Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a tesztet. :R

Kérhetek egy fotót arról, hogyan néz ki a kezeden?

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Jarod1 válasza petipetya (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

[ Szerkesztve ]

(#3) IG55


IG55
senior tag

Az alvás figyelésről, hozzá adott szoftver funkcionalitásról lenne megfigyelésed?

(#4) Jarod1 válasza IG55 (#3) üzenetére


Jarod1
addikt

alvásfigyelés annyit tesz hogy mennyit voltál mély alvásban és mennyit könnyűben, gondolom azt nézi mennyit mozog a kezed, a softver elég jó a lépés változást azonnal jelzi számolja a telón.grafikusan mutatja mennyi a havi szinted

(#5) Aron1988


Aron1988
tag

"van egy extra funciója, amit telefonnal tudsz állítani ki-be kapcsolni, méghozzá az hogy, ha megad felé fordítod a kezed hogy megnézd az időt bekapcsolja a kijelzőt."

Ezt a mondatot valaki megmagyarázná nekem? Nagyon nem értem.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#6) Klaus Duran válasza Aron1988 (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Felemeld a kezed hogy megnézd mennyi az idő, és erre bekapcsolja a kijelzőt.
Ezen mit nem lehet érteni. Igaz eléggé ínyencen magyartalanul lett megfogalmazva.
Jah hogy a 30-as Budai.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Azért ha már címlapos írás lett legalább átnézhetted volna, hogy ne legyenek fél mondatok, vagy a formázás egységes legyen.
Nem akartam nagy bumszlit se a kezemet na ennek a mondatnak sosem lesz vége?

A felsorolások meg nagyon durván csúnyán vannak megoldva, szétcsúszva, egyik kis betűvel kezdve, a másik naggyal, kötőjel rossz helyen van stb. :F

A helyesírással is vannak gondok.

Még ha a cikk tartalma jó is, maga az egész így eléggé igénytelen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8) petipetya válasza Jarod1 (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Órával már jártam úgy, hogy nem úgy nézett ki csuklón mint a valóságban. Ám ez ugyanolyan.

"nincs rá lezsóidő"

(#9) Samus


Samus
addikt

Konkrétan miket jelez, és hogy néz ki egy ilyen jelzés?

Értem ez alatt, hogy például Gmail alkalmazással jóban van-e, ha igen, hogy néz ki egy email jelzése, hogy néz ki egy FB üzenet jelzése, mit csinál hívás esetén. Egy-egy képet tegyél fel légyszí, mert eléggé felkeltette az érdeklődésem a cucc.

Köszi :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A Zeroner az új vagy a régi app hozzá?

(#11) fecus


fecus
őstag

Itt találtok néhány plusz infót hozzá.

Én most 2.0.1.6 firmware-rel és Zeroner 3.3.4-progival használom (3 napja :B ).

Még sok mindent nem értek rajta, de igyekszem kitanulni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#12) Jarod1 válasza aero. (#10) üzenetére


Jarod1
addikt

az új ami a playstore ban van.

(#13) fecus


fecus
őstag

Ezt tudja a firmware 2.0.1.6, csak nem tudom szépen lefordítani:
"So, with 2.0.1.0 bracelet displays date/time on the first "page". Short taping to that screen: walked steps, then burned calories. Swiping from the date/time screen: windows 8 like square menu thing. Short press on it: forced sleep mode, find phone, rotate date/time display, turn off watch. Confirming something is long press. Long press on windows like menu icon: workout mode. By short pressing you can choose: run, pushups, hop rope, basketball, pushups. Confirm with long press. If you go back to time display mode by swiping, it stops the workout mode, so no longer registers what you are doing.

What works well: keeping the time when bracelet is off. What doesn't seem to work: reseting counters at midnight. maybe the bracelet has to be on, to do that? "

Ezen kívül van még egy fura menüpont a win8-as menüpont után, ami mp-t számol és rezeg, meg villogtatja a ledet. Erre azt írták, hogy akku stressz teszt, nem javasolt a használata. Hogy az minek bele? :F

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#14) RBJ


RBJ
addikt

Ez minden volt csak leírás nem. Szoftverről valami? Kezelhetőség stb :U

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#15) depe95


depe95
tag

Hali, tervezek venni egy ilyen órát. Mivel elég széles csuklóm van ezért félek tőle, hogy kicsi lenne. Megtudnád mérni, hogy milyen hosszú a szíj?

(#16) Jarod1 válasza depe95 (#15) üzenetére


Jarod1
addikt

megy privi

(#17) szimi57


szimi57
őstag

Nemrég van ilyenem. A legújabb firmware-rel beolvassa a teljes SMS szövegét. Az XDA fórumon rengeteg anyag van hozzá.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#18) Arween


Arween
senior tag

sziasztok 1 hónapja használom,az utóbbi 1 hétben a kapcsolódás szinte soha nem működik csak ha újra indítom a telefonom.Valaki leírná hogy tudom frissíteni a telefonon az app-ot? Az alkalmazáson belül látom van 2 elérhető frissítés de hiába megyek rá nem történik semmi,csak kiírja hogy hozzak létre zeroner mappát az sd kártyámon....

