Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:57:18

LOGOUT.hu

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) SkyLine3000 válasza jooker82 (#399) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Még szerencse.
Akinek volt már lg telója, mit mond a frissítésekről? Nem, mintha gond lenne ezzel a rendszerrel, de azért a samunál nem vitték túlzásba. Bár, ahogy elnézem,a legtöbb márkánál a prémium telók megkapják a frissítéseket, a többi meg le van sz@rva.

(#402) jooker82 válasza SkyLine3000 (#401) üzenetére


jooker82
nagyúr

ez itt is igy van.....a g2-re már van ahol van 4.4,viszont a középkategória kérdéses.De tény,hogy a legstabilabb szoftvere az LG-nek van,androidon belül.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#403) Sógi


Sógi
addikt

Valószínűleg azért lövi 100%-ra a fényerőt sim nélkül, mert az olyan, mint a teszt/első bekapcsolás, az is sim nélkül szokott történni, legalábbis, mikor átveszel egy új telefont, sim nélkül ellenőrzik a kijelzőt és a "szoftvert". Elég vicces lenne, ha első bekapcsolásnál 0%-on lenne a kijelző :)

[ Szerkesztve ]

(#404) ultio válasza SkyLine3000 (#387) üzenetére


ultio
senior tag

Nem olyan vészes.
A töltő a hibás, kipróbáltuk egy bontatlan LG L7 töltőjét, nem írta ki a lassú töltés szöveget az enyém.

Mivel 72 órán belül jött a hiba, full csere. Készülék, töltő, minden. Nem volt a boltban, hoznak majd másikból a jövő hét elején, addig használom a mostani készüléket.
Sóval ez így teljesen oké.

rasti rusti

(#405) Jim74 válasza jooker82 (#399) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R
Tehát akkor nagy valószínűséggel nem fogok úgy járni, mint a Samsung Galaxy W-vel, hogy lesz*rta a gyártó a frissítést....
Vagy az LG-nél mi a jellemző terméktámogatás téren?

(#406) Gedeon31 válasza jooker82 (#402) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ezen a 4.1.2 vannak olyan dolgok az értesítési sávban, amin a Samsungnál csak 4.2.2 -ön. Sokkal jobban optimalizált ,mint a Ace 3 4.2.2 -je.

(#407) forzamo válasza SkyLine3000 (#394) üzenetére


forzamo
tag

Nem akarok vitatkozni. (Nincs időm rá.)

A normál használat telefonnál azért nem éppen a sim nélküli használat.
Bennem pl. fel sem merült, hogy a kártya használata nélkül írod amit írsz majd egy oldalon keresztül. :-)
Benzinnel nem ugyanúgy megy az autóm mint nélküle... vigyem szervizbe, szerinted?

A szakszerűtlen magyarázat az hogy van egy program a Content Adaptive Backlight Settings (cablservice.apk) ami a használat módjától függően próbája a fényerőt állítgatni több kevesebb sikerrel. Evvel is próbálja csökkenteni a fogyasztást. Ilyenek ezek az okosabb telefonok már nem akarják ugyanazt a fényerőt adni ha böngészel vagy pl. ha játszol. Persze attól is függ te hová állítod ez csak egy kis automata segítség.

(De külön program van arra is ami figyeli hogy nézed-e a képernyőt és nem kapcsolja le ha nézed.)

