Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) M0RGI


M0RGI
őstag

Még egy kérdésem lenne:
A Zeroner, vagy a Zeroner health appot érdemes használni?

(#152) szimi57 válasza M0RGI (#151) üzenetére


szimi57
őstag

Inkább a Health.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#153) AndrewBlase válasza M0RGI (#151) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A dobozára rá van írva, hogy melyiket szereti inkább.

Miért mindig én???

(#154) M0RGI válasza AndrewBlase (#153) üzenetére


M0RGI
őstag

Ohh, köszönöm, azt nem is néztem.
Közben megpróbáltam a sima Zeronert, de nem is találja az órát...

A telefonkönyvben lévő nevek kijelzésére nincs ötletetek? Csak számot mutat sajnos. :(

(#155) AndrewBlase válasza M0RGI (#154) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem a neveket mutatja.
Már amikor éppen jelzi az értesítéseket. Sajnos jóval nagyobb arányban nem mutatja, mint igen. Pedig pont azért vettem, hogy zajos környezetben rezegtesse a kezemet, ha hívás érkezik. :W

Miért mindig én???

(#156) M0RGI válasza AndrewBlase (#155) üzenetére


M0RGI
őstag

Közben megoldódott a hívónév kijelzés, a jogosultsággal volt csak gond.

Viber üzenetek kijelzése is működik, itt be kellett kapcsolni a Viber beállításaiban, hogy az üzenetek előnézetei jelenjenek meg.

Ami viszont továbbra sem működik, az az, hogy ha Gmail üzenetem jön, csak a feladót írja ki, tárgyat, üzenet szöveget nem. :(

Továbbá ha több értesítés jön egyszerre, akkor az eléggé megkavarja az órát.

Ja és szerintem az alvásmonitorozás sem túl megbízható. Csomót voltam ébren, forgolódva (egyszer meg is nyomtam az órát, hogy lássam mennyi az idő), mégsem jelzi az ébrenlétet.

(#157) AndrewBlase válasza M0RGI (#156) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ébrenlétet nem is jelez.
Azt nézi, hogy "alvó" üzemmódban mennyit mocorogsz. Ez alapján mutatja (elvileg), hogy az alvás ideje alatt mennyi volt a mély alvás, és mennyi a "felszínes" alvás ideje. Ennyi, slusz-pasz.

Miért mindig én???

(#158) M0RGI válasza AndrewBlase (#157) üzenetére


M0RGI
őstag

Pedig nekem ott van Zeronerben a Sleeping alatt, hogy:
Deep sleep: 2.53H, Light Sleep 5.48H, Awake 0.00H
Ha nem észleli, mi a túróért írja? :F

(#159) AndrewBlase válasza M0RGI (#158) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nálam csak deep/light sleep van. :))

Miért mindig én???

(#160) dvogabi válasza AndrewBlase (#159) üzenetére


dvogabi
tag

Szia!Az iwonwfit 1.3.1.6 van fent, és nekem is van éber állapot.Viszont az új frissítéssel nem jól kalkulál.

(#161) imis


imis
senior tag

a 2.1.2.3 fw van fent, most próbálgatom hozzá a programot. A kínaival tettem fel, de annak a nyelvezete nekem elég nehézkes, pedig jobb lenne, mert pl. látható az elmúlt napi lépésszám is és km-re is átszámolja.

(#162) imis


imis
senior tag

sajnos sikeresen elvesztettem az i5-met :((( , most rendeltem i6HR-t, szóval így kényszer előrelépés lesz.
Az i5 szíjnál a fémcsat megfeketedett és a csuklómon piros folt jelent meg, a doki azt mondta nikkel allergia. Szóval remélem megjön az i6, addigra elmúlik, azt meg most 3 db csattal rendeltem.
Az i5-tel voltak mostanában problémáim, néha lenullázta a lépésszámot és összevissza jelzett, pl emailt amikor csörgött a teló.

(#163) dvogabi válasza imis (#162) üzenetére


dvogabi
tag

Én is mostanában rendeltem IH6-ot asszem (:))
nekem semmi gond nem volt az I5Pro-val, bár lehet firmware különbség.

