Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) Aryon87 válasza Quqesz (#23948) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, nekem is meg volt bolondulva az új alaplap miatt, bár nekem a kijelzőn ragadt be a zárképernyő tartalma a főképernyőre. Fr segített.

Zombi:
Beállításokban töröld a kamerának a gyorsítótárát. Úgy is előjön ez? Ott valami megzavarodott.
Nyugi, jó lesz az a teló, csak valami ütközik.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23952) Quqesz válasza zombinyul (#23950) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mit raktál rá,mert ez nem a gyári ikonkészlet. Az adatok törlését én is ajánlom. Tudom tele a tököd(megértelek), de lehet egy lgup+v20D kellene neki.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23953) Aryon87 válasza Quqesz (#23952) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyanezt írtam neki priviben. refurbishe-val újra kell húzza a telót.
Segítsetek neki, lépek ki a boltból, 40%-on a telóm, nem nagyon tudok írni.

Szerk: rájöttem: van ott backup is, sztem.. amiatt az ütközés. szerkesztett ikonkészlet. mondom ott valami zavar van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23954) zombinyul válasza Aryon87 (#23951) üzenetére


zombinyul
addikt

Megvolt. Ahogy a gyari visszaallitas. De most egy random restarttal is "megajandekozott". Ujrahuzni nem tudom, de nem is akarom, alszik a gyerek. Megy holnap vissza szervizbe, amint jon ki, adom el. Szorakozzon az anyjaval...

quqesz: csak az ikonokat csereltem anno. Most gyari visszaallitasnal visszatette azokat, nem is ertem miert...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23955) Aryon87 válasza zombinyul (#23954) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott a hiba. backup.. nem lett volna szabad. tolj egy új gyári visszát, de annaál a résznél ahol lehet választani a backupolást, a fülecskén, új eszközként állítsd be.
backup a hiba, ugyanez volt nálam is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23956) Quqesz válasza zombinyul (#23954) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csináltál gogliból akalmazás visszaállítást v szűzen tettél fel mindent? Backup volt visszarakva? Ha igen gyári vissza után semmit se tegyél fel, csak a szűz rendszer legyen. Tudod az elején indításkor ott a sok pipa a gogliná, hogy rakjon-e vissza mindent mentésből + az lg backup is van, ezek bekavarhatnak. Sajnos tipikus hiba, de nem csak itt....

Megelőztek.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23957) zombinyul válasza Aryon87 (#23955) üzenetére


zombinyul
addikt

De ezelott nem backuppal csinaltam. Visszakaptam a telefont, par alkalmazast ujra leszedtem a Playbol. Se tobb, se kevesebb. Megis szar, csak voltam olyan idiota hogybeddig nem probaltam ki (bar ki gondolta hogy a kamera nem mukofik?)

quqesz: most ramentem, hogy SEMMI beallitast ne szedjen vissza. erre gyari visszaallitas, szoveg? Alkalmazasok optimalizacioja. WTF? Raadasul 31?? Az elobb 5 alkalmazas volt rajta konyorgom... Megut a guta, eskuszom. :(((

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23958) Quqesz válasza zombinyul (#23957) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt nekem is csinálta az jó(31 alk optimalizáció). Ezek az alap appok és fr után mindég optimalizálja.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23959) zombinyul


zombinyul
addikt

Na, megvolt a tiszta HR is. Meg mindig nem jo. Innentol nem hasznalom ezt a hulladekot. Nem idegesitem magam vele. Azert koszi a segitseget. :R
Asszem bucsuzok itt mindenkitol. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23960) Quqesz válasza zombinyul (#23959) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnálom......ott tényleg lesz vmi gebasz.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23961) natë válasza zombinyul (#23959) üzenetére


natë
nagyúr

Hw-es hiba, xda-n írnak róla.

(#23962) TeeJay válasza Viktor0610 (#23939) üzenetére


TeeJay
félisten

nekem jelenleg LG F6 telefon van de mindig minimum fényerőn megy és még így is vakít
kültéren napsütésben szoktam 50%-ra feltenni azzal már mindent látok

