Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1251) DraXoN válasza evko (#1248) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

én azt vettem észre folyamatosan "tanul" és "pontosít" is a mintavételen.

pl. felvettem csak az újam elejét, de feloldáskor minig kicsit csúsztattam az újjamon.. 1-2 percnyi feloldás-lezárás után, már majdnem a tenyeremig eljutottam a "mintafelvétellel" xD ... ezt már egy beállított újnál.
vagyis elvileg folyamatosan "pontosít" a mintán, bár ez utóbbi inkább nyugtalanít (némileg), mert így könnyen lehet egyre több a "minta" amivel feloldódik, és nagyobb az esély, hogy idegen ember újjával is véletlen egyezzen.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1252) kartalhu


kartalhu
tag

Sziasztok!
A P40 lite E az MHL kompatibilis?

(#1253) evko


evko
aktív tag

Köszi szépen mindenkinek!
Több minta után jó lett, úgy tűnik. :DD

A push üzenetek play nélkül nem fognak jönni, ugye? Ha ráerőszakolom a playt, az lenne a megoldás?
Netbank alkalmazásnál nem jön és ugye Gmail hitelesítés, ha máshonnan jelentkezem be... Ahhoz ugye küldi a push uzit. Ezt play nélkül hogyan hidalom át?
Köszi szépen mindenkinek! ;)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1254) sunavlys


sunavlys
senior tag

Öcsém vett ilyet.
Próbálom áthozni a névjegyeket a google fiókból az előző gépéről (P Smart), hogyan lehetne megoldani?

A másik: a diktálást (hangalapú keresés) ki hogy oldja meg?

[ Szerkesztve ]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1255) gombasm válasza sunavlys (#1254) üzenetére


gombasm
aktív tag

Névjegyek exportja vfc (vCard, ios) formátumba, utána a fájlt a telefonra küldve egyből letöltés után fel is ajánlja, hogy elmenti őket.
Ha mindezt a böngészőből csinálod meg (https://contacts.google.com/), akkor egyből lehet a telefon tárhelyére menteni és onnan megnyitni a fájlt, nem kell átküldeni mellékletként.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#1256) dutrás válasza sunavlys (#1254) üzenetére


dutrás
őstag

Phone Clone-val áthúzod a régi telefonról

P50 pro/P40 Lite

(#1257) Cyrusgrissom válasza evko (#1248) üzenetére


Cyrusgrissom
kezdő

Ez már nem muxik

(#1258) Midway


Midway
senior tag

Helló
Ezt hogyan lehet rátenni ?
Kell az ismerősöm lányának a suliban .

(#1259) sunavlys válasza gombasm (#1255) üzenetére


sunavlys
senior tag

Kösz:

a második kérdésre esetleg?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1260) gombasm válasza sunavlys (#1259) üzenetére


gombasm
aktív tag

????

Soha nem használtam még ilyesmit :( .

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#1261) sunavlys válasza gombasm (#1260) üzenetére


sunavlys
senior tag

Nem gépelés az SMS-t hanem diktalod
Operában nem gepelve keresel hanem diktálva

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1262) dutrás


dutrás
őstag

Új navi az AG-ben
[link]

P50 pro/P40 Lite

(#1263) DraXoN válasza evko (#1253) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

a push üzenetek problémás lehet..
amit biztosan tudok: 2 faktoros hitelesítés push-t nem fogsz tudni kapni, a többire van "megoldás" .. valamiféle...
azonban ha az app a google push szerverén át üzenne, akkor utóbbi csak GMS felrakás után menne, de ez se ilyen egyszerű, mert ha "security" szerveren át menne (pl. bank push üzenete), akkor az meg a play protect hiánya miatt csak akkor megy ha nem blokkolod a google féle "play protect error" hibaüzeneteket. erre két lehetőség van: 1. letíltasz minden play protect error üzenetet (egy darabig működik mint megoldás, de idővel olyan appon keresztül üzen, ami nem is használ GMS-t, de cserébe az adott appnál nem tudod az értesítést letiltani.. nálam pl. a HMS core -on keresztül is elkezdett üzenni a GMS, hogy nem hitelesített az eszköz :DDD .. Erre az üzenet eltüntetésre a megoldások:
1. módosított GPS (Google Play Services) csomagot rakunk a telefonra, de akkor a védett push szerverek nem működnek (igazából annyit csinál a módosított GMS csomag, hogy letiltja ezen szerverek IP címeit, így sose érkeznek meg a hiba értesítések).
2. lefaszasztjuk a Google Play Framework-öt (google play keretrendszer), ezt pl. IceBox-al lehet megtenni. De ha ezt teszük, akkor gondunk lesz, hogy azon appok amiknek a google térkép kellene, lehet nem fognak futni (és a play áruház se). Viszont ezen módszer mellett a bankok PUSH értesítése meg fog érkezni, ez a kulcs pl. hogy a simple érintéses fizetését is lehessen engedélyezni (ha érdekel valakit).

