Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) air válasza golyós (#750) üzenetére


air
nagyúr

Elvileg lehet, hiszen hangot is sikerült.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#752) #79335424 válasza golyós (#750) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hivatalosan sztem nem. Most nem tudom neked megnézni, mert újratelepítettem, telepítéskor elvettem a netet és azonnal fagyasztottam. De ha jól emlékszem, a menüjében, a tartalomnál van egy car licenc. Nem hiszem, hogy a személyautós navigálás külön licencet igényelne. Ezért arra tippelek, hogy ez a járműmegjelenítő funkció a licencköteles. Egyébként sem sokat módosíthatsz legálisan, de licencköteles funkciót biztosan nem. De talán nem is lenne nyerő ötlet belenyúlni. Aránytalan az erőforrásigénye a nyílhoz képest. Régebben legalábbis ezt tartották róla az "okosok".

[ Szerkesztve ]

(#753) trebrona válasza bambano (#736) üzenetére


trebrona
nagyúr

"Android 4.0-tól felfelé"

A kép alapján ez talán 2.3

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#754) bambano válasza trebrona (#753) üzenetére


bambano
titán

próbáljuk meg értelmezni a "nem tudtam demózni" félmondatot.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#755) trebrona válasza bambano (#754) üzenetére


trebrona
nagyúr

" az én telómon már megtalálja az igo-t, mivel felraktam, ezért ott nem tudtam demózni.
de a másik telón, amin próbáltam, ott pont ugyanaz a kép fogad, mint ami eddig az enyémen."

A félmondat értelmezéssel hidd el nincs gond, de ha az általad írt egész mondatot értelmezzük, teljesen más a mondat jelentése.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#756) BlacKSouL válasza S e t h (#742) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azt mondja meg nekem végre valaki, hogy ha herében egy útvonalat megterveztetek, és aztán eszembe jut, hogy 2+ köztespontot is útba akarok ejteni, akkor azt hogy tudom megcsinálni, mert sosem sikerült, igón viszont 3 kattintás, és betervezi.
Nekem a heréből nagyon sok apró beállítási lehetőség hiányzik, ami az igóban régóta benne van.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#757) basaja válasza BlacKSouL (#756) üzenetére


basaja
senior tag

Na nekem a sávasszisztens mellett ez hiányzik leginkább a Heréből😞.Talán majd egyszer,valamikor…😃

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#758) nfsu17 válasza BlacKSouL (#756) üzenetére


nfsu17
veterán

ja, hogy ilyen "apró" dolog nincs benne?
akkor felőlem akárhány tanyát is kijelölhet, sok értelme nincs, ha csak elhaladok mellettük

(#759) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Sziasztok!

Egy ASUS ME103K tabletre szeretném felrakni, megoldható ez valahogy?
Előre is köszi

(#760) nfsu17 válasza tamas1985 (#759) üzenetére


nfsu17
veterán

legálisan nem valószínű

(#761) golyós válasza air (#751) üzenetére


golyós
őstag

És Somatom:

Köszi, majd ha lesz időm lehet, hogy próbálgatom.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#762) Werkly


Werkly
őstag

Ha fájlmegosztóról töltöttem le amit más tett föl úgy az nem jó már lifetime?

(#763) air válasza Werkly (#762) üzenetére


air
nagyúr

De nem ám!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#764) EQMontoya válasza Werkly (#762) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez csak audiovizuális termékek esetén (film, klip, zene, stb.) igaz, szoftverre nem.

Same rules apply!

(#765) svili


svili
tag

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a kerékpáros navigálással?

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#766) purpledonkey válasza Werkly (#762) üzenetére


purpledonkey
tag

Ha nincs hozzáadva a google acc-odhoz, akkor az elvileg nem jó a "lifetime"-hoz mert a frissítést nme tudod onnan letölteni továbbra sem.
Ebben az esetben is biztos hozzá tudsz jutni a frissített alalmazáshoz, csak úgymond nem "legálisan".

Bár itt a topikban többször felmerült, hogy ez warez, de azt nem teljesen értem, hogy egy ingyenes alkalmazás esetében beszélhetünk-e warezról, ha nem google playen keresztül kerül a készülékre, mert elvileg a warez az, ami a jogvédett tartalmak jogsértő terjesztése.
Szóval meg kéne nézni, hogy az NNG szerződési feltételeiben ez szerepel-e?
Ez már nem annyira függ össze a kérdéseddel, szal be is fejeztem :D

(#767) #79335424 válasza purpledonkey (#766) üzenetére


#79335424
törölt tag

Attól, hogy ingyenes, még ugyanúgy jogvédett és a Play -ről, közvetlenül az eszközre letöltés kritériumát pontosan az IGO Felhasználói Licenc Szerződése tartalmazza, amit az első használat előtt el kell fogadnod.

(#768) dokee78


dokee78
félisten

Miért nem mutatja a 3D épületeket?
Pedig be van állítva.