(#19) Arween válasza Samus (#9) üzenetére


Arween
senior tag

Emailt nem jelez .Fb/skype/whatsapp/Twitter amihez van értesítés ezeket el is tudod olvasni.
Sms-hez van szintén értesítés de azt nem tudod elolvasni.
Hívásoknál ha a telefonkönyvedben levő kontakt hív akkor azon a néven látod a hívásértesítést,ha idegen szám hív akkor ott a számot mutatja.Felvenni elutasítani nem tudod a hívásokat.

(#20) szimi57 válasza Arween (#19) üzenetére


szimi57
őstag

Próbáld ezzel. Nálam jól müködik, igaz módositott a firmwarém. Beolvassa az SMS-t is.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#21) Arween válasza szimi57 (#20) üzenetére


Arween
senior tag

köszi próbálom ezt is ,viszont a jelszavamra nem emlékszem kértem új jelszót de semmi nem érkezik meg a gmailomba,milyen más módon tudok új jelszót kérni?

(#22) szimi57 válasza Arween (#21) üzenetére


szimi57
őstag

Újra kell regisztrálni. Nem kell új e-mail, jelszó.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#23) Arween válasza szimi57 (#22) üzenetére


Arween
senior tag

De ugyan azon az emailon nem engedi regisztrálni,most másik emailon regisztráltam de így minden előzményem elbuktam :(

(#24) szimi57 válasza Arween (#23) üzenetére


szimi57
őstag

Lehet azért, mert be voltál jelentkezve régebbről. Ha jól tudom törölni kell előtte a telóról a Zeroner mappát. Érdemes lenne igy megpróbálnod ujra az elözö e-maileddel.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#25) Arween válasza szimi57 (#24) üzenetére


Arween
senior tag

sajnos nem sikerült így sem :(
Viszont ma du.-egy része abból állt próbáltam frissíteni az órát illetve bejelentkezni valamelyik zeroner apk-ba.

fecus-nak itt is köszönet az extra segítségért.Az órát sikerült frissítenem ,de sajnos az xda-n található
Zeroner3_3_4_en_es_v2.apk-t hiába tettem fel nem tudtam se a régi se az új emailommal bejelentkezni:(
Így maradt a play-en található Zeroner Health V3.2.1-felrakása amivel sikerült bejelentkeznem és az óra is működik :)

(#26) fecus válasza szimi57 (#20) üzenetére


fecus
őstag

Ez a módosított firm érdekel, ha nem titkos. Jó lenne kissé nagyobb betűméretet beállítani a karperecen!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#27) szimi57 válasza fecus (#26) üzenetére


szimi57
őstag

Itt tölthető ill. leirás is van. Nálam a 2.0.1.6-tal megy.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#28) Arween


Arween
senior tag

Az alvás figyeléshez kell valamit beállítanom?éjjel semmit sem mért ...

(#29) fecus válasza szimi57 (#27) üzenetére


fecus
őstag

Akkor félreértettem. Én az i5+ firmware-ére gondoltam.
Abból az utolsó a 2.0.18.
Azt hittem abból van valami módosított változat. Én is olvasom a linkelt topicot, de olyan firm-et még nem találtam amit valaki moddolt volna.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#30) szimi57 válasza Arween (#28) üzenetére


szimi57
őstag

Nekem is volt ilyen. Kapcsold ki az automatikus alvásfigyelést. Jó esetben be fogja adni az alvásadatokat. Vagy ne használd az automatikus alvásfigyelés funkciót, hanem amikor ágyba bújsz manuálisan indítsd. Tegnap este alváshiányom volt :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#31) Arween válasza szimi57 (#30) üzenetére


Arween
senior tag

köszi ,megnézem amit írtál,de érdekes ma reggelre már mért szépen ahogy kell,kíváncsi vagyok a továbbiakban hogy működik.

Viszont ami nagy probléma:ha a zeroner-ről leválasztódik az óra (mondjuk messze megyek a telefonomtól) nem tudom utólag manuálisan párosítani.Hiába megyek be a párosításhoz ott látom full térerőn az órát de ha rányomok a csatlakozásnál csak teker,majd eldobja és nem történik semmi.
Reméltem ez a gond megoldódik a frissítésekkel de úgy látszik nem :(
Valami ötlet hogy tudom működésre bírni ilyen esetben is?

