Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dvogabi válasza Samus (#100) üzenetére


dvogabi
tag

[link]
Erre gondolsz?Alul a négy vonal a napokat jelzi a képen csütörtök.Vasárnap egy smile van ott :)

(#102) dvogabi


dvogabi
tag

Ma frissítettem firmware-t.Külsőre semmi változás:

(#103) AndrewBlase válasza Samus (#100) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Látom, már megelőztek. De íme, itt van (igaz, a fóliától kissé rosszul lehet látni) :)

Miért mindig én???

(#104) Samus válasza AndrewBlase (#103) üzenetére


Samus
addikt

Legfelül a napi megtett lépések vannak, vagy az a dátum?
Illetve értesítésről tudnál képet feltenni? Vagy akár más. Kismillió videót néztem, de egyik sem mutatja, csak a hívást, maximum. Email, FB vagy Messenger értesítés jelzése érdekelne főleg.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#105) fecus


fecus
őstag

Én az új firm-hez az iWOWNfit progit használom.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#106) imis


imis
senior tag

Ahogy látom, megjelenítésnél az akku töltöttség változott az órán.
Az iwownfit-ben hozzá lehet kapcsolni a google fitnesz-t, és "+" program értesítést is meg lehet adni.

(#107) AndrewBlase válasza Samus (#104) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Legfelül az a dátum.

Sajna nem tudok több képet feltenni, mert már átadtam a gazdájának.

Az enyémen még a régi fw van, ez elvileg tudja a hívást, sms-t, fb, twitter, what's app, skype értesítéseket, de én ezek közül csak a hívás és sms értesítésre használom.
Az sms-t két sorban mutatja, el lehet olvasni az egész szöveget.

Miért mindig én???

(#108) alfawik146


alfawik146
újonc

Sziasztok.
Próbáltam frissíteni az iwownfit appból, mint kiderült csak beállt dfu módba, aztán ráküldtem egy fw-t ami lehet nem jó volt hozzá, pedig azt töltötte le az iwownfit magának.
Azóta csak azt csinálja, hogy kb percenként rezeg egyet, és felvillan a led rajta.
Olvastam, mintha folyamatosan újraindulna. Láttam eyg videót, hogy a csávó sokáig "dörzsölgeti" a kijelzőt, aztán beadja neki a kezdő kódot, hogy be lehessen megint dfu-bva állítani a telefont.
Én kb 20 percig simogattam, már alhaltak az ujjaim :) de semmi.
Valakinek van ilyen tapasztalat? sajnálnám kidobni :(

(#109) fecus válasza alfawik146 (#108) üzenetére


fecus
őstag

Itt írnak ilyen esetekről. Sajnos angol kell hozzá.
Ha jól értettem ki lehet hozni belőle és új fw-t égetni bele.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#110) Samus


Samus
addikt

Megjött a karperec. Elsőre szép és jó, de szoftveresen nulla. 10 perc alatt nem jutottam el odáig, hogy az időt beállítsam rajta. Lehet, hogy én vagyok szerencsementes. A sima Zeroner appal próbáltam. Utána az XDA-s módosított változattal. Ezzel bejelentkezni sem sikerült.

Az IWOWNFit működik. Már párosodás közben belőtte az időt, dátumot. A firmware gyárilag 2.1.1.1
A jelzést egy saját magamnak küldött e-mail segítségével próbáltam, ötösre vizsgázott. Kiírta, hogy Gmail I <Feladó>, a rezgés kellemes, a LED jelzés pulzálni próbált három másodpercig, kicsit egyenletlen, de jó, a fényes talán túlzottan erős.

Egy nagy gondom van, érintésre vagy gesztusra mutatja az időt, de ez borzasztó rövid ideig látszik. Nincs mód valahogy megnövelni ezt az időt?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#111) AndrewBlase válasza Samus (#110) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ma nekem is megjött a sokadik (szám szerint a 4. és 5.) példány. :))

Az új fw-os karperec a "Zeroner Health" appot igényli, nem a sima Zeroner-t. A dobozára is ez van írva.

