Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Luissimo válasza rdt89 (#2447) üzenetére


Luissimo
veterán

Hja, szoval ottan, ahol motoszkaltam 😃

Azer az elso probara, a Hotel Californiara nemnagyon dobalta a letoltesi helyeket😃
Hogyanisvanez ? 😃

(#2452) arnd válasza darnyi (#2449) üzenetére


arnd
senior tag

Mega thx!

(#2453) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Non Stop Youtube-ot használ valaki? Nem tudok bejelentkezni.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#2454) PrimaMateria


PrimaMateria
csendes tag

Sziasztok!

Gondolom sokan használunk a gyári billentyűzet helyett SwiftKey-t !?

Valaki tudna abban segíteni,hogy milyen módon tudom kikapcsolni az automata szövegbevitelt,folyton mást ír,mint amit szeretnék!

Köszönöm!

:) :))

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#2455) Womb válasza PrimaMateria (#2454) üzenetére


Womb
senior tag

Beállítások-->speciális-->szóköz-kiegészítés mód.
Itt a "mindig szóközt illeszt be"-opciót jelöld be.

(#2456) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Van arra valami app/beállítás/akármi hogy a telefon előre beállított töltöttségi szintnél figyelmezetessen?
Illetve a készülékhez adott gyári fóliáról mi a véleményetek? Megéri feltenni vagy vegyek edzett üveget/nanoshine-t/másik fóliát rá?

Köszi!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#2457) Womb válasza Neil Watts (#2456) üzenetére


Womb
senior tag

Szerintem egész jó a gyári fólia. Fél éve rajta van, ehhez képest alig viseltes, pedig én aztán nem kímélem, tokot sem használok.

(#2458) PrimaMateria válasza Womb (#2455) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Köszönöm szépen! :) :C

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#2459) zizol válasza Neil Watts (#2456) üzenetére


zizol
aktív tag

En valamiert nem szerettem a gyari foliat, de mar reg volt fent. Ha jol emlekszem nem csuszott rajta jol az ember ujja.

Üdv, zizol

(#2460) fenergie84


fenergie84
addikt

Pizzz segítsetek!!! Mert már az agybré kerüllget :W
A teló egyre többször csinálja azt, h alvóból a gombbal nem tom csak hosszú másodpercek múlva felébreszteni. Olyan mint ha egyszerűen be lenne lassúlva, de ez eddig nagyon gyors volt. Kész vagyok tőle...szoftveres problem lehet?

(#2461) WOT-H-A-C válasza fenergie84 (#2460) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

próbáltad újra indítani a telefont, ha nem oldja meg akkor kellene egy Factory resetet nyomni recoveryből.Persze a fontos dolgokat mentsed le előtte.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2462) fenergie84 válasza WOT-H-A-C (#2461) üzenetére


fenergie84
addikt

Az újraindítás megvolt. Most megy "rendesen", leszedtem a legutóbb telepített programokat, hátha azok közül vacakol az egyik...

(#2463) ollie


ollie
MODERÁTOR

Be lehet valahol állítani azt, hogy csak akkor töltsön le egy appot, ha wifi-re vagyok kapcsolódva?

***

(#2464) WOT-H-A-C válasza ollie (#2463) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Persze, play->alkalmazások-> és ott a frissítéseket állítsad be úgy ahogy neked kell. Gondolom az alkalmazások frissítésére gondoltál.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2465) kaszas91 válasza rdt89 (#2447) üzenetére


kaszas91
csendes tag

Nekem mindig megszakad a letöltés mitől lehet?

(#2466) zed juron válasza kaszas91 (#2465) üzenetére


zed juron
aktív tag

3G/4G kapcsolatnál is? Mert ha csak wifin, akkor lehet inkompatibilitási/beállítási vagy jelerősségi probléma is. De volt a telóval kapcsolatos probléma is, nekem egy frissítés megoldotta. De nekem eredetileg 4.3-as oprendszer volt a telón, 4.4.2-n stabil lett a wifi jel.

(#2467) ollie válasza WOT-H-A-C (#2464) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem erre gondoltam, hanem mint pl. egyes android változatokba (MIUI, FlymeOS) benne van, hogy nem enged semmit letölteni, amíg nincs wifi.

