Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-12-23 22:38:35

LOGOUT.hu

Huawei G510
aka Huawei U8951 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) coyote55 válasza Emberkeman81 (#1950) üzenetére


coyote55
őstag

Fogfájás is elmúlik a váróban! ;) :K

Memento Mori!

(#1952) Okvagyok


Okvagyok
csendes tag

Melyik 4.4.x-es rom használható? Linkeltek egy jót nekem?

(#1953) coyote55 válasza Okvagyok (#1952) üzenetére


coyote55
őstag

Tudod mit? Itt válogass kedvedre!

Memento Mori!

(#1954) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Amíg nem lesz új karira pénzem sztem feladom a custom romokat.A gyári viszi oda-vissza.De bármi mást legyen (slim,cm11 vagy bármi) az le is gyilkolja a karit.

(#1955) riki válasza Emberkeman81 (#1954) üzenetére


riki
senior tag

Sikerült rendbe rakni az sd-t ? :U

(#1956) Emberkeman81 válasza riki (#1955) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Sajnos nem.Még más fajta kártyával is próbálkoztam,más fajta rommal és ugyan az.Sztem a telóval lesz valami.Bár még én a kernelre gyanakszom hogy nem-e az csinálja.Formáztam a progival is aztán amikor vissza rakta cm11 alatt akkor megint nem látta.A gyári is csak úgy látja ha nincs beállítva alapértelmezett tárolónak.De akkor meg minden program a belső memóriára kerül.Most 178 megám van szabadon.Míg a memkarin van 10 giga (mert a többin zene és film van).Formáztam már linux alól is de ugyan az.

(#1957) coyote55 válasza Emberkeman81 (#1956) üzenetére


coyote55
őstag

Ha van kártyaolvasód, használd a "Mini Tool Partition Magic" progit.
Mindent ments le a kártyáról, töröld az összes partíciót, majd alakíts ki rajta egy FAT32-es partíciót, ami a teljes kártya, és formázd le. Ha végeztél, akkor kialakíthatod újra az eddigi partíciókat, és minden partíciót a megfelelő módon formázz is le!
Az első partíció FAT32, és "primary", a második ext3, és szintén "primary" legyen.
A FAT32-re másolhatsz vissza mindent, és mehet a telefonba! :K

Memento Mori!

(#1958) riki válasza Emberkeman81 (#1956) üzenetére


riki
senior tag

Fel sem ismerte a kártyát ? Mert ha nem, akkor annak sanyi. :U Még nem találkoztam olyannal ,amit ha az nem tudott helyre rakni ,másnak tartósan sikerült.

(#1959) szornyu1 válasza Emberkeman81 (#1956) üzenetére


szornyu1
tag

Melyik kernel használod? Nálam a sinopsys fut a kezdetektől és semmi gondom vele. A 3 betűs is rendesen műkszik. Lehet inkább valami maradék kavar be valamelyik romból. Próbálj telepítés előtt majdnem mindent wipézni.

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1960) Emberkeman81 válasza coyote55 (#1957) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Így szoktam csinálni de most délután az sem jött össze.
Amióta a Link2SD elkezdte a csatolási hülyeségét azóta vannak a gondok.
32 Gb Class 10-es karim van benne és a CM11 alatt a total kommander látta fat32,az ext4 és a rendszer könyvtárat egyaránt.És persze elsődlegesnek volt beállítva a memkari.Most meg semmi.Csak külső tárolóként (és ez is csak a gyári rom TWRP mentésemből) tudom használni és minden telepített program a belső memóriába megy.Cseréltem már kernelt is hogy nem-e az okozza a gondot de az sem hozott eredményt.Most a gyári kernelt akarnám rávarázsolni a CM11 alá hogy hátha tényleg az a gond de gyárit meg nem tudok találni.Bármilyen custom rom van rajta mind legyilkolja a memkari(kat).Szóval most tanácstalan vagyok.TWRP alatt nem lehet csak a kernelt lementeni?Vagy valamit buherálni TWRP alól.Valami mondjuk rémlik hogy TWRP-ben van valami fix permission és én azt megnyomtam véletlen és mintha azóta lenne rosszabb.De ebben nem vagyok 100% biztos.

(#1961) Emberkeman81 válasza riki (#1958) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Felismeri de csak külsőként.Egyébként ha átváltom belsőnek akkor a total kommander 0/0 adatot ír.

(#1962) Emberkeman81 válasza szornyu1 (#1959) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ha rommal próbálkozom akkor mindig mindent szoktam formázni kivéve az sd kártyát.De lehet hogy most megpróbálom azt hogy lementem róla a mai friss adatokat (videó,kép) és format sd is..

(#1963) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Bár még nem oldódott meg a problémám mert most fogom csinálni a fentebb írt minden formázást.
DE MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A SEGÍTŐ GONDOLATOKAT!!
De ötletek még jöhetnek.

