Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Trespa válasza Quqesz (#24427) üzenetére


Trespa
tag

:DD Szerintem ha ápolod a bőr hátlapod ,már mint időközönként átkened tuti nem kopik el egyhamar .
Ha zsebbe hordod a telefont bőrhátlappal idő után kiszárad és kikopik sarkoknál stb. De ha kened rugalmas lesz és nem szárad ki .

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#24452) fornettisuti válasza zombinyul (#24443) üzenetére


fornettisuti
veterán

akksira/tartozékra fél év a gari

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24453) leslien válasza fornettisuti (#24452) üzenetére


leslien
nagyúr

aksira >>>2 év ha szolgáltatónál veszed csak szavatosságra kell hivatkozni.. ha GSM boltos akkor csak egy év...
de ezt már annyiszor átbeszéltük...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24454) fornettisuti válasza leslien (#24453) üzenetére


fornettisuti
veterán

a gyári garancia a mérvadó
de ezt már annyiszor átbeszéltük...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24455) leslien válasza fornettisuti (#24454) üzenetére


leslien
nagyúr

csak akkor a frankót írd pls.... mert én annak idején utána jártam és a szervizben is igazolták amit a ügyfélszolgálattal ledumáltam...
te utána jártál?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24456) Harcsai


Harcsai
senior tag

Honnan érdemes rendelni fekete bőr hátlappal, amit (még ha bolti is a gari) tutira gariztat majd az lg?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#24457) FerNandor


FerNandor
őstag

Nektek is fogyaszt a google play szolgáltatások?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#24458) zombinyul válasza FerNandor (#24457) üzenetére


zombinyul
addikt

Yep, most 4%-kal a megyedik helyen van. Nem vészes. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24459) SybenX válasza FerNandor (#24457) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam még sosem fogyasztott semmit sem a google play szolgáltatások illetve a térkép.Hirtelen merülésem sem volt sosem.Érdekes.

(#24460) Vikooo válasza zombinyul (#24445) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem ma a Google Play Aruhaz szivta az akksit, frissitette magat a hatterben (nem az alkalmazasokat hanem a szolgaltatast) mobilneten voltam es mivel korlatozva vagyok, ezert jo sokaig tartott neki igy beleharapott az akkuba.

[ Szerkesztve ]

(#24461) Harcsai


Harcsai
senior tag

Ezt el lehet hinni?

"1 év gyári garancia,bontatlan+tartozékok,magyar nyelv"

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#24462) Vikooo válasza SybenX (#24459) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez beallitastol is fugg, hogy mennyit fogyaszt a Google szolgaltatas, illetve telepitett alkalmazastol is, mennyire intenziven hasznalja a google szolgaltatast. Lehet az app nem jelenik meg a fogyasztoi listan csak a google szolgaltatas.

(#24463) Tutu7030 válasza zombinyul (#24458) üzenetére


Tutu7030
veterán

Legalább neked kiírja, hogy mi fogyaszt. Én most egy ilyen sort találtam. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24464) Aryon87 válasza FerNandor (#24457) üzenetére


Aryon87
félisten

fhrbish utani allapot:
Re

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24465) neo_xperia válasza Harcsai (#24461) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát ha így hirdetik, miért ne lehetne?

(#24466) FerNandor


FerNandor
őstag

[link]
[link]
[link]
[link]

Nekem ilyen. Mi használhatja?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#24467) FerNandor


FerNandor
őstag

Ja amúgy 6.0-án hol tálalom a futó szolgáltatásokat?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#24468) Vikooo válasza FerNandor (#24466) üzenetére


Vikooo
addikt

Ebbol csak annyit latni, hogy sokat logott a halozaton.

Fejlesztoi beallitasok

[ Szerkesztve ]

(#24469) sid87


sid87
senior tag

Olyannal találkozott már valaki, hogy az app drawer-ben duplikálódnak az ikonok? Pár programnak kettő ikonja van, és mikor mappázom, akkor akár 4-et is mutat. És hiába pipálom ki, hogy az a program ne legyen mappában, le okézom, aztán már megint a mappában van... Nem értem. Pár hete csinálja. Kicsit fura.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#24470) Aryon87 válasza sid87 (#24469) üzenetére


Aryon87
félisten

Ilyennel nem is találkoztam még :F

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24471) Weeman1 válasza sid87 (#24469) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem találkoztam vele én sem. :U

Xiaomi 11T Pro

(#24472) trobi28 válasza sid87 (#24469) üzenetére


trobi28
addikt

A gyári launcherbe?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#24473) Bass válasza sid87 (#24469) üzenetére