14%-on van a telefonom most
és már 6óra50perc képernyő van pedig most fel is volt tekerve kicsit
minimumon 7-8óra között simán kihozok vele :R

ti ilyen magas fényerőn nyomjátok a G4-et hogy ennyire zabálja az akkut?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#23963) zombinyul


zombinyul
addikt

Nem tudjatok, a harmadik szerviznel nem lehet kicsikarni cserekupont? Mondjuk az elso szerviz csak egy hangszoro csere volt, de nah.
Nagyszeru, hogy epphogy visszakaptam a szervizbol, es mar kuka. Innentol 1% bizalmam sincs az LG fele. Vagy a kukaba landol, vagy eladom valakinek, meg nem tudom, de hogy nekem nem kell ez a sz@r, az biztos.
Sose gyuloltem ennyire egy telefont se, meg gyartot se mint most ezt a hulladekot, meg az LG-t.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23964) Quqesz válasza zombinyul (#23963) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gyártót ne utáld, mert ez sajna ritka hiba, de bosszantó. Vszínű a csere alaplap is hibás volt, van ilyen, hogy rossz az alkatrész amit beleraknak(autóknál is előfordul), erről mondjuk a szervíz sem tehet, arról viszont igen, hogy nem tesztelték le mielőtt visszaadták. Vidd be és azonnal csinaltasd meg velük, hivatkozz arra, hogy ez így nem korrekt nagyon és nincs több időd visszarohangálni. Ha ismert hiba tudniuk kell mihez kell nyúlni, de lehet kapsz egy csereutalványt. Ha megint a kissrác lesz és nem boldogulsz vele nyugodtan kérd a főnökét.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23965) Aryon87 válasza Quqesz (#23964) üzenetére


Aryon87
félisten

Ott nem lesz semmi hiba, csak annyi hogy backupbol ment fel ez-az.
Nalam a kijelzo bolondult meg backup utan. Rendben lesz az, csak Zombi hirtelen haragu, ilyenkor megy a beka, kigyo :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23966) Quqesz válasza Aryon87 (#23965) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg megcsinálta a tiszta telepítést is és nem jó.......

TeeJay
Nekem 50%+autó, tehát amennyit akar. Most tettem töltőre 16%,48 óra aksiról,3 óra kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23967) Aryon87 válasza Quqesz (#23966) üzenetére


Aryon87
félisten

Ejj... :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23968) neo_xperia válasza zombinyul (#23963) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hát csak most olvasom,,ez már hihetetlen pechszéria ami veled történik :((
Kora este felnéztem a topikba, épp olvasom hogy végre visszakaptad a telót.Most meg... Háát...
Együttérzek.

(#23969) zombinyul válasza Quqesz (#23964) üzenetére


zombinyul
addikt

A gyartot is utalom. A tablettal, meg a telefonnal is csak a baj van. Az lesz, holnap a 12 ora ejszakas melo elott felmegyek (hogy rohadna meg az egesz, az osszes pihenesem/ gyerekkel toltott idom elmegy erre a hulladekra), es megmondom hogy fel oram van, lesznek szivesek megjavitani. Az a fel ora alatt meg elmegyek szepen, es veszek egy telefont. Ezt kihozom, este meghirdetem, es soha tobbet hallani se akarok az LG-rol.

Aryon87: az en helyzetembe mar nehez higgadtnak maradni... Te tudod miert. Gyerekelhelyezes, stb, es meg melle ez a szardarab is csak szivat. Eleg volt. Tenyleg adom el a francba, tenyleg hallani nem akarok rola tobbet.

neo_xperia: ez teboly. Egy eletre megutaltatta magat velem a komplett LG ahogy van...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23970) nheben


nheben
csendes tag

Ha a képernyőfény automatára van állítva akkor tök sötétben nektek mennyire húzza le? Nekem 4% ra. Ezt túl sötétnek találom.

(#23971) Mikemend válasza nheben (#23970) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, ennyire és nekem is kissé sötét, de szemkímélő :)

(#23972) nheben válasza Mikemend (#23971) üzenetére


nheben
csendes tag

Nem lehet ezt valahogyan átkalibrálni? Jelenleg Luxot használok, de ha lenne gyári megoldás azt választanám.

[ Szerkesztve ]

(#23973) neo_xperia válasza zombinyul (#23969) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Biztos én is felrobbannék, de ha lehiggadsz azért te sem gondolod komolyan hogy minden G4 és minden LG termék ipari hulladék.Persze az rendben van hogy egy életre elment a kedved tőle. Nálam a telón kívül tv, hangprojektor,mosógép, asszony-gyerek telefonja LG. G4 előtt G2-m,Optimus G, és soha egyiknek semmi baja nem volt.Nem vagyok egy márka fan, de ezt eddig egyetlen gyártó sem tudta nekem produkálni.
Szóval nem ennyire egyértelmű, bár te kétségtelen nagyot szívtál vele gyors egymásután.

