Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-12-23 22:38:35

LOGOUT.hu

Huawei G510
aka Huawei U8951 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Lasi64 válasza coyote55 (#1150) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Hali.Nekem azt írja, hogy Failed a Cm 11-re. Te honnan szedted le? Köszi.

(#1152) Lasi64 válasza Lasi64 (#1151) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Ma leszedtem a legfrissebbet de az sem megy fel.(Failed) Ő lenne az: cm-11-20131214-NIGHTLY-u8951.zip

(#1153) ralpyka


ralpyka
csendes tag

Kijött megint egy 109mb-os frissítés (B193 ez is), de ez sem megy fel. Más próbálta már?

(#1154) szornyu1 válasza Lasi64 (#1151) üzenetére


szornyu1
tag

A CM 11-hez frissíteni kell a recoveryt is. Mindegy hogy a CWM vagy TWRP-t rakod fel, csak a legutolsó elérhető legyen.
TWRP recovery
CWM recovery
Ezeken a linkeken megtalálod a zippes telepítőt és a fastbootos ADB-s telepítőt is. Ha viszont még a gyári recoveryd van nyitni kell a bootloadert is, máshogy nem megy fel.

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1155) coyote55 válasza szornyu1 (#1154) üzenetére


coyote55
őstag

Én úgy tudom, hogy csak CWM recovery jó hozzá

Memento Mori!

(#1156) Lasi64 válasza szornyu1 (#1154) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Hát nekem a Twrp 2.5 verzió van fenn, de az újat nem tudom feltenni.

(#1157) szornyu1 válasza Lasi64 (#1156) üzenetére


szornyu1
tag

Nálam TWRP recoveryvel hibátlanul működik. Mi a jelenség hogy nem megy fel? Melyiket próbálod?

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1158) kallossy válasza ralpyka (#1153) üzenetére


kallossy
tag

Nekem a B194-es van fennt

(#1159) Lasi64


Lasi64
csendes tag

Na végre skerült felraknia Cm 11-et. Kérdés a play app miért nem indul el? És nektek sem magyar teljesen, a beállításokban sok minden angol.

[ Szerkesztve ]

(#1160) szornyu1 válasza Lasi64 (#1159) üzenetére


szornyu1
tag

Igen, van még benne angol. Ahogy halad előre, majd úgy lesz minden le fordítva benne. Én a Mini Modular Package csomaggal telepítettem (Gapps) Csak azokat töröltem belőle, amik fent vannak a Playen.

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1161) Lasi64 válasza szornyu1 (#1160) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Helló. Segítenél, hogy kell telepíteni a gapps-ot? És neked megy a play vagy a gmail? Mert én feltelepítem és csak villan egyet és leáll. Köszi a segítséget előre is.

(#1162) Lasi64 válasza Lasi64 (#1161) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Most próbáltam az üzenetek alkalmazás is leáll. Nem érkezik meg az sms.

(#1163) Lasi64 válasza szornyu1 (#1157) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Ezt a verziót érdemes felrakni? HUAWEIG510-0100.Android4.1.Emotion_UI.V100R001C02B171).zip

(#1164) #14121216


#14121216
törölt tag

Esti kis minimal :)

(#1165) szornyu1 válasza Lasi64 (#1162) üzenetére


szornyu1
tag

Mivel én a TWRP recoveryt preferálom, telepítés elött az advanced wipe alatt: cache, dalvik cache, custom, systemet kijelölöm, majd wipe, + wipe data and factory...
Nálam a CWM -el mindig maradt valami benne, ami össze akasztotta a rendszert. (G300-on is)
Tehát a wipe fontos. Próbáld azzal amit belinkeltem Gapps csomag.

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1166) Lasi64 válasza szornyu1 (#1165) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Újra telepítem ahogy leírtad, remélem jó lesz. ja és TWRP-vel csinálom a 2.6-ossal.

[ Szerkesztve ]

(#1167) Fonyod válasza ralpyka (#1153) üzenetére


Fonyod
tag

Hello Ralpyka!
Igen én is néztem, hogy felajánlotta a frissítést és le is töltöttem. Simán felmenet, újraindította magát, minden adat és alkalmazás megmaradt. Mielőtt megkérdezed - számottevő frissítést nem vettem észre, talán annyi, hogy valamivel több a szabad memória. :)

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#1168) coyote55 válasza szornyu1 (#1165) üzenetére


coyote55
őstag

Azt nem értem, hogy a MoDaCo-n miért írták, hogy CWM kell a sikeres telepítéshez? :F
Tény, hogy amikor az első CM11-et felraktam, az simán felment CWM-el, ellenben a frissítés már nem, illetve ha fel is ment, mint rendszer nem működött. Sokadik nekifutásra TWRP 2.6.3 recoveryvel már hiba nélkül települt.

Memento Mori!