Tudtommal nem lehet rajta állítani a megjelenési időtartamot.

Miért mindig én???

(#112) Samus válasza AndrewBlase (#111) üzenetére


Samus
addikt

És tényleg. Ott van a hátulján. RTFM, ugye...

Mindent összevetve tetszik, kérdés, meddig bírja "egyben". Apróságokat lehetne a szoftverben állítani, de kétlem, hogy sok frissítésre kell számítanunk.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#113) imis


imis
senior tag

van két karperec és az új FW 2.1.1.7 felrakása óta nem számolja rendesen a kalóriát, így az indexet sem.
21 kalóriát számol 5 km-re
iwown és zeroner-rel is próbáltam

(#114) fecus válasza imis (#113) üzenetére


fecus
őstag

Próbáld újra megadni a saját adataidat pl. súlyod!
Nekem jól számol azzal a fw-vel.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#115) imis válasza fecus (#114) üzenetére


imis
senior tag

változatlan (iwownfit és zeroner is ugyanazt produkálja)

(#116) fecus válasza imis (#115) üzenetére


fecus
őstag

Akkor nem értem. Ezeket a számításokat szerintem a telefon végzi. Nekem 13000 lépésre 526kcal-t ír ki.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#117) imis válasza fecus (#116) üzenetére


imis
senior tag

újra raktam az fw-t, meglátom milyen lesz, ha nem oké, próbálkozom a régebbi fw-vel.

(#118) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ma rájöttem, hogy a karperec képes egyszerre több telefonnal kommunikálni.
Ma felvette a kollégám is, amit neki rendeltem, és az ő készüléke is kiírta, hogy engem ki keres. :Y (Jó, nyilván kellett hozzá az is, hogy mielőtt átadtam, én kipróbáltam a saját telefonommal, nehogy rosszat adjak át, szóval volt már párosítva a két cucc.)

Egyébiránt nagyon kapós ez a termék, tegnap újabb 2 db-ot kellett berendelnem, most már a 7.-et. :))

Miért mindig én???

(#119) Lune


Lune
tag

Sziasztok!

Nekem nem volt semmi problémám az iOS-szel, de most, hogy felfrissítettem iOS 10-re, akkor csinált az órán egy frissítést és nem működik semmi. Még a hívást sem jelzi.
Letöltöttem az Iwown programot. Azzal felfrissült, most már nem csak fekve mutatja az órát, végre! Viszont a viber üzeneteket, vagy a messenger üzeneteket nem jelzi. A hívást már igen, sőt, az smst is... Mindent még nem próbáltam végig.
2.1.1.7 a verzió szám....

Van valami turpisság ahogy meg lehet csinálni, h jelezzen?

(#120) imis válasza imis (#117) üzenetére


imis
senior tag

visszatettem a régebbi fw, azzal számolja rendesen a kalóriát

(#121) Lune


Lune
tag

iPhone tulajok akik az órát 2.1.1.7-es fw-vel használják figyelem!

Feltettem a LinkSmart nevű programot, azzal jelzi a viber hívásokat, a messenger üzeneteket, hívásokat, smst, naptár eseményeket, csak egyet nem sikerült kicsikarnom a viber üzeneteket. :(
Mindent még nem volt időm kipróbálni. Reggel még a Zeroner Health-szel mutatta az időkép reggeli előjelzését is... Lehet, hogy ez is fogja. A LED sajnos villog minden jelzésnél, kikapcsolni nem lehet, de egye fene!

Ez is több, mint amit a Zeroner Health vagy a Iwownfit tudott.

Egyelőre várok, hátha jön frissítés a szoftverekre, ha nem, akkor lehet, hogy én is visszateszem a régi fw-t és lemondok arról, hogy az órát állva mutassa.

Ha valaki talál még olyan szoftvert, amivel kompatibilis, akkor ne fogja vissza magát. Keresgetek még én is, de egyelőre csak ez a szoftver ami még használható vele.

(#122) imis válasza Lune (#121) üzenetére


imis
senior tag

A régebbi 2.0.1.8 fw is tudja állítva mutatni az időt.