(#23974) Brain75 válasza koxx (#23878) üzenetére


Brain75
senior tag

Én azért ezzel vitatkoznék kicsit.

Idéznék kicsit.

25. § A fogyasztó csak a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használatból eredő értékcsökkenésért felel.
Ez azt jelenti hogy ha a tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladóan veszi igénybe a készüléket akkor felel az értékcsökkenésért.

Sajnos a munkámból kifolyólag nap mint nap találkozok olyan fogyasztókkal akik azt gondolják hogy a 14 nap az ajándék és kölcsönzőnek nézik az interneten értékesítő cégeket.
Amennyiben eláll a vásárló a vásárolt készüléktől akkor mindennel együtt kell visszajuttatni az eladó félnek. Ebbe beletartozik a csomagolóanyag is és minden olyan (a készülékhez csomagolt) kiegészítő ami a gyári csomag tartozéka.

Nem kukázható semmi. Gondolj csak bele mekkora kárt okoznak az ilyen emberek a cégeknek. Megveszi, használja 14 napig és utána eláll a vásárlástól. Ezzel a készülék árát azonnal leértékeli minimum 20%-al.
Magyarán gyárt egy eladhatatlan terméket az eladónak.

Az elállás tárgyán ha az egy mobiltelefon egy hajszálkarc sem lehet. Egy telefonnál bőven elég 2 max 3 nap arra hogy minden funkciót megnézzen az ember és eldöntse hogy kell-e neki vagy sem.
Amennyiben használja a "kedves" fogyasztó a készüléket 10-14 napig az már tartós használatba vételnek minősül és az eladó számolhat értékcsökkenést és számol is.

Volt olyan aki egy 400000 Ft-os TV-től akart 14 nap után elállni azt mondta hogy csak éppen hogy bekapcsolta a TV-t és amikor leadta a készüléket kiderült hogy van benne 276 óra használat. Segítek a számolásban ez 11,5 nap 24 órás működés. Mi ez ha nem tartós használatba vétel.

Lehet hogy most itt közfelháborodást fogok okozni ezzel a hozzászólásommal, de az olyan emberek akik azt hiszik hogy a 14 nap alatt azt csinálnak a vásárolt készülékkel amit csak akarnak azok sajnos nem mérik fel hogy ezzel mekkora kárt okoznak az eladónak.
Én abban a "szerencsés" helyzetben vagyok hogy ismerem mindkét oldalt és ilyen esetben az eladónak adok igazat, mert a 14 nap az nem azért van hogy agyon használja az ember a vásárolt készüléket hanem azért hogy eldöntse hogy kell-e neki vagy sem. Hozzáteszem ez is egy olyan idióta EU direktíva amit sajnos kötelezően kellett átvennie a Magyar jogalkotóknak.

Egy ilyen készülék esetében mint a G4 én max. 3 nap használatot tartok még nem tartós használatba vételnek.

És nyugodtan lehet hallgatni a rádióra és a TV-ra amiben ömlik a reklám hogy ha problémád van a internetes céggel akkor bekelteto.hu, de ezek az emberek igen is kárt okoznak, és a károkozásért vállalniuk kell a felelősséget.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#23975) zombinyul válasza neo_xperia (#23973) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem a G4 eletem masodik LG termeke. Elotte csak a tablagepem volt /van... A tablettal is sok a bajom. Nem lehet 100%-ig feltolteni. Vagy ha igen, hirtelen leesik 60-70%-ra. A G4-em is mar 200%-kal tobbet volt szervizbe mint ezelott barmelyik telefonom.

Holnap kihozok vagy egy 950-et (mert a 800-asom 4-5 evesen hasznalhatobb), vagy egy i6s-t. Meglatom meg. De a g4-nek mennie kell a haztol, es tobbet a kozelebe nem akarok menni egy LG termeknek se.

Sajnalom, mert amugy imadtam ezt a nyomorult G4-et. De mar jobban utalom mint valaha barmelyik telefonom. A tablagepet is vegtorlesztem, aztan menjen amerre akar.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23976) magus217


magus217
tag

Valaki segítene rootolásban? Néztem a forumon de ott csak v10 es szoftver verziohoz talaltam.
Köszönöm szépen!

(#23977) rayoliviero válasza zombinyul (#23975) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor már 6s-t vegyél, ha mindenképpen venni akarsz új telót. Ott alaplap nem fog elromlani, attól nem kell tartanod. A hangminőség pedig sokkal jobb az LG-től. Pont neked való szerintem az iPhone.

