Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) baitsee23 válasza egykettő (#4750) üzenetére


baitsee23
őstag

Engem a kamera hangminősége nagyon érdekelne. Kipróbálnád?
Az eddig általam próbált német ROM-ok alapján szkeptikus vagyok. Nekem az Extreme minőségben 100%-ban bevált.

Samsung Galaxy S24

(#4752) egykettő válasza baitsee23 (#4751) üzenetére


egykettő
aktív tag

Idő híjján, nem kísérletezgetek, csak érdekelt hogy tényleg olyan jóe a német cm12.1, hogy megérje váltani.

(#4753) baitsee23 válasza egykettő (#4752) üzenetére


baitsee23
őstag

Ja, én azt hittem az AICP-re írtad...

Samsung Galaxy S24

(#4754) nagyra


nagyra
tag

Kijött az Xtreme 2.0... Vajon ez ugyanaz, mint ami már kiszivárgott? :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#4755) egykettő válasza nagyra (#4754) üzenetére


egykettő
aktív tag

Itt a link a változásokról

Ez a legérdekesebb new feature: Improvements and corrections modem and ril

(#4756) nagyra válasza egykettő (#4755) üzenetére


nagyra
tag

Ezt megtaláltam, de mivel nem tudom a kiszivárgott 2.0-ának a changlog-ját, ezért nem tudom, hogy azóta változott-e valami :D

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#4757) egykettő válasza nagyra (#4756) üzenetére


egykettő
aktív tag

Én nem ismerem a kiszivárgottat, de ezt felraktam később írok róla, még csak 5 perce van fent, de indulnom kell dolgozóba.

(#4758) baitsee23 válasza egykettő (#4757) üzenetére


baitsee23
őstag

Valami letöltő linket tudtok dobni, mert nem találom tegnap éjjel óta?!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24

(#4759) PirosHello válasza baitsee23 (#4758) üzenetére


PirosHello
senior tag

A hivatalosat OTA-n keresztül (is) letölthetitek.......és telepíthető is automatikusan. Én is így csináltam.
Én felraktam, újabb kernel+visszajöttek a gesture funkciók, már nem csak a smart wake van benne :R
Gyorsabban is reagál érintésre, simábbnak tűnik a rendszer egyelőre..... :R :R
A belső menün belül az ugyanazon kezdőbetűvel rendelkező appok vízszintesen helyezkednek el, nem rácsszerűen. Persze biztos visszaállítható, de ezt dobja fel elsőre.
Van benne "intelligens mappa" funkció, ha a képernyőn több app van egy mappában, akkor a mappa érintésére egyből a mappa első app-ját futtatja (nekem ez is hasznos).
Még próbálgatom, nekem eddig az 1.3 is bejött. Ebben több a funkció.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#4760) egykettő válasza PirosHello (#4759) üzenetére


egykettő
aktív tag

Én is OTA manual-al raktam fel.
- Wifi kibaszott gyorsan csatlakozik mindenre.
- Van "optimalization" és "xtreme extras" menü a settings-be, bennük megannyi feature pl. duplakopp a status bar-ha lezárja a telót.
- a belső menü visszaállítása: balgomb - settings - drawer - drawer style - paged ;)

(#4761) baitsee23 válasza egykettő (#4760) üzenetére


baitsee23
őstag

Köszi Srácok!
Én is szeretem az 1.3-at! Nem is tudom, minek buzulok mindíg ROM-okkal, mindíg ennél kötök ki. :W
Maradt az 5.1 LP?

Samsung Galaxy S24

(#4762) egykettő válasza baitsee23 (#4761) üzenetére


egykettő
aktív tag

Igen, maradt 5.1

(#4763) egykettő


egykettő
aktív tag

Ha valaki antutura izgulna: 6.1.4-es antutu verzióval az új 2.0-ás xtreme rom 50993-at ért el :Y

[ Szerkesztve ]

(#4764) Balage700


Balage700
tag

Hát, gyerekek, nekem döglődik a wifi a telefonon. :( Visszaraktam a kitkat-et, de ugyanazok hibák jönnek elő. Na mindegy, megszolgálta az idejét. :) Hamarosan teló csere lesz. :(

(#4765) egykettő válasza Balage700 (#4764) üzenetére


egykettő
aktív tag

Tudnád részletezni a hibát? Próbáltad az új extreme rommal is?