(#1964) Emberkeman81 válasza szornyu1 (#1959) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Melyikre gondolsz?Én ezt találtam. chil360-kernel-v0.41_synopsis_repack.zip

[ Szerkesztve ]

(#1965) Okvagyok


Okvagyok
csendes tag

Xposed installer--ről van tapasztalatotok?

(#1966) Emberkeman81 válasza Okvagyok (#1965) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Az jó én szerettem használni.De a CM11-be nem kell.Forgatás90-180-270 fokba,manuális gombokhoz rendelhetsz programokat (lámpa,böngésző vagy bármi).Szal jó.

(#1967) Okvagyok válasza Emberkeman81 (#1966) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

Telepítést jól megcsinálja a profiból?
Nem tudom elrontani?

(#1968) Emberkeman81 válasza Okvagyok (#1967) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Sztem nem lehet elrontani.Leszeded magadnak a kellő csomagot ami romodhoz kompatibilis be konfigolod és hajrá.Én is elsőként ahogy megcsináltam rögtön jó lett.Menü hosszú gombnyomás -->világítás,vissza gomb hosszú gombnyomás-->böngésző.De ezt úgy állítod be ahogy neked szimpatikus.

(#1969) riki válasza Emberkeman81 (#1961) üzenetére


riki
senior tag

Azt elfelejtettem írni ,hogy az sd-t, kártya ólvasóban kell rendbe rakni. és teljes felülírást, és gyári állapotara álítást kell a menübe beállítani.

(#1970) szornyu1 válasza Emberkeman81 (#1964) üzenetére


szornyu1
tag

Erre:
http://www.modaco.com/topic/372567-kernel-y300g510-synopsis-kernel-for-all-cyangenmod-versions-and-slimkat/

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1971) Okvagyok válasza Emberkeman81 (#1968) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

apk-t feltelepítettem, és indulás után a system könyvtárba akar valamit módosítani, és valami soft brik... meg ilyenekkel fenyeget.. :) :( nem szeretném gallyra vágni a telómat.

(#1972) Okvagyok válasza coyote55 (#1953) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

Fluffy KitKat-ot próbáltam felrakni, de nem ment :(
valakinek ötlet? Vagy egy jó 4.4.X -es link? :)

(#1973) Emberkeman81 válasza riki (#1969) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ok,megpróbálom még egyszer.Bár csak gyors formázás volt minden alkalommal.Meg nézem hátha....

(#1974) Emberkeman81 válasza szornyu1 (#1970) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Köszönöm!!

(#1975) Emberkeman81 válasza Okvagyok (#1971) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Kizárt hogy bármit is gallyra tenne.Azt elfelejtettem hogy kell neki root és a superuser.Persze belenyúl a rendszerbe,de az a dolga.Különben ha nem nyúlna bele akkor nem tudnál beállítani extrákat.Persze ez csak a gyári romnál lehet szükséges.A CM11-ben sok minden benne mint ami az xposedben.

(#1976) Emberkeman81 válasza szornyu1 (#1970) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Ezzel már próbálkoztam.De semmi.

(#1977) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Ezer hála és köszönet MINDENKINEK aki okos ötlettel segített nekem.Rendben van a karim.Kellett egy mélyformázás a karinak és egy szűz telepítés.Mostmár ha elsődleges a külső SD akkor is látom (min3 partíciót).
Tudtam hogy bennetek van az utolsó reményem.Már kezdtem feladni.

KÖSZÖNÖM!!!!!! :R :R :R :R :R :C :C

(#1978) coyote55 válasza Emberkeman81 (#1977) üzenetére


coyote55
őstag

Melyik program volt végül a nyerő?

Memento Mori!

(#1979) Emberkeman81 válasza coyote55 (#1978) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Először linux alól formáztam (gyors) majd windows alól teljes formázás.Majd a telefon TWRP-jével particionáltam.1024 mega ext3 (bár a link2sd nem akarjacsatolni az ext3-at) és 128 mega swap.A maradék FAT32.És most jó.Látom totál kommanderből a fat32-őt,ext3-at és a belső memóriát,ja és persze a gyökér fájlrendszer meghajtót.

Alap az sd

TC Commander

[ Szerkesztve ]

(#1980) Okvagyok válasza Emberkeman81 (#1975) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

B195 gyári rom mellett próbálom aktiválni , de mindig azt írja, hogy nem aktív, és nem is működik a root elrejtés... :(

(#1981) Emberkeman81 válasza Okvagyok (#1980) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

A "C" meghajtón kell hogy legyen és nem az SD-n vagy a belső tárolóban.Elvileg úgy mennie kell.

(#1982) Okvagyok válasza Emberkeman81 (#1981) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

System-be akar települni...

