Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) #79335424 válasza zsigus (#350) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem is értem. A Felhasználói Szerződés ajánlja a 7" alatti kijelzőt, de nem ír kizárólagosságot.

(#352) naples


naples
újonc

Szeretnék érdeklődni, hogy a mai telepítés után, Anti spy ellenőrzést követően miért találja veszélyesnek a programot a mobilom. (rögzíti a hanghívásokat) Ez így van ?

(#353) zsigus válasza #79335424 (#351) üzenetére


zsigus
őstag

Nekem a tabról nézve nem látszik a Play-ben, csak PC-n találtam meg, de ott is azt írja, hogy nem kompatibilis a készülékem. Tehát PC-ről sem tudtam telepíteni.

A GYIK szerint:

"Minden iOS és Android eszközön fut az alkalmazás?

A születésnapi iGO Navigáció, iOS és Android operációs rendszerű okostelefonokon és iPad-en fut (7’’-nál kisebb képernyő-átmérőjű készülékek, Android 4.0-tól felfelé és iOS 6 operációs rendszertől vagy iPhone 4S-től fölfelé). "

[ Szerkesztve ]

(#354) norti válasza naples (#352) üzenetére


norti
addikt

Nem, kezeli a hívásokat, mivel navigáció közben is lehet bejövő hívásod és nem szerencsés, ha kilép az alkalmazásból.

(#355) thedarkfox


thedarkfox
senior tag

Kollègám telójáról átmásolt apk+odd mappával simán megy 8colos tabon (1280*800)
Akkor mièrt van megkötès 7col alatt? Èn ezt az egyet nem èrtem.

(#356) air válasza zsigus (#353) üzenetére


air
nagyúr

Hány colos az a tab?
Ugye nem kisebb, mint 7? Akkor miért csodálkozol?

Bocs. :B

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#357) naples válasza norti (#354) üzenetére


naples
újonc

Köszönöm a gyors választ. Az, hogy kezeli a hívásokat mit jelent pontosan? Előre is köszönöm.

(#358) zsigus válasza air (#356) üzenetére


zsigus
őstag

Én nem csodálkozom, csak válaszoltam egy kérdésre. Olvass vissza légy szíves...

Szerk.: semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#359) tvamos


tvamos
nagyúr

Van arra valami megoldas, hogy Magyar IP cimmel rendelkezo szemely is hozzajusson ehez a szuper alkalmazashoz?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#360) air válasza tvamos (#359) üzenetére


air
nagyúr

Nincs olyan, hogy Magyar IP cím. Csak IP cím van, ami adott hálózatban érvényes.
Egyébként a kérdésnek összességében sincs semmi értelme.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#361) gti16v válasza pigster (#346) üzenetére


gti16v
őstag

Mennyibe kerül most az eu?( Syg)köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#362) zseko válasza gti16v (#361) üzenetére


zseko
veterán

Google...

HR24.hu

(#363) zseko válasza gti16v (#361) üzenetére


zseko
veterán

Ok, szerintem félreértettem :DDD
19.99€ 49 ország (teljes Európa+Oroszország) április 27-ig.

HR24.hu

(#364) otoaak válasza zsigus (#353) üzenetére


otoaak
tag

Táblagéppel nekem se megy (GN p900) nem adja be a play se. Mondjuk meg is lepett volna ha sikerül feltenni. :) Viszont érdekelne hogy akinek van hasonló felbontású (2560x1600) telefonja azon megy e, igazából ha a felbontást tudja mi értelme van 7"-ra korlátozni?

SG Note Pro P900

(#365) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Heh, nem kompatibilis az első Nexus 7-tel. Végül is, ja, ez csak egy Google referencia tablet, ami még mindig felveszi a versenyt a középkategóriás kínai akármikkel, nem is nagyobb 7"-nál, miért is kéne támogatni!? :(((

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#366) duplaa


duplaa
tag

Nektek egyébként rendesen működik az app? Kipróbáltam, de nem jelenik meg minden gomb, és az egész olyan, mintha el lenne csúszva, nem oda "kattint", ahova nyomok. :(((

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#367) <Adamsky> válasza PpenoO (#348) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én csak este fogom kipróbálni (akkor leszek Wifi közelben), szóval ez nem 100%, de tehetsz vele egy próbát...
Szóval keresd meg a sys.txt-t (ha van), és tedd bele ezt:

[android]
fullscreen=1

... vagy, ha van a "[rawdisplay]" alatt ilyen, akkor ...

screen_xy="1280_720:1280x720/720x1280:fullscreen"

... hátha segít.

(#368) Morphipapa


Morphipapa
csendes tag

Magyar telekomtól vásárolt LG G2-n, se mobilnetről, se céges wifiről, se otthoni wifiről nem elérhető számomra a szoftver. (Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban.)
Google fiókom magyarra van állítva, tehát nem értem mi problémája lehet. Esetleg valakinek van megoldása a problémára? :)

(#369) EQMontoya


EQMontoya
veterán

fun

Same rules apply!

