Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) failed válasza egykettő (#5150) üzenetére


failed
tag

Megoldódott a probléma!

A történet röviden az volt, hogy reggel 100%-kal vettem le töltőről. Délutánig kb 80-90%-ra szokott merülni. Utoljára mikor kint ovltam cigizni, akkor volt 88%. Ez után jött a seképsehang.

Otthon feltettem töltőre, és láss csodát életre kelt. be tudtam kapcsolni, azóta minden jó.

Ami megdöbbentett, az az, hogy hova lett fél óra alatt 88% az akksiról?!?! na de mindegy, egyelőre minden jónak tűnik. :U

bocsi, hogy farkast kiáltottam :B

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#5152) egykettő válasza failed (#5151) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ilyenem már volt másik telóval, akkor új akkut kellett rendelnem, ha lesz még ilyen próbáld meg ;)

(#5153) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Vettem egy vr box 3.0 szemüveget, de sajnos vmiért nem jó. Duplán mutatja a képet akárhogy állítom be.
Nem tudjátok hogy működik e egyáltalán ezzel a telefonnal a VR?

(#5154) egykettő válasza droti25 (#5153) üzenetére


egykettő
aktív tag

Keress vissza volt rola már szó. Én is szórakoztam cardboard-al, több kevesebb sikerrel, azt hiszem a mágnes sensor nem ment nekem.

[ Szerkesztve ]

(#5155) droti25 válasza egykettő (#5154) üzenetére


droti25
őstag

Nekem a 3D-s videók mennek. De ha rá adom a 360 vr-t, szellem képes lesz a kép :(

(#5156) egykettő válasza droti25 (#5155) üzenetére


egykettő
aktív tag

A Cardboard apphoz van beállítás, de annyira nem vagyok otthon a témában nem fogott meg.

(#5157) BullZeye


BullZeye
veterán

Felraktam 7.1 Nougat-ot, teljesen jó, kevesebb a beállítás viszont stabil, egy bajom van vele, hogy 4G-t néh eldobja és EDGE-t használj több helyen ikea budaörs pl)

Erre van megoldás?

(#5158) egykettő válasza BullZeye (#5157) üzenetére


egykettő
aktív tag

Biztos, hogy van ott 4g ahol próbálod?

(#5159) egykettő válasza BullZeye (#5157) üzenetére


egykettő
aktív tag

Megiont jött ki MAD féle 7.1.1 frissíté, de networkot érintő dolgot nem látok a changelogban.
Közben olyan bajom van, hogy nincs netem(t-mobile 3g), de még nem sikerült tartalék telefont szereznem, mert lehet szolgáltató(dijcsomag) bajom van.

(#5160) dinicat


dinicat
újonc

Sziasztok! A problémám a következő: vettem egy JBL hangszórót, és nem működik a telóról. Megtalálja, kiírja, hogy a kapcsolat létrejött, aztán csak a teló szól továbbra is. Ellenpróba megtörtént, másik készülékről működik a hangszóró. Alcatel órával kommunikál a telefonom. Várom a hozzáértők javaslatait. Köszi.
:F

(#5161) egykettő válasza dinicat (#5160) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nekem működik a házikészítésű bluetooth hangszórómmal, legújabb extreme rom.
Neked mi van rajta? Más bluetooth audio cuccal működik? Feltételezem bluetooth jbl hangszorórol beszélsz :))

(#5162) dinicat válasza egykettő (#5161) üzenetére


dinicat
újonc

Igen bt-s jbl-ről van szó. Xtreme 2.5 ös van fent. Másik bt-s audióval még nem volt módom próbálni.

(#5163) egykettő válasza dinicat (#5162) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nekem 2.54 van most. Este megnézem neked, mert már rég próbáltam.

(#5164) egykettő válasza dinicat (#5162) üzenetére


egykettő
aktív tag

Megnéztem, nálam minden okés. Nekem egy 700ft-os bluetooth recieverrel megy ;)

(#5165) egykettő válasza egykettő (#5159) üzenetére


egykettő
aktív tag

A szolgáltatónál volt lekapcsolva.

(#5166) BullZeye


BullZeye
veterán

1 hét használat után merem ajánlani a MAD féle Nougat-ot, Extreme-hez képest kevesebb a beállítási lehetőség, de legalább működik bugmentesen.

(#5167) patiati válasza BullZeye (#5166) üzenetére


patiati
csendes tag

Tegnap kijött a Stable 5 is, ez most megint egész jó. A Stable 4-et kihagytam, abban relative sok bug volt, akkor álltak át 7.1-ről 7.1.1-re. Én is csak ajánlani tudom, különösen amióta megjavították a kamerát.