(#4766) Balage700 válasza egykettő (#4765) üzenetére


Balage700
tag

Megnyitom pl, a play store-t és kiírja, hogy connection error. utána sokszor rákattintok a frissítésre, bejön a play áruház, de fehér az egész, és forog a kör alakú csík és semmi. bekapcsoltam, hogy mutassa az adatforgalmat és 0 byte-ot mutat. mobilnettel működik rendesen, azonnal bejön minden. :(

ma felrakom majd az xtreme romot is, megnézem azzal.

[ Szerkesztve ]

(#4767) egykettő válasza Balage700 (#4766) üzenetére


egykettő
aktív tag

Több féle wifinél is próbáltad?

(#4768) Balage700 válasza egykettő (#4767) üzenetére


Balage700
tag

Az árkád wifijével is ugyanaz a nóta. Sajna lehet kipurcan a wifi, néha megy néha nem. Mondjuk több mint egy éve non-stop használva van, szóval kiszolgálta lehet az idejét- :O Még megnézem Xtreme 2.0-ás romon. :(((

(#4769) BullZeye


BullZeye
veterán

Windowsból hogy érem el a belső memóriát? Oda menti a képeket, és újra akarom rakni feleségem telefonját, és wifin keresztül az FTPs megoldás lassú. Régi telefonoknál volt 2 új meghajtó, itt csak 1 az SD kártya van ha rádugom...mi a trükk?

(#4770) egykettő válasza BullZeye (#4769) üzenetére


egykettő
aktív tag

Kettő kell legyen, nincs trükk. Usb debugging és mtp bekapcsolás segíthet. Ajánlom az xtreme 2.0át eddig hibátlan.

(#4771) BullZeye válasza egykettő (#4770) üzenetére


BullZeye
veterán

100%ig hibátlan?
Mindkét sim foglalat tökéletesen működik mindenre, videó után nem megy tönkre mikrofon, Wifi nem szarakodik, 4G mindig van, és nem vált át amikor épp olyan kedve van? NFC működik ahogy kell? És még sorolhatnám az elmúlt fél évben felhozott hibákat mind javították ?

Ha felrakom neki és nem tetszik neki simán SPflashből visszarakhatom neki KitKat-et, vagy kell valamit mókolnom vele? Recoveryből új kell, vagy amit 1 éve használok az tökéletesen jó hozzá is?

[ Szerkesztve ]

(#4772) BullZeye válasza BullZeye (#4771) üzenetére


BullZeye
veterán

Gyári Kitkatről -> Extreme-re hogy kell telepíteni? Simán SPFlashtool , betallóz scatter file, aztán firmware upgrade? Ha Recovery-t nem frissítem lesz bajom belőle? Működni fog az úgy?

Gyári KitKat-hez képest megéri Extreme-re? Mi lesz jobb, mi lesz rosszabb? Ahogy itt visszaolvasgatok csupa jót írtok róla, de túl szép, hogy igaz legyen. :) Asszony telóját meg nem szeretném tönkretenni, mert aztán hallgatnám a nyafit hetekig :D

(#4773) hargitomi


hargitomi
tag

Akkumulátorral lehet valamit kezdeni, vagy új? Gyári, 1,5 éves. 60%-ról 100-ra ugrik töltés közben, 2 óra SOT-ot bír... 50%ról 0-ra lemerül 5 perc alatt. Használhatatlan így kb.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4774) egykettő válasza hargitomi (#4773) üzenetére


egykettő
aktív tag

Az kuka, én is most rendeltem másik gyárit, de nálam csak egy beragadt alkalmazás volt a ludas :)

(#4771) BullZeye: Igen szerintem hibátlan, kibaszott jó lett a wifi is, gyorsan csatlakozik nem szarakodik, restart után is villámgyorsan fogja a táérerőt szóval a modem is fasza, microfon bug, már az előzőbe se volt. GPS frankó, ne mugrál, ma mászkáltam vele egész délelőtt. A gyárihoz képest gyorsabb és bugmentes, szerintem megéri váltani.
Váltásnál a szokásos dolgok, előtte csinálj egy recovery mentést és akkor egy az egybe visszaállhatsz a jelenlegi állapotra ha méksem jönne át, de átfog.
#3352 Leírásom régebbről,(KK-ról LP-re)

[ Szerkesztve ]

(#4775) hargitomi válasza egykettő (#4774) üzenetére


hargitomi
tag

Extremen gyors toltes van, vagy engedelyezheto mint rc5-ben? Csak mert az nalam kulcs, h ne 5 ors legyen feltolteni...:) de igy jol hangzik amit leirsz rola elegge

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4776) BullZeye válasza egykettő (#4774) üzenetére


BullZeye
veterán

Már csak romot kéne letöltenem, de a spanyol oldalon a download 404...tud valaki egy linket a legújabbhoz?