[ Szerkesztve ]

(#408) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok, olyanban kérném a segítségeteket hogy ki mit tud arról hogy ha mókolás közben esetleg belefutnék olyanba hogy bekapcsolás után droid 3szöggel pocóban tehát nem tud elindulni akkor mit lehet csinálni? Anno Xperia Solanal volt olyan lehetőség hogy download módban rádugtad a gépre és rámentél a pc suitban hogy javítás. Leszögezném nem áll fent az előbb leírt helyzet csak szeretnék felkészülni minden lehetőségre, hogy van e ilyen opció az LG Pc suit-ában e?
Köszi

(#409) SkyLine3000 válasza forzamo (#407) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Fentebb leírtam, h miért sim nélkül próbálgattam. Ráadásul két napig, ha akartam volna sem tudtam volna belerakni a simet, mert amikor vettem a telót, sem nekem, sem a telenorosnak nem jutott az eszébe, h micro sim megy bele. Nekem meg normál simem volt. Csak csütörtökön volt időm bemenni lecserélni a kártyát. Amit ingyen és bérmentve meg is tettek.
Egyébként a W-t direkt kipróbáltam sim nélkül és ott nem felejtette el a beállított értékeket. Mondjuk azon gb van.
De már nem érdekel az egész, mivel a probléma meg lett oldva.
Én olyan vagyok, h új telót tok nélkül nem használok. Meg használtat sem. Mivel az F6 elég új, csak ebayről tudtam venni tokot. Az meg hetek, mire ideér. Remélem, hamarosan itt lesz, mert addig talonba lesz a teló.

(#410) csanady97


csanady97
tag

Karácsonyig megy még lentebb az ára? 60 ezerért mennyire éri meg?

(#411) Gedeon31 válasza csanady97 (#410) üzenetére


Gedeon31
addikt

Vásárláskor fel töltöd 15000 Ft-tal, akkor 50000 el hozhatod. Ennél olcsóbban nem hiszem fogják árulni inkább drágábban.

(#412) polcsa válasza csanady97 (#410) üzenetére


polcsa
aktív tag

A jelenlegi kínálatban, szerintem nagyon. Én 60-ért is megvettem volna.

(#413) Jim74


Jim74
nagyúr

Gondoltam megveszem bónusz programban. Délelőtt megnéztem, 14.990,-. Mondom jó vétel ennyiért is, de előtte elintézek egy tarifacsomag váltást. Mire délután újra nekiálltam volna megrendelni már kikerült (ismét) a bónusz programból :O

(#414) gebol18


gebol18
csendes tag

Ez az F6 nagyon fogyóban van folyamatossan,állandóan kiveszik a listából,mert nincs raktárok,remélem holnap visszateszik és megrendelhetem végre...

"gabeszito"

(#415) ultio válasza gebol18 (#414) üzenetére


ultio
senior tag

A Telenor üzletben, ahol én vettem, azt mondták, hogy rétegtelefon, azért van belőle kevés. Nem rendelnek belőle sokat, nehogy rajtuk maradjon.
Érdemes várni, mert mindig lesz, csak viszonylag kevés.

rasti rusti

(#416) Gedeon31 válasza gebol18 (#414) üzenetére


Gedeon31
addikt

Amikor vettem a weboldalon nem volt a boltban viszont volt 4db.

(#415) ultio tavaly ugyanezt játszották el a ZTE Blade 3 telefonnal azt januárban majdnem duplájára emelkedett az ára.

[ Szerkesztve ]

(#417) MeGabee válasza ultio (#404) üzenetére


MeGabee
senior tag

Na ennek kifejezetten örülök!!!(Mármint hogy csak a töltőd a hibás,és nem a gép)

Skyline3000: A végén csak kiderül,hogy van még mit tanulnod a droidról? :N :R

Forzamo: "user error" :C

Én éjszakára csak lekapcsolom a netet meg a hangot,és így maximum 2%-ot esik a töltöttség.Kösz a jó tanácsot a csendes módra illendően,kipróbálom a korlátozásokat rajta,hogy ha a családból hívna bárki,akkor csörögjön,a többi meg ne......

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#418) SkyLine3000 válasza MeGabee (#417) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Van egy tabletem 4.1.1-el, de az tény, h a gb-t ismerem a legjobban. Meg aztán az LG-s szoft kicsit más, mint a samus. LG-ben nem voltam otthon eddig. de majd belejövök. Meg aztán mindig tanulhat újat az ember. :DDD
Lényeg, h örülhetek a telónak, mint majom a farkának.