(#370) air válasza Rickazoid (#365) üzenetére


air
nagyúr

De nem is kisebb! Nem azt írták, hogy 7"-nál nem nagyobb, hanem azt, hogy 7"-nál kisebb eszközökön lesz elérhető.
Most tényleg ezen fog menni a csámcsogás? Ha valaki nagyon akarja meg tudja oldani, hogy működjön rajta.
Én is feltettem a Galaxy Tabomra, tesztelési célból, hogy működik-e. Működik, úgyhogy nem kell siránkozni, hanem egy kicsit utánaolvasni, van már itt is elég hsz. ebben a témában is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#371) dzsi23 válasza air (#327) üzenetére


dzsi23
addikt

Én is ezt írtam korábban, de rácáfoltak az állításomra. Mindegy... :)

Valaki erre tudja a választ? [link]

(#372) Rickazoid válasza air (#370) üzenetére


Rickazoid
addikt

Tehát mi is a különbség a 6,9"-os és a 7"-os tablet között? Egyébként fizikailag nem pont 7" a Nexus 7, csak annak vallja magát. Tehát ha ezt átírom, máris menni fog? Ennek mi értelme? Egyébként javíts ki, ha tévednék, de tudtommal nincs 7"-nál kisebb iPad se.
Amúgy igen, ezen megy a csámcsogás és fog is menni a következő 10 napban, mert teljesen jogos. Navigációs programnál pont a nagyobb kijelzőnek van több értelme, az NNG fordítva ül a lovon.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#373) gyuri2008 válasza #40993792 (#331) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ :R

(#374) #79335424 válasza Rickazoid (#372) üzenetére


#79335424
törölt tag

Arról nem is beszélve, hogy én még nem láttam IGO -ban képátlóra vonatkozó konfigot, csak felbontásra vonatkozót. Az meg független a képátlótól. A Play azért nem hozza, mert így állította be az NNG az elérést. Ez nem jelenti azt, hogy nem futna rajta ugyanúgy az alkalmazás. Én inkább azt gyanítom, hogy a képarányhoz, illetve a képernyős/különálló navigombokhoz lehet köze. Azonos képaránynál (pl.16:9) lehet variálni a felbontásokkal, de lehet, hogy a 4:3, vagy a 16:10 nem menne. A virtuális gombok pedig ugyanúgy befolyásolják a hasznos terület felbontását, mint a notibár.

(#375) polcsy1


polcsy1
tag

felraktam zippyshare-ra [link]

(#376) air válasza Rickazoid (#372) üzenetére


air
nagyúr

Teljesen felesleges itt ezen lovagolni. Mi úgysem tudjuk megmagyarázni, hogy a cég miért döntött így.
Vagy elfogadod vagy nem.
De amit Somatom is csinál a témában teljesen felesleges rugózás függetlenül attól, hogy igaza van-e vagy nincs.
Rengeteg olyan alkalmazás van a Play-en, aminek a korlátozását akár eszközökre, akár régióra nem indokolja lényegében semmi. Csupán az alkotói szabad akarat határozza meg, hogy hol és milyen eszközökre lehet letölteni vagy sem. Más eszközökön való futtatása pedig vagy megoldható vagy nem.
Jelen esetben igen. Tehát már csak ezért sincs sok értelme azon hőbörögni, hogy mire nem lehet letölteni és miért?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#377) stemplar07 válasza otoaak (#364) üzenetére


stemplar07
őstag

LG G3 2560x1440 kiválóan műxik :-) nem is szaggat ( mint bizonyos verziók ....)

(#378) baboss


baboss
őstag

Felraktam a mobilomra .
Van fent egy másik is ami az utcaneveket felolvassa.
Gondoltam átrakom a lang fájt az újba,de sehol nem találom az IGO mappát. :F

(#379) EQMontoya válasza baboss (#378) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az utcanév felolvasása egy elég összetett dolog:
-Bele kell férnie a manőver előtt a kimondott utasításnak utcanévvel együtt abban az időbe, ameddig odaérsz.
-Szintén bele kell férnie egy esetleges következő utasításig.
-Az éppen használt nyelven benne kell lennie a térképadatban.

Same rules apply!

(#380) Braddock


Braddock
őstag

Valószínűleg az autós navigációs érdekeltségük miatt nem adhatják ki nagyobb képernyőméretre. 36 ilyen partnerük van, és náluk szerintem cca. 7 coll ahonnan indul a méret.

(#381) stemplar07 válasza EQMontoya (#379) üzenetére


stemplar07
őstag

nekem fent van a Nuance ( TTS hang magyar ) és az iGO telepítése után elindult és magyarul mondja az utcaneveket !!!!

(#382) air válasza baboss (#378) üzenetére


air
nagyúr

A legális iGO-ban van TTS hang. Gondolom ez nem zavar abban, hogy a warez verzió gányolt adataival próbálod kijavítani azt, amit nem kéne.
Ugyanis nincs iGO mappa, az adatok 2 előrecsomagolt állományban vannak, amiket nem lehet módosítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#383) Franklin válasza stemplar07 (#381) üzenetére


Franklin
addikt

Nem tudjátok, hogy az Open Dott telefon miért nem kompatibilis eszköz?