(#123) imis


imis
senior tag

Tegnap feltettem a zeroner healt 4.0, sajna kínai, de lényegesen többet tud (már amit ki tudtam bugázni).
A napokat is vissza lehet nézni, akár heti és havi bontásban is lépésszámokkal.
Nem tudom takaríthatók-e a nem kívánt funkciók megjelenítése, pulzus, folyadékfogyasztás stb.
A gmail-t beállítottam, de nem megy át az órára. Viber megy.



(#124) fecus


fecus
őstag

Ez a GoogleFit kapcsolat mit jelent? Bekapcsoltam. Engedtem neki a felhasználóm használatát, de a Neten semmit sem látok. Fel kell tenni a telefonra is a GoogleFit alkalmazást?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#125) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Megjött az óra, rányomtam a Zeroner app-ban a frissítésre, azóta folyamatosan újraindul az i5, néztem xda-s fórumot meg videókat de semmi. Ki se tudtam próbálni a ketyerét mert egyből fw update-re nyomtam :(

(#126) fecus válasza tamas.nick (#125) üzenetére


fecus
őstag

A DFU-s módszerrel próbáltál frissíteni. Megállapítottad, hogy melyik verzió van rajta eredetileg? " Initial Version 1.0.0.x no compatible whit 1.1.0.x and viceversa."

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#127) tamas.nick válasza fecus (#126) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Alapból a 2.0.x.x valahányas fw volt rajta, mert a kijelző tartalmát el lehetett forgatni.
A jelzésekre van valamilyen leírás, pl a mosolygós szmájli mit jelent?

(#128) dvogabi válasza tamas.nick (#127) üzenetére


dvogabi
tag

Egy vonal, hétfő két vonal, kedd smile vasárnap :)

(#129) tamas.nick válasza dvogabi (#128) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Azt a mindenit, micsoda fícsőr :DDD

Rendeltem egy másik i5 plus-t, mert külsőre nagyon tetszik, kicsi, könnyű és a minimál külseje bejön, azt már nem fogom frissíteni.
A Zeroner app ikonját elrejthetem android beállításaiban anélkül, hogy leállna az alkalmazás?

(#130) fecus válasza tamas.nick (#129) üzenetére


fecus
őstag

Ha a "rosszat" kidobod szólj melyik ablakon mert aláállok. :-)

Szerintem a linkelt topikon lévő módszerekkel újra lehetne éleszteni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#131) Jarod1


Jarod1
addikt

Ha valkit érdekel maga a karpánt, az elvihető az óra behalt...

(#132) tamas.nick válasza fecus (#130) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

XDA-s fórumot végignéztem, simogattam, próbáltam DFU módba is tenni, de semmi. Mivel folyamatosan újraindul ezért nem tudok csatlakozni az órához.

(#133) fecus válasza tamas.nick (#132) üzenetére


fecus
őstag

Van ott néhány hozzászólás, hogy teljesen le kell meríteni és amikor megint tápot kap akkor be lehet lépni, vagy ki-be kell dugni egy külső usb tápba és néha elkapja, hogy belép.

Vagy ez:
Try, open nrf toolbox,in select device push scan, plug I5 Plus to usb power, unplug , re-plug .... at some point must recognize it , then connect and upload correct firmware.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#134) Lune


Lune
tag

Én vagy 2 hete megpróbáltam frissíteni az androidos mobilommal ami egy Huawei P8 lite. A telefon nem volt felsorolva azok között a készülékek között, amikkel nem megy a frissítés.
Mondanom sem kell, hogy rezgés-villogás volt az eredmény, az óra téglásodott, azt gondoltam. Próbálgattam feltenni rá a romokat vagy 2 napon keresztül, de semmi eredmény. Dühömben rendeltem egy újat.

A párom mondta, hogy próbáljuk meg az ő Samsung telefonjával a frissítést és hátha azzal működni fog. Láss csodát, egy régebbi romot rá tudtam varázsolni és működik is. Fel tudnám frissíteni, de egyelőre nem bajlódok vele.