Bass
addikt

Igen en is talalkoztam vele az egyiket bedobtam a kukaba :-) De tegnap ota a nova launcher van fent,meg 126 forintert vettem :-)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24474) trobi28 válasza Bass (#24473) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt akartam javasolni a kollégának. Én minden telefonomon a Nova launchert használom :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#24475) Bass válasza trobi28 (#24474) üzenetére


Bass
addikt

En is,az elejen probalgatom a gyarikat de 1-2 het mulva menniuk kell es jon a Nova,jot tesz az akku idonek is.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24476) racerx válasza majdnemkocka (#24447) üzenetére


racerx
őstag

Jah, ez így van, én is megjártam vele, kerestem, de nem volt meg a kép.

(#24477) Quqesz válasza Tutu7030 (#24463) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem 1%-os volt egyszer, de elmúlt.....:)

Google play szolg nekem is néha beugrik első helyre.....

Trespa
Ezutan havi 1x lekenem az tuti!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24478) FerNandor


FerNandor
őstag

Basszus ez nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#24479) zombinyul


zombinyul
addikt

Tegnap voltunk kint a szabadba egy haverommal, elmentünk a helyi tóhoz, megittunk 1-2 sört, meg mondom kipróbálom mit tud sötétbe a kamera.
Az eredmény megdöbbentő lett... 4mp-es záridővel olyan fényes lett a kép, mintha már hajnalodott volna. A repülők után a kondenzcsík, a csillagok, és a hold is gyönyörűen látszik. Plusz a tavon a fák tükröződése, meg külön a fák... Szóval gyakorlatilag mindent gyönyörűen sikerült vele megörökítenem.
Kb. többet látott a telefon, mint az ember szeme. :D Elképesztő ez a kamera, és csak 4mp-ig tudtam kitolni a záridőt, ott is már 10-ből 8x elmosódott a kép. A 2mp viszont szinte mindig sikerült, és már ott is gyönyörű képeket tudtam vele lőni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24480) fornettisuti válasza zombinyul (#24479) üzenetére


fornettisuti
veterán

képet a népnek

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24481) zombinyul válasza fornettisuti (#24480) üzenetére


zombinyul
addikt

Hamarosan teszek fel. :)
Csak géphez kell majd kerüljek, kicsit szortíroznom kell, mert a záridővel való játék sok elmosottat is eredményezett.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24482) Technoman


Technoman
őstag

Fényképezéssel kapcsolatos kérdés: Ha sorozat képeket csináltok (akár selfi, akár hátlapi kamerával), nektek sem rögzít GPS adatokat a G4, ill. melyek azok a beállítások/programok, ahol még nem rögzít adatokat a teló?

(#24483) bigrock válasza zombinyul (#24481) üzenetére


bigrock
addikt

Hosszú záridő esetén illik állványt (és távirányítót vagy önkioldót) használni. :)

(#24484) kp78 válasza bigrock (#24483) üzenetére


kp78
addikt

Állványt már épp akartam kérdezni, h kompakt fényképezőgép tripodjához vásárolható kiegészítő mennyire stabil? Vagy kinek mi vált be? :U

[ Szerkesztve ]

(#24485) bigrock válasza kp78 (#24484) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem ilyen van:
[link]
Elég stabil, nincs vele gond.

(#24486) zombinyul válasza bigrock (#24483) üzenetére


zombinyul
addikt

Tudom, de mivel nekem nincs, ezért próbálgattam mit tudok szabadkézzel kihozni.
Azt vettem észre, hogy 4mp-nél már bőven természetellenesen világosak lettek a képek. Ilyen magas záridőnél már lejjebb kellett volna vinni az iso-t, nem?
2 másodpercnél egy hajszállal több latszott mint szabad szemmel, ott születtek olyan képek, hogy tényleg nem hittünk a szemünknek.
Sose gondoltam volna, hogy valaha elérik mobilos kamerák ezt a szintet.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24487) kp78 válasza bigrock (#24485) üzenetére


kp78
addikt

:R
Lehet majd rendelek, bár nekem a "fej" maga is elég lenne, mert mini tripodom több is van. Stabilabbnak néz ki, mint a HAMA, amit én linkeltem. Talán tudok ilyet is venni külön vhol. :)

(#24488) siofok válasza Technoman (#24482) üzenetére


siofok
őstag

hogy lehet a gyári appal sorozat képet csinálni?nem jöttem még rá. :(

OnePlus nord 2t

(#24489) Vikooo válasza siofok (#24488) üzenetére


Vikooo
addikt

Csak Auto modban lehet, hosszan erintve az expo gombot.

