Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) racerx válasza Stauffenberg (#23497) üzenetére


racerx
őstag

Csak éppen az a baj, hogy ezekből a viszonylag állandó használatból se lehet kiindulni, mert ha vmit a mókol a google vmelyik háttér folyamatával, (amiről a nagyközönségnek fingja sincs), vagy éppen gyengébb a gsm jel, és jobban kell kaparni a hálózat után (ezt se látjuk-legalábbis nem hiszem hogy vki azt monitorozza állandóan), stb stb.. akkor jön sírás/meglepődés, hogy tegnap ennyi volt, meg az 5. val annyi, ma meg ennyi..
Én ezért nem is izgatom ezeken magam (és ajánlom senki se tegye :) ), egyik nap 1,5 óra sot, másik nap 3, egyik nap estére 80% on van, másikon 20... F..szt se érdekli :). Feltöltöm oszt jónapot :).

(#23502) zombinyul


zombinyul
addikt

Azoknak, akik most épp velem marha elégedetlenkednek:

Igen, rohadt pipa vagyok a telefonra, mert a legrosszabbkor hagyott cserben. Magánéleti gondok ezrei, rengeteg meló, szinte semmi pihenés, pereskedés, stb., stb. Nyilván kissé morcosabban fogom fel ha beszarik valami, pláne ha ilyen értéket képvisel.

Nem mondom hogy rossz telefon a G4. Sőt. Alapjábavéve az itteni hozzászólásokból kiindulva nem is kimondottan szervizigényes, de tudásra is ott van a legjobbak közt. Viszont az enyémmel vannak bajok vastagon sajnos, amibe valószínű közrejátszik az is, hogy első szériás a kicsike. Az én hozzászólásaim miatt meg aztán senki ne hagyja a boltba, ha lehetősége van venni egyet... Mert imádni fogja. Én is imádom.

A kijelzőm nem a hőtől volt beégve, és nem időszakosan. Napok óta nem kapott alapos nyüstölést, még langyosra se járattam. Mégis reggelre ugyanúgy ott voltak beégve a dolgok, hasonlóképp mint mondjuk a Lumia 800-amnál. Nem baj, cserélik.

A szervizzel sincs bajom, csak a szervizes srác stílusa erősen bicskanyitogató volt. Pont kifogtam.

Viszont pozitív tapasztalat: a memóriakártyám eltűnt. Nem az értéke miatt volt ez bajos (mondjuk 12k volt), hanem a rajta található adatok miatt. Felhívtam a szervízt, mondják hogy az utánam lévő ügyfél találta meg, és odaadta nekik. Ezt pedig a telefonnal együtt készséggel vissza is adják. Szóval az ügyfélnek is hatalmas respect, hogy nem eltette azt a kártyát, meg a szerviznek is, hogy nem dobták a kukába.

Bocsi ha szétszórt lett a hozzászólásom, magam is az vagyok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23503) gerenda110 válasza Aryon87 (#23473) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Most komoly?? En nem kaptam kamera lencset...:(

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#23504) Aryon87 válasza gerenda110 (#23503) üzenetére


Aryon87
félisten

Bezony. Ez a 2. lencsecsere. :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23505) BloodRay válasza odiasz195610 (#23492) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem G4-em van, feleségemnek Honor 7. :)
Honor 7 anyaghasználatra jobb, prémiumabb külsőre, jó az ujjlenyomatolvasója, nagyon jól témázható és dual aktív.
Sebességre, kamerára(ebben sokkal jobb), kijelzőre(Honor-é is szép egyébként), belső memóriára(G4 32GB) a G4 a nyerő.
Akksiban minimálisan jobb a Honor.
Kamera gyengébb fényviszonyok között gyengébb jelentősen, plusz az ois hiánya miatt stabilabban kell tartani.
Szoftverével egyiknek sincs gond.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#23506) Quqesz válasza rayoliviero (#23484) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem volt szervízben:4X HD(3 évesen lett hasznáhatatlan, mert az ismerősöm ráejtett egy fémdobozt és hát a kijelzője nem bírta), G2(ma 2 éves!),G4(novemeberi). A G3s cserélve volt az első napon, de nem a telóval volt gond, vagyis nem hv hiba, hanem gyenge. 5 gmailt ráeresztettem és a szinkrontól úgy befagyott, hogy újra is indult. Kisebb terheléssel működik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23507) szaszaboy0 válasza Stauffenberg (#23497) üzenetére


