Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ludla


ludla
őstag

Esetleg ha valaki magyarul is írna egy frissítési leírást mit hogyan kell :R nagy segítség lenne az angol tudásom 0.001% :DDD :R
Vagy elég ha csak a Zeroner Health V3.2.1 programmal csinálom a firmware frissítést?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#52) dorika87 válasza Lune (#49) üzenetére


dorika87
őstag

Szóval IOS-en is jelzi az üzeneteket, hívást, illetve meg is jeleníti a hívófél nevét? Fontos lenne, hogy találjak egy olyan karpántot ami kompatibilis IOS-el, és ahogy leírod úgy látom, hogy ez eléggé együtt tud működni vele.

Szerk: Bocsi látom, egy korábbi hozzászólásban írtál arról, hogy miket jelenít meg IOS-en.

Az érdekelne még, hogy az tudja, hogy az órát akkor jeleníti meg amikor ránézel, illetve felemeled a kezed?
Vagy külön fizikai gomb van az idő megjelenítésére?

[ Szerkesztve ]

(#53) Lune válasza dorika87 (#52) üzenetére


Lune
tag

Igen, felemelem a kezem és mutatja az időt. Ez alap. :D Ha mégsem mutatja, mert mondjuk nem voltál elég határozott, akkor a kijelzőhöz kell hozzáérni, mert érintős.

Szerintem jól működik iOS-szel is. Nekem eddig nem volt vele problémám. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#54) imis


imis
senior tag

vettem én is egy ilyen kütyüt, feltettem a legújabb fw, és most álló az óra, hogyan tudnám elfordítani fekvőre, az úgy olvashatóbb volt?

(#55) ludla válasza imis (#54) üzenetére


ludla
őstag

Én ezért nem mertem még az Fw frissíteni, kellene egy értelmezhető magyar leírás hogyan kell vissza fele fw tenni.De közben találtam videót amiben a beállítások között az órán a forgatás lehetősége fekvő módra ;)
http://youtu.be/tsWey15LNe8

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#56) imis válasza ludla (#55) üzenetére


imis
senior tag

köszi, véletlen nekem is elfordult, de nem tudnám megismételni.
jön rajta nekem a viber is és a messenger.
majd megnézem a videót, mert nekem sem teljesen tiszta, de az biztos, hogy megérte azt a 13,59$-t

(#57) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Ma megérkezett nekem is eme karperec. Simán össze is párosítottam az iPhone-nal, időt, dátumot le is szinkronizálta. Zeroner-t telepítettem.
Viszont, nem jelzi se a hívást, se az sms-t, pedig a "Push reminder"-ben be van kapcsolva mindkettő.

Mi lehet a baj?

Miért mindig én???

(#58) vgyuri válasza AndrewBlase (#57) üzenetére


vgyuri
őstag

Milyen firmware van az órán? Frissítetted?

(#59) AndrewBlase válasza vgyuri (#58) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Szerintem az alap. 1.1.1.0

Próbáltam frissíteni, de nem dob fel újat az iOs-on. A táblagépem meg meg se találja a karperecet.

Miért mindig én???

(#60) imis


imis
senior tag

Nekem most az iWOWNfit van fent, egész jó, de a legújabb frissítésnél már nem mindig jelzi az üzeneteket, pedig a viber és a gmail is ment rajta.
Most várom a második órát, rendeltem a nejemnek is. Szerintem ár/érték arányban verhetetlen.

(#61) balika8.8


balika8.8
csendes tag

Sziasztok. Engem is érdekel egy hasonló perec, ezen vagy a Mi Band 2-n gondolkodom. Egy-két hónap múlva annak is normalizálódik az ára és biztosan lesz custom fw is rá. Ami érdekelne az i5-el kapcsolatban: olyant tud, hogy pl. szaladáskor vagy bringázáskor a kijelzőjén meg lehessen jeleníteni mondjuk az aktuális sebességet, megtett távolságot stb. amit a telefon GPS mér?

(#62) AndrewBlase válasza balika8.8 (#61) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem, azt csak a telefonon tudod nyomon követni a Zeroner app-al.

Amúgy se aktív a kijelző állandóan, és futás (pláne bringázás) közben eléggé balesetveszélyes lehet állandóan egyik kézzel a másikon matatni (böködni/simogatni) a karperecet.

