Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) zombinyul válasza bigrock (#23197) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem eszik egymást rögtön a JBL bt hangszóróval, hacsak nem csatlakozok arra egy másik eszközzel közben (mondjuk a tablettal).

Roxbury: én a barna bőrhöz kaptam ezüst hátlapot a Telenornál.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23202) LaliPapi válasza zombinyul (#23201) üzenetére


LaliPapi
tag

Én meg feketéhez aranyat. Szerintem teljesen véletlenszerű.

[ Szerkesztve ]

(#23203) amol válasza zombinyul (#23201) üzenetére


amol
addikt

A Telenor ezt írja: "Az LG legújabb csúcskategóriás készüléke, bőr és arany hátlappal, 1 év törés elleni extra garanciával."
Csütörtökön jön, majd kiderül. Van valami típushiba amit érdemes ellenőrizni?

(#23204) Aryon87


Aryon87
félisten

Telok leadva szervizbe.
G4: melegedes, gyors merules, kijelzobeeges, lehetseges keretrepedes okaval.
Kertem cseretelot, G3-at kaptam :C
Sony LwW osszerogyott, a vadiuj 2 h onapos memoriakartyat tonkrevagta, tobb adat megy a kukaba miatta, formaznom kell :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23205) Viktor0610 válasza Aryon87 (#23204) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kijelzőbeégés? :P
AMOLED-es G4-ed volt? :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#23206) Aryon87 válasza Viktor0610 (#23205) üzenetére


Aryon87
félisten

Par hsz-el korabban irtam az esetrol, kep is van.
Meglatjuk mi lesz ebbol.
Ha cserelik a kijelzot, a keretet is cserelni fogjak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23208) Viktor0610 válasza Aryon87 (#23206) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y :R

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#23209) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Szóval fólia gate 3.0
Ma megelégeltem,hogy 3 oldalró kezdett feljönni az üvegfólia, így lecseréltem sima fóliára. Srác felrakja, de bal alsó sarokban marad egy porszem. "Sorry máris adok újat", nem boldogult a porszemmel. Második feltesz, tökéj!....míg ki nem megyek a napra és látom 3 porszem alatta maradt...mérgemben addig nyomkodtam a fóliát míg ki nem dolgozta maga alól a porszemeket....szal most bodogság! De ha ez is elválik akkor nudi lesz a telefonnak. Nos az 5-ös út mentén nem szpnak ennyit a kúrv.k mint én ezzel a fóliákkal....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23210) Aryon87 válasza Quqesz (#23209) üzenetére


Aryon87
félisten

Zombinyulhoz kepest ez semmiseg :C
En is duplan cumi, mert ha cserelik a kijelzomet, bucsut inthetek a foliamnak.. Utana mar lehet en se leszek szerencses. Amim volt 4 honapja stabilan rajta volt.
2-3 nap turelmetlenkedes es izgulas hogy mi lesz a tortenet vege...
Sebaj, addig itt a csere G3 :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23211) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy a barna bőrhöz képest a feketének esetleg más a tapintása? Vagy csak a szín más, de teljesen ugyan olyan?

Köszönöm! :)

(#23212) Stauffenberg válasza Quqesz (#23209) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ívelt kijelzőre lehetetlen tartósan jól tapadó üveget tenni, az mindig ellen fog tartani valamennyire és fel fog jönni, csak idő kérdése. A fóliával szerintem nem lesz gond, nálam a gyári hónapokig jól szolgált, nem akart feljönni.

(#23211) wopi: Más a tapintása. A fekete érdesebb, míg a barna simább textúrájú.

[ Szerkesztve ]

(#23213) fornettisuti válasza Aryon87 (#23210) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha uvegfolia az lelehet szedni es ujra felrakni

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23214) Aryon87 válasza fornettisuti (#23213) üzenetére


Aryon87
félisten

Az volt... De ugy adtam le, igy bucsut intettem neki

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23215) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

5%-nál dugtam töltőre, nem rossz eddig ez az akkumulátor. Csak wifin volt, a mobilnet megeszi hamar, azt már tapasztaltam.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#23216) racerx válasza Stauffenberg (#23212) üzenetére


racerx
őstag

Akkor én lekopogom gyorsan (kopp..kopp) tökéletesen sikerült anno (fél éve ) felraknom a Nillkint, és azóta is semmi baja. Először volt a szokásos bal felső sarokban egy kis pontos hiba, de az is eltűnt ! :) Mondjuk eszembe jutott, hátha jó jön valakinek a felrakáshoz, hogy én úgy raktam rá az üveget, hogy fent volt rajta a Spiegen tok, így pontosan be tudtam lőni a helyét (nem is lehetett volna máshogy :) -mert szinte semmi hely sincs az üveg és tok között). Lehet hogy így pont középen van, és ezért nem szarakodik...

