Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Dilikutya válasza bambano (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez eddig oké, tényleg lehet így nézni, meg elszenvedői oldalról így is kell. Meg tisztában vagyok én is a lehetőségekkel. Nekem az nem tetszett, hogy OV amikor bejelentette az iskolabezárást, eleve úgy beszélt az online/digitális oktatásról, mint valami olyanról, amire fel vagyunk készülve, konkrétan kimondta, hogy a tesztek sikeresek voltak, a magyar oktatás készen áll. Nem állt készen, rengeteg tanár sem tudta, hogy kéne kezelni a helyzetet, sok helyen nem is történt semmi, csak kiküldték a szülőnek a tananyagot, meg visszakérték a megoldást. Ennek ellenére a karantén hónapokban is sikertörténetnek hirdették. Nincs ezzel semmi gond, hogy nem volt felkészítve erre a magyar közoktatás, nyilván ha sehol se tart a dolog, egyből nem is fog működni, de akkor ne terjesszük azt, hogy sikertörténet, mert nem az. Kényszerű megoldás, amiből jobbára a szülők, gyerekek hozták ki a legtöbbet önerőből.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.