Miért mindig én???

(#63) ludla válasza vgyuri (#44) üzenetére


ludla
őstag

Egy kis segítség kellene firmware frissítéshez, nekem most 1.1.1.0 van fent, akkor ehhez melyiket kell rakni?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#64) vgyuri válasza ludla (#63) üzenetére


vgyuri
őstag

Második számra kell figyelni: "Recommended: Annotate Initial firmware version 1.1.0.x or 1.0.0.x", 2.0.1.8-as a legfrissebb mindkettőre, 2018-11xx.hex fájlt töltsd le.

(#65) imis


imis
senior tag

Az előző napi lépésszámot hogyan tudom megnézni?
A Zeroner és a Iwownfit-ben sem találom.

(#66) AndrewBlase válasza imis (#65) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Pedig a zeroner-en belül van. Sport ->History

Már ha éppen él(t) a kapcsolat a telefonnal. Ugyanis nálam előfordul, hogy egy-két nap nem hajlandó kommunikálni a telóval, hiába megy a bluszituszi non-stop. (Le is merül a telefonom egy nap alatt azóta, hogy megvan a karkötő :O )

Miért mindig én???

(#67) Lune válasza AndrewBlase (#66) üzenetére


Lune
tag

Az értesítéseket mutatja már, vagy még mindig nem tudtad beállítani?

A párom androiddal használja, neki heti 1x-2x előfordul, hogy újra kell indítania a telefont és az órát is, mert nem kommunikál a két készülék egymással, de utána spontán rendben van a dolog. Hozzáteszem, neki éjjel-nappal működik és imádja. :D

(#68) kaktussz


kaktussz
csendes tag

Sziasztok, én is az i5 Plus mellett döntöttem, ár-érték arányban verhetetlen, ha ismételhetem az előttem szólókat. Rövidke használat alapján a következő tapasztalatom van (Motorola G 4G telóval használom, semmi mókolás):
a sima Zeroner appal használva könnyen párosítható a telefonnal, azonban valami miatt mégsem működik a sync. A Zeroner health-el már flottul megy a szinkronizálás, viszont itt kevesebb beállítási lehetőséget látok (vagy csak még nem ástam be magam mélyebben?). Munkám miatt sokat dolgozom számítógéppel, és a lépésszámláló a pötyögéseim egy részét is beleszámolja a lépésekbe, tehát van némi eltérés a valós és a mért adatok között.
Kültéren elég rosszul látszik a kijelző, szobában, árnyékosabb helyen nagyon jó. A viselése nem kényelmetlen, könnyen megszokható. Szépen bekapcsol a kijelző érintés nélkül, amikor az időt szeretném megtudni, a mozdulatot érdemes gyakorolni, azt kell mondanom, hogy kb 10/7-8 arányban működik.
Hívásnál néha van egy 3-4 másodperces csúszás a kütyü jelzése és a telefon jelzése között. Elvileg a telefon kameráját is elsüti, sajnos ezt eddig nem tudtam elővarázsolni belőle.
A kütyü menüjében lehet állítani, hogy függőlegesen vagy vízszintesen jelenjen meg az idő, dátum kijelzés, az értesítések csak vízszintesen jelennek meg a kijelzőn, beállítástól függetlenül.
Szerintetek miért nem működik a sync Zeronerrel?
A segítséget köszi, szép napot.

(#69) vgyuri válasza kaktussz (#68) üzenetére


vgyuri
őstag

Lehet, hogy megszakad a BT kapcsolat (pl. telefontól eltávolodsz), nézd meg ilyenkor hogy Zeroner látja-e.

Melyik Zeroner-t használod? XDA-n frissebb van, mint Play Store-on.

(#70) ludla


ludla
őstag

Valaki letudná írni hogyan kellene frissíteni a FW rajta, nem merek belevágni mert angol tudásom nem sok. :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#71) kaktussz válasza vgyuri (#69) üzenetére


kaktussz
csendes tag

A Zeronerből azt, amelyik a Play Store-ban található. A kapcsolat egyébként nem szakadt meg, 10 cm-ről sem működött a sync. Kösz a tippet, xda-n megnézem. Esetleg valamilyen javaslat?
Pl. a távolságméréssel, mit lehetőséggel nem találkoztam, nem hiszem, hogy app függő lenne. Lehet, hogy frissíteni kéne a kütyű fw-jét?