(#4777) BullZeye válasza BullZeye (#4776) üzenetére


BullZeye
veterán

Asszem megvan Needromon

Ez jó S3S, azaz a 3gb advanced verzióhoz is? Vagy csak az alaphoz?

(#4778) egykettő válasza BullZeye (#4777) üzenetére


egykettő
aktív tag

Én [innen] szedtem még az 1.3-at és arról OTA-val töltöttem le.

[ Szerkesztve ]

(#4779) BullZeye válasza egykettő (#4778) üzenetére


BullZeye
veterán

Az oké, de fórumra nem tudok reggelni, mert nem jelenik meg a captcha :D

Sőt ha reggelek is a link akkor sem működik, mert 404 ha angolról, és simán nem létező topic ha spanyolból próbálom. Ha a rom ennyire megbízható mint az oldaluk...háát, lehet maradok az official kitkatnél...

szerk.:
Ennél szenvedősebb gagyibb, szutyokabb módszert még nem láttam. Reggeljek spanyolul, Captcha nincs se IE, se FF-ban, belépem gmaillel, köszönjek nekik egy topicban, aztán köszönjem meg a postot, aztán még írjak is a postba. Hát grat nekik, remélem ettől jobban alszanak :D

[ Szerkesztve ]

(#4780) baitsee23 válasza BullZeye (#4779) üzenetére


baitsee23
őstag

A Needromról le lehet tölteni az Xtreme 2.0-t! ;)
Az 1.3 helyett már az jön le, azt keressétek ugyanúgy! :D
Elég idióták, én is véletlenül találtam meg.

Samsung Galaxy S24

(#4781) Vlah


Vlah
tag

Srácok, felflasheltem az Extreme 2.0-t, habár nem ment zökkenőmentesen, de végül elvileg sikerült.
Viszont a bootolás sosem ér véget és csak pörög az x a végtelenségig(bootloop?).
Mi lehet a baj?
Ja és gabika 4.4 volt fent előtte

[ Szerkesztve ]

(#4782) BullZeye válasza Vlah (#4781) üzenetére


BullZeye
veterán

kb 4-5 perc kell, míg eltűnik az X pörgés, aztán bejön a rom, az első indítás mindig ilyen. Ha nem jó, flasheld újra. KitKat-ről váltottam feleségemnek, betöltött, jó minimalista, de kíváncsi vagyok jobb lesz e...

(#4783) egykettő válasza Vlah (#4781) üzenetére


egykettő
aktív tag

Pontosan pár percert várni kell, ha 8-10 perc múlva sincs semmit mehet, a factory resett+cache törlés.

(#4784) Vlah válasza BullZeye (#4782) üzenetére


Vlah
tag

Köszi, végülis újraflasheltem és így már jó. De nem a saját USB kábeljável csináltam így állandóan elakadt a flashelés, jól be voltam tojva.

(#4785) BullZeye


BullZeye
veterán

Senki sem mondta, hogy ennyire minimalista és szürke ez az 5.1es lollipop. Olyan színtelen, depresszív az egész. :\

Vissza lehet valahogy állítani a notificationbart kitkat-esre?

(#4786) minatomiray


minatomiray
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.

A JY-S3-on megszűnt a hang küldése híváskor, a hívott fél nem hall semmit. Nem csak GSM híváskor nincs mikrofon hang, de sem Viber sem pedig FB Messanger sem küld hangot a hívó fél felé. Olyan mintha a mikorfon lenne rossz, DE A mikrofon jó, megnéztük videóval, hangrögzítővel is, lind az alsó, mind pedig a felső mikrofon jó, külön külön is (megfújkáltam egyenként óvatosan, mindekettő szép, tiszta hangot ad a Sound Recorder-nek).

Eredetileg a gyári 4.4.4 -el csinálta, ezért úgy döntöttem most updatelem RC5 5.1.1 -re. Ez meg is történt, FlashTools-al, TWRP is ment, data,cache,dalvik-cache gyalu is volt, és szépen megy a telefon, DE a probléma ugyanúgy fennáll, híváskor nem küld a mikrofonról hangot a telefon, egyáltalán semmit, tök süket, a hívott fél nem hall semmit.