(#23217) Vikooo válasza racerx (#23216) üzenetére


Vikooo
addikt

Nekem is sikerult mindketszer tokeletesen feltennem, a bal felso sarokbol pedig eros nyomassal kiszoritottam a hibat.

Amugy nekem a no-name uveg jobban birja mint a Nillkin ami kb 1 honap utan tiszta karc lett.

(#23218) Aryon87 válasza Vikooo (#23217) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is valami noname volt, a maszaton kivul semmi mast nem gyujtott.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23219) Vikooo válasza Aryon87 (#23218) üzenetére


Vikooo
addikt

Ebayrol kb 400 Ft -ert, a legjobb :))

(#23220) Roland861010 válasza Quqesz (#23209) üzenetére


Roland861010
addikt

Ugyan ez úgyhogy 1 hónapja nincs üveg a telon pedig fém forgácsoló üzemben dolgozok ...és semmi baja eddig.

(#23221) natë


natë
nagyúr

Nem vágom, hogyan éghet be az IPS...paradoxon.

(#23222) Aryon87 válasza natë (#23221) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha en azt tudnam... Mindenesetre informalni fogok mi a szerviz vegeredmenye.
De ahogy latom nem vagyok ezzel egyedul...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23223) csursan válasza Roxbury (#23186) üzenetére


csursan
csendes tag

T-nél vettem 3 hete .Jár hozzá a müa. hátlap!
+LG HBS-900 bluetooth fülhallgató
Harman/Kardon hangzással
bluetooth: 3.0
Neten rendeltem én is mert úgy olcsóbb volt,de ha üzletben veszed akkor is jár hozzá minden.
:)

[ Szerkesztve ]

(#23224) Roxbury válasza csursan (#23223) üzenetére


Roxbury
őstag

Koszi. :-)
Milyen színű bőrhöz, milyen színű műanyag hátlapot adtak? :-)

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#23225) csursan válasza Roxbury (#23224) üzenetére


csursan
csendes tag

feketéhez ,halvány arany...többek szerint ,pezsgő színűt kaptam.

(#23226) Roxbury válasza csursan (#23225) üzenetére


Roxbury
őstag

Koszi :-)

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#23227) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Sziasztok. Két készülék között szeretnék dönteni. Az LG G4 és a Galaxy S6 között. Azt szeretném kérdezni, hogy ti melyiket ajánljátok leginkább. Nekem nagyon fontos lenne az akksi, tulajdonképpen melyik rendelkezik combosabb üzemidővel? (Minden más dolgot összevetettem, megnéztem, egyedül erre nem találtam megfelelő választ) Meg persze pusztán melyiket vennétek ha a kettő között kéne dönteni?

(Inkább a G4 fele hajlok, de mégis...)

[ Szerkesztve ]

(#23228) Bass válasza Stanbacsi (#23227) üzenetére


Bass
addikt

Ő meg hajlik feled szó szerint,ez egy G4 topic tehat itt az "ugyfelek" 99,9%-a erre voksol de viccet felreteve a G4 szerintem egyedibb telefon a teljesitmenye is jo. Kb 2 hete vettem es nagyon meg vagyok elegedve vele. Akkuban kb 3,5 óra kijelzo idovel szamolhatsz 4g es wifi komboval netezve. En samut nem vennek nincs benne semmi vaganysag mar mint ha ez szamit neked. De ha a teljesitmeny nem annyira fontos a Honor 5 x a Te keszuleked ,az is volt es 5,5-6 óra kijelző idö lazan meg van szep es jo telo csak epp nem eromuvesz bar a mindennapokra eleg es asphalt 8,nfs szeria szepen megy rajta. Asszem hirtelen ennyi

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#23229) Stanbacsi válasza Bass (#23228) üzenetére


Stanbacsi
tag

Jogos, csak kiváncsi vagyok hogy mennyire vannak megelégedve a G4-es tulajok :)

Az akksit úgy értem, hogy a kettő között melyik a győztes ezen a téren...

(#23230) GEIL válasza xabolcsy (#23091) üzenetére


GEIL
addikt

Az S7 edge a több és gyorsabb CPU mag és a több RAM ellenére sem gyorsabb szerintem....legalábbis hétköznapi használataban tuti hogy nem.....ez tisztán látszik.....aki meg a szintetikus benchmarkokra (antutu és társai) tud élvezni...annak hajrá....de hogy 270 et tuti nem adnák a 140-el szemben csak azért hogy több legyen a benchmark pontom......kamerára szintén igaz, vagycsak a szemem részrehajló...de nekem az G4 a király. :C :C :C :R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#23231) zso85


zso85
tag

Sziasztok.
Normális jelenség az, hogy mobilneten használva 20%-ra merül le 14óra alatt?Ugyanannyi használat mellett wifin majdnem 2 nap?Elméletileg Greenify-vel hibernálva vannak az appok.

