Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #79335424 válasza BlacKSouL (#548) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez is csak egy nyom, aminek érdemes lenne utánanézni. Ha jól rémlik, akkor a Samu hangnak a Nuance -hoz van köze. Az IGO is működik Nuance -szal. Ehhez Androidon hozzá lehet jutni. Vmelyik billentyűzet alkalmazás is használja a diktáláshoz. Tudom, hogy az egy más dolog, de sztem a hangmotor tekintetében van összefüggés. Ha meg ez sem jön be, akkor meg el kell könyvelned, hogy a Samu felárnál kevesebbért kapsz egy bájos, női hangot. Hidd el, hogy megéri! Régebben Mohabá volt a PNA -n, mert engem egy csaj ne utasítgasson, hogy merre menjek. De rájöttem, hogy Marist sokkal jobban tudom szapulni, ezáltal sokkal több feszültséget tud levezetni. Imádni pedig pláne jobban lehet, amikor csont nélkül elvisz Párizsba a 40 tonnával, a főnök által kitalált kilátástalan, de ingyenes útvonalon.

(#552) BlacKSouL válasza #79335424 (#551) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köszi, még próbálkozom.
Amúgy nem ismerem ezt, beírtam Playben hogy nuance, és mindenféle háttérképes vackot dobált ki. Mit kéne keresnem?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#553) #79335424 válasza BlacKSouL (#552) üzenetére


#79335424
törölt tag

Próbáld úgy, hogy Nuance TTS Android és ne a Playen, hanem a böngésző keresőjêben!

[ Szerkesztve ]

(#554) dzsi23 válasza #79335424 (#553) üzenetére


dzsi23
addikt

És az a nuance tts hivatalosan is elérhető valahol? Én is utánanéztem még tegnap, és pár oldalon írják, hogy Mariskával ellentétben ez ingyenes, viszont mindenhol csak data.hu-s meg zippyshare-es linkek vannak. Vagy netán a Nuance rakta fel data.hu-ra? Kétlem. Ilyen formában Mariska is elérhető "ingyen", csak ez már warez.

De ha tudsz mutatni egy hivatalos linket, ahol ingyenesen elérhető, azt én is megköszönöm, mert nem csak samsung van a családban. :)

[ Szerkesztve ]

(#555) dokee78 válasza #79335424 (#553) üzenetére


dokee78
félisten

Ebből van valami friss?

Mert egyszer sikerült felraknom és olyan szépen beszélt.
SWOX hozzá képest szar.

(#556) Debilon


Debilon
addikt

feltettem telóra, útvonaltervezés próba, tőlünk pár km-re levő benzinkút-hoz a legrövidebb útvonal 19 km úgy, hogy először a két faluval odébb levő körforgalomig menjek él és onnan forduljak vissza (az a rövid, a gyors,a zöld és a jól követhető), de van egy 26 km-es verzió ami a gyors 2 névre hallgat

aztán visszalépek arra a szintre mikor mutatja az első variációt a térképen, és onnantól meg már a legelső 19 km-es út után minden más csak 6,2 km és 8 perces menetidő.
ahogy néztem a második nekifutásra az autót jelző nyilacska már a benzinkút felé állt, gondolom ezért lett a normális útvonal is betervezve.
na de nem mindjárt ez lenne az alap? akármerre is néz a pozíció jelző hegye.. teszem hozzá itt sehol nincs megfordulást tiltás, ami indokolná hogy egy távoli körforgalomban akarjon megfordítani

azért ez így elég gáz

GPS jel kiváló (az app szerint)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#558) zseko válasza dzsi23 (#546) üzenetére


zseko
veterán

Van egy kis csúsztatás az egészben, ugyanis nem minden samsung telefon kapja meg. Nekem pl. történetesen nem jár az S4-hez a magyar tts. Nem is tudom letölteni. Ráadásul amit az S2-höz kaptam játékot és játszottam vele, azt S4 alatt meg kellene vennem... De mondhatnám a Gameloft-ot is akár mint egy szar cég, a megvásárolt játékkal nem tudok az új telefonomon játszani mert nem jó a felbontása. :(((

HR24.hu

(#559) dzsi23 válasza zseko (#558) üzenetére


dzsi23
addikt

A játékokat ne keverjük ide. :) Gyári rommal használod az S4-et? És ha belépsz a Galaxy Apps-ba, és beírod, hogy "TTS Hungarian", akkor nincs a találatok között? :)

(#560) zseko válasza dzsi23 (#559) üzenetére


zseko
veterán

Gondolod írtam volna ha előtte nem próbálom ki amennyire tudom? :) S4-hez nem jár. Amennyire most időmből engedte, megtudtam S3-hoz pont igen, és S5-höz is. Még egy FB bejegyzést is találtam ahol pont kérdezik, hogy S4-hez miért nem jár. De mondok jobbat, a Samu app boltja is eltűnt a netről, legalábbis nálam az apps.samsung.com oldal sem jön be már, régebben még én is használtam.
Játékot csak azért hoztam fel, akár lehetne szidni ezt is, hiszen telefonnal 'megkaptam', mégsem kötötte hozzá a fiókomhoz, hanem csak a telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#561) <Adamsky> válasza Debilon (#556) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... az autót jelző nyilacska már a benzinkút felé állt, gondolom ezért lett a normális útvonal is betervezve.
na de nem mindjárt ez lenne az alap?
"

Nem. A navigációk -- míg el nem indulsz -- nem tudják, hogy merre néz a kocsi eleje. Amint megteszel pár métert fogja csak tudni, hogy merre van az előre.