Szóval az ember ha azt hiszi, hogy kukásította, akkor érdemes egy másik telefonon keresztül is megpróbálni a frissítést, hátha akkor működni fog a kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#135) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Na megjött az új óra, alapból 2.1.1.7 van rajta :)

(#136) fecus válasza tamas.nick (#135) üzenetére


fecus
őstag

Ezt találtam még a régi felélesztéséhez.
Elég hihetetlen... :Y

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#137) tamas.nick válasza fecus (#136) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Simogattam ezerrel, de így is folyamatosan újraindult.

(#138) fecus válasza tamas.nick (#137) üzenetére


fecus
őstag

Kár.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#139) dvogabi


dvogabi
tag

Sziasztok!
Nekem most sikerült egy i5 pro-t életre kelteni a simogatós módszerrel.Firmware frissítés közben kikapcsolt a telefon kijelző, és megszakadt a frissítés....Se kép se hang.De dörzsölgettem, néha nyomtam a kijelzőt és egy idő után bekapcsolt.Ne adjátok fel. :)

(#140) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok!

Honnan lehet vásárolni fém "csatot" ehhez a csodához? Valószínűleg az izzadság miatt a két bütyök erodálódásnak indult. Nemhogy nem nikkelezett/krómozott, hanem határozottan érdes (betonszerű) felülete lett. Nem egy orvosi acél minőség...

(#141) Jarod1 válasza Samus (#9) üzenetére


Jarod1
addikt

a egyes alkalmazások csak mókolással küldenek üzenetet az órára., alapból csak 4-5 appot támogat,
pl a naptárról se küld infót ha valami jelzés van..

(#142) fecus válasza Jarod1 (#141) üzenetére


fecus
őstag

De már küld. Az új iWOWNfit-ben már sorban adhatod hozzá az alkalmazásokat.
Nekem jön SMS (el is tudom olvasni), naptár figyelmeztetés, GSMBattery figyelmeztetés, hívás (ki hív).

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#143) Lune válasza adabra (#140) üzenetére


Lune
tag

Engem is érdekelne, hogy pót szíjat honnan lehetne szerezni... A páromnak is rozsdál a két csapja.

(#144) adabra válasza Lune (#143) üzenetére


adabra
senior tag

hirtelen ezt találtam (szíjjal együtt): [link]

(#145) fecus


fecus
őstag

Ha esetleg valaki rendel pótszíjat és bevállal, akkor én is kérnék egyet. Az én kártyámmal nem lehet a Neten vásárolni, a Paypal meg nem megy az Alin.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#146) Zippair


Zippair
aktív tag

Sziasztok. Alma telefonnal használom az órámat, eredetileg 2.1.1.7 volt rajta. Az iwownfit-ben rányomtam az upgrade-re, és frissített 2.1.2.1-re. Most megjelenek az órán messenger és a viber üzenetek is. :DD
Azt nem tudom, hogyan lehet kikapcsolni, ha mégsem akarnám az órán megjelentetni.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#147) AndrewBlase válasza Zippair (#146) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az applikáció "Home" oldalán rányomsz a karkötőre, ott "Message filtering", és helyben is vagy. :)

Miért mindig én???

(#148) imis


imis
senior tag

Nekem a 2.1.1.7 Fw van rajta, nem ajánl frissítést (mind a két órán). A legújabb iwownfit meg rosszul számolja az alvást.

(#149) imis válasza imis (#148) üzenetére


imis
senior tag

https://yadi.sk/d/nDJIT8TE32KR6U
Ez a 2.1.2.1 fw, nekem felment a
xda-s módszerrel: [xda]

(#150) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok, most vettem egy ilyen kütyüt, de az értesítésekkel gondjaim vannak.

Ha emailt kapok, akkor csak a feladó és a tárgy jelenik meg, maga az üzenet nem.
Vibernél csak a feladó jelenik meg, az nem, hogy mit írt.
Hívásnál, hiába van a telefonkönyvben a kontakt, a számát írja ki, a nevét nem.

Ezeket a bugokat hogyan tudnám orvosolni?

(Android, Zeroner, Fw. 2.1.2.1)

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.