De normálisan működő megoldás, az sajnos nincs :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1264) feloman


feloman
aktív tag

Ezt kaptam most:

:))

felo

(#1265) zzola válasza feloman (#1264) üzenetére


zzola
félisten

Lassan akkor mindenki megkapja! :C

(#1266) samu2062


samu2062
aktív tag

Sziasztok!
Van valaki aki a telenortól hozott ki ilyen telót?
Az érdekelne, hogy a telenor hálózati zárral adja, vagy függetlenül?
Azt írják, hogy alapesetben zárral vannak ellátva a telók náluk, de vannak kivételek. Hát ha...
Köszönöm előre is!

(#1267) diablo1984 válasza samu2062 (#1266) üzenetére


diablo1984
veterán

Szia. 2db telenortól való 2 kártyásunk van, függetlenek, én is vodával használom

(#1268) samu2062 válasza diablo1984 (#1267) üzenetére


samu2062
aktív tag

Az jó. Köszönöm szépen!
Akkor berendelek egyet. Én telenor, meg digi kártyával szeretném használni.

(#1269) ORCA58 válasza dutrás (#1262) üzenetére


ORCA58
addikt

Csak nem ezt igíérték a Goggle maps helyettesítéséré? Mert ha igen nem jó ómen, hogy fizetős!
Nem kicsit böki a csőröm ez a teló, de nem tudom lenn-e gondom Google nélkül, nomeg egy kicsit nagy. T-nél igen jó áron jutnék hozzá, ha bevállalnám a korlátlan net. :U

(#1270) szkaroly válasza ORCA58 (#1269) üzenetére


szkaroly
senior tag

Megveszed webshopba, kipróbálod, ha nem tetszik 14 napon belül elállhatsz a vételtől.

Poco X3 Pro

(#1271) DraXoN válasza ORCA58 (#1269) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Here WeGo .. ingyenes (letölthető AppGalleryből), szerintem jó, bár sokat nem használom/használtam.. ismerősömmel múltkor ment a vita, hogy szerinte "sz*r".

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1272) ktmt válasza DraXoN (#1271) üzenetére


ktmt
aktív tag

Here jól navigál, nincs akkora user base, mint a Waze-nél, tehát valós forgalmi adatok is kevésbé működnek. Android Auto, Mirrorlink viszont nincs. Szerintem a mostani árkon erősen bestbuy a teló, különösen T-comnál, de vannak kompromisszumok.

(#1273) DraXoN válasza ktmt (#1272) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Úgy néztem egyáltalán nem támogatja a Type-C -n kerersztüli kijelzőre kötést a telefon :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1274) szkaroly válasza DraXoN (#1273) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ezt a Huaweinél csak a legdrágább telók támogatják.

Poco X3 Pro

(#1275) ORCA58 válasza DraXoN (#1271) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem azért írtam, mert nem lenne mival navigálnom. Évekkel ezelőtt megvettem a Sygic navit (mikot kiábrándultam az IGo-ból) Az is TpmTpm térképet használ. Úgy értelmeztem korábbn, hogy a TomTommal készítenek a Google navi helyet navit, ami ingyenes lesz.
Működik rajta a Google térképpel a Budapesti tömegközlekedés is? Vidéki gyerek lévén volt rá példa, hogy annak a segítségével találtam el A-ból B-be.

(#1276) Garfield.37 válasza szkaroly (#1206) üzenetére


Garfield.37
tag

Szia!

Nem volt ilyen nyilatkozat.
Csak szóban mondták el azt hogy nincs gms szolgáltatás.

Én azt gondolom hogy túl van misztifikálva ez a dolog.

Üdv : Garfield.37

(#1277) DraXoN válasza ORCA58 (#1275) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Én a "budapesti menetrend" appot használom, azzal "akár" lehet útvonalat is tervezni (és jobb útvonalat csinál mint a google maps tömegközlekedős része).
ezen app van AppGalleryben is.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1278) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!
Gmailt hogyan tudok ezen a telón olvasni? Böngészőből sem megy, mert ugye push üzenettel akarja ellenőrizni, hogy ez e az a teló vagy mi. :)) :W

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1279) feloman


feloman
aktív tag

Szia!
Én a BlueMail programot használom, több fiókomat is kezeli, nekem bevált :)

felo

(#1280) evko válasza feloman (#1279) üzenetére


evko
aktív tag

N
No, ez itt a probléma. :F
Az a régi telóm,ami már nincs meg.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1281) DraXoN válasza evko (#1278) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

2 faktoros azonosítás be van kapcsolva? (szerk: igen be van, látom)
Az tudja megbonyolítani a dolgokat.
Ha igen, ajánlom ez esetben az Authy appot.. bár sajnos AppGalleryből nem elérhető (még?), de felrakható csak .apk -val is.

illetve ottvan alul a "próbálkozás máshogy" opció. ott akár SMS-t is tud küldeni beállított telefonszámra.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1282) evko válasza DraXoN (#1281) üzenetére


evko
aktív tag

Köszönöm.
Otthon, asztali gépről próbálom buherálni

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1283) szkaroly válasza evko (#1280) üzenetére


szkaroly
senior tag

A régi telefonodon kiléptél gmailból valamint törölted a fiókot ?