Szerintetek mi lehet a baj? Szerviz tud segíteni? Tudtok valakit? ( 8 hónapos a telefon, nem akarom visszaküldeni, ha nem szükséges)

Köszönöm!!!

(#4787) baitsee23 válasza minatomiray (#4786) üzenetére


baitsee23
őstag

Nem valami app okozza, amit mind2 rendszerrel használtál, pl. hangrögzítő?

Samsung Galaxy S24

(#4788) minatomiray válasza baitsee23 (#4787) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Én örülnék a legjobban a meglenne milyen app csinálja, de hogy okozná egy app a teljesen steril RC5-ön, hogy nem hall a hívott fél? Hisz akku be -> bekapcs -> hív: süket. Milyen app lehet?

(#4789) egykettő válasza BullZeye (#4785) üzenetére


egykettő
aktív tag

Tegyél fel másik launchert vagy témát, így néz ki a gyári android :D

(#4790) baitsee23 válasza minatomiray (#4788) üzenetére


baitsee23
őstag

Csak KK-val és RC5-tel próbáltad?
Én mondjuk nem tapasztaltam ilyet, de a németek ROM-jai val voltak rossz tapasztalataim. Ha már úgyis nyers a teló, dobj rá egy Xtreme-et. Egy próbát megér. ;)

Samsung Galaxy S24

(#4791) minatomiray válasza baitsee23 (#4790) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Igen, a gyári KK -val és a RC5-el is ugyanaz volt a gond. Ok, megpróbálom Xtreme-el.

(#4792) minatomiray válasza baitsee23 (#4790) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Feltettem az Xtreme 2.0 -t, azzal is ugyan az, nem hallani amit mond. Teljesen szűz rom, bekapcsolás után még egy dalvik/cache delete recovery-ben, utána SIM bele, és nem megy. Másik telefonban a SIM kiválóan működik. Eddig 8 hónapon keresztül nem volt gond a telefonnal.

(#4793) hargitomi válasza minatomiray (#4792) üzenetére


hargitomi
tag

Ha van zajcsokkentes barmi extra funkcio amit talalsz, kapcsold le. Bar itt tobb rom kiprobalasa utan sajnos novekszik az esely a hardveres problemara.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4794) egykettő válasza minatomiray (#4792) üzenetére


egykettő
aktív tag

Furcsa, de hardver hiba gyanús. Kérdezd meg az android mélyvízbe is, hátha és írj annak akitől vetted.

(#4795) BullZeye válasza minatomiray (#4786) üzenetére


BullZeye
veterán

Tavaly nyáron volt nekem is hasonló, tönkre ment a digitális mikrofon benne. 8 dollár volt az alkatrész (alsó board, ahol usb csatlakozó is van), 1 hónap alatt megjött, és itthon kicseréltem, elég egyszerű volt, csak csavarok tartják az egészet, semmi ragasztó/lepattintható rész, csak egy rakat pici csavar.

(#4796) hargitomi


hargitomi
tag

Aki új akkumulátort vett a telefonba, milyet javasol? Kompson, gyári, más?

Gondolom ez frissen telepített rom-mal és 100%-ról nem az egészséges kategória... :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#4797) minatomiray válasza BullZeye (#4795) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Köszönöm a tanácsokat. Viszont kizártam a mikrofonhibát, mivel a SoundRecorder és a Videó rögzítő is megy , bár igaz, hogy lehet használják a fenti mikrofont is, és azért hallatszódik át, mintha a lenti is menne.

(#4798) Vlah


Vlah
tag

Nagyon melegszik ez az extreme 2. Nektek nem?
Meg ráadásul , ha kikapcsolom a pozíciót, kurva idegesítően állandóan dobálja fel az ablakokat, hogy kapcsoljam vissza. Nem is tudom lelőni... Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

(#4799) baitsee23 válasza hargitomi (#4796) üzenetére


baitsee23
őstag

Nekem pénteken jött meg egy gyári. Most raktam a telóba. Kíváncs leszek. Az eredeti már fura dolgokat produkál.

Samsung Galaxy S24

(#4800) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Hogy tudok sd kártyára appot áttenni úgy hogy az működjön.
Real Racinggel játszok ami már 2 gigára hízott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.