***

(#2468) WOT-H-A-C válasza ollie (#2467) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Oké csak akkor nem értem milyen letöltésekre gondolsz? Rendszer verzió frissítésekre? Vagy egy olyan beállításra ami alles zuzammen letilt minden letöltést?

szerk. bocs szövegértésem ma 0 ! :W Én még nem találkoztam ilyen lehetőséggel. :(

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2469) zumics


zumics
tag

Ma voltam bent a Media Marktba megnézni a telefont és el is döntöttem, hogy megveszem :D

Már csak egy kérdésem lenne.
Nem tudtok valami helyet, ahonnan lehetne gyári smart cover tokot venni?

http://www.ebay.co.uk/itm/Smart-Windows-View-PU-Leather-Case-Cover-For-Lenovo-Vibe-Z2-Pro-K920-6-0inch-/400938131484?hash=item5d59c6601c

Ebayen, Aliexpressen találtam, de az a gondom, hogy volt már cucc, ami nem jött meg, illetve ha meg is jön, az minimum 20-30 nap...

(Mediába frankón 169k volt a telefon :Y )

(#2471) zumics válasza #45553408 (#2470) üzenetére


zumics
tag

Igen, tudom képben vagyok, de szerintem tuti nincs már egy darab sem... valaki írta is pár hsz-el korábban, hogy elhozta az utolsót.

De nem gond, mert 110k-ért is megéri a Lenovo Shopból, csak ez a tok a kérdéses most...

(#2473) zumics válasza #45553408 (#2472) üzenetére


zumics
tag

Köszi, de nekem a gyári Lenovo Smart cover kellene... Ezeket már néztem, nem találtam olyat sehol, csak ebay meg aliexpress, ahonnan 20-30 nap alatt jönne meg. Ettől kellene jobb lehetőség :)

(#2474) thomasvold válasza zumics (#2473) üzenetére


thomasvold
őstag

Csak e-bay-en van gyári, nekem is onnan lett rendelve, 1 hete adtam el az egyik fórumtársunknak.

(#2475) zumics válasza thomasvold (#2474) üzenetére


zumics
tag

Találtam aliexpressen, nagyon írják, hogy eredeti, gyári, a feedbackek is meggyőzőek.
KATT

Remélem megérkezik... és nem 40 nap múlva :)

(#2476) thomasvold válasza zumics (#2475) üzenetére


thomasvold
őstag

Nekem 2 és fél hét alatt itt volt Kínából.

(#2478) zumics válasza thomasvold (#2476) üzenetére


zumics
tag

Megrendeltem. Általában, amit Aliexpressről rendelek, 20 nap alatt megjön.
Viszont volt egy cuccom, ami nem jött meg. Elvileg újraküldte a tag, de az se jött meg :D
(Bár lehet stiklis volt az arc...szerencsére egy 2k-s tok volt így nem buktam sokat.)

(#2479) rdt89 válasza Luissimo (#2451) üzenetére


rdt89
addikt

Nagy türelem, és sok el nem hangzódó káromkodás lenyelése közben be fog indulni. :) Nekem se talál meg mindent, de ha sikerül elcsípni a kiszemeltet, le tölthető. :D

(#2480) Luissimo válasza #45553408 (#2477) üzenetére


Luissimo
veterán

/gyökér/sdcard...

mondjad milyen proginak érdekelne az ő lelkivilágának az ápolásához való hozzáférés ? :F :D

(#2482) Luissimo válasza #45553408 (#2481) üzenetére


Luissimo
veterán

attólfügg ki az az ördög :D

(#2483) thomasvold válasza zumics (#2478) üzenetére


thomasvold
őstag

Reméljük ezt már megkapod :K

(#2485) Luissimo válasza #45553408 (#2484) üzenetére


Luissimo
veterán

itt a balcsin már leesett :))

de rendesen, két perc alatt lecsapott ...

(#2486) thomasvold


thomasvold
őstag

Srácok, azt hogyan lehet, hogy értesítéskor ( face messenger, email, stb...) csak hangot hallasson, de ne rezegjen. Az értesítési központban nem találtam erre vonatkozót, de lehet csak én vagyok vaksi :U

(#2487) arnd


arnd
senior tag

Nem tudom a qrva képet belinkelni... Grrrr.