(#1169) szornyu1 válasza coyote55 (#1168) üzenetére


szornyu1
tag

Az viszont igaz, hogy amíg annó a G300-on a TWRP recovery alatt auto megcsinálta a frissítést, itt nem akarja. Az viszont egy kicsit lelomboz, hogy a gyári rendszerhez képest rohadtul zabálja az akkut. Reggel feltöltöttem és másnap reggel megint fel kellett raknom töltőre. Kb ugyan annyi használat mellet. Wifi nonstop, egy két hívás + sms. A GPS-t csak beállítottam (3betűs) hosszan nem is ment. Görgetésnél a menüben pl random akad. Szerintem adok neki még egy pár frissítést és ha nem javul megy vissza a gyári moddolt mentésem.

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1170) riki


riki
senior tag

Most már ,tényleg jó ,az ota frissítés.Simán felmegy./109mb mint a legelső/. :C

(#1171) Lasi64


Lasi64
csendes tag

Hali. Nekem is a Cm 11 van fenn, kérdezem, hogy hogyan kell frissteni? Van frissítés le is töltöm aztán újraindul recovery módban és hogyan tovább? Köszi.

(#1172) Lasi64


Lasi64
csendes tag

Közben megoldódott a probléma. Összedugtam számítógéppel és igy felment a frissítés....

(#1173) phone01


phone01
csendes tag

Tegnap sikerült frissítenem a gyári rendszerfrissítéssel, amin meglepődtem, hogy nem érte abortusz, de leginkább azon , hogy a hangerő érezhetően javult! :D

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#1174) coyote55 válasza szornyu1 (#1169) üzenetére


coyote55
őstag

A "revolution" ROM milyen? Próbáltad?
Kijött egy újabb frissítés 11.0-hoz, azt még kipróbálom, de valahogy nem akar javulni a helyzet. Le akartam játszani egy avi filmet, erre a megszokott lejátszó (MX player) közölte, hogy nem támogatott Android verzió :((( :O :F
Ilyenkor mi van? :W

Memento Mori!

(#1175) szornyu1 válasza coyote55 (#1174) üzenetére


szornyu1
tag

Nem próbáltam még. Linkeld már be létszi megnézem. Néztem a Slim Rom 4.3.1-et is, fiamnak fent volt (g300), viszont akkor karcsú volt a nyelvi támogatása. Lehet teszek vele egy próbát. A nem támogatott android verzióval még egy darabig találkozni fogunk. Viszont az akkuval nem vagyok kibékülve, nem is használtam ma, készenlétben 50% most, pedig reggel felnyomtam hálózati töltővel. A rádióval sem boldogultam, elég sok Spirit FM verziót kipróbáltam. Remélem Joestone -nak lesz egy kis ideje foglalkozni az ő verziójával, az ígéretes.

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1176) coyote55 válasza szornyu1 (#1175) üzenetére


coyote55
őstag

Nem tudom már, honnan szedtem le, de felteszem a datára Neked.
Mivel lehet filmet nézni egyáltalán? Egy csomó progit kipróbáltam, de vagy leállt szó nélkül, vagy kijelentette, hogy nem kompatibilis Android verzió, vagy kép nélküli hang, de volt olyan is, amelyiknél széttörött a kép :((( :F
A hócipőm tele van már! :(((

Memento Mori!

(#1177) ralpyka válasza riki (#1170) üzenetére


ralpyka
csendes tag

Lehet, hogy a root + build.prop szerkesztés miatt nem megy nekem?

(#1178) htq


htq
csendes tag

Sziasztok!
Vettem a páromnak egy G510-t amit nagyon szeret! (szerinte egy tökéletes női telefon az UI miatt :) ) Lenne két kérdésem amire nem találtam választ. A FB ismerősök nem töltődnek le a telefonra? A naptár wiget nem jeleníti meg az FB ismerősök szülinapját?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#1179) coyote55 válasza ralpyka (#1177) üzenetére


coyote55
őstag

Az bizony könnyen lehet!

Memento Mori!

(#1180) Fonyod


Fonyod
tag

Üdv Mindenkinek!
Letöltöttem a telefonra az OTA-s frissítést (109 MB), ami simán települt is. Próbálgattam - próbálgattam, de én a hangminőségen nem vettem észre javulást. (Bár nekem korábban sem volt vele gondom. Kopp-kopp-kopp) Én a szabad memóriában vettem észre változást - mintha több lenne, illetve én használom internetes hívásokra is a telefont - no itt lényeges javulást tapasztaltam. Most már nem kell külön .apk az használatához, elég beállítani a sip fiókot és ha a telefon észleli, hogy van hálózati kapcsolat, akkor a hívás kezdeményezésnél automatikusan feldobja a választási lehetőséget. :K
Ami még talán változott, az az, hogy talán gördülékenyebb és gyorsabb lett tárcsázó. (Nálam legalábbis korábban előfordult, hogy elgondolkodott mielőtt ténylegesen hívást indított.)

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#1181) #14121216 válasza Fonyod (#1180) üzenetére


#14121216
törölt tag

Reset-elődik a telefon? Újra kell rakni mindent?