[ Szerkesztve ]

(#72) AndrewBlase válasza Lune (#67) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Csak az első egy-két napban sztrájkolt. Azóta nagy többséggel mutatja a hívást/sms-t, a többi flancot (fb és társai) nem használom, se telefonon, se gépen. Azon kevesek közé tartozok, akiket hidegen hagy az efféle hóbort.

Néha előfordul, hogy nem jelzi a dolgokat, illetőleg késve, de ennyi pénzért ezt elnézem neki. :)
Ami miatt megvettem (azon túl, hogy kíváncsi voltam rá, szükségem van-e egyáltalán ilyesfajta termékre), tehát, hogy a hívást jelezze, elvégzi, tehát megfelel a nem túlzóan nagy elvárásaimnak. :))
Az meg hogy "bónuszba" van rajta lépésszámláló, megtett km és elégetett kalória számláló (ezeket mondjuk dunsztom sincs, miből eredezteti :F ) , alvásfigyelő, telefon-kereső, kamera "távirányító" (ami működik, de kell hozzá a zeroner, mert azon belül kell a kamerát indítani) plusz pont.

Egyetlen gondom van vele. Mégpedig, hogy a menüje teljesen random módon váltogatja a pontokat. Van, hogy csak az időt és a dátumot váltogatja, néha közbeszúrja a lépéseket, vagy a szundi funkciót, de kihagyja például a power gombot, a telefon keresőt, miegymást. Tapizhatom, simizhatom, az eredmény ugyanaz. Ritka az, hogy a teljes menü elérhető. Nálatok is ez a helyzet? Vagy ez az 1.11xx fw ficsörje? :DDD

De egyébként meg vagyok vele elégedve.
Kollégám leszólta, hogy már megint mi a sz@rt vettem, aztán rá egy napra meg megkért, hogy rendeljek neki is egyet! ;]

Miért mindig én???

(#73) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, remélem tudtok segíteni. Rendeltem Aliexpressről egy véroxigént és pulzust mérő okos karkötőt. Telefonra az AKT Wear programot kell feltelepíteni, és azzal lehet BTn keresztül kiolvasni az adatokat. Na már most összepárosítom, viszont a program inditásánál regisztráció szükséges. Na itt elakadok a használatiába levan irva, hogy a felső rublika a telefonszám a másik 2 pedig a jelszó. Bármilyen formátumban adom meg a számom nem fogadja el, és ezt a hibát irja ki. Az a vicces ha engedne belépni utána már át tudnám állítani angolra, viszont addig csak ezt a krix kraxot látom.
próbáltammár plusz jellel 00 0036 003660 minden kombinációt végig próbáltam, de semmi.
Eladónak hiába irok, teljesen vakon van, kérdéstsem érti meg.
Bárkinek bármilyen ötletevan szivesen fogadnám. Köszönöm előre is. :R :R :R

(#74) AndrewBlase válasza Sakab (#73) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Miből gondolod, hogy ott telefonszámot kell megadni? Miért is kellene az?

Szerintem az szimplán egy felhasználónév, alatta 2× a jelszó. Csókolom! :))

Miért mindig én???

(#75) Sakab válasza AndrewBlase (#74) üzenetére


Sakab
senior tag

Csak számokat tudok irni, ezt irja a használatia: :F

(#76) imis válasza AndrewBlase (#66) üzenetére


imis
senior tag

"Pedig a zeroner-en belül van. Sport ->History"
Ott nekem a kcal-t mutatja, a régebbi lépésszámokat nem, (időre lebontva a távolságot, sebességet mutatja)

(#77) AndrewBlase válasza imis (#76) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Úgy látszik, különböző a két zeroner app.

Miért mindig én???

(#78) imis válasza AndrewBlase (#77) üzenetére


imis
senior tag

melyik van fent Neked?

nekem a Zeroner 3.3.4, de az iwownfit 1.1.4 is ment, azon sem találtam

[ Szerkesztve ]

(#79) AndrewBlase válasza imis (#78) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Miért mindig én???

(#80) imis válasza AndrewBlase (#79) üzenetére


imis
senior tag

Ja, nekem már az új firmware van rajta. Szeretem, hogy olvashatóbb az idő és jelzi a gmailt, vibert.