" ... teszem hozzá itt sehol nincs megfordulást tiltás ... "
Régebben volt ilyen, hogy "u-turn" (megfordulás) engedélyezése. A WinCE-s verzióban mintha lett volna. Ebben a verzióban most én se találok ilyet. Sajnos ez kicsit butább.

Viszont, -- és ez a lényeg -- a navigációt úgy kell használni, hogy az egy "mankó" a sofőrnek, de nem szentírás! Szóval az útvonal tervezés után mindig ellenőrizni kell, hogy merre is akar vinni, nem csak ész nélkül követni az utasításokat. Simán mondhat hibás irányt, sebességhatárt, stb.

[ Szerkesztve ]

(#564) EQMontoya válasza Debilon (#556) üzenetére


EQMontoya
veterán

A GPS vevő az irányt az előző pozicióhoz képesti elmozdulásból számolja. Ha nem mozogsz, maximum az utolsó irányt tartja, ha volt. Ha az sem volt, akkor random kb.

Same rules apply!

(#565) zoli62


zoli62
addikt

Külső memóriakártyára hogy lehet telepíteni? (ICS, illetve JB)

(#566) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Biztos írta már valaki, de a cím eléggé félrevezető. (ios-eseknek legalábbis)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#567) EQMontoya válasza raskolnikoff (#566) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jön az iGO Androidra, de csak 10 napig

What?!

Same rules apply!

(#568) Cathfaern válasza EQMontoya (#567) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Őszinte legyek engem is félrevezetett, először azt hittem ez az akció csak androidra vonatkozik (igazából iOS userként az esetek 90%-ban el se olvasom az androidos cikkeket).

(#569) zeus90


zeus90
aktív tag

Pár gondolat az utcabemondás-os beszélőhöz.

Bárki előhozhatja, mivel a content-ben ott van a voice (legalábbis a magyar biztos). Egy TTS engine-t kell csak alá dobni és máris kiválasztható lesz. Svox, Nuance (Vocalizer), Ivona, stb ezek biztos jók.

Láttam, hogy van aki telepítette az Svox-ot, de nem ment neki. Nem elég az Svox classic nevű app-et telepíteni, hanem azon belül külön le kell szedni a magyar TTS engine-t, majd a telefon beállításainal beállítani. Settings/Language&Support/Text-to-speech output (angolul)

Samsungosok örüljenek, hogy alapból van nekik TTS engine (már akinek van), többiek pedig telepítsetek egyet, ha nagyon szeretnétek utca neveket hallani.

(#572) zseko válasza dzsi23 (#563) üzenetére


zseko
veterán

Valóban, az kimaradt :) Gyári, csupán rootolva van az idióta sd kártya korlátozás miatt. Persze, ott van, és egy kép ahol alul a lényeg:
[link]
Lehet átírom a build.prob-ban S3-ra, a Samu meg nyeljen békát...

Egyébként eddig sem értettem miért jó ha mondja az utca nevét, tudom hová akarok menni, oda vigyen el :D Ha érdekel majd leolvasom a tábláról :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#573) dzsi23 válasza zseko (#572) üzenetére


dzsi23
addikt

Túl sok értelmét én sem látom, de ha már van, akkor miért ne. :D Ingyenesen letölthető appokat nem tudom, mennyire warez megosztani, de ezt a TTS-t is átküldheti valaki neked. Gondolom, ugyanúgy működne S4-en is.

(#574) nfsu17 válasza zeus90 (#569) üzenetére


nfsu17
veterán

most leszedettem a telóval a samsungtts hd hungarian nevezetű appot a galaxy apps-ból (kb 85MB) és ez még szebben beszél, mint az alap. Legalábbis a tesztszöveg alapján.
Azt most nem mondom meg, hogy ez IGO-ban is módosult-e, de szerintem igen. Nekem érthetőbbnek tűnik.

