Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) bacsis válasza DarthSun (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Na igen pont ezaz... és egy kicsit én fogalmaztam rosszul, elnézést kérek miatta :R
azért írtam hogy laptop a star trek-ből, és a hamarosan elkészülő cikk címe is ez lesz, mert a star trek jövőbe mutató, tele futurisztikus kütyüvel. És ez a laptop is kicsit olyan benyomást kelt hogy a jövőbe mutat a nem mindennapi felépítése.. szerintem :B :R
SymbianOS!
Teszteltem én már i7-es konfigot itt és itt is
De ahogy telt az idő, úgy én is sokat formálódtam... Rájöttem, hogy továbbra is szeretek tuningolni, de az igazán komoly extrém tuning nem az én pénztárcámnak és kézügyességemnek való. Tehát ilyen jellegű cikk azért ritkább tőlem.. egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, és csak akkor tesztelek iylent, ha kapok felajánlást... de akkor természetesen nem vetem meg ezt a fajta számítógépes "mókát" sem :) ennek ellenére mégis rájöttem az idők folyamán, hogy valahogy a nosztalgikus hardverek jobban érdekelnek, ha nem is sokkal, de jobban érdekelnek :)
És ez leinkább tényleg az elmúlt fél-egy évben csúcsosodott ki, mióta kitaláltam, hogy kiállítást szervezek és amint vége lett ennek az elsőnek, azóta folyamatosan szervezem, készítem elő a következőt. Ami szintén nem kevés pénzt őröl fel, és így az extrém tunin/méreg drága modern hardverek bemutatása főleg nem fér bele :B

szerk: Még annyit, hogy írod hogy nem akarok átlépni egy technikai ponton. Itt gondolom arra célzol, hpgy az utóbbi időben a retro-n belül is inkább a 90-es évek elejéről származó (leginkább) laptopokról számolok be! Na most ez is pont a kiállítás miatt van. Úgy éreztem, hogy ezen a fronton kell erősítenem, és mostanság ilyen holmikat, illetve ebből a korszakból próbálok minél több mindent beszerezni :R
De természetesen van itt nekem egy halom tervem a 90-es évek legvégéről származó hardverekkel is, amik igaz továbbra is retro kategória, mégis vagy 10 évvel újabb technikáról van szó. Csak még azokig nem jutottam el :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.