szaszaboy0
tag

Elmentem munkába és ott nem nyomkodom szinte egyáltalán. 12 óra munka után 60% lett az akksi mondom ez még hogy lehet, egy darabig tűrtem azután jött egy factory reset nem szoftverből és egy pár programot visszaraktam. Ugyanúgy dolgozni mentem és 12 óra múlva 92%-on állt az akku. Na ez az érdekes. Jól is működött egy darabig még is lepődtem mennyire jól bírja. Most már ismét nagyon merül. Azért nem csinálhatok minden második héten egy belakást. Ezenkívül semmi bajom a telefonnal és nem akarok senkit se lebeszélni a vételről inkább azt mondom mindenki vegyen ilyet mert ár kinézet tudás viszonylatban nincs még egy ilyen jó teló a piacon.

Üdv Szabi

(#23508) Gevox


Gevox
tag

Szevasztok!

A napokban vettem egy LG G4-et,és az lenne a kérdésem,hogy az miért van,hogy a poweramp zenelejátszóm számváltásnál hosszú másodperceket gondolkodik? :F
Ok,van a mem.kártyán 1200zene,de ne már!! Előtte egy Galaxy s4 telefonom volt,ugyanezzel a mem.kártyával + még 500 zenével (sok album,volt hogy 1700+ zene volt a kártyán) és ott nem volt ezzel probléma,szépen simán váltott.
Mi lehet a gond? A telefon gyári független,nem buherált 6.0-ás droiddal.

(#23509) toto0569 válasza toto0569 (#23424) üzenetére


toto0569
addikt

Kiegészíteném a tegnapiakat...

Telepítettem...

DE.
Először Volume down és Power egyszerre HR alkalmazása.(ha bejön az LG logo akkor egy pillanatra felengedem a Powert és újra nyomom.A volume downt addig nem engedem el,nyomva tartom (ha valaki nem tudná))
Aztán Refurbish telepítés...
És újra Volume down és Power egyszerre HR alkalmazása.
Az akkum normálisan működik azóta.
Ajánlom mindenkinek aki frissen telepít.

(#23510) trobi28 válasza szaszaboy0 (#23495) üzenetére


trobi28
addikt

Én nagyon trükkösen töltöm, este ráteszem, reggel leveszem a töltőről :DDD
Így melóba délutánig lemegy 90 % -ra, pedig megy a 4g, e-mail szinkron (céges is), meg sok telefon. Igaz kevés a kijelző idő, de az a fogyasztásból is látszik. Délután haza érek, többet nyüstölöm, estére lemegy 60-50 % -ra. Van hogy nem töltöm aznap éjszaka és a másnapot simán kibírja, ha esetleg becsúszik 50 % alá, akkor töltőre teszem éjszakára. Én nagyon elégedett vagyok vele :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#23511) szaszaboy0 válasza trobi28 (#23510) üzenetére


szaszaboy0
tag

Örülnék neki ha nekem is így viselkedne. De nem.

Üdv Szabi

(#23512) trobi28 válasza szaszaboy0 (#23511) üzenetére


trobi28
addikt


Itt egy screenshot resltime, csak hogy lásd, nem kamuzok. Este fél 8 van, ma nem megy 60 % alá, így ma nem töltöm :K

Javaslom, hogy vidd szervizbe, ha a tied ennyire merül.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#23513) Quqesz válasza szaszaboy0 (#23511) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mikor volt fr utoljára? Én most csináltam hosszú idő után és jót tett neki.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23514) csursan


csursan
csendes tag

Hali
Kamera fotóknál lehet beállítani aktuális dátum feliratozást,nem találom a beállításoknál.