(#24490) Trespa


Trespa
tag



szokott ilyen 1 meg 3 % valami ,de nem tudom mi .
Semmi sincs fent plusszban. A Vibert használom ennyi.
De előtte ez az érték 2,5 óra volt kijelző ,de csináltam egy REFURBISH-t azóta állt be így.

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#24491) siofok válasza Vikooo (#24489) üzenetére


siofok
őstag

óó,erre nem jöttem volna rá,köszi!de itt lényegében a galériában összefüzve van.olyat nem lehet,hogy lövök tíz képet,és kiválasztom a nekem tetszőt?

OnePlus nord 2t

(#24492) Technoman válasza kp78 (#24487) üzenetére


Technoman
őstag

Nekem ilyenem van [link]
Mert:
- neve van a fotós/videó kiegészítők világában (vagy 15 évig árultam)
- ár/érték arányból jeles (220V-ban 3 e alatt van)
- robusztus, nehezen fog kicsúszni, csak ha ütögeted/húzgálod (nagy próbamester vagyok)
- még "bumszpszli" tokkal is lehet használni (még a Spigen tokommal is belefér, sőt...)
- szabványos állványra, rátudod csavarni (alul ill. oldalt is van neki 1/4"-os csavarmenete)

... meg hát legyünk trendik is: a Gucci, Prada, Armani... hazájából jött ;)

(#24493) TrueWhitee válasza Technoman (#24492) üzenetére


TrueWhitee
tag

Dettó. :D Egy most a problémám, hogy az alig 1 hónapos állványomnak (Sunpak Ultra 7000TM) az egyik lábánál eltört a lezáró része (nem tudom a pontos megnevezését) és vissza kellett küldetnem garanciába. Elméletileg nyomás próbázzák, meg valami ilyesmi, hogy nem-e lett megterhelve, de a Manfrotto és a G4 nem nyom több mint 5 kg-t, rátehénkedve meg nem volt, így remélem jövő héten kapom az újat. Amúgy a Manfrotto Smart Clamp remek kis ketyere, jobb, mint a Hama és hasonszőrű társai, mert míg ezzel megtudtam tenni, hogy a monopoddal és rajta a telefonnal futva rohangáljak ide-oda, de a Hama-val tuti nem mertem volna, mert szerintem nem tart ennyire stabilan (volt szerencsém kipróbálni és nem jött át).

[ Szerkesztve ]

(#24494) kp78 válasza Technoman (#24492) üzenetére


kp78
addikt

:R Ez nagyon tetszik. Már rendelem is :)
Szerk.: várható érkezés: máj. 10. :Y
Máshol meg nem nagyon találni, marad a várakozás :U

[ Szerkesztve ]

(#24495) Technoman válasza TrueWhitee (#24493) üzenetére


Technoman
őstag

Szintén Dettó :) Kipróbáltam én is a Hama-t, a Media Marktban, de -függetlenül attól a ténytől, hogy az fémből van, a Manfrottó meg ugyebár müa.-ból- valahogy nekem nem volt annyira meggyőző. Én -mint műszaki vonalon dolgozó ember- mindig úgy gondolkozom, hogy a spéci márkák mindig többet adnak, mint a többi, általános márkák. A Hama bár egy német cég, de számomra egy "mindentgyártok" márka. Annyit meg azért megérdemel a telefonom, hogy a legjobbat kapja.

(#24496) Technoman válasza kp78 (#24494) üzenetére


Technoman
őstag

Most tényleg, mindent az öregnek kell elintézni??? :K

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24497) kp78 válasza Technoman (#24496) üzenetére


kp78
addikt

Két oldal gugli találatot is megnéztem, de nem találtam. :U
:R

(#24498) Technoman válasza kp78 (#24497) üzenetére


Technoman
őstag

Nem baj, a lényeg, hogy van.
Egészséggel fogyaszd :))

(#24499) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha már állvány téma: én ilyet rendeltem, igaz fillérek, de sztem kiválóan fogja tenni a dolgát. Ami még jó, hogy a tartófej is van hozzá. Van selfi botom, de nem akartam hülyéskedni az állandó csereberével.

+ ezt a tokot rendeltem feketében, meg egy 9H fóliát is. Ugyanezeket a G3-nak is berendeltem.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24500) Peter.70 válasza Aryon87 (#24499) üzenetére


Peter.70
őstag

ez a tok ha jól látom a hátlap helyére menne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.