Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#662) s4tch válasza Aryes (#661) üzenetére


s4tch
veterán

Nézd meg wakelock detectorral, mi ébreszti fel a telefont, aztán lehet azt is hibernálni, esetleg gyomlálni.

A Samsungokat tömik tele leginkább bloatware-rel, nem is értem, annyi szarral hogy működhet egyáltalán egy telefon. Van a családban egy Ace 3 LTE, jó kis kütyü lenne, de gyári állapotában, kvázi csak telefonálásra és e-mailre használva fél nap (!!!) alatt lemerül. Rootolni nem is akartam, így csak simán letiltottam a programok egy részét: újságos, zene, s-jegyzet, mittudomén. Így másfél napot bír azonos használat mellett. 65 éves a tulaj, nem kedveli alapvetően a kütyüket, tényleg csak akkor veszi kézbe a telefont, amikor muszáj. User error kizárt, kivéve, ha user error telefonálni és e-mailt olvasni egy Samsunggal. ;]

Anno volt egy tab 10.1 nálam vagy másfél évig. Szép kijelző, jó összeszerelés, Tegra 2-es chipset, két mag, 1 GB RAM. Kétféle ROM működött jól rajta: CM/AOKP, ami teljesen ki volt pucolva, vagy a gyári, bloatware-től megszabadított ROM. A gyári, módosítás nélküli szoftver rettenetes volt egy hét után. Igaz, ennél a tabletnél az nVidia legalább annyira ludas volt a problémákban, mint a Samsung.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.