Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:57:18

LOGOUT.hu

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) tixem válasza kaosz86 (#142) üzenetére


tixem
addikt

én 57-ért vettem origi doboz független lumia 820-at egy év garival... Nem értem a problémád :U

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#152) sla75 válasza Faby (#108) üzenetére


sla75
csendes tag

Én ebbe a tarifába vagyok,és simán beszélek skype-on!A többi ilyet(pl.viber)nem próbáltam.

(#153) ViCk980 válasza rootkiller (#148) üzenetére


ViCk980
tag

...

[ Szerkesztve ]

(#154) Akira1987


Akira1987
csendes tag

Nem tud valaki olyan boltot ahol függetlenül meg lehetne venni, és nem szürkeimportos?

[ Szerkesztve ]

A Smooth Sea Never Made a Skilled Sailor

(#155) kelly416 válasza Akira1987 (#154) üzenetére


kelly416
veterán

De igen, a Telenornál kártyásan és plusz 10000Ft. Sajnos.

(#156) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon tetszetős szerkezet. Azt hiszem, mondom az asszonynak, hogy kukázza az Ace 2-t.

(#157) Faby válasza sla75 (#152) üzenetére


Faby
senior tag

Ok, én csak a honlapról, az apróbetűs leírást idéztem, aszerint nem lehet. Ha mégis, akkor külön jó.

Azt csak halkan kérdem, hogy wifin, vagy mobilneten keresztül megy a Skype? Wifin persze, hogy megy, abba nem szólhatnak bele.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#158) nemlehet válasza Faby (#157) üzenetére


nemlehet
őstag

Én is telenoros vagyok és bár nem előfizus (netezzmobilon500-am van) de azon simán megy a VoIP. Vibert és skypot próbáltam mind a kettő ment gond nélkül 3G-n. Bár nekem CM romos telóm van amit angliában vettem függetlenül, lehet a Telenoros ROM-ban van valami korlátozás erre. De ez csak egy ötlet, nem tudom, hogy így van-e.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#159) pinnacle válasza br.rak (#149) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ezt miből gondolod? Telenoros Samsung telefonomat függetlenítettem, 7650 Ft kártyás előfizetésnél, gond nélkül felrakták a független firmwaret. T-Mobilos LG-t is függetlenítettem, 25k lenne, de nekem 15k volt, nem tudni, hogy miért, szintén felrakták a független firmwaret az LG szervizben. Azt mondták mindkét helyen, hogy valószínűleg én nem tudom majd frissíteni a telefont, mert hiába van IMEI szám alapján hivatalosan feloldva, erről nem tud a központi rendszer. Gondolom ez az online-ra vonatkozik, ha megvan a fájl akkor lehet frissíteni.

(#160) fffeco válasza sarkanyolo2 (#131) üzenetére


fffeco
tag

LG L9 II-m van és nem elég az 1GB ram legalábbis multitaskinghoz nem.. az appok sokszor! újratöltenek visszalépéskor és a weboldalak is. Alapól 580mb foglalt abból a 800Mb ami a valós "1gb" :(

[ Szerkesztve ]

(#161) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Játékot, programot át lehet tenni az SD kártyára?

(#162) Faby válasza nemlehet (#158) üzenetére


Faby
senior tag

Régebbi előfizuknál, kártyásoknál elvileg nincs tiltás (nincs róla szó), a Smarttarifa családnál vezették be, legalábbis a honlapon lévő leírások alapján. Az új csomagok (flow, all in) esetében a legkissebbeknél írják, hogy voip nem vehető igénybe, érdekes, fájlcserélő viszont igen :Y. [link1] [link2]

A korlátozást szerintem nem firmware szinten oldják meg, az egy ROM cserével kijátszható lenne, hanem valszeg portokat vagy hálózati protokollokat tiltanak az online APN-en.