[ Szerkesztve ]

(#1182) Sada129 válasza coyote55 (#1176) üzenetére


Sada129
csendes tag

Szia!

Én VLC-t használom, nekem ment eddig rajta minden amit akartam. Play-en fent van.

(#1183) coyote55 válasza Sada129 (#1182) üzenetére


coyote55
őstag

CM 11.0 (Kit-Kat 4.4.2) alatt?

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1184) Vati90


Vati90
újonc

Hello!
Kb egy hete vettem a G510-et.Végig olvastam a fórumot de végül is a problémámra nem találtam megoldást vagy lehet h csak én vagyok akinek nem esett le.Az lenen h ha zenét hallgatok és mondjuk facebookozok is akkor a zene lejátszó fogja magát és ki kapcsol ez mondjuk böngészés közben is jelentkezik és ez eléggé idegesítő ha úgy kb 2-3 percenként megcsinálja.Emellett esetleg játékok alatt nem lehet valamivel megoldani h tudjak zenét hallgatni továbbra is vagy egyszerre ez nem megy ?Milyen appokat kell feltenni rá amik úgymond szükségesebbek vagy jó ha van(vírus írtó,file kezelő ilyesmik)?Ha mondjuk BL meccset akarok nézni nincs rá esetleg valami app vagy tv vagy valami?

Nálam sok probléma nem jelentkezett a leírtak közül max ez az ami számomra zavaró meg az h egy kicsit lassúcska igaz nem vártam csodát.Nekem tetszik ennek ellenére a telefon igaz nem egy nagy zseni vagyok hozzá :D

Válaszotokat előre is köszönöm.Totál alap beállítások vannak még rajta.

(#1185) coyote55 válasza Vati90 (#1184) üzenetére


coyote55
őstag

Szia!
Amit leírtál, egyértelműen a memória hiányára vezethető vissza. A rendszer úgy dönt, hogy neked a FB a fontosabb, mint a zene, ezért bezárja a lejátszót. Szerintem egy csomó olyan app megy a háttérben, ami neked nem is kell...
Vírusirtónak a Lookout-ot ajánlom, nekem bevált.
Lehet nézni TV-t, van a Skysportnak és a BBC-nek is TV appja, de hogy BL meccset melyiken lehet látni, azt nem tudom.

Memento Mori!

(#1186) Vati90


Vati90
újonc

Köszönöm gyors válaszod.Igen sejtettem h ez a probléma.Egy olyan mint én aki igazából nem konyít semmit ehhez a dologhoz mivel tudná megoldani ezt a problémát úgy h nem csinál téglát a telefonjából?

(#1187) Sada129 válasza coyote55 (#1183) üzenetére


Sada129
csendes tag

Hali!

Nem,én gyárin.

(#1188) szornyu1


szornyu1
tag

Meguntam, reggel megint arra ébredtem hogy pittyeg 10%-on. Elővettem a B199-es gyári romot. Kicsit megpiszkáltam és felraktam. Este nyilatkozom róla, jelenleg a belakás történik.
Ha lesz időm, lemagyarítom ami angol benne.

[ Szerkesztve ]

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1189) coyote55 válasza Sada129 (#1187) üzenetére


coyote55
őstag

Hja...
Gyárin nem nehéz

Memento Mori!

(#1190) Lasi64 válasza szornyu1 (#1188) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Hali. Honnan szedted le a B199 gyári romot?

(#1191) Lasi64 válasza Lasi64 (#1190) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Közben megtaláltam. Köszi. Én is ki szedtem belőle a system/app/nyelvi packokat most tesztelem.

[ Szerkesztve ]

(#1192) coyote55 válasza Lasi64 (#1191) üzenetére


coyote55
őstag

A linket elkérhetem?

Memento Mori!

(#1193) Mano_01


Mano_01
tag

Én is felvettem a telefon által felajánlott frisítést.Semmi gond nem volt telepítésnél, és yt-on vagy video lejátszásnál is meglehetősen javult a hangerő :)
Más javulást nem vettem észre, de problémám nem volt vele.
Kár hogy RAM-ot nem tudnak növelni upgrade-el :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#1194) Lasi64 válasza coyote55 (#1192) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Hali. itt a link: http://www.modaco.com/topic/366704-stock-rom-repack-b199-android-411-g510y300/

(#1195) coyote55 válasza coyote55 (#1192) üzenetére


coyote55
őstag

Tárgytalan, megtaláltam.

Memento Mori!

(#1196) coyote55


coyote55
őstag

Komolyan mondom, szinte felüdülés a B199 a CM11 után... :K
Nem hittem volna. :N

Memento Mori!

(#1197) Lasi64 válasza coyote55 (#1196) üzenetére


Lasi64
csendes tag

Szerintem is egész jó a .....B199.

(#1198) szornyu1 válasza coyote55 (#1196) üzenetére


szornyu1
tag

Tedd alá a CeXstel 0.54-es kernelt, és még jobb lesz.
Stock v0.54

Attól hogy nyomkodom, még nem tom mitől működik...

(#