(#81) ludla


ludla
őstag

Hogyan kell felrakni a frissebb firmwaret?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#82) AndrewBlase válasza imis (#80) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ios-on nem dobja fel, h lenne frissebb fw, úgyhogy csak ez "jutott". (Vagy csak én nem tudom a frissités módját)

Miért mindig én???

(#83) imis válasza AndrewBlase (#82) üzenetére


imis
senior tag

úgy tudom android kell a frissítéshez

ludla: Nem egy katt, de azért meg lehet csinálni odafigyeléssel, [link]

(#84) AndrewBlase válasza imis (#83) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én is úgy hallottam, de droid csak a tabletemen van, az meg fel sem ismeri. :W

Miért mindig én???

(#85) stanazol válasza ludla (#81) üzenetére


stanazol
csendes tag

http://logout.hu/cikk/i5_plus_smart_fitness_bluetooth_bracelet_watch_a_f_2/manualis_frissites.html
Itt le van írva részletesen. Én is így csináltam.

Az örökkévalóság nagyon hosszú. Különösen a vége felé. Woody Allen

(#86) stanazol


stanazol
csendes tag

Valakinek működik frissítés után az eltávolodás funkció? :Y Ha megszakad a bluetooth kapcsolat akkor rezeg.
Gyári firm-el működött szépen.

Az örökkévalóság nagyon hosszú. Különösen a vége felé. Woody Allen

(#87) ludla válasza stanazol (#85) üzenetére


ludla
őstag

Köszi közben sikerült, először a 2016 ment fel és utána 2018 firmware így már okés. :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#88) AndrewBlase válasza stanazol (#86) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Miért, van benne ilyen funkció is? :Y

Nekem csak a "gyári" (fentebb mutatott) fw van fent, de ilyet nem produkált sose.

Miért mindig én???

(#89) imis válasza stanazol (#86) üzenetére


imis
senior tag

Működik, most kapcsoltam ki, mert idegesített.

Zeroner health 3.2.3

(#90) stanazol válasza imis (#89) üzenetére


stanazol
csendes tag

Látom, a Zeroner health - et használod, én a módosított Zeronert az xda fórumról. Abban nincs ilyen opció.
Nálatok is gyenge a bluetooth signál? Nálam a hatótáv max 1méter....

Az örökkévalóság nagyon hosszú. Különösen a vége felé. Woody Allen

(#91) kaktussz


kaktussz
csendes tag

vgyuri javaslatára az xdaról letöltöttem a Zeroner appot. Nagyon tetszik, de: a bt kapcsolat instabilnak tűnik, zabálja az akksit. Lehet hogy ez amiatt (is) van, hogy több funkció érhető el mint a playstoreos Zeroner health-ben? Ami szimpatikus még a kütyüvel kapcsolatban, a gyártó humorérzéke: a kütyü mutatja a napokat is. Hhétfőn egy pötty, kedden kettő..., vasárnap viszont egy :) látható.
Amiben segítséget kérnék: valami miatt minden áldott nap 6:34-kor ébreszt. pedig erre az időpontra nem állítottam be soha ébresztőt. Akkor is ébreszt, ha az adott napra egyáltalán nincs ébresztő beállítva. A fw gyári,2.0.1.6. Létezik valami reset féleség, vagy valamilyen megoldás a problémára? Ti találkoztatok hasonlóval?

(#92) Benito


Benito
csendes tag

Üdv, érdeklődnék a karkötővel kapcsolatban hogy a többi sportokhoz hogy áll? Futást, biciklizést mér? Kell mellé a teló, vagy elmegyek biciklizni a karkötővel, hazamegyek és frissítés után látom hogy hány km-t mentem stb? Csak mert a teszt utolsó fotóján látom hogy kijelzi ezeket a lényeg hogy méri ezeket maga vagy sem? Vagy alapból nem mér de új appal és friss fw-vel igen?
Illetve esetleg azóta frissültek úgy a dolgok hogy nem kell mókolni az óra elforgatáshoz, vagy azt még ugyanúgy megkell csinálni?
Plusz egy apró kérdés, mert még új vagyok az okoskarkötő témában, bt kapcsolat nélkül jelez hívást vagy akkor nem? Most épp tesztelgetek egy Mi Band 1.1et, és néha, fogalmam sincs hogy de kapcsolat nélkül is jelez ha hívnak, de ha akarom nem tudom előidézni, csak random néha jelez így is.
Nagyon köszönöm ha válaszoltok a sok kérdésemre:)