Aki szivárványt akar látni, annak el kell viselnie az esőt is.

(#23232) Viktor0610 válasza zso85 (#23231) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem igen.
Minden készülékemmel ezt tapasztaltam.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#23233) szaszaboy0 válasza Stanbacsi (#23229) üzenetére


szaszaboy0
tag

Tökéletesen elégedett vagyok, ilyen jó telefonom még nem volt nem is szeretnék megválni tőle. Ha lecserélném akkor csakis V10. :)

Üdv Szabi

(#23234) Aryon87 válasza szaszaboy0 (#23233) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
Bar nalam van kis anomalia, ezt leszamiva az elegwdettsegi faktor a csillagos egek. Lecserelni a jelenlegi valasztekbol V10, Honor 5x, Redmi Note 3 (tudom mas kategoria).
De nem cserelem, sokaig hutars lesz meg a G6 tarsasagaban is (persze ha azt nem cseszik el mint a G5-t)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23235) Tomtotom válasza Aryon87 (#23222) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Én nagyon várom majd a fejleményeket, mert 21.-én megyek Pestre a munkámból kifolyólag, és beadom én is a Váci útra. Hiába decemberben vettem, de az enyém is augusztusi gyártás. Az üvegfóliát nagyon sajnálom én is, de már rendeltem eBay-ről másikat, biztos ami biztos :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#23236) Oberthur


Oberthur
tag

G5 reklám: [link]

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#23237) Vikooo válasza natë (#23221) üzenetére


Vikooo
addikt

Hat ez az! Nalam nincs semmi erre utalo jel. Nem is szamitok erre.

(#23238) GRaul válasza Tomtotom (#23235) üzenetére


GRaul
őstag

Hol tudom megnezni mikori gyartasu? A dobozan? Vagy vmi menupontban is ?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#23239) GEIL válasza Oberthur (#23236) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :C A reklám jó...de a G5 nekem picit feminim a gömbölyitések miatt ( a régi Nokia C5-03-asra emlékeztet felhizlalva )....a G4 valahogy jobban passzol hozzám.....aza VR szemcsi ami érdekelne......de ahhoz is csak a "play áruházas hokik" vannak.....hamár VR akkor legyen komolyabb eszköz és tudjam PC-re kötni...stb stb. :R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#23240) balhmm válasza zack (#23159) üzenetére


balhmm
tag

Nem meggyozodes, de mivel latom a nagyker arakat es tudom mivel dolgoznak ezek a boltok, igy azert hidd el annyira nagy hulyeseget nem irok.. A csalas nem az, hogy kulfoldon veszik, tegyek nyugodtan, de akkor adjanak minden vasarlonak hivatalos afas szamlat, ne adjak ki a dolgozoknak, hogy a 30ezer alatti beuteseket 27%os afaval ussek, a 30 ezer felettieket 0%os afaval, kiveve, ha kernek szamlat, mert akkor persze azt is 27$-ra kellene utni... Na ez a gond (tisztelet a kivetelnek) es a gyartoknak ez a baja es ezert is szarakodnak a garral. Az ugyfelek nagy resze nem ker szamlat, ezert ilyen jo biznisz nekik, viszont 0% afaval mar "hasznaltnak" minositi a telefont a ceg, ami miatt nehez lenne uj garanciaval bevinni az lghez.. Nekem amugy teljesen mindegy ki hol veszi:) soha nem erdekelt, hogy gyari fuggetlen legyen, mert akkor addig hasznalom, ameddig jo, aztan veszek egy masikat. 83lett a vege telenornal, ennel jobbat egyik gsm bolt sem fog adni..
Ha mar kerdezte valaki itt a vip phonet csak egy tapasztalat: 2 hete egyik ismeros megkert, hogy hozzak neki valami dual simes lumiat. Elmentem egy db volt, kifizettem. Valami 20ezer ftos cucc volt, nem is erdekelt. Itthon kiderult, hogy nem dual simes, meg amugy angol tolto volt benne meg amugy valami virgin mobile visszvetes matrica volt benne... Ennyit a nagy es tiszata beszerzesrol. Egyebkent teljesen korrektek voltak, mert hivtam oket, hogy ez igy nem jo, aztan szoltak, hogy hivnak, ha kapnak dual simes telefont es addig meg hasznaljuk ezt. Aztan majd eladjak masnak.