Erről a júzer error faszságról meg annyit, h senki sem tévedhetetlen. Nyilván az illető soha életében nem tévedett, hibázott, soha, semmiben... Az összes oprendszert keni vágja az első pillanattól fogva... :W

[ Szerkesztve ]

(#419) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Erről a rétegtelefonról meg egy az egyben a W jut az eszembe. Ugyanezt csinálták vele akkor. Hol volt, hol nem volt. Mint a mesében. Nekem is úgy hozták meg a telenorban. Aztán egyszer csak hip-hopp, eltűnt. Az asszony akkori nokiája már hónapokkal előbb volt a kínálatban. A W már rég kikopott, de azt a nyűves C5-03at még mindig árulták. Az Ace, meg Mini telókról nem is beszélve. Azért remélem az Lg a szoftverfrissítést illetően nem lesz annyira rugalmatlan, mint a Samu. És nem járok úgy az F6-al, mint a W-vel.

(#420) Soká


Soká
senior tag

Egy apró furcsaságról: időnként a kijelzőn az ikonok helyén fekete, szürke négyzetek jelennek meg. Kétszer fordult elő eddig és volt, amikor csak a ki-bekapcsolás segített. Van-e valakinek hasonló tapasztalata?

Más: hogyan lehet a kijelzőről képernyőfotót készíteni?

köszönöm!

(#421) mobilefan válasza Soká (#420) üzenetére


mobilefan
aktív tag

velem még soha.

hangerő gomb lefele és a bill zár gomb együttes megnyomása..

-

(#422) atosan válasza Soká (#420) üzenetére


atosan
addikt

Bal felső gomb a Quick memo, ha még nem programoztad át, az készít kijelző fotót, és még szerkesztheted is.

Maine coon

(#423) Soká válasza mobilefan (#421) üzenetére


Soká
senior tag

Köszönöm, ez a megoldás! :)

(#424) B.i.L válasza SkyLine3000 (#377) üzenetére


B.i.L
senior tag

Grat : Te naonjóóóóóóóó végre minden klappol....
ultio : végre kiderült - csak a töltő volt rossz,remélem a következő tuti jó lessz
sajo13 nekem éjszakai merülés = 0% :Y
forzamo user error go to 10 :DDD

elnézést betegség miatt...

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#425) SkyLine3000 válasza B.i.L (#424) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Csak azért bosszantó, amikor kifog az ember vmi selejtet és szív miatta. Lassan mindenkinek jó lesz a telója. :DDD Én is figyeltem a töltőt, de az enyém nem zizegett. Szerencsére. Az a baj, h manapság semmit sem az örökkévalóságnak csinálnak. Az asszony ex-Nokia C5-03-jának olyan vékony volt a töltőmadzagja, mint a sikítás...

(#426) csaszi1216


csaszi1216
újonc

sziasztok! én is tervezem az lg optimus f6 vásárlását csak egyedül a hátlap nem tetszik. nem tudom lehet cserélni a hátlapot vagy van rá valami megoldás?

(#427) B.i.L válasza SkyLine3000 (#425) üzenetére


B.i.L
senior tag

Tudom,szívtam aTab5-össel a vége az lett,hogy vissza adták a pénzt(tesco)és 5000 ajándékutalványt - 2 hónapig tartott.A töltőm akkor zizeg ha nincsen a telefon csatlakoztatva.

Horgászni mentem...B.i.L

(#428) B.i.L


B.i.L
senior tag

Tudja valaki, az Lg CCL-270 tok nem jó nekünk?