(#575) Debilon válasza <Adamsky> (#561) üzenetére


Debilon
addikt

ez minden rendben van és eddig is tudtam, engem csak az zavar, hogy nyílegyenes úton lehetne menni a kútig, és ebből kifolyólag azt sem értem, hogy keveredtek oda a 19 meg 22 km-es útvonalak

na mindegy, csak furcsállom, mert egyik másik navi sem csinált eddig ilyet

EQMontoya: első indítása volt IGO-nak, nem volt utolsó pozíció, én csak a hosszú és felesleges kerülőutak tervezését furcsállom

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#576) BlacKSouL válasza zeus90 (#569) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"Nem elég az Svox classic nevű app-et telepíteni, hanem azon belül külön le kell szedni (meg kell venni 3 €-ért vagy 676HUF-ért)a magyar TTS engine-t, majd a telefon beállításainal beállítani."

Hogy pontosak legyünk, mert ez mindig kimarad a leírásokból... :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#577) Caldera


Caldera
aktív tag

Nem tudom más is tapasztalta-e, de fektetett kijelzőn indítva az indítókép el van torzulva, állón hibátlan. (HTC Sensation XE 560x940)

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#584) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos letöltve a Sony Xp C502 és Huawei a,telokra,müködik!Kompatibilitás miatt sajna a Samsung Tab SM-T 315.ill SM-T-705-re nem sikerült.Háát ez van!Volna Mgyari alkalmazás csak nem minden ketyerére elérhetö szokás szerint.Vagyis átlagban Nesze semmi fog vidd! Igaz ezt a kicsit is becsülni kéne!Ha majdanan hazánkban,hazai OS-OP-rendzser nem lészen pokoli drága s csak nehány tipusra mükszi,na az Kánaán lészen,addig tessék megvenni,ha kell!//Bocsi,de gyalogos utvonal tervezésre hogyan lehet használni?,// mert ezt sokan nem találják! :Y ;]

föolvaso

(#585) dzsi23 válasza fojuzer (#584) üzenetére


dzsi23
addikt

Beállítások -> Útvonal-beállítások -> Jármű -> Gyalogos

(#587) BlacKSouL válasza fojuzer (#584) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Menet közben is át lehet állítani gyalogosra. Menügomb, Beállítások, Útvonal beállítások, Jármű: és ott megadod neki a gyalogost, majd Vissza (ekkor látni hogy a kiválasztható úttípusok száma is lecsökkent), Vissza, Vissza, és máris gyalogos módban van.

Ja csak lassú vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#590) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Térjünk vissza ONba :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#591) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nálam Galaxy S4-re és iPad3-ra települt (sőt Alcatel Pop C1 Dualra is), az Xperia T2 Ultra Dualra azt mondja, nem kompatibilis.
6", új hardver, nem tudom ebben mi lehet, ami nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#592) dzsi23 válasza proci985 (#590) üzenetére


dzsi23
addikt

:R ON:
"A SzülinApp mostantól április 29-ig BÁRHONNAN, helyi korlátozás nélkül letölthető az App Store és a Google Play áruházakban a kompatibilis készülékekre."

Tehát, akik eddig külföldről nem tudták letölteni, most már le tudják. :)

(#593) gabor_01


gabor_01
senior tag

Készülhetne egy branding is lassan hozzá :))
(pl. mint a nanuka-PLajos féle...)
Enélkül elég sivár így a térképnézet.

[ Szerkesztve ]

(#594) norti válasza gabor_01 (#593) üzenetére


norti
addikt

Készült még vasárnap :)

[ Szerkesztve ]

(#595) zseko válasza norti (#594) üzenetére


zseko
veterán

Ez mi lenne? Kinézetmódosítás?

HR24.hu

(#596) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Ha jól értem, akkor ez csak itthon tölthető? Nővérem próbálta letölteni a Sony Xperia Z1 Compact-jára, de nem sikerült. Azt írta, hogy az ön tartózkodási helyén nem elérhető az alkalmazás. Gondolom ez azért van, mert Németországban lakik, és német kártya van a telefonban, de magyar nyelvre, és lokációra van állítva. Legalább is azt mondta. Szóval akkor ezek szerint esélytelen, hogy letöltse, nem fog menni? Van amúgy magyar SIM kártyája is, másik telefonban azt is használja. Ha azzal letölti, majd visszateszi a német kártyát, fog működni a program? Ha így megoldható, más térképet lehet rá tenni ugyanúgy, mint az eddigiekben, letöltött térképet a maps mappába bemásolva?

(#597) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

iOS-re a letöltésnek mi a menete?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#598) zseko válasza anonymus89 (#597) üzenetére


zseko
veterán

Most komolyan azt kérdezed hogy tölthetsz le iOS-re egy androidos programot ?:F

(#596) Gabesz87 Igen. Elvileg igen. Nem.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#599) anonymus89 válasza zseko (#598) üzenetére


anonymus89
addikt

Akkor a cikkben egy sort félreértelmeztem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#600) zseko válasza Gabesz87 (#596) üzenetére


zseko
veterán

Olvasd át ezt, itt mindent megválaszolnak.

(#599) anonymus89 lehet hogy mégsem, beleolvastam a fenti linkbe, és ott írják a iOS-t is, így úgy néz ki én tévedtem és le lehet tölteni az ottani áruházból is :B

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.