(#23241) Sátán44


Sátán44
addikt

Jó ez a mobilkereskedés bolt! Tegnap este látom van fekete bőrhátlapos RAKTÁRON. Leadtam a rendelést, erre ma hívnak hogy nincs készleten, majd talán pénteken vagy jövő héten érkezik. Így töröltettem a rendelést. Ahogy látom most is raktáron felirat szerepel.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#23242) sszemtelen válasza GRaul (#23238) üzenetére


sszemtelen
őstag

A doboz matricáján lévő S/N szám első három számjegye. A 601 pl. 2016 január. :)

(#23243) szaszaboy0 válasza sszemtelen (#23242) üzenetére


szaszaboy0
tag

Novemberi a teló és semmi baj nincs vele.
Örülök is neki rendesen.

Üdv Szabi

(#23244) Bontógojó


Bontógojó
csendes tag

ÜVEGFÓLIA:elképedve olvasom a sok rossz tapasztalatot!Nekem ZAK-TEL gsm.-salgótarjánban(országos hálózatuk van) rakták fel több mint 2 hónapja,3rugó volt.Márkáját nem néztem de valami sárgás szinű csomagolása volt.Tökéletes,karcmentes,hibátlan.Felrakáskor a >szokásos<bal felső saroknál és alul lg logónál légbubi volt amit a srác 1-2perc alatt kipaszírozott.

[ Szerkesztve ]

(#23245) GRaul válasza sszemtelen (#23242) üzenetére


GRaul
őstag

oh, akkor az enyem nagyon friss :D 602. Mondjuk mályvacukorral kaptam alapbol :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#23246) amol


amol
addikt

Tudnátok erre mondani valamit? Legyen mire felkészülni. S6 hibáiról is akkor olvastam amikor már megrendeltem, végül vissza is vittem :P
Köszi.

Illetve Médiában nyomkodtam egy G4-et és a felső menü nem ért ki a kijelző széléig, az normális?

(#23247) szaszaboy0 válasza amol (#23246) üzenetére


szaszaboy0
tag

Igen az normális.

Üdv Szabi

(#23248) amol válasza szaszaboy0 (#23247) üzenetére


amol
addikt

Kár, mert félkész érzésem van tőle. Gondolom bonyolult lett volna megoldani. :U

(#23249) Quqesz válasza Bontógojó (#23244) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor szerencséd volt. Nekem 2 volt fent 2 különböző helyen két másfajta márkájú és mind a 2 szinte ugyan ott vált el. Ahol vettem a másodikat ma ott rakattam fel egy simát és mondja a srác, hogy sokaknak feljön, ő is 2 hetente cseréli. Az jó volt még: pár hete ajánlottak camponában folyékony kijelzővédőt, és hogy ő is hallott róla és a tesója rakatott fel és hogy állítólag vízálló lesz tőle a telefon kijelzője ilyet mondtak neki...wtf? Az üveg vízálló lesz.... Ja, mondom neki, az új ios-től meg nő a kijelző mérete....:D röhögtünk egy jót, jó fej srác.

Amol
Ez inkább direkt ilyen. Üdv az lg világában. :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23250) Aryon87 válasza Quqesz (#23249) üzenetére


Aryon87
félisten

Anyám férjét is beetették ezzel a folyadékizével, okosan meg is vette.
Mutatták hogy véd a karcoktól, szikével azt mondja ott karistolták és semmi baja nem volt. Ő is mutatta nekem otthon késsel, csak a nyoma látszott, de mondtam neki, nem hiszek ebben a humbugban. Anyám telójára is került ebből a löttyből, természetesen már full hajszálkarc az egész kijelző :C
Mondtam, én az üvegfóliában jobban hiszek. Aszondják, vissza kell vinni, mert garanciás. Mondom igen, és mit fognak csinálni vele? Kicserélik a kijelzőt, ami mellesleg kb 60k? Csak lestek. Anyám vette a lapot, de a férj szenttül meg van győződve erről a cuccról hogy márpedig jó.. Aha...

Más: mivel a G4 szervízben, az SD kártyát áttettem a helyettes kis LwW-be. A telefon fél óra alatt összefosta magát, az 512MB ram nem bírt el 3 pdolgot: zene, browser, viber.
Túlmelegedett, újra is indult. Végeredmény: 3 hónapos, 32Gb Samsung SD karit hazavágta, több mint 1000 képpel, sok zenével és más tartalommal. muszáj voltam könnyes búcsút venni azoktól a képektől.
Most ott vagyok hogy már nem enged felmásolni rá, legalább zenét szerettem volna, de a teló le is dobja. Minden újracsatlakozáskor a formázást kéri... 10 juro volt, de nah..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.