[ Szerkesztve ]

(#5168) minatomiray válasza BullZeye (#5166) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Erre gonfolsz?: http://forum.xda-developers.com/jiayu-s3/development/rom-unofficial-aosp-n-jiayu-s3-t3451923
7.1.1 ? Sokan panaszkodnak rá, vannak azért még hibái. Nálad minden rendben?

(#5169) egykettő válasza BullZeye (#5166) üzenetére


egykettő
aktív tag

Facebookon követem a change logokat tuti ez lesz a következő amit felrakok.

(#5170) minatomiray válasza egykettő (#5169) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Sajnos pot ma (vagy tegnap) írta a fejlesztő (superdragonpt) hogy hanyagolni fogja továbi fejlesztéseket Jiayu-ra :(

(#5171) BullZeye válasza minatomiray (#5168) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, ez az.

Kitkatről váltottam Extreme-re kb 3 hete~ mert agyon ajnározták, hogy milyen jó milyen stabil. Pár nap alatt a Bluetooth megadta magát, kapcsolat megvolt az autóval, csak épp a mikrofon nem működött vele, szóval hallottam hogy kicseng hallottam ahogy beszélnek, csak ők nem hallottak engem, és sok másik apróság ami miatt gyorsan kerestem alternatívát.

Szóval maradt MAD féle rom meg KITKAT (ez már unalmas).

- 1 hét használat után még minden működik, bluetooth, wifi hotspot, nincs battery drain (nem merül jobban mint KitKat).
- Animációk sokkal szebbek
- Egyszer sem indult újra magától
- 1db android crash volt, de csak hibaüzenet jött, közben minden működött, fura volt, leokéztam és használtam tovább
- Dual SIM-et nem tudom normálisan használni (normális=hozzárendelek contactokat SIM1-hez és még párat SIM2-re, viszont ha ismeretlent hívok SIM1-et használja alapból, ha erre valaki rájön mi a trükk az ossza meg)

(#5172) minatomiray


minatomiray
csendes tag

Tegnap este feltettem az RC5 -re a MAD féle 7.1.1 -et update 5 verziót az XDA -n lévő leírásoknak megfelelően. Igaz elcsesztem vele vagy 4 órát, mivel teljesen tisztán akartam, reinstall minden. Igazából az RC5 -el meg voltam elégedve KIVÉVE a videofelvételt, ott mind a kép és hangminőség gyalázatos volt.
Működik szépen a 7.1.1, egy SIM-el használom.

Észrevételek:
- a WiFi ledobál néha, ott ahol eddig jó volt a térerő a lakásban, most alacsony
- a PIN kód feloldáshoz nem lehet megadni, hogy azonnal oldajon fel ha beütöttem a kódot, a pipát is mindig meg kell adni
- keresgetni kellett mi hol van, de végül visszatettem a Nova -t, így most mindn úgy működik mint RC5 -ön
- a videó felvétel 1080p minőség kielégítő, milyen volt 4.4.4 -en, a hang tökéletes
- néha megáll a Youtube alkalmazáson a 1080p-vel felvett felvétel, de nem mind, pl. egy Metallica 1080p koncert gyönyörűen megy

Egyelőre ennyi. Feltenni nem sok, TWRP-ből kell, wipolgatás, Gaspps Nano, SupeSU és kész is.
Minato

(#5173) minatomiray válasza minatomiray (#5172) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Ja igen, még annyi negatívum az előzőhöz, hogy:
- sajnos az Email.apk nem kezeli többé a céges Exchange.t (ActiveSync ugyebár), vagyis az AOSP-be nem lett belefordítva, vagy kivette a Gugle, mindegy nincs. Integrálva lett ez a funkció a Gmail app-ba, így most az sync-eli az Exchange contactokat, emaileket, calendart. Ez hiányzik, de majd megszokom.

(#5174) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok Srácok,úgy néz ki hogy az én telómat is utol érte a baj.Nem akar rendesen töltődni.Azt kiderítettem hogy a telefon usb csatlakozójával lenne a baj!Tudtok ezzel valami tanácsot adni? Holnap reggel vinném szervizben,azt mondták ha kompatibilis más usb csatival akkor ottan helyben kicserélik ha nem akkor kell várnom amíg megrendelik :(((

(#5175) minatomiray válasza EndyCretu (#5174) üzenetére


minatomiray
csendes tag

12$ -ért lehet rendelni Aliexpressről alsó panelt egyben, kb. 100 helyről. Ez egyben, forrasztás, gányolás nélkül cserélhető, pár csavar ki-be, bepattint keköt, kész. Van sszem Youtube videó is valahol. Óvatos kéz kell hozzá, én már cseréltem 1-et. Most várom a másodikat. Nem tudom szerviz mit kezd vele, de ennél nincs egyszerűbb/olcsóbb megoldás, igaz várni kell 3-4 hetet (most) ha posta hozza.

