak 0 és 100 között állít, de én csak felfelé állításra használom.
quick_brightness_change

2. Képernyő kikapcsolás
Ez pedig egy bekapcsoló gomb kímélő program, ami egyből lekapcsolja a képernyőt és működik is a telónkon. Én kitettem minden képernyő jobb alsó sarkába és legalább a kikapcsoláshoz nem kell gombot nyomni. Szerintem kényelmesebb is, de ez már ízlés dolga.
screen_off_lock

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.