Én viszont szerintem kipróbálom a G4-et pár hét múlva, ha nem megy el addig a kedvem tőle, mert mondjuk még beírnak páran a fórumba, hogy alaplapot kell cseréltetniük. :D Csak ha nem G4-et veszek akkor nem tudom, hogy mit tudnék. Nexus 5x akkuja fele annyit bír, mint a G4 kb. Nem érdekel az akku, de ha kétszer kellene esetleg tölteni a telót naponta, azt azért nem szeretném már. Mate 8 nem lenne rossz, de 190-200 ezret nem ér, de még 150-et sem.. S7 jó lenne, de 210. Dupla annyit hol ér, mint egy G4. Nexus 6P csúnya. Z5 tetszik, de drága.

De én meg már az iPhone-t unom, mert nem jön ki már hónapok óta jailbreak és minden tökéletesen működik, unalmas egy telefon így, nincs mit rajta mókolnom.

(#23978) Quqesz válasza magus217 (#23976) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Root csak lolira van. A 6.0-ra ami van ahoz bl nyitás kell, garid ugrik azonnal, mert nem visszazárható. Ha akarsz root-ot maradj 5.1-en...

Zombinyul
Sajnálom tényleg, de mint neo-xperia én is eddig nem voltam szervízben lg készülékkel, pwdig volt pár. Mi a Sony Z1c-vel szívtunk, azt a loli frissítés rakta helyre. Ha már veszel e kettő közül, akkor én is a 6s-re szavaznék inkább.....

Gazsi
LG V10? Most olyan 140e körül megkapod.......van G5 is,de az 190e....

Megnéztem én is gyorsan: az enyém S/N:507........ De holland import.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23979) Aryon87 válasza rayoliviero (#23977) üzenetére


Aryon87
félisten

Nyugodtan megveheted a G4-et. Zombit mostanaban az eg is huzza, semmi nem jon ossze neki, a telefon csak raadas.

Nalam csereltek mindent, de egy kis bakit leszamitva ami orvosolva lett egy gyalulassal, azota hibatlan. 3 oras sot (3h 13m) is megvan igy munkanapon 13 oras uzemidovel (13h 14m). Egyre jobb.
Sajna ugy tunik az elso szeriasok hibasodnak, majd ossze derul ki mi van az idei gyartasuakkal.

Quqesz. Akkor a tieden is barmikor befuthat. A regi s/n505 volt.. Ez 602.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23980) Quqesz válasza Aryon87 (#23979) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem meg az a gyanum, hogy megint "keleti" blokk vagyunk....de az én telóm holland :)
Aztán ez lehet xart sem jelent :D
Egyszer fagyott le eddig, de aksi kivétel/berakás óta semmi gond(lehet én nyomkodtam el vmit). 1 óra alatt feltölt és jó az akkuidőm is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23981) rayoliviero válasza Quqesz (#23978) üzenetére


rayoliviero
veterán

V10 annyira nem tetszik, G4 szebb. G5-öt nem is láttam még egy webáruházban sem. De akkor megkeresem.

Aryon87: Remélem, hogy amit most vennék az nem első szériás lesz.

TeeJay: smartshop.hu Nekem ez a legszimpibb üzlet, tegnap még 99 000 Ft volt ott és LG garis.

[ Szerkesztve ]

(#23982) TeeJay válasza Quqesz (#23980) üzenetére


TeeJay
félisten

mobilkereskedes.hu-n vetted ugye?
valszeg én is onnan fogom venni :D :D :D :R :R :R

de az mégjobb lenne ha az LG kifuttatná a G4-et és G4Pro néven tolná a kijavított verziót Snapi 820-al
akkor már kivárnám azt :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#23983) Quqesz válasza rayoliviero (#23981) üzenetére


Quqesz
nagyúr

g5

Ahol kapsz áfás számlát és rajta van az imei szám,vmint eu régiós ott mindenhol él az lg gari, garipapír nélkül is.

TeeJay
Aham,onnan.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23984) Aryon87 válasza rayoliviero (#23981) üzenetére


Aryon87
félisten

Akik mostanaban veszik, emlekeim szerint mar idei gyartasuak mind. Szerintem ezek mar masodszeriasok.
Szerintem...
Majd kiderul 7-8 honap mulva :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23985) Quqesz válasza Aryon87 (#23984) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megint álmodozol...:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23986) rayoliviero válasza Aryon87 (#23984) üzenetére


rayoliviero
veterán

7 hónap múlva én pont eladnám, mert lejár a Telekom hűségem és vennék valamit.