[ Szerkesztve ]

(#23515) amol


amol
addikt

Sziasztok, köszönöm a segítséget, nem borzolom tovább az idegeiteket mert ma újra hívtak a Telenortól hogy már nem kapnak újat. Az, hogy miért tudtam berendelni és miután felhívtak először hogy egyelőre nincs miért ment le az ára, maradjon talány.

(#23516) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Na, végre ma sikeresen gazdája lettem én is a kicsikének. Igaz, az egész országban csak két helyen lehetett kapni készletről (Telekom...Kecskemét és Debrecen), így a mai nap kénytelen voltam 100km-t leutazni Tokaj-hegyaljáról Debrecenig, hogy a hétvégi versenyre, amiről vagy pár száz hozzászólással feljebb írtam, meglegyen. Apropó, anno valaki kérdezte, hogy a Manfrotto Smart Clamp (állványhoz kiegészítő) stabilan tartja-e a telefont. Kijelentem, hogy igen. Pont remekül elfér benne a bőr hátlappal is, így ajánlom ezt a terméket, aki minőségi és nem gagyi állványtartót akar magának (220volt-nál lehet kapni) olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#23517) dkovizoli válasza trobi28 (#23510) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam is hasonló. Ha pedig szinte nem nyomkodom akkor nagyon jó készenlétet hoz. Folyamatosan wifin van, ha nincs, akkor 4g. Szinkron több programnál fut háttérben. Most 36 óra után 84%. Úgyhogy erőteljesen felhasználó függő, hogy mit bír.

(#23518) szaszaboy0 válasza Quqesz (#23513) üzenetére


szaszaboy0
tag

Kb 1hete

Üdv Szabi

(#23519) bezo076 válasza Gevox (#23508) üzenetére


bezo076
tag

Lehet hogy a poweramp nincs még 100%-ig 6.0 kompatibilis.A gyárival is csinálja?

(#23520) ftb01


ftb01
tag

Sziasztok,

használja valaki, NFC-vel fizetésre a telefont? Ha igen, tudnátok mondani tapasztalatokat?

I’ve got the chance I have to try

(#23521) fR0271


fR0271
csendes tag

Sziasztok, elore is elnezest kerek, ha mar volt rola szo. Egy ideje olvasgatom a topic-ot de meg nem talalkoztam hasonlo kerdessel.
Kb 15 perce sikerult "leraknom" a levegobe a G4-em, es a bal felso sarka sikeresen leutodott. Az Arkadban kihelyezett kanapek ugye 2 reszesek... Aminel epp ultem szet volt csuszva en meg figyelmetlenul abba a kb 10 centis resre letettem a telefont... :D

Az lenne a kerdesem, hogy van e valami mod ennek az esztetikai orvoslasara? Mas baja nem lett, kijelzo sem serult, se semmi.
2 honapja vettem a Telenor-nal, ok azt mondtak, hogy erdeklodjek az LG-nel.
Van valami tippetek mit tudnek kezdeni?
Gondolom emiatt meg nem nagyon fogjak javitani, vagy cserelni. :(

[ Szerkesztve ]

(#23522) Quqesz válasza fR0271 (#23521) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fizetős cserét kérhetsz a szervízben, de ha jól tudom elég macerás a csere ezért lehet ára van rendesen. Érdeklődj előbb náluk, mint elviszed. Nagyon más ötletem nincs, esetleg rakj rá egy tokot, az eltakarja (sima/flipes/bumper)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23523) Technoman válasza Gevox (#23508) üzenetére


Technoman
őstag

Nekem is hasonló a felépítés (hivatalos helyen vett, nem mókolt teló, 6.0-ás szofttal, több éve PowerAmpot használva)
- gyári a PowerAmp (nem "tőtögetett" változat, ezt momentán megvettem)?
- milyen kártyát használsz? (én Samsung 64Gb Evo-)
- mikor frissítetted a PowerAmpot (pont a napokban-talán szerdán- kaptam rá frissítést)
- hogy van beállítva a lejátszás (itt az "Audio" rész, azon belül is a "Halkítás, átúsztatás részre gondolok)
- milyen formátumot hallgatsz (nálam jelenleg flac és úgy 6-800 db-ot alkalmanként)
- volt-e 6.0 rendszer szoft után, gyári visszaállításod?
- próbáltad-e letörölni az appot és újra felrakni?