(#93) AndrewBlase válasza Benito (#92) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nincs benne GPS, így biciklizés közbeni távolságot tutira nem mér. Futás közben mér, már ha "lóbálod" a karod. Az, hogy mennyire pontosan, az már más kérdés. Mondjuk azt se tudom, hogy a'la natur sétálásnál mi alapján méri a távot. Talán a testmagasságból számol valamit.
Persze az is befigyel, hogy ha egy helyben állsz, és csak mozgatod a karod, mert pl pakolsz egyik oldalról a másikra valamit, akkor is számol, ami persze fals dolog.

Amit mér, azt mutatja a kijelzőjén is, de ha párosítod a telóval, és leszinkronizál, akkor appból is mutatja.

Az, hogy milyen fw van rajta, csak akkor derül ki, ha megveszed, és megnézed. Arra nem sokat adok, hogy a promo oldalon éppen milyen fotó van róla. (Bár most erre én is kiváncsi leszek, mert most rendeltem a 3. darabot kollégának, és már az új fw szerinti kijelzés volt a fotón)

Ha nincs bt kapcsolat, akkor természetesen nem mutatja a bejövő hívást. Honnan is venné az infót? :F

Miért mindig én???

(#94) dvogabi


dvogabi
tag

Sziasztok!
Én kedden kaptam meg az enyémet.Létezik hogy 2.1.1.1-es firmware van rajta?

(#95) Samus


Samus
addikt

A kütyü tud okosan ébreszteni? Vagyis akkor ébreszt fel, mikor a beállított időponthoz legközelebb vagyunk, és épp nem mélyen alszunk.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#96) AndrewBlase válasza Samus (#95) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem. Ez akkor ébreszt, amikorra beállítottad.

Miért mindig én???

(#97) AndrewBlase válasza Benito (#92) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nnna kérem. Ma megjött a 3. I5 plus karkötő. Ez már elforgatva mutatja az időt/dátumot, egy "képernyőn". Meg van egy csomó új "menüpont" benne.

- Fekvőtámasz, ugrálókötelezés, labdázás, felülés, illetve magán a karkötőn lehet állítani, hogy fekvő avagy álló üzemmódban mutassa az időt és a dátumot.

Igen, ezen már a V2.1.1.1 Fw van. Viszont érdekes, hogy a "sima" Zeroner app nem tetszik neki, a Zeroner Health szükséges hozzá.

De továbbra is teljesen random módon hozza elő a menüpontokat. Vagy beadja, vagy nem. :W

Miért mindig én???

(#98) dvogabi válasza AndrewBlase (#97) üzenetére


dvogabi
tag

Akkor van 2.1.1.1-es verzió!
Nem vagyok egyedül :)
Nekem a play-es Zeroner működik, de az v2.2.2 a frissebbel nem tud bejelentkezni.Nálad is így van?
Érdekesség, hogy a Zeroner Health talált firmware frissítést, ami ha jól gondolom a kütyüre vonatkozik....nem merek belevágni.

(#99) AndrewBlase válasza dvogabi (#98) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én iPhone-nal párosítottam. Nekem a sima Zeroner volt/van fent, az felismerte, de nem tudott mit kezdeni vele. Magyarul nem szinkronizálta le az adatokat, csak az időt.
Felraktam a Zeroner Health-t, az egyből kommunikált a karpereccel.
IPhone-nal nem megy a frissítés, nem is talál. A saját I5 Plus-omon is csak a V1.1.1 fw van, és nem is talál hozzá újabbat. Droidom meg csak tableten van, de az meg még csak fel sem ismeri a karkötőt. :(
De igen, a fw frissítés a kütyüre vonatkozik.

Na mind1, karpánt beüzemelve, holnap megy a megrendelőhöz. :((( Ha a sajátom nem lenne tiszta karc, kicserélném a kettőt! ;] ;)

Miért mindig én???

(#100) Samus válasza AndrewBlase (#97) üzenetére


Samus
addikt

Erről az idő/dátum egy lapon dologról tudnál feltenni képet?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.