Quqesz: Kösz, megnézem mit tud. :)

[ Szerkesztve ]

(#23987) Aryon87 válasza Quqesz (#23985) üzenetére


Aryon87
félisten

En mindig :D
Plane azzal is hogy a G6 mar jobb lesz mint a G5, es visszaternek vele a megszokott stilushoz is.. De almodik a nyomor..
Sebaj, en maradok LG vonalon akar G, akar V. Ha megsem, akkor ott a Huawei Mate szeria. Samu es Iphos kizart, Sony megfontolando, de anno az SP miatt csalodas (tudom, kozepkategoria..)

Htc kiesik a Telekom miatt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23988) Quqesz válasza Aryon87 (#23987) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam LG,HTC,Nexus,Xiaomi vonal....(G5/V10,10,6P,MI5)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#23989) Aryon87 válasza Quqesz (#23988) üzenetére


Aryon87
félisten

Xiaomi iden nyaron tuti lesz nekem. Redmi note 2 akarok, azt is a cserelheto akksi miatt. Az RN3 is tetszik, de az femhaz es ujjlenyomatolvaso nem hat meg.
+ Meizu M3 Note, na az se lett piskóta
Masodlagosnak kell, van egy 30as szamom, az most egy Samu Youngban pihen :D
Na de ha G4 neadjisten megint szervizbe kerul, meg 1x a kis fos SD gyilkos LwW-t nem fogom beuzemelni...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23990) Aryon87


Aryon87
félisten

Első véleményezés a G5-ről: [link]

A srác G3-ról váltott

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23991) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok, valakinek van ötlete erre? [link]
Köszi

(#23992) Bass válasza zombinyul (#23963) üzenetére


Bass
addikt

Tudnek meselni a Honor 6-s kalvariamrol,utana meg a Honor 5x-rol amugy akarhanyszor lehet egy termeket javitani de ha 3x ugyanazzal! a hibaval javitva volt akkor kerheted a cseret de ez is csak meltanyossagbol adhato sajnos,ekkor mar fordulhatsz a bekelteto testulethez. Ha a kereskedo normalis akkor csereli habpiti akkor kotekszik. En is kifogtam a Honorokat mert tobb ismerosomnek van es nincs bajuk vele de nekem pechem volt,visszakaptam az arat de etrol megcnagyon joxtelo volt a H6-t barkinek ajanlanam es a honor magyarorszag ugyfelszolgalata is remek volt.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#23993) nünüke1975 válasza Quqesz (#23938) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Nem engedi valamiért

(#23994) toto0569 válasza nyesix (#23991) üzenetére


toto0569
addikt

Widgetek/billentyűparancs

(#23995) Vikooo válasza zombinyul (#23975) üzenetére


Vikooo
addikt

Vigyazz, nehogy LG kijelzo legyen a 6S -ben ;)

(#23996) Vikooo válasza Aryon87 (#23979) üzenetére


Vikooo
addikt

Szerintem meg mindig nincs "masodik" szerias, nemhiszem, hogy javitottak a gyartastechnologiat, inkabb cserelik a hibas lapokat majd megy vissza az LG -nek, refurbished -kent pedig a szervizekbe cserelapnak. Ezek nem PC alaplapok, hogy 5+ evre tervezzenek vele es eljussanak akar rev.3 -ig, ami mar szinte tokeletes.

[ Szerkesztve ]

(#23997) magus217


magus217
tag

valaki tapasztal olyat, hogy kb 1 óra kell neki ahhoz, hogy 30% ot töltsön AC-n?
Egy ideje ezt csinálja,hogy nagyon lassan tölt..gyári töltővel pedig.
Már csináltam hard resetet meg cache törlést beállításokban. Mivel 6.0n vagyok nem lollin ezért nem tudom rootolni bootloader nyitás nélkül íigy nem tudok tolni még egy battery calibration t sem..
Valakinek ötlet? Megköszönném!

(#23998) Tutu7030 válasza magus217 (#23997) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ki is írja, hogy lassú töltés? Próbáltad másik töltővel?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23999) álarc


álarc
aktív tag

Nem lihegitek túl ezt az alaplap hibát?
Konkrétan darabra mennyi volt hibás?
Az a három amit olvastam? 24e fórumon elég elenyésző...

(#24000) Quqesz válasza magus217 (#23997) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szervíz, a töltőfej v aksi lehet hibás. Volt már itt ilyen, cserélték neki.

álarc
Eddig kb 10-12 itt a fórumon, szóval nem sok, de zombi tényleg belenyúlt rendesen....tényleg zombi lett :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.