(#5176) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Szia,linket tudnál dobni? Amúgy 7 ezer Ft-ért akarják megcsinálni! Az a nagy baj hogy nem tudom tölteni és az eset egy kicsit idegesít!

(#5177) whoever70


whoever70
tag

TV Go alkalmazás működik valakinek?

(#5178) BullZeye válasza EndyCretu (#5176) üzenetére


BullZeye
veterán

1 éve ezt rendeltem $12-ért

De most találtam $7,68-ért is

Szétszedése pár perc, csak kell hozzá kis csavarhúzó, 4-5ezer forintnál többet ne adj ki érte, 2k munkadíj is bőven sok ezért a műveletért, mert konkrétan 11~ csavar tartja a vázat, és simán lejön, nincs ragasztás meg semmi. Ha szerencséd van, akkor meg megforrasztják az USB csatlakozót, csak 4 forrasztási pont van, és ez is egyszerű feladat, 7k-t nem ér ez a művelet, keress más szakembert.

(#5177) whoever70
Ha rootolva van (és s3 alapból rootolva van), akkor nem fog működni, lehet menni asztalt verni csatornánál.

[ Szerkesztve ]

(#5179) EndyCretu válasza BullZeye (#5178) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Köszönöm a válaszodat! Megpróbáltam a csavarokat leszedni de tapasztalat híján nem sikerült! Marad egyelőre a drága szerviz :W

(#5180) EndyCretu válasza EndyCretu (#5179) üzenetére


EndyCretu
csendes tag

Valaki ilyent rendel,tudna mondani valamit róla,többet tartja az energiát mint az eredeti 3100 mAh?

https://www.aliexpress.com/item/3500mAh-JY-S3-For-Jiayu-S3-Battery-global-free-shipping-with-online-Tracking-number/32720863418.html?spm=2114.13010208.99999999.282.1VYmBT

[ Szerkesztve ]

(#5181) egykettő válasza EndyCretu (#5180) üzenetére


egykettő
aktív tag

A linkben 3500 a leírásba 3700 szerepel ami nem túl jóelőjel. Én eddig csak gyárit vettem, azzal nem voltak gondok

(#5182) minatomiray válasza EndyCretu (#5180) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Én ilyet rendeltem a anyáron (kb ugyanaz): https://www.aliexpress.com/item/konpson-3500mAh-High-capacity-JY-S3-JY-S3-battery-for-JIAYU-S3-battery-free-shipping-Tracking/32360303710.html?spm=2114.13010608.0.0.5sg6zQ működik hibátlanul, kicsit tovább is bírja mint a másfél éves gyári.

(#5183) hargitomi válasza minatomiray (#5182) üzenetére


hargitomi
tag

+1 Szintén nyár óta, nincs vele probléma. Én javulást nem vettem észre, kb ugyanazt hozza mint az eredeti. Cserélnem meg azért kellett mert az eredeti meghalt 1,5 év után.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#5184) EndyCretu


EndyCretu
csendes tag

Sziasztok! Gyerekek nem hiszitek el mi történt velem ma! 4-5 helyen voltam telómat javítani,de ezek annyira bénák hogy a végén vettem a bátorságot azt be mentem egy barkácsboltba azt onnatról vettem egy príma csavarhúzó készletet azt neki is estem én! Tartottam is egy kicsit attól hogy nem fog sikerülni,de láss csodát egyből jó lett! A szervizesek nagyon bénán nyomták,hogy nem ismerik a márkát,hogy lehet hogy nem fog sikerülni meg hogy hagyjam ottan mert mostan nincsen idejük,habár azt mondták hogy gyorsak,szóval nem is értem ezek miből élnek!!! Én felajánlottam nekik eleget de nem és nem! De akkor nekem hogyan sikerült? Nem volt könnyű,mondjuk meg a valóságot,de egy kis egyengetés itten,egy kis egyengetés ottan és láss csodát a telefon tölt rendesen!!! Meg spóroltam a pénzt és még egy prima csavarhúzó készlettel is gazdagabb lettem!! :C

(#5185) BullZeye válasza EndyCretu (#5184) üzenetére


BullZeye
veterán

Mondtam, hogy sima ügy, max rendelsz 7 dollárért egy másikat, bizti ami bizti, vagy megforrsaztod ezt magadnak, hogy tutira tartson később is.

(#5186) BullZeye


BullZeye
veterán

Ha én azt akarom, hogy EDGE ne legyen a telefonomon, akkor mire kell kattintanom? Hócipőm tele van, hogy ha EDGE-t mutat, akkor túlképp használhatatlan a net, akkor inkább ne is legyen semmi...