4.5", 960x540, 1GB ram, 4 magos MTK 6582 1.3GHz, Mali-400 MP

(#384) stemplar07 válasza air (#382) üzenetére


stemplar07
őstag

:-) viszont kibontható a két mappa :-) és vissza is csomagolható.. de ez egy másik nem ide tartozó story :-)

inkább megvenném a teljes EU-t persze ha lehetne :-) .....................

(#385) baboss


baboss
őstag

Beállítások alatt hang, nem lehet kiválasztani /utcanevek bemondása saját nyelvterületen./
Amikor telepítettem ki lehetett választani a nyelvet,de nincs olyan ami utcaneveket mond.

[ Szerkesztve ]

(#386) pokbubi


pokbubi
tag

ezt az obb fajlokat hova kellene masolni, hogy mukodjon. Mert mindig global cfg hibaval leall.

(#387) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Igo-hoz nem lesz elérhető más orzságok térképei csak mo? Jó lenne ha elérhető válna pár közeli ország. Számomra a legjobb navigáció még sosem csalódtam benne. Az összes többi elbújhat melette még a Here is használható...

(#388) DVDHooligan válasza Franklin (#383) üzenetére


DVDHooligan
csendes tag

Nekem is ilyen telefonom van, reggel telepítettem fel rá, minden gond nélkül.

(#389) tvamos válasza air (#360) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hogyan lenne ertelme a kerdesnek akkor?

Nekem nem jelenik meg az alkalmazasboltban az alkalmazas.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#390) air válasza baboss (#385) üzenetére


air
nagyúr

Miért nincs olyan, ami mond utcaneveket?

(#384) stemplar07

Bontsd ki! Módosítsd! Csomagold vissza!
Nem fog működni.

(#387) laabom
Nem lesz.

(#389) tvamos
Milyen eszközöd van?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#391) stemplar07 válasza air (#390) üzenetére


stemplar07
őstag

eszembe sincs ezzel szórakozni :-) megoldja ezt más, .....
de hangsúlyozom, ahogy az IOS-re is megvettem, ezt is inkább megvenném :-) mert 10 éve is megvettem PNA-ra (windows CE) még Destinátorról uppgradelve .. (amikor a Destinátor kivonult Magyarországról..) :-)

[ Szerkesztve ]

(#392) golyós válasza baboss (#385) üzenetére


golyós
őstag

Ez egy érdekes kérdés.nekem Samun 6 választható hangom van ,(köztük 1 utcaneves) a gyerek S3 minijén 4 hang, az asszony G2 minijén szintén 4 hang és egyik sem mond utcanevet.
Én nem telepítettem semmlyen nuance-ot az biztos.

Más:
több helyen elmondták már, hogy frissíthető lesz tehát nem kell aggódni miatta.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#393) tvamos válasza air (#390) üzenetére


tvamos
nagyúr

Telefon: ZTE V5 V9180.
Tablet: Nexus 7 2012.
Meg a play aruhaz a gepemen, onnan is probaltam.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#394) baboss válasza air (#390) üzenetére


baboss
őstag

Köszi. :R
Olyan gyorsan választottam,hogy észre se vettem. :U

(#395) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Na, egyik eszközömet se szereti, vagy az a siralma, hogy külföldön vagyok, pedig jó lett volna a következő Mo-i útra, így marad a térkép...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#396) nfsu17 válasza tvamos (#389) üzenetére


nfsu17
veterán

van értelme a kérdésnek, csak nem tudja rá a választ és így könnyebb kitérni előle.

tehát:
telenoros s4 és telenoros s5.
se itthoni, se céges wifin nem található a playben a progi, a linkre kattintva nem elérhető az országodban a szöveg.
mind2 wifi Mo-n leledzik, én is és a google fiók magyar nyelvű.

nem vágok eret magamon, ha nem fog települni, de kipróbáltam volna

(#397) Franklin válasza nfsu17 (#396) üzenetére


Franklin
addikt

Próbálj egy teló újraindítást és mobilnettel lépj fel, nekem így sikerült: [link]

(#398) EQMontoya válasza kraftxld (#395) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az a siralma, hogy külföldön vagy. Ha itthonról belép valaki playstoreba az acoddal (vagy csak Te, remote-tal), akkor meg tudod oldani.

Same rules apply!

(#399) zseko válasza nfsu17 (#396) üzenetére


zseko
veterán

Nekem szintén telenoros S4 van független kiadásban, mobilneten simán letöltöttem. Igaz szólt, hogy nagyméretű és wifin kellene letölteni, de az épp nem volt a közelben. Nézd meg (ha megtudod) hogy mobilneten menne-e. Alapból nem is kezdte el letölteni nekem mert várta a wifit, úgy kellett leállítanom, kikapcsolnom, és újra indítanom a letöltést.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#400) kraftxld válasza EQMontoya (#398) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Annyira nem érdekel a dolog, meg úgyis tudok magyar IP-t bizniszelni, nem arról van szó.
Totál fölösleges ezzel a leendő vevőket riogatni, így 100%, hogy el se gondolkozok még a vásárláson se.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.