(#32) szimi57 válasza Arween (#31) üzenetére


szimi57
őstag

Elvileg automatikusan visszacsatlakozik, ha a közelébe kerül. Én ezt tapasztaltam. Lehet, hogy firmware, ill. teló függő is. A teló bluetooth beállitásait meg sem kell nyitni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#33) fecus válasza Arween (#31) üzenetére


fecus
őstag

Arra figyelj, hogy ezen a cuccon minden lassan történik. Automatikusan vissza kell kapcsolódnia, de - sajnos - eltelik jó pár másodperc.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#34) Lune válasza Arween (#28) üzenetére


Lune
tag

Ugyan így jártam. Eszembe sem jutott, h beállítsak valamit. Azt hittem automatikusan majd elindul. :)

(#35) Lune


Lune
tag

Sziasztok!
Most vettem egy ilyen csodát. Azonnal felkínálta a Zeroner, hogy az órát frissítse. iPhone-nal használom. Nagyon meglepődtem, hogy egy csomó értesítést megkapok. Még a vibert is! Valaki esetleg használja még iPhone-nal, vagy mindenki androidos?

Esetleg címszavakban összefoglalnàtok, hogy milyen értesítéseket mutat az óra? Nálam az óra még csak eredeti módban működik.

(#36) depe95


depe95
tag

Sziasztok, egy kis beszámoló:

Bő két hete használom az órát, amint megkaptam frissítettem a firmware-t 1.1.0.8-ről 2.0.1.6-ra, így kényelmesebb leolvasni az órát. Akkumulátor idő remek, egy hetet bőven kibírt nekem, feltölteni pedig fél óra körül van.
Amire használom, az a hívások kijelzése, emailek jelzése, sms-ek és a messenger üzenetek kijelzése.
Teljesen jól végzi a dolgát. Sajnos az ébresztés nálam nem működik, arra nem kelek fel, hogy rezeg a kezemen :D
Eddig két hátránnyal találkoztam, úgy napi egyszer elveszti a kapcsolatot a telefonnal, ilyenkor a telefonon ki kell kapcsolni a bluetooth-t és újra visszakapcsolni.
A másik, hogy elég nagy csuklóm van, így ha mind a két kis pöcök be van kapcsolva akkor van, hogy egy hosszabb nap után "megkönnyebbülés" levenni egy időre.

Ennyi pénzért remek vétel szerintem.

(#37) Lune válasza depe95 (#36) üzenetére


Lune
tag

iOS-sel sajnos nem mutatja az e-maileket :(. Ill az óra sem fordul el. :( Van erre valami megoldás?

(#38) fecus válasza Lune (#37) üzenetére


fecus
őstag

Az óra függőleges kijelzése nem telefon hanem firmware függő.
A másikat nem tudom.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#39) Lune válasza fecus (#38) üzenetére


Lune
tag

Tudom frissíteni a firmware-t iOS mellett is újabbra?

(#40) fecus válasza Lune (#39) üzenetére


fecus
őstag

Nem tudom. Itt olvass utána!
Szerintem egy droidon kell frissíteni. Az a fontos, hogy melyik verzió fut a te telefonodon futó verzióval. Nehogy olyanra frissíts ami nem megy a telóval.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#41) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Szemezek egy ilyen "csodával", és előtte lenne néhány kérdésem: Android-al és IOS-el egyaránt ugyanúgy kompatibilis? Funkciók működnek IOS-en is rendesen?
Azt láttam, hogy az óra elforgatás fw kérdése, remélem az megoldható IOS-en is. Ha van valakinek ezzel tapasztalata szívesen fenném ha leírná.
Egyébként kényelmes a viselete, jó minőségű a szíj, vízállóság rendben van? (fürdés, mosogatás közben használható)

(#42) vgyuri válasza dorika87 (#41) üzenetére


vgyuri
őstag

Szia, GearBest-en vásároltam egyet, kb. 1.5 hét alatt megérkezett. Csak androidos frissítőt találtam hozzá, akár tablet-tel is is frissítheted. 1 feltöltéssel kb. 10-15 napot elmegy az új firmware-rel, csak figyelni kell az eredeti verziószámot, és nem lesz gond a frissítéssel.

Számomra kényelmes a viselete, nem szeretem a nehéz órákat de ezzel aludni is tudok. Férfi vagyok: fürdeni ritkán szoktam :) , a mosogatásról már hallottam, de ilyenkor biztos levenném az órát, mert a kémiai anyagok nem tesznek jót pl. az óraszíjnak. Úszni is lehet vele, de a klór sem jó hosszú távon.

XDA-n 2 topic-ja is van az órának, az egyikben általános infók vannak, a másikban a frissítéssel kapcsolatosak. Ha tudsz angolul akkor érdemes ott rákeresned az IOS szóra, biztos van pár hozzászólás ami segíthet a döntésben.

Nemsokára kijön a Xiaomi Miband 2, lehet érdemes lenne megvárni mit tud.