Most hirtelen ezek jutottak az eszemben.
Decemberben vásároltam a telót, azóta csak egyszer volt egy olyan szitum ezzel a telóval, hogy a PA ellenőrizni akarta a licencemet és pont nem voltam wifin (ez elég ritka eset, gyakorlatilag a melóhely és az lakásom között vagyok csak ily' tekintetben "láthatatlan", az is max 30 perc) és bontotta a zenehallgatást én meg a hajamat bontottam ki idegességemben :O (tehát a licenc jogosultságodat is érdemes ellenőrizned)
Na de most már, tényleg legyen ennyi elég :K

(#23524) fR0271 válasza Quqesz (#23522) üzenetére


fR0271
csendes tag

Epp ma rendeltem ra uvegfoliat. :DD
Meg kineztem egy tokot...
Ha hazaertem megnezem mire vonatkozik a toresgarancia.
Koszi azert, sejtettem hogy valami hasonlo valaszt kapok. :(

(#23525) #13110016


#13110016
törölt tag

Üdv. Melyik a legfrissebb szoftver? V20d?

(#23526) koxx válasza #13110016 (#23525) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ami rendesen felrakható igen, de talán vmi török v20e-t is próbált vki a topikból.

(#23527) Stauffenberg válasza racerx (#23501) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Úgy tudtam, hogy a közvetlenül utána írt hozzászólást is linkelnem kellett volna: [link] :)

(#23528) Aryon87 válasza Gevox (#23508) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam nem akadozik a program, igaz csak 100 valamennyi zenem van...

Koxx
En probaltam a torok verziot, mukodesileg jo, anomalia nem volt szoftveresen.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23529) Mikemend válasza Stauffenberg (#23527) üzenetére


Mikemend
senior tag

Mondtam én tegnap, hogy mehetne summázva az okosságokba fentre, mint FAQ. ;)

(#23530) #13110016 válasza koxx (#23526) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönöm szépen!

(#23531) Mikemend


Mikemend
senior tag

No most én tapasztaltam egy érdekességet: Az amazonról akartam frissíteni az egyik appot (CityMaps2Go Pro), de a letöltés után hiába jön fel a telepítő ablaka, a Telepítés gombot nem tudom megnyomni, nem reagál, de a Mégsemre igen. :F Akkor hogyan frissítsem? :Y
Telefon újraindítása nem segített. :(
Update: Az Eyefilter kékfényszűrő okozta a hibát! :Y Azt kikapcsoltam, máris ment. Hát akkor ez is megy le. :(((

[ Szerkesztve ]

(#23532) Aryon87


Aryon87
félisten

Apro eszrevet, most hogy vegre kezemben is van normalisan a telefon: ha jol latom, akkor itt is ugyanazt alkalmazzak, mint a G3 eseteben, vagyis mas a kijelzo szine. Sargasabbnak latom a feheret, ami azt jelenti hogy ennel is 2fele kijelzotipus van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23533) Viktor0610 válasza Mikemend (#23531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, be van kapcsolva valamilyen kijelző fényerő-babráló (screen dimmer) program. :)
Kapcsold ki, és nem lesz hiba. :)

A programot meg ne töröld le! ;)
Minden hasonló jellegű program így működik, ez egy feature bug a droidban. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#23534) Mikemend válasza Viktor0610 (#23533) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ja, az volt. Hogy áldom az ilyen trükkös dolgokat, csak épp fura volt, hogy a Telepítés nem ment, míg a másik igen...

[ Szerkesztve ]

(#23535) Aryon87


Aryon87
félisten

Elso feltoltes utani akkustat v20d-n az uj akksival:
6o 26p akkuido, 4o 4p SOT, 3% :C
Elsore nem is rossz :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23536) Wucky


Wucky
senior tag

Hát szomorú vagyok. Alig vártam hogy legyen G4-em,de sajnos csak júniusban tudnék cserélni. Telenornál annyit mondtak hogy nem tudják lesz e még egyáltalán.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#23537) koxx válasza Wucky (#23536) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vegyél egy függetlent.

