Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) MoKiLoK


MoKiLoK
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert elkövettem egy nagy butaságot, flash előtt/közben nem csak letöltöttem az új rendszert a telóra, hanem formáztam is mindent. :(
Így minden beállítás, ami az nvram-ban is volt törlődött, így az IMEI szám is többek között.
Tudom, hogy az engineering móddal be lehet írni, de ez csak addig tart, amíg nem csinálok egy wipe/factory resetet.

Nagyon hálás lennék, ha valaki a saját S3 Advanced (3GB) telójáról a legújabb TWRP-vel lementené az nvram/emmc adatokat és elküldené nekem! Ezek csak pár MB-os adatok, akár emailben is lehet küldeni becsomagolva!

Nagyon megköszönném, mert akkor újra "normális" lenne a telóm! :)

Szép napot! :)

(#5302) hargitomi válasza MoKiLoK (#5301) üzenetére


hargitomi
tag

Szia!
Ha addig nem lesz segitseg, valamikor pentek este megprobalok vele foglalkozni (addig nem jutok a telohoz) es elkuldom. Majd jelentkezem, mire jutottam:)

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#5303) MoKiLoK válasza hargitomi (#5302) üzenetére


MoKiLoK
csendes tag

Szia, köszi!
Nem sürgős, soft-IMEI-vel műxik a teló addig is! :)

(#5304) hargitomi válasza MoKiLoK (#5303) üzenetére


hargitomi
tag

Küldtem PÜ-ben.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#5305) failed


failed
tag

hali,

van esetleg valakinek eladó sorban új akksija a telóhoz?

üdv

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#5306) maross


maross
veterán

Mar "selejteztem" egy ideje a telot, de most ujra harcrendbe allna,csak google maps+gps lenne a feladata, fagyas/kilepkedes nelkul - ezt most sajnos nem tudja teljesiteni, neha magatol kilep, neha ha megbillen a telo, es valtana a map fuggoleges-vizszintes kozott, stb. Milyen verziot pakoljak fel, hogy normalisan mukodjon? Koszi!

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5307) Doink válasza maross (#5306) üzenetére


Doink
aktív tag

madOS 8.1 elég stabil, xda-n megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#5308) maross válasza Doink (#5307) üzenetére


maross
veterán

koszi. most nyomtam egy factory resetet, egy kamu gmail accounttal probalkozom a total alap androidon. ha nem jon be, kiprobalom amit irtal.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5309) peppyscot


peppyscot
csendes tag

Lecseréltem a Jiayu s3-at egy Xiaomi redmi 5 plus-ra....Ami hibátlan.....Viszont nagyon HIÁNYZIK a s3.....Nagyon.....Az új tulaját vissza is hívtam hogy vissza tudnám-e vásárolni, de ő is nagyon szereti :) Sajnos nekem is ki kell lépnem az s3 tulajok táborából.......

(#5310) maross válasza peppyscot (#5309) üzenetére


maross
veterán

Én is léptem közben, gps része kivaloan mukodott két és fél órán keresztül Bp-től Pozsonyig, ahol feltorték az autot és kilopták a kesztyutartobol... :(((

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5311) Magicrat válasza peppyscot (#5309) üzenetére


Magicrat
tag

Én még tolom az S3-at, csak a memóriáját kell néha tisztogatni.
Azért figyelemmel tartom nagyjából a mobilokat, biztosan Xiaomi-t fogok venni helyette, ha megadja magát, de hogy melyiket, még nem tudom. Likviditás kérdése lesz.
Viszont akkor nem siettetem a dolgot, jó lenne egy QI töltésű telót venni, azt a fícsört nagyon irigylem ;]

(#5312) Balage700


Balage700
tag

Sziasztok! Nemtudom hogy van-e még valaki aki használja a telót, nekem nemrég mondta be az unalmast. Szerintem a belső tároló felmondta a szolgálatot, hiába próbálok bármit rárakni, kijön egy hibaüzenet, még az utolsó bebootolásoknál amikor működött, a wifi bekapcsolása után halt be a teló. Azóta mindig csak TWRP-be lép be. Lehet-e ezzel a telefonnal kezdeni valamit, vagy mehet kukába? :(

(#5313) Gyula196906 válasza Balage700 (#5312) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Meglehet próbálkozni a rom újratelepítésével
Illetve előtte egy wipe date factory reset twrp-böl

(#5314) Balage700


Balage700
tag

Köszi a választ, de a TWRP-ből azt írja ki, hogy a tároló csatolása sikertelen. :(

(#5316) cappa72 válasza Balage700 (#5312) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha flashtool-lal sem tudsz rátenni semmit, akkor várhatóan az emmc mondta fel a szolgálatot. Ennyi idős telefonoknál előfordul. (fiatalabbaknál is).
Ilyenkor először a system és/vagy data partíciókat szoktam lementeni flashtool-lal.
Ha már a mentés sem sikerül, akkor biza' meghótt'.

Hacsak nem csinálsz (qrvaóvatosan) egy system partíció formázást. De ezt már nagyon halványan írtam...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#5317) Balage700 válasza cappa72 (#5316) üzenetére


Balage700
tag

Igen, és is erre gyanakodtam. Esetleg sd kártyáról nem lehet működésre bírni? Úgy értem hogy maga a rendszer sd kártyáról induljon. Esetleg szobadísznek lehet csak használni. Jó kis másodlagos teló volt. :))

(#5318) cappa72 válasza Balage700 (#5317) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hi!
Elméletileg lehet onnan indítani, ha a boot.img-t megmoddolod.
Volt már ilyen próbálkozásom, és sikerült.
Nem egyszerű történet, de ha ezzel meg lehet menteni, hát akkor hajrá.
Mivel a telefon még eljut a recovery-ig, lehet hogy meg kellene próbálnod. Nincs veszteni valód.
Kérdés, hogy melyik része sérült a belső memóriamodulnak.
A system, data, cache partíciókat bizton ki tudod tenni sd kártyára. Mondjuk lassúcska lesz val'szeg, meg érzékenyebb is az emmc-nél, de megint csak nincs veszteni valód.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#5320) Balage700 válasza cappa72 (#5318) üzenetére


Balage700
tag

Köszi, ha lesz időm és egy szabad sd kártyám akkor megpróbálom. :)) Van már utódja, szóval nem nyúznám agyon, de mégiscsak a szívemhez nőtt. Régebben sok custom romot lehetett rárakni, de már egy jó ideje nem foglalkozom ilyesmivel, érdekes próbálkozás lehet. :R

(#5321) woteska


woteska
csendes tag

Sziasztok! Van Jiayu S3 akksim. Akit érdekel, hardverapró alatt megtalálja: https://hardverapro.hu/apro/uj_jiayu_s3_jiayu_s3_advanced_4500mah_akkumlator_h/hsz_1-50.html
( Remélem ez nem számít hirdetésnek. :D Ha mégis, akkor elnézést. :( )

(#5322) woteska


woteska
csendes tag

Sziasztok! Új Jiayu S3 / Jiayu S3 Advanced 4500mAh akkumlátor (+ használt akksi) ingyen elvihető. Budapest. Ha érdekel írj PM-et.

(#5323) menyuskahh


menyuskahh
tag

Sziasztok!
Ha esetleg van valakinek egy felesleges hátlapja, az legyen szíves írjon nekem.
Köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.