(#769) laszlohu


laszlohu
addikt

Bocs,
Hogy térképhibát jelentek be, de ezért nem szeretnék a naviextras-ra beregisztrálni,
Siófokon a vitorlás utca 2 , 3 nál
Nem szabadna arra terveznie,
Mert útjavítás miatt le van zárva.

(#770) air válasza laszlohu (#769) üzenetére


air
nagyúr

Az útjavítás nem térképhiba, hanem közlekedési infó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#771) dzsi23 válasza dokee78 (#768) üzenetére


dzsi23
addikt

Melyik 3D épületet hiányolod? Azt párat, amit mutatni tud, azt mutatja, de a saját házad nem lesz köztük, hacsak nem pl. a Parlamentben laksz.

(#772) dokee78 válasza dzsi23 (#771) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem ez nem warez,mert nem segítséget nyújtok és kérek:

A törtben,ahogy mentem nyíregyházán is pl az utcákon,rendesen mutatta az épületeket is.

(#773) #79335424 válasza dokee78 (#772) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit gondoltál? A fullos verziót adják ingyen? Ennek köze sincs egy normális IGO -hoz. Majd a fizetős talán bővíthető lesz.

(#774) dokee78 válasza #79335424 (#773) üzenetére


dokee78
félisten

Így is megfelel,csak azt hittem nálam van valami hiba.

(#775) laszlohu válasza air (#770) üzenetére


laszlohu
addikt

Akkor is, ha az útjavítás egyben útlezárással párosul?

(#776) air válasza laszlohu (#775) üzenetére


air
nagyúr

Igen.
Térképhiba a következő lehet: egyirányú utca nem, vagy rossz irányba jelölése, nem egy szintben lévő utak kereszteződésének kereszteződésként jelölése, kanyarodási szabály hibás jelölése stb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#777) laszlohu válasza air (#776) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha ez így van, jelezni kéne
Valahogy az építés alatt lévő utakat offline,
Úgyis évente 2-3 szor frissül a térkép
A topmapnál.

(#778) air válasza laszlohu (#777) üzenetére


air
nagyúr

Jelöld be magadnak, és állíts be elkerülést! Ha erre képes az ingyenes iGO.
Egyébként közlekedési infókat csak online kaphatsz, ez viszont nincs benne ebben az iGO-ban, ha jól rémlik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#779) #79335424 válasza air (#778) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha benne volna, az sem lenne nagy előrelépés. Ahhoz egy szolgáltatás is kell, de az nálunk... A helyi támogatású, online navik (Waze, G. Térkép) ebben verhetetlenek.

(#780) vacs


vacs
veterán

Kedves NNG.

Örülök neki, hogy jön androidra a fizetős iGO, biztosan megveszem ha korrekt áron adjátok majd.
A korrekt-et a magyar munkás ember béréhez képest értem, nem a több száz ezret kereső irodai alkalmazottéhoz.
Környékünkön a kétkezi munkás ember örül, ha havi nettó 100.000-et megkeres (de sokan még ennyit se), viszont navira nekik is szükségük van olykor.
Ha lehetséges ezek alapján árazzák be a terméket.
Sokan a full eu térképre izgulnak, de kevés lehet az olyan magyar, akinek ténylegesen szüksége van rá.
Sokkal inkább egy okosan összeválogatott térkép csomag (csomagok) kellenének.
Mondjuk lehetne fix csomag pl 5 térképpel, és én választhatom ki, hogy mik legyenek azok (persze a magyaron kívül).
Pl aki nyugat mo-n lakik azoknak nem feltétlenül kell ukrán térkép, sokkal inkább horvát/szlovén/osztrák (esetleg szlovák), akár csomagban. Lehetnének előre összeállított térkép csomagok, de akár egyedileg összeválogatható is jöhetne, a hangsúly a baráti árakon legyen!
Köszönjük.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#781) Kasya válasza vacs (#780) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha ennyire arerzekeny vagy, hasznald a HERE-t, vagy figyeld a Sygic hirleveleket pl, ahol havonta-ket havonta 25-75% akciokat tartanak. De sok alternativa van...

Van valasztasi lehetoseg, teljesen felesleges az IGo-t mar most olcson kerni. Sose volt a legolcsobb, de nekik is voltak akcioik.

(#782) dzsi23 válasza Kasya (#781) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem felesleges, pont erről volt szó a másik topikban. Az ötleteit leírhatja bárki, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. :)

(#783) #79335424 válasza dzsi23 (#782) üzenetére


#79335424
törölt tag

Te azt tényleg elhitted? De édi!

(#784) dzsi23 válasza #79335424 (#783) üzenetére


dzsi23
addikt

Ehh, már hiányzott innen egy kis trollkodás, de tudom, hogy szereted itt kavarni a sz.rt. :C Miért ne hinném el? Miért ne olvashatnák? Nem vesz el sok időt az életükből. Te csinálnál egy alkalmazást, nem olvasnád el a véleményeket? Szomorú... Ahogy írtam, "vagy lesz belőle valami, vagy nem", de ha elolvassák, már nem felesleges leírni.