(#43) dorika87 válasza vgyuri (#42) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm az infókat. Gondolkodom, hogy megvárjam a Mi Band 2-t, de félek, hogy az 3-szor annyiba fog kerülni mint ez, és ha hasonló lesz a teljesítménye és tudása akkor lehet nekem az I5 Plus is megfelelne.
De az is lehet, hogy próbaképp veszek egyet, aztán majd kiderül milyen árban lesz a Xiaomi és eldöntöm beruházzak-e rá.

Ui: Azt, hogy érted, hogy az eredeti verziószámot kell figyelni? Pl. megveszem a karpántot és frissítem az fw-t egy droidos telefonnal/tabbal azzal elvileg megfordítható az óra és utána IOS-es app-al is ugyanúgy működni fog?

(#44) vgyuri válasza dorika87 (#43) üzenetére


vgyuri
őstag

2 féle firmware van az órához: "Initial Version 1.0.0.x no compatible with 1.1.0.x and viceversa." [link], mindkettő típus 2.0.1.8-ra frissíthető, a jó fájlt kell hozzá letölteni.

Bizonyos funkciókat csak a telefonos programban lehet beállítani, pl. elforgatásra bekapcsoljon, 12-24 órás kijelzést, ébresztő idejét, sok ülés után figyelmeztessen, alvásfigyelést, melyik programok üzeneteit kapd meg...: ezeket az órában nem tudod beállítani. Nekem csak androidos telefonom van, IOS-en nem tudom hogy néz ki a program, próbaképpen feltelepítheted: Zeroner IOS

Itt sok képet találsz az óráról és a beállításokról is: [link], ez pedig az XDA általános fórum: [link]

[ Szerkesztve ]

(#45) Lune válasza dorika87 (#41) üzenetére


Lune
tag

Nos, én iOS-sel használom. Az elforgatást egyelőre nem produkálja, de nagyon sok dolgot megjelenít, ami számomra pozitív. Pl.: hívás, sms, viber üzenet, viber hívás, messenger üzenet, messenger hívás. E-mail illetve facebook nem jött még rajta, de nem is hiányzik. Nekem az sem hiányzik, hogy elforogjon az óra, tökéletesen lehet így is látni.
Ami viszont nagyon pozitív, hogy kb. 8-9 napot bír egy feltöltéssel. Én nem használom a LED-es visszajelzést, a párom igen, neki nem is bírja olyan sokáig az akku, de 5-6 napot nála is simán bír.

Ajánlom mindenkinek, aki olcsó, de megbízható "félokos" órát szeretne. :D

(#46) adabra


adabra
senior tag

Sziasztok!

Mennyire olvasható a képernyő napfényben? Volt (ill van, csak nem használom) egy Vidonn X6 cuccom, azt gyakorlatilag nem lehetett használni kültéren.
Pl. motorozás közben jó lenne látni, ki keres.

Ez eredetinek tűnik? Vagy hol érdemes ezt a kütyüt megvásárolni?

Köszönöm

(#47) depe95 válasza adabra (#46) üzenetére


depe95
tag

Erős napfényben nem nagyon látni, árnyékban, beltérben tökéletesen olvasható.

(#48) adabra válasza depe95 (#47) üzenetére


adabra
senior tag

Köszönöm.

Bármilyen alkalmazás értesítéseit tudja mutatni, vagy van néhány előre megadott? (Android-os telefonom van).
Ezek érdekelnek:
hívás
SMS
eredmenyek
gmail (néha)

A Vidonn X6 -on az eredmenyek értesítései nem jelentek meg.

(#49) Lune válasza adabra (#48) üzenetére


Lune
tag

Androidos telón hívás, sms, viber, messenger, facebook (pl. ha egy csillagozott ismerősöd tesz fel valamit) biztosan megjelenik. Ezt az eredményes dolgot nem ismerem. Gmail-t sem sikerült még rácsalni, az engem is érdekelne.
Én mind iOS-sel, mind androiddal kipróbáltam, kb. mindkettő ugyan arra képes. Nem találtam különbséget. Viszont nem is mókoltam rá új frissítést, csak amit alapból feldobott.

A párom és én is nagyon szeretjük.

A napfény megfogja, de mit nem fog meg? Talán az apple watch-ot, ami hányszorosa is ennek? A fene se számolja most ki. Én 4800 Ft körül vettem darabját. Annyit simán megér. Éjjel-nappal használva is kibír másfél hetet simán. Sokszor reggel veszem észre, amikor felveszem, hogy a fenébe, lemerült az éjszaka, olyan ritkán kell tölteni. :D

(#50) adabra válasza Lune (#49) üzenetére


adabra
senior tag

Köszönöm a választ. Időközben megrendeltem egyet innen (egy perc alatt találtam egy kupon kódod, amivel $15.47 helyett $14.23 lett a végösszeg).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.