[ Szerkesztve ]

(#2488) Mtomasz81 válasza #45553408 (#2470) üzenetére


Mtomasz81
tag

Már egy ideje nézegetem ezt a telot és rászántam magam a beszerzésére.. Amikor a MM meghirdette az akciót első dolgom az volt hogy bementem (az akció nyitó napján) a székesfehérvári MM-be de már akkor nem volt 1 db sem (illetve 1 db volt HITELRE!!! félre rakva xy-nak) felírták a nevem és ígérték, hogy megkeresnek telefonon ha lesz újabb (az eladó hitegetett hogy egész biztos hoznak legyek nyugodt) . Persze hogy nem kerestek. :) Többször bementem az áruházba míg az akcio tartott egyetlen db sem volt... Tegnap bementem és csodák csodájára volt telefon, de persze már nem az akciós áron hanem 139 ezer ft-ért.. Ennyit a székesfehérvári MM-ről.. Csak gondoltam megírom hogy van de már nem 99 ezerért.. :) Majd rendelek egyet a lenovo shop-ból köszi MM.. :C

(#2489) Neil Watts válasza csubííí (#2275) üzenetére


Neil Watts
veterán

Erre bárki bármi hivatalos infot tudna adni?
Lehet bepróbálkoznék az aqua-nál :D

Üdv. core2

(#2491) Mike81 válasza #45553408 (#2490) üzenetére


Mike81
senior tag

Sziasztok!
Teló csere előtt állok, és csak véletlenül botlottam bele ebbe a kütyübe. Azért mentem be a székesfehérvári MM-be hogy megtapizzam végre a G4-et, és akkor láttam meg. Most ott tartok hogy esélyes lehet ez a telefon is. A színek valahogy jobban tetszettek mint a G4-en :DDD.
Olyan kérdésem lenne, hogy a hétköznapi használatok mellett jól teljesít. Van esetleg valami típushiba amitől tartani kell?
A válaszokat előre is köszönöm.

Elnézést Bodrik nem neked akartam címezni.

Ja és tényleg 139 000 volt az ára.

[ Szerkesztve ]

(#2492) MAQ12 válasza #45553408 (#2490) üzenetére


MAQ12
tag

És az árgaranciát se felejtsd el megemlíteni az osztályvezetőnek. Ha bárhol (MM-ben) 99-ért hirdetik, akkor kötelesek neked is annyiért adni bármelyik üzletükben. Az eladók ezt rendszeresen "elfelejtik"...

[ Szerkesztve ]

MAQ12

(#2493) ollie válasza Mike81 (#2491) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyetlen típushibát találtam eddig, ha megfogod, hozzáragad a tenyeredhez, és nem tudod letenni. :DDD

***

(#2495) hard74 válasza ollie (#2493) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam szintén ez az egy probléma van a telóval. :)
Viper-ral már ok a hangzás?

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#2496) ollie válasza hard74 (#2495) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azzal már egész jó, köszi.

***

(#2497) csubííí válasza MAQ12 (#2492) üzenetére


csubííí
senior tag

Már megelőztek,de azért ha már belekezdtem megírom. Az akció tényleg csak a kijelölt üzletekben volt érvényes,ráadásul volt apró betűs rész is,mint mindig,hogy az akció a készlet erejéig vagy a megjelölt napig van érvényben. Persze,hogy nincs is (nem is volt) a készülékből,csak azért ha a "paraszt" bemegy a kiszemeltért és már nincs,hátha vesz másikat vagy mást. Szerintem nem sokan tudtak így venni bármely ilyen akciós készülékből. Persze az oldalukat is néztem (figyeltem) ezalatt és minden ilyen akciós készüléknél az szerepelt,hogy bolti átvétel nem lehetséges!!!!!! Ez ám a nagy átverés! Meghirdetik bolti átvételre az akciót,de ezzel ellentétben a honlapjukon azt tüntetik fel,hogy bolti átvétel nem lehetséges! Menjenek a ........

[ Szerkesztve ]

(#2498) ollie


ollie
MODERÁTOR

Gyakran előfordul olyan, hogy a GPS ikonja nem jelenik meg a statusbaron? Nekem most nem akar megjelenni, hiába van bekapcsolva, és közben a Maps is használja. És ami még érdekesebb, hogy egy ideig nem is akarta/tudta használni a GPS-t a Maps, hiába volt bekapcsolva, csak cellainfó alapján mutatta a helyemet. Aztán letöltöttem egy GPS test appot, és utána jó lett, de még mindig nem jelzi ki a használatát.

***

(#2499) Mike81 válasza ollie (#2493) üzenetére


Mike81
senior tag

Ettől nagyobb bajom akkor ne legyen nekem sem. Ha esetleg a Z2 mellett döntök :DDD

Hard Neked mennyire volt nehéz a G2 után az átállás? Gondolok itt a méretre leginkább(most én is G2-t használok)
Amikor néztem a telót akkor még az egy kezes használat is megoldható volt. Hosszú újaim vannak na ;]

(#2500) obalze válasza #45553408 (#2470) üzenetére


obalze
tag

Szombathelyen egy darab volt, hét közepére már elfogyott... :DD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.