(#785) #79335424 válasza dzsi23 (#784) üzenetére


#79335424
törölt tag

Trollkodás??? Nem tudom, hogy Te mennyire követted eddig az NNG és az IGO "fejlődését". Tudod hányan javasoltak nekik hasznos dolgokat, próbáltak együttműködni? Le se sz.ták. Volt, aki meg is csinálta a jobbítást. Önzetlenül, ingyen tette közzé. Na, őt meg kicsinálták, hogy biztosan elmenjen a kedve az ilyesmitől. Meg is szűntette a honlapját. Bocs, de ezek után engem nem hat meg, hogy most előadják a Nagy Nyitás című színdarabot.

[ Szerkesztve ]

(#786) papi77 válasza #79335424 (#785) üzenetére


papi77
addikt

Sajnos egyet kell,hogy értsek...
Elég fura a hozzáállásuk.

Az első: NOKIA 1611

(#787) tvamos válasza #79335424 (#783) üzenetére


tvamos
nagyúr

En egy kerekparos navit szeretnek, Jakso Laci hangjaval... "Kontrazza g..ci, kontrazzzzzaaaaaaaaa!!!..."

(#785) Somatom válasza dzsi23 (#784) üzenetére
Ezt nem hallottam... de amugy mar annyi az alternativa, hogy nem is nagyon erdekes. Persze, jopofa, hogy Magyar, meg en is Magyar vagyok, meg a Ferrari-ban is ez van... Elkepzelem, hogy lenyitom a tetot, es Pako hangjan ordit a navi... :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#788) dokee78


dokee78
félisten

Navi topik okostelóra,bár nem csak IGO.
Jöhetnek tippek,tapasztalatok ötletek a "No Warez" szellemében.

(#789) zseko válasza vacs (#780) üzenetére


zseko
veterán

Tekintve hogy Sygicnél nemrég ~6000-ért lehetett megvenni teljes európa + Oroszország térképet (49 ország) max. ennyit vagyok hajlandó fizetni az iGO-ért is.

HR24.hu

(#790) air válasza zseko (#789) üzenetére


air
nagyúr

Ezt írtam én is korábban, hogy mostantól szabad a piac, lehet versenyezni a vevőkért, de nagy valószínűséggel ezt a versenyt az iGO képtelen lesz megnyerni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#791) Krisz79


Krisz79
őstag

Kinek mi a tapasztalata a születésnapi Igo-val kapcsolatban?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#792) vacs válasza Krisz79 (#791) üzenetére


vacs
veterán

Teljesen jól működik ahhoz képest, hogy ingyen kaptuk! ;)

(^)(>.<)(^)

(#793) ericssonfan2 válasza Krisz79 (#791) üzenetére


ericssonfan2
tag

Próbálgatom, mióta kiadták, és nem tudom, hogy a térkép régi, vagy a "motor" butácska, de elég sokszor akart nevetséges útvonalakon vinni, pedig Budapesten próbáltam.
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de a valaha méltán híres iGO-t bőven beérte a konkurencia, szerintem egy ingyenes offline Navmii is hozza a szintjét... :(

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#794) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Igo és/vagy Here Drive esetén ti hogy adjátok/adnátok meg a navonak, hogy az M0-t használja, de tovább ne? :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#795) Acef válasza fi:zi'k (#794) üzenetére


Acef
addikt

Köztespont megadása az M0 után a kívánt útvonalon?

(#796) air válasza Acef (#795) üzenetére


air
nagyúr

Here-ben továbbra sincs köztes pont.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#797) S e t h


S e t h
nagyúr

Tegnap Lumiás haverom szólt, hogy kaptak frissítést a Here-re, androidon milyen lett?Mondom nekünk nem jött, de ő panaszkodott, hogy Budapesten nem talál egy címet(1038 Bp, Honvéd utca 25), én sem találtam a Here-ben, viszont az Igo szépen kidobta, bár az is igaz, hogy csak - ha jól emlékszem- 1-16 között talált csak számokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#798) Acef válasza air (#796) üzenetére


Acef
addikt

"Igo és/vagy Here"

[ Szerkesztve ]

(#799) air válasza Acef (#798) üzenetére


air
nagyúr

Mivel kérdést tettél fel, válaszoltam, hogy Here-nél ez nem játszik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#800) fi:zi'k válasza Acef (#795) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez sem teljesen jó, mert ha amúgy nem vihet autópályán, és hosszabb szakaszon akarok menni (M0-tól függetlenül, akkor csak később akár majd rávinni a pályára. Eddig is néznem kellett előre, hogy melyik fel/lehajtón menjek, ezután is kell ezek szerint.
Most meg igo-t használok, de ha elviszik a Mi3-at, akkor marad a Lumia és a Here Drive.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.