(#1983) Emberkeman81 válasza Okvagyok (#1982) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Úgy is kell.Mert a rendszerben lévő beállításokat fogod ezzel módosítani.De mint írtam ehhez root és superuser kell hogy legyél.

(#1984) Okvagyok válasza Emberkeman81 (#1983) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

Root és supersu is van. TVGO-nak szeretném elrejteni a root-ot, mert így nem engedi.

(#1985) lordmund88


lordmund88
újonc

Sziasztok!

Nagyon megköszönném, hogy ha valaki a fórumozók közül segíteni tudna. Telefonbeszélgetést szeretnék felvenni ezen típusú készülékkel.
Próbáltam mind a Call Recorder, mind az Automatic Call Recorder programokat, de valami okból a visszajátszásnál csak vontatott, "földönkívüli" hangokat hallok. Googliztam a problémára, de eddig nem találtam a hiba pontos okát, megoldását...

(#1986) Okvagyok válasza lordmund88 (#1985) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

A program beállításoknál a forrásnak a `mic` legyen kiválasztva.

(#1987) Emberkeman81


Emberkeman81
aktív tag

Mitől lehet ez a Link2SD-nél?
Link2SD package invalid.
Vagy csatolási hibát ír,vagy a fentebb írt hibát ha én akarom linkelni a progikat.És a főképernyőre kirakott parancsikonok eltűnnek újrainduláskor.Megpróbálom még azt hogy törlöm a Link2SD-t és playről telepítem (mert nem onnan származik)
A kártya jó,mert a múltkor helyre hoztam (linux és utána mini partition wizard).
Jó lenne ha nem tűnnének el a cuccaim a főképernyőről.Csak a rendszer ikonok maradnak kint.Én meg nem igazán szeretném a rendszerbe rakni a progikat (ha már class 10 32 GB kari van benne).Második partíció ext4 1024 mega és 128 mega swap.

(#1988) coyote55 válasza Emberkeman81 (#1987) üzenetére


coyote55
őstag

Ext4? Szerintem sok az 1024, elég lenne a fele is, ext3-ra formázva.
Swap viszont kevés, az 256 MB lehetne, annyit kezel a Swapper2

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1989) Emberkeman81 válasza coyote55 (#1988) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Köszi, megpróbálom.

(#1990) coyote55 válasza Emberkeman81 (#1989) üzenetére


coyote55
őstag

Jól működő Link2SD ügyben, ha gondolod, segíthetek ;)
Ne a recoveryvel particionáld a kártyát, hanem a MiniTools progival, olvasóban!

Memento Mori!

(#1991) Emberkeman81 válasza coyote55 (#1990) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Azt köszönettel venném :) :R
Ja amúgy a mini tools-al csináltam.Amíg nem a CM11-et használtam addig nem volt ilyen gondom.Azóta csinálja mióta az van fenn.De viszont nagyon stabil és szeretem.Csak ez a Link2SD jó lenne.Meg nem ártana a google hangbeviteli billentyűzet sem.Vezetés közben nem szeretek írogatni.Inkább megállok.

[ Szerkesztve ]

(#1992) Emberkeman81 válasza Emberkeman81 (#1991) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Meg esetleg valami jó fajta hívónév felolvasót tudnátok nekem javasolni (persze magyar).Próbáltam az swoxot az még elég jó is lenne csak mellé kellene egy progi ami magyarul olvasná fel a hívó nevét esetleg sms-t,facebookot.

(#1993) Emberkeman81 válasza Emberkeman81 (#1992) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Felolvasó megoldás.

(#1994) Emberkeman81 válasza Emberkeman81 (#1992) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Felolvasó megoldás. Ja és a Google hangulatú gépelés

(#1995) Okvagyok válasza Emberkeman81 (#1994) üzenetére


Okvagyok
csendes tag

Swype billentyűzet hangalapú írása a legjobb amit ismerek.

(#1996) Emberkeman81 válasza Okvagyok (#1995) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Kissé szétszórt volt a hszem de a SwiftKey megy most és nagyon jó.

(#1997) coyote55 válasza Emberkeman81 (#1996) üzenetére


coyote55
őstag

PÜ röppent!

Memento Mori!

(#1998) Emberkeman81 válasza coyote55 (#1997) üzenetére


Emberkeman81
aktív tag

Megnézem.Köszi!

(#1999) lordmund88


lordmund88
újonc

Sziasztok! Hogyan lehet ezt a készüléket kártyafüggetleníteni? A keresési találatok mind fizetős oldalakra mutatnak, biztosan kell legyen ingyenes megoldás is...

(#2000) coyote55 válasza lordmund88 (#1999) üzenetére


coyote55
őstag

A téma ütközik a fórum alapelveivel, elolvastad egyáltalán? Egyébként, ha visszaolvastál volna, már érintve lett ez a téma...

Memento Mori!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.