És hogy on topic legyek: régi csomagokkal nem érhető el a 4G hálózat (legalábbis leírások szerint) így aki extra gyors netet akar használni, az nézzen utána, milyen lehetőségei vannak kihasználni a telefon LTE képességeit.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#163) sla75 válasza Faby (#157) üzenetére


sla75
csendes tag

Gyári a telóm(lumia710)semmi belenyúlás,(nem is értek hozzá)és mobilnettel megy a skype.Remélem ezzel az F6-l is menni menni fog,mert ilyet veszek dec. végén!:)

(#164) fffeco válasza tojaaji (#161) üzenetére


fffeco
tag

Igen.

(#165) Szabiq válasza fffeco (#164) üzenetére


Szabiq
tag

Hogyan?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#166) MeGabee válasza Szabiq (#165) üzenetére


MeGabee
senior tag

Pl. ezzel AppMgr III

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#167) Szabiq válasza MeGabee (#166) üzenetére


Szabiq
tag

Köszönöm.

Root után gyomlálgatott valaki a rendszerből?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#168) kaosz86


kaosz86
aktív tag

az hogy egy év garit kapsz rà, az se gyàrtói hanem eladói sufniszerviz

(#169) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

otg? MHL?

(#170) M5Norbi válasza gekkoXT (#169) üzenetére


M5Norbi
őstag

Azért mindent nem lehet elvárni ennyi pénzért.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#171) drifter968


drifter968
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap megvettem én is a telót.Eddig nagyon jó.Minden alkalmazás,amit elindítottam rendesen fut rajta,nem laggol,nem fagy,gyorsan,akadásmentesen csinál mindent.

(#172) MeGabee


MeGabee
senior tag

Függetlenítéshez ezt találtam.....GSM Doki

Hogy hasznos-e,azt mindenki döntse el maga.... :U

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#173) Weeman1 válasza MeGabee (#172) üzenetére


Weeman1
veterán

Tilos a függetlenítésről társalogni a fórumban. :(((

Xiaomi 11T Pro

(#174) gekkoXT válasza M5Norbi (#170) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Basszus, de legalább USB OTG lehetett volna :O
Annyira megdrágítaná?

[ Szerkesztve ]

(#175) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Miért van az, hogy minden külföldi oldalon 5Mpixel-esnek írják a kamerát és hogy csak 720p videót tud, meg hogy 4gb a tárhelye?

Bár com-os LG oldalon meg 5Mpixel de 1080p videót írnak? Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

(#176) morfeus08 válasza gekkoXT (#174) üzenetére


morfeus08
tag

Valószínűleg annyira drágítaná meg mint egy fény szenzor beszerelése :D

(#177) MeGabee válasza Weeman1 (#173) üzenetére


MeGabee
senior tag

Öööööö......sorry.....bár ez szerintem nem törvénybe ütköző,hisz megrendelsz egy szolgáltatást egy cégtől.
De ha tilos,hát tilos....

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#178) unyadavid válasza gekkoXT (#175) üzenetére


unyadavid
senior tag

A telefonból 2 féle létezik, a d500 és a d505 kódjelű (a d500 amerikai, míg a d505 az európai piacra szánt verzió). Az utóbbi az amerikaival ellentétben nem 5 hanem 8 megapixeles kamerát kapott, viszont elvileg mindkettő 1080p-be tud felvenni videót.

(#179) MeGabee válasza gekkoXT (#175) üzenetére


MeGabee
senior tag

F6

Ennél hivatalosabb forrás nincs a specifikációjáról.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#180) M5Norbi válasza gekkoXT (#174) üzenetére


M5Norbi
őstag

Az mondjuk nemigen drágítaná meg. Pl az SGS1 képes volt rá egy sima ROM csere után.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#181) sarkanyolo2 válasza M5Norbi (#180) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ha kernelbe sincs benne, akkor elvileg semmilyen custom rommal nem lehet ezt megoldani.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#182) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy ha nekem van mobilnet a telefonomon akkor az a 4G-re is vonatkozik? Remélem nem számláznak ki nekem sok ezer forintos net díjat! ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#183) sarkanyolo2 válasza Zimmi91 (#182) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A túlszámlázás csomagtól (iil. roamingtól) függ, de szinte már egy csomag sincs korlátozva, csak lassítva a meghatározott adatmennyiség túllépése után.