Horgászni mentem...B.i.L

(#429) MeGabee válasza B.i.L (#428) üzenetére


MeGabee
senior tag

Biztos hogy nem,máshová esik a kamerának kivágott rész a hátlapon.
De bőr flippes tokot tudsz már rá venni itthon is itt.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#430) clizer válasza B.i.L (#428) üzenetére


clizer
tag

Az miért lehet, hogy akár pár perc alatt lemegy a töltöség 1-2 %-ot, pedig az auto szinkronizálás ki van kapcsolva? Nem is játékot futtatok, csak böngészgetek a menüben. (Wifi van csak bekapcsolva, Paperland nevezetű mozgóhátterem van, ez is ludas lehet talán.)
Viszont ha nem használom a telefont, akkor elég jól bírja, nem nagyon változik a töltöttség szintje.
Battery Stats Plus-ban próbáltam nézni mi lehet a ludas, de annyira nem látom át az ott írt adatokat.
Valakinek valami tipp?

(#431) B.i.L válasza MeGabee (#429) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszi - oldalra hajtós kell,ez meg lelóg a bokámig :DD

clizer igen a mozgó kiveszi,anno első nap rá tettem a tornadót 1 óra alatt 10% ment minuszba

Horgászni mentem...B.i.L

(#432) SkyLine3000 válasza clizer (#430) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én mondjuk csak 2g-n használom a telót. Nem mobilnetezek egyáltalán. Ez is eléggé kíméli az akksit.
A 3g meg ezek viszont eléggé szívják. És igen. Ezek a mozgó hátterek is szívják rendesen a szuflát.

[ Szerkesztve ]

(#433) clizer válasza SkyLine3000 (#432) üzenetére


clizer
tag

Mobilnetet szinte alig használtam, többnyire wifin van.

(#434) MeGabee válasza clizer (#433) üzenetére


MeGabee
senior tag

Wifi/mobilnet egykutya....bekapcsolva töltöd?Egyébként 1-2% esést pillanatok alatt megtesz bármilyen akksi,itt azért egy 4,5-es IPS panelt kell meghajtania....Nem feltétlen szívja valami.

B.i.L: az meg verné a tarkódat :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#435) Soká válasza clizer (#430) üzenetére


Soká
senior tag

"Viszont ha nem használom a telefont, akkor elég jól bírja, nem nagyon változik a töltöttség szintje."

Különös megállapítás. Szerinted fordítva kellene? - hogy amikor nem használod, akkor szökjön az energia? :)

A viccet félretéve, csatlakozom azokhoz, akiknek nem zúg a töltőjük, mármint teló nélkül. Bár ezt most külön ki kellett próbálnom, mert sosem hagyom a töltőt a "falban" telefon nélkül.

(#436) clizer válasza MeGabee (#434) üzenetére


clizer
tag

Igen, bekapcsolva. Nem szoktam kikapcsolni a készüléket.

Soká: Nyilván nem fordítva.:D Úgy értettem, hogy a bekapcsolt wifi ellenére, akár 1 óra múlva is ugyanazon a szinten állt a töltöttség.

(#437) MeGabee válasza Soká (#435) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nekem se zúg...se nem dobálja el a beállításaimat...se semmi... :D
Megy rajta minden ezerrel (állandó szinkron,wifi/mobilnet,kevés játék,sok telefonálás),de masszív használattal is 2 napig kibírja anélkül,hogy etetni kéne.Néha figyelmeztetnem kell magam,hogy rádugjam a töltőre :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#438) B.i.L válasza MeGabee (#434) üzenetére


B.i.L
senior tag

Wifi On,szinkronnal - és nemmerül
Hát jobbkezes lévén a telefonra balra hajtva...lehet veri a pofámat is :DD

Horgászni mentem...B.i.L

(#439) oldgeorge79


oldgeorge79
csendes tag

mondjatok Budapesten olyan helyet ahol ki lehet próbálni a telót (nem egy műt hanem működőt).:) köszi.

E A2618s->E A2628s->E R310s->E T65-> SE Z600-> SE T290i-> SE Z300->SE 510i->LG F6 D505 JB

(#440) oldgeorge79


oldgeorge79
csendes tag

bajban vagyok: olcsóbb lett a sony xperia sp nem is kicsit. így elbizonytalanodtam hogy lehet még is azt kéne megvenni.