Vagyis mely Bandeket kell kikapcsolnom, hogy GSM működjön, LTE működjön, csak EDGE ne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#5187) egykettő válasza BullZeye (#5186) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ezzel sztem valami mélyvízes vagy telekom csoportba mennék. Magyarországon az LTE b3, b7,b20 ha jól emlékszem.

(#5188) Vlah válasza BullZeye (#5186) üzenetére


Vlah
tag

Az itt be nem pipáltak tartalmazzák a hazai 3g és 4g frekiket.

Egy kártyán akarod, hogy működjön a gsm és a 4g?
Az edge a gsm frekvenciáján megy szerintem, de ha kikapcsolod 3g-n még tudsz telefonálni, csak ott kisebb a lefedettség. Az engineering menüben van 4g/3g opció a network slecting menüben, de a bandeket is kilőheted. Ha egyik kártyán elég a gsm, a másikon meg a 4g, akkor könnyebb dolgod van.

[ Szerkesztve ]

(#5189) Vlah válasza Vlah (#5188) üzenetére


Vlah
tag

Pontosabban a gsm és 3g frekiket tartalmazzák. Sorry

(#5190) BullZeye válasza BullZeye (#5186) üzenetére


BullZeye
veterán

Meg lett a probléma, felraktam a legújabb 7.1.1 stabil változatot, és ott beállításoknál észrevettem, hogy TELENOR NET van kijelölve, és preferált hálózat a 3G.

Ha átállítom LTE-re akkor hosszú percekig teker.
Ha átállítom Telenor Online-ra az APN-t és utána LTE-re, akkor azonnal van hálózat.

Szóval alapból ezek a külföldi romok rossz APN-t használnak a Telenorhoz, érdemes átállítani, mert így végülis 1 hónapig 3G-vel használtam, aminek SOKKAL rosszabb a lefedettsége, és ezért volt olyan rossz a netem.

Persze mivel ma raktam fel, tesztelés csak most kezdődik, viszont ez a 7.1.1 úgy néz ki kiváltja az official KitKat-et már szüleimnél is majd.

(#5191) egykettő válasza BullZeye (#5190) üzenetére


egykettő
aktív tag

Felraktam én is a MAD féle 7.1.1-et, nem lenne rossz de nincs koppintós feloldás és dobálja a wifit :( Nálad is vannak gondok vele?

[ Szerkesztve ]

(#5192) BullZeye válasza egykettő (#5191) üzenetére


BullZeye
veterán

Wifi nálam atomstabil, egyszer nem láttam, hogy eltűnt volna, igaz erős wifi jel van mindenhol ahol használom, smart wake meg van. MAD Extras-on belül SmartWake-t bekapcsolod, és amit szeretnél.

Az új verzió 1 hete van fent, viszont klasszisokkal bugmentesebb az én használati szokásaimhoz, mint az előző bármelyik Kitkat/extreme.

(#5193) egykettő válasza BullZeye (#5192) üzenetére


egykettő
aktív tag

Köszi! wifi-re csináltam egy cache/dalvik törlést meglátjuk...
köszi az infót, a gyorstöltést is megtaláltam.

(#5194) minatomiray válasza egykettő (#5191) üzenetére


minatomiray
csendes tag

Azt írják a XDA n hogy akkor dobálja, ha ugyanabból a WiFi SSID -ból van 2.4 és 5 GHz is (általában nálunk cégnél így van), a kettő között váltogat állandóan nem tartja. Viszont otthon 2.4 van csak és atomstabil. A WiFi beállításokban -> WiFi Frequency Band -> kiválaszthatod melyiket használja kizárólagosan, egy próbát megér.

(#5195) egykettő válasza minatomiray (#5194) üzenetére


egykettő
aktív tag

Köszi ezt megnézem. Közben megjött az új akkum, a régi már csak 2óra kijelzőidőt tudott, most hogy kiszedtem kiderült, hogy púpos :)

(#5196) failed


failed
tag

Valaki esetleg tudna nekem ezen ügyben segíteni?

köszi, üdv

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#5197) dfdfdf válasza failed (#5196) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hali 1 hete rendeltem én is aliról mert szlovákból kb6000ft lett volna. Addig használom a mate 8asom tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#5198) egykettő válasza failed (#5196) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nekem van egy de szar(kontakthibás) aliról rendeltem én is azt amit most használok. Akkor nem csak nálam adta meg magát :(

(#5199) dfdfdf válasza egykettő (#5198) üzenetére


dfdfdf
őstag

É azt bittem az aksim szar igy elöször azt rendeltem sajnos.... Valalinek s3hoz nincs eladó nem.leharcolt gumis tokja? Nőies szinű os jöhetne

[ Szerkesztve ]

(#5200) odium


odium
aktív tag

Az én csatlakozóm is behalt, ilyet rendeltem. 3 hét alatt itt volt, magam kicseréltem, oszt jóvilág.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.