(#23538) nheben válasza Mikemend (#23534) üzenetére


nheben
csendes tag

Én a Lux-al jártam ugyanígy.

(#23539) Viktor0610 válasza Wucky (#23536) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(A készülékcsere bármikor díja mennyi volna? :) )

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#23540) < CyberBob > válasza koxx (#23537) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Én is meglepődtem, hogy már most akadozik az ellátás a telenornál. Így könnyű olcsón adni ha nem rendelhető. Amúgy tudsz ajánlani megbízható gsm boltot? Kettőt néztem ki: mobilkereskedes.hu, smartshop.hu. Fontos lenne a 2 év hardveres garancia az első az lg szervizbe a többi pedig megbízható helyen.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23541) koxx válasza < CyberBob > (#23540) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Smartshop sajna 1 ev garis. Mobilkerre ha rakeresel eleg vegyesek a tapasztalatok, inkabb nem kiserleteztem vele. A plusz 1 ev meg bolti gari.
Xxl gsm 36 ho bolti gari. Mivel nem tegnap alapitott ceg igy meg jo is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#23542) SybenX válasza < CyberBob > (#23540) üzenetére


SybenX
őstag

Mobilkereskedésnél veheted 1 év gyártói +1 év bolti garival.

(#23543) < CyberBob > válasza koxx (#23541) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Az nem gond ha a második év bolti garanciás, csak ne valami garázsban legyen a javítás. Sajnos úgy látom, hogy ha az lg telefonok elromlanak akkor nem éri meg javítani őket garancia lejárta után.

droid16: igen néztem őket, csak valóban kicsit vegyes az értékelésük bár többségében jókat írnak róluk.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#23544) Wucky válasza Viktor0610 (#23539) üzenetére


Wucky
senior tag

Maga a csere ingyenes. Viszont a hátralévő havidíjjakat és azt amennyivel olcsóbban kaptad a telefont azt ki kell fizetni.

Esetemben a G2-őt 96000-ért vettem. Ez 9000 Huf-al volt olcsóbb. 3 havi törlesztő van hátra. Most 19000-et kellene kifizetnem hogy azonnal tudjak telót cserélni. Ha kifizettem,akkor a G2 marad nálam. Ha vissza adom a G2-őt, akkor legalább ennyit kapnom kell érte hogy 0-ra jöjjek ki.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#23545) Aryon87


Aryon87
félisten

Kerdes: hol erdemes uvegfoliat felrakatnom?
Ami elozoleg volt, az jo volt, csak gyujtotte a maszatot ezerrel.
Viszont rajta volt a kijelzon stabilan 4 honapig..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23546) fR0271 válasza Aryon87 (#23545) üzenetére


fR0271
csendes tag

Üvegfóliát nem nagy téma felhelyezni... Csak zsírtalanítsd rendesen a kijelzőt előtte és lehetőleg minél kevésbé poros környezetben csináld.
Ha nagyon nem vagy biztos a dolgodban, max megnézel egy videót! :U

(#23547) Aryon87 válasza fR0271 (#23546) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, csak most megyek dolgozni, nem tudom feltenni.
Ha netan elrontanam, felveszem, utanna ujra ra tudom tenni takaritas utan? Vagy ezt is csak 1x lehet aztan kuka?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23548) racerx


racerx
őstag

Ezt valaki akinek dual simes 818P-je van, megerősítené?

(#23549) summersam


summersam
csendes tag

Tegnap voltam az LG szervízben.Kiderült alaplas hibás a készülék,ezért kb 3-4 munkanap a javítás,de ha nincs alkatrész akkor hosszabb időre számíthatok.Csere készüléket nem tudtak adni,mondván az ügyfelek elvitték az összeset.Jellemző Magyarországra.Szóval most bent vagyok a pácban,itt állok mobil nélkül.

(#23550) laca71 válasza racerx (#23548) üzenetére


laca71
aktív tag

Ha leírod magyarul akkor kipróbálom... ☺

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.