Poco X3 Pro

(#1284) samu2062


samu2062
aktív tag

Sziasztok!
Megjött nekem is a teló.
Úgy néz ki kicsit több a kompromisszum, mint vártam, pedig semmi extrát nem szeretnék.
Tök jó, hogy van a youtube vanced, de nem lehet bejelentkezni, hiába a microG hozzá.
Böngészőből használva a youtube-ot, be tudok jelentkezni, de ott meg nem lehet átküldeni a TV-re. Ezt jó lenne megoldani, mert legalább részben ki tudnám használni a youtube music előfizetésemet.
Meglepve tapasztaltam azt is, hogy a prohardver app, amit szeretek, nem működik ezen készüléken, amit nem is értek, hisz semmi köze a google-höz...ha nem tévedek. Még van 1-2 alkalmazás, amire nem számítottam, hogy nem fog működni, de ez van.

(#1285) evko válasza samu2062 (#1284) üzenetére


evko
aktív tag

Szia.

A YouTube vanced tegnap még ment. Ma már nekem sem jó.
Aki tapasztalt, szokott ilyen hiba jönni?
Én be voltam jelentkezve, erre kiírja, nincs kapcsolat...
Most kijelentkrzve van kapcsolat... :(

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1286) Black_Raven válasza evko (#1285) üzenetére


Black_Raven
veterán

Próbáld ki a NewPipe-t.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1287) samu2062 válasza evko (#1285) üzenetére


samu2062
aktív tag

És most már nem is tudsz visszajelentkezni?
Nekem valami olyasmit ír ki, hogy nincs kapcsolat a google szerverével. Vagy valami hasonlót, nem igazán tudok angolul.

(#1288) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok. Hívás hang rögzítésről mit lehet tudni? Appgallery tartalmaz-e használható alkalmazást? Vagy esetleg a készüléke alapból támogatja? Köszönöm.

(#1289) evko válasza samu2062 (#1287) üzenetére


evko
aktív tag

Már jó.
Frissíteni kell a microg-t a vanced managerben. Új verzió van :))

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#1290) DraXoN válasza Kolty (#1288) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

igen, van, és működik... a telefonszámokat ugyan nem rendeli hozzá, de lehet hívást rögzíteni.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#1291) samu2062 válasza evko (#1289) üzenetére


samu2062
aktív tag

Király, köszönöm szépen. Frissítettem, és be tudtam jelentkezni. Így már egy fokkal boldogabb vagyok.
:))
A teló amúgy teljesen jó. P Smart Z-t váltottam le erre. Eddig úgy néz ki, nem bánom meg. Az is jó volt, de ez többet tud.

(#1292) Anya11


Anya11
csendes tag

Sziasztok, valaki esetleg próbálta hogy a google playen vásárolt Minecraft működik-e a telón?

(#1293) feloman válasza Anya11 (#1292) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
Nekem két programom is volt Google playen vásárolva, de nem tudtam működésre bírni HMS alatt a megvásárolt programok fizetős részét. Leveleztem is az egyik program írójával - magyar program - de nem tudott segíteni sajnos.
De lehet van okosabb is nálam, majd írnak még, hogy a GMS-ített telefonok megy e :)

felo

(#1294) zzola


zzola
félisten

Valaki használja a Garmin Connectet a készüléken?
Nem tudjátok, fut rendesen?
Kell neki a G szolgáltatások?
Kösz.

(#1295) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Ma nézegettem a készüléket MediaMarktban. Arra jutottam, h megfelelne számomra. Vagy még túl jó is lenne :)
A kijelző aljára oda lehet-e varázsolni a gombokat? Vagy csak az a gesztus vezérlést vagy mi a manót tud a készülék? Köszönöm.

(#1296) fila válasza Kolty (#1295) üzenetére


fila
senior tag

Igen oda lehet varázsolni.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1297) Kolty válasza fila (#1296) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszönöm. Belevágok a készülékbe max. visszaviszem, mert neten veszem. Elképesztő egyébként, h mennyi eladó p40 lite van... Persze sokan tisztába se voltak, h mit vesznek.

(#1298) sunavlys válasza Kolty (#1297) üzenetére


sunavlys
senior tag

Elképesztő egyébként, h mennyi eladó p40 lite van...

vajon mért?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1299) zzola válasza sunavlys (#1298) üzenetére


zzola
félisten

Na miért?

(#1300) tetova válasza zzola (#1299) üzenetére


tetova
tag

Mert nem írták rá a dobozára, hogy balf@szok ne vegyék meg. :)

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.