Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Előre elnézést mindenkitől, nem akarok senki lelki világába beletaposni, de számomra, nem is tudom mi a jó szó, túl "óvatos" lett a teszt..

A kamera fejlődése az előző generációkhoz képest szép és jó, de 2010-ben egy mobil ha közel 0 beállítási opcióval rendelkezik ezen a téren nálatok nem szokott a "jó kamera" kategóriába tartozni. Most finoman meg van említve az egész, és kész..
A zenelejátszó szinte el van intézve azzal, hogy olyan "almás". Személy szerint érdekelne, mint minden más telefonnál, hogy pl kihangosítva hogy szól? füles? eq? ... Lehet valakinek ez triviális, de én(és szvsz sokan mások) nem hallgatok egész nap iPhone-t, de számomra fontos a zene, és érdekelne.
Képnézegetés? Szövegbevitel? sms, mms, mail?

Tudom, olvassam el az előző tesztet, de mégis csak új iOS, valami csak más, és szerintem jópár dolog van, ami minden tesztben benne van, itt meg meg sincs említve, annyira se, hogy olvassam el az előzőben, mert ugyan az.. Más telefon "le van oltva", ha csak kicsit is, mikor valami hiányosság jelentkezik, itt ilyen sincs..
Tényleg nem kukacoskodás, de ez a teszt szerintem nem a tőletek megszokott, bármely más telefonnál olvasható stílus.

Ennek ellenére a telefon szerintem is jó, és ha 200k körül(nekünk jobb ha alatt) kapható lesz, akkor a plecsni is jár. :R

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.