3G, 4G csak sebességben, elérési időben jelent a halandónak változást.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#184) Zimmi91 válasza sarkanyolo2 (#183) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha lejár a 60 megám akkor csak lassítják! Szóval akkor nem kell félnem :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#185) Faby válasza Zimmi91 (#184) üzenetére


Faby
senior tag

Csak azt vedd figyelembe, hogy általában a kisebb csomagoknál nem elérhető a 4G (Telenornál Hipernet) max sebessége. Nézz szét a honlapon, és keresd meg a csomagodhoz tartozó max le/fel töltési sebességet.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#186) J.Pinkman


J.Pinkman
tag

Január 15-ig a kisebb csomagok is használhatják a 4G-t, ezután csak a prémium csomagokban lesz használható. via Telenorboltos csávó.
Mondjuk bekaphatják. Ha nincs pénzed havi 10k-s előfizura, nehogy már jól érezd magad LTE-vel. :(((

(#187) Weeman1 válasza J.Pinkman (#186) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát ez tényleg szemétség. :(

Xiaomi 11T Pro

(#188) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Hm-Hm nos kai-akarja,s tudja!Úgy függetlenei a telefonjait,ahogy akarja,ha válaják.A kockázat a felhaszn álo,tulajdonosé.Tanácsot kérni-adni-Hm-Hm tán ez is POLITICA?? igen Ars.Ki-ki azt teszi-tegye telojával amire vágyik,s meg tudja valositani!Szolgáltatoi,függés,már biz van,dijcsomag,ár szolgáltatás,Hja ha több olcsobb kártya függetelen telefont árusitanán ak,mennyivel szbben lehetne létezni!Na szolgáltatoi feloldás is megérne 1 nagy misét ÁRAK-szabályok,ismerete,ismertetése,mindenkinek,nyitottság? Profit-profit! :P

föolvaso

(#189) tariattila válasza fojuzer (#188) üzenetére


tariattila
veterán

ez szép volt! de mi is ez? :DDD

(#190) tixem válasza fojuzer (#188) üzenetére


tixem
addikt

te amúgy mit szívsz? Jó anyag lehet

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#191) Prodidzsáj válasza fojuzer (#188) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Mivan :F

(#192) Zimmi91 válasza fojuzer (#188) üzenetére


Zimmi91
addikt

A fiatalok 50%-a pozitívan tekint a jövőbe. A többinek nincs pénze drogokra. :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#193) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy a telefon rendelkezik e GLONASS támogatással ? Sajnos minden oldal mást mond tehát egy tulajdonos tapasztalata lenne a legjobb. Köszi

(#194) polcsa válasza fojuzer (#188) üzenetére


polcsa
aktív tag

Lassan CAPTCHA-t kell tenni a hozzászólásokhoz is.
Bár ez speciel állat volt :))

(#195) atosan válasza fojuzer (#188) üzenetére


atosan
addikt

He ? :Y

Maine coon

(#196) M5Norbi válasza sarkanyolo2 (#181) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ja igen nem csak ROM hanem kernelcsere is kell hozzá. :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#197) MeGabee válasza morfeus08 (#193) üzenetére


MeGabee
senior tag

Veszi az orosz holdakat gond nélkül :)

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#198) cirx


cirx
senior tag

Esetleg valami forrás a beszerzésre, telenormálison kívül?

S23 GREEN

(#199) pit stop válasza cirx (#198) üzenetére


pit stop
addikt

Telenoron kívül más nem hozza be hivatalosan országba, maga LG sem - ez már le lett írva. :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#200) tariattila válasza pit stop (#199) üzenetére


tariattila
veterán

sőt ők se nagyon... ritkán van "rendelhető" státuszban...
az üzletekben is fehérholló :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.