E A2618s->E A2628s->E R310s->E T65-> SE Z600-> SE T290i-> SE Z300->SE 510i->LG F6 D505 JB

(#441) ultio válasza oldgeorge79 (#439) üzenetére


ultio
senior tag

Westend aluljáró szintjén lévő Telenor boltban szerintem még van egy kitéve.

rasti rusti

(#442) Sógi válasza oldgeorge79 (#440) üzenetére


Sógi
addikt

Az SP jó választás, ha jó áron van, hajrá! :K

(#443) mobilefan válasza oldgeorge79 (#440) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Mennyivel lett olcsóbb ? :U

-

(#444) Sógi válasza csaszi1216 (#426) üzenetére


Sógi
addikt

Hello, tudod cserélni a hátlapot, de csak ugyanolyan gyárira (egyenlőre, folyamatosan nézem mikor lesz hozzá esetleg másik után gyártott akkufedél), alternatíva, fekete rápattintós védőtok vagy hagyod szétkarcolódni a gyárit és egy idő után lecseréled...
A hátlap miatt nem megvenni egy jó telefont, butaság lenne!
Amúgy nekem tetszik a hátlap, jól néz ki nagyon, csak az ujjlenyomat gyűjtés zavar, de azt egy törlés megoldja, megoldaná, mert nekem is tok van rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#445) ultio válasza Sógi (#444) üzenetére


ultio
senior tag

Nekem sincs semmi bajom a hátlappal. Nem is nézegetem, tokban lesz a telefon, max néha letörlöm.

rasti rusti

(#446) Sógi válasza ultio (#445) üzenetére


Sógi
addikt

A sok fényes samsung után már hozzászoktam :D
De ennek a színe/mintája is kimondottan tetszik, már többször is észrevettem, hogy nézik mások a telefont, miközben telefonálok...

(#447) oldgeorge79 válasza mobilefan (#443) üzenetére


oldgeorge79
csendes tag

a telenornál majdnem 20 ezerrel kártyásan.

[ Szerkesztve ]

E A2618s->E A2628s->E R310s->E T65-> SE Z600-> SE T290i-> SE Z300->SE 510i->LG F6 D505 JB

(#448) mobilefan válasza oldgeorge79 (#447) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Értem.
Meg is néztem,de az én tarifa csomagomban ugyan annyi.
15k a kezdő részlet.
Az F6-ra meg valami 2990ft-ot fizettem be :)

-

(#449) morfeus08


morfeus08
tag

Sajnos elöző kérdésemre nem jött még válasz így felteszem újra hátha látja olyan aki tud támponttal szolgálni:

"Sziasztok, olyanban kérném a segítségeteket hogy ki mit tud arról hogy ha mókolás közben esetleg belefutnék olyanba hogy bekapcsolás után droid 3szöggel pocóban tehát nem tud elindulni akkor mit lehet csinálni? Anno Xperia Solanal volt olyan lehetőség hogy download módban rádugtad a gépre és rámentél a pc suitban hogy javítás. Leszögezném nem áll fent az előbb leírt helyzet csak szeretnék felkészülni minden lehetőségre, hogy van e ilyen opció az LG Pc suit-ában e?
Köszi"

A hátlap meg hát Sógi kollégával értek egyet tetszetős darab, de kb olyan mint ha vizes kézzel szappant dobálnátok és el kéne kapni,csúszik jobbra-balra.

(#450) Sógi válasza morfeus08 (#449) üzenetére


Sógi
addikt

KDZ-vel újrahúzod a gyári romot vagy hard reset, valahogy be lehet jutni a recovery menübe, csak hirtelen nem ugrik be, a másik topicban, ha jól emlékszem leírtam...
PC Suite-ban előző szoftver visszaállítás, de ez csak akkor él, ha már egyszer frissítettél, mert akkor menti le az előzőt is, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.