(#164) Lune


Lune
tag

Sikerült rendelni csak pántot az Aliexpresszről. A párom még mindig imádja az órát. Én is, bár kevesebbszer használom mostanában. Neki androiddal viber esetén sokszor csak egy borítékot dob fel és nem az üzenetet. Nagyon idegesíti. Erre szerintetek van valami megoldás?

(#165) imis válasza Lune (#164) üzenetére


imis
senior tag

Nekem telefonhívásra gmailt dobta be rendszeresen, most várom az I6-t, remélem az jobb lesz.
Bár ezt is szerettem, sajnos elhagytam. A fémcsatja elfeketedett és fémallergiát okozott a csuklómon. Most az I6-hoz + két szíjat adnak.

(#166) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Nekem mostanában azt csinálja az óra, hogy folyamatosan rezeg és a bejövő értesítéseket a végtelenségik újra és újra jelzi.

(#167) dvogabi válasza dvogabi (#163) üzenetére


dvogabi
tag

No megjött az I6 HR.Hááát....
Az értesítésével nem vagyok megelégedve, eddig csak hívásnál rezeg akkorr is csak kettőt és elég gyengén (pedig hosszú rezgés van beállítva) a többi értesítést kijelzőn jelzi ikonnal, de eddig nem találtam meg a beállítást ami meg is rezgeti.

(#168) kokodil


kokodil
újonc

Sziasztok!
Most vettem egy i5 plusz -ot és kibontás után nem csinál semmit!
Hiába nyomkodom meg tartom rajta az ujjam akkor sem...
Ha bedugom az usb-be akkor elkezd tölteni és közben ki-be kapcsol,rezeg meg kiir egy 6462 -es számot.
Amig rezeg,addig lehet lapozni is de utána kikapcsol és megint be.
Valami ötlete lenne valakinek?
Köszönöm szépen! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#169) fecus válasza kokodil (#168) üzenetére


fecus
őstag

Amíg töltöd addig ne babráld! Normálisan töltődik ha lassan villog a LED pont és csak az.
Ha már nem villog akkor kész, húzd ki és akkor érj hozzá kicsit hosszabban. Akkor is kiírja a számot, de ha végigsimítod (jól kell vele bánni :DD ) akkor kiírja a dolgokat. Az időt is a telefontól kapja ezért szinkron előtt nem stimmel semmi.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#170) EnRg


EnRg
tag

Sziasztok!

Pár napja megérkezett hozzám is egy ilyen karkötő... :)
Amilyen hülye mókolós vagyok,gondoltam megpróbálom a DFU -S frissítést. Enyém elvileg az 1.0.0xx széria,és ezt a hex fájlt tettem rá.: 2018-10xx.hex

Végigment a frissítés(?),azóta viszont,se kép,se hang,csak kb.percenként rezdül egyet, ill. ha "simogatom",néha felvillan a led.... :F
Lehet máris hazavágtam ?

[ Szerkesztve ]

(#171) fecus válasza EnRg (#170) üzenetére


fecus
őstag

Ha megy az angol esetleg itt.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#172) EnRg válasza fecus (#171) üzenetére


EnRg
tag

Köszi,megnézem..... Ha nem sikerül rendelek egy másikat,de azt már hagyom ahogy van.... :U

(#173) fecus válasza EnRg (#172) üzenetére


fecus
őstag

Sok módszert írnak. Még sűrű simogatós is van. :D
Itt is volt aki visszahozta ha jól emlékszem.

Ha mégis kidobnád a szíja érdekelne, mert az enyém már eléggé odavan.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#174) blau24


blau24
tag

Sziasztok! Kb másfél év után vettem most elő a fiókból az "órát", IOS-ra milyen app-ot töltsek le hozzá?

Köszönöm, üdv

(#175) Lune válasza blau24 (#174) üzenetére


Lune
tag

Iwownfit pro, ha a legújabb ios van rajta. :)

(#176) Lune válasza fecus (#173) üzenetére


Lune
tag

Aliexpressről rendeltünk szíjat. Jobb, mint amit hozzá adtak. Ennek a pöcke nem kopott és nem rozsdált el. Kettesével lehetett kapni. Fekete-sötétkék kombinációt rendeltünk.

(#177) Gerika64


Gerika64
újonc

sziasztok :N
segítségre lenne szükségem. megjött az I5PLUS tegnap este,nem tudom bekapcsolni,ráraktam töltőre nem villog led,nem látok töltést sem....kuka?
előre is köszi ha valaki válaszra méltat :DD

(#178) Lune válasza Gerika64 (#177) üzenetére


Lune
tag

Hűűű, ilyet még nem tapasztaltam. Jól dugtad bele az usb-be? A párom is egyszer méltatlankodott, hogy nem tölt és kiderült, hogy fordítva dugta be, akkor épp egy adapterbe, nem a laptopjába és azért nem vette észre.

(#179) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Bluetooth párosítást hogyan kellene el végezni? Nem akar csatlakozni a Xiaomi Redmi 4X hez😕

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#180) AndrewBlase válasza ludla (#179) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Csak a telefonon kell megkerestetni.

Ha nem akaródzik megtalálni, akkor a telefon újraindítása segíthet rajta.

Miért mindig én???

(#181) ludla válasza AndrewBlase (#180) üzenetére


ludla
őstag

Zeroner Health kellett neki valami mással próbálkoztam azzal nem akart kommunikálni.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#182) adabra


adabra
senior tag

Kb 1 hete nem nem kapcsolódik a karperec a telefonomhoz. Egy ideje a Linksmart nevű alkalmazást használtam, de kipróbáltam több hasonló/klón alkalmazást is (egyik szarabb, mint a másik), de egyikkel sem működik.

A telefon az elérhető bluetooth eszközök között látja a karperecet (és párosodni is tud), tehát valószínűleg nem hardveres gond van.

Van valakinek ötlete, hogy mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

(#183) szimi57 válasza adabra (#182) üzenetére


szimi57
őstag

A Zeroner Heatl az övé.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#184) adabra válasza szimi57 (#183) üzenetére


adabra
senior tag

Azzal sem megy. :(

(#185) szimi57 válasza adabra (#184) üzenetére


szimi57
őstag

Érdemes lenne egy másik telóval megpróbálni. Utána még jöhet a firmware frissités.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#186) adabra válasza szimi57 (#185) üzenetére


adabra
senior tag

Sajnos nem megy másik telefonnal sem.
Pedig jó kütyü volt, sokat kibírt.
Mit érdemes helyette beszerezni? Ez a tudás elég, esetleg nagyobb fényerő jöhet.

(#187) szimi57 válasza adabra (#186) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem most ez van. Kifogástalan, a hatótávolsága jobb, mint az i5 Plus, jó üzemidö. Ha rákeresel a tipusra (C1S) van olcsóbb is, nem tudom mi a különbség. Megnéztem a tavalyi rendelésemet és a megnevezés utolsó négy karakterét is figyelembe véve ez azzal egyezik.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#188) adabra válasza szimi57 (#187) üzenetére


adabra
senior tag

Jónak tűnik. Az ékezetes betűket tartalmazó hívó nevét, ill. az SMS / Viber üzeneteket rendesen megjeleníti? Milyen alkalmazás kell hozzá a telefonon?

Köszi

(#189) szimi57 válasza adabra (#188) üzenetére


szimi57
őstag

A WearHealth-ot használom. A többi kérdésre most nem tudok választ, nekem a rezgő jelzés volt a lényeg, de majd ránézek.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#190) szimi57 válasza adabra (#188) üzenetére


szimi57
őstag

Viszont az SMS emlékeztetőt kikapcsoltam mert akkor is rezgett, ha csak megnyitottam az appot. De lehet csak jobban bele kellett volna merülnöm a teló beállitásaiba. Egyébként van egy i5 plusom, tartalékba vettem ingyen vihető, de meg kell néznem egyeltalán működik-e?

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#191) adabra válasza szimi57 (#190) üzenetére


adabra
senior tag

Időközben "megjavult" a karperec, bár BT párosításkor vagy 8 különböző "Barcelixxxx' eszközként látszott, de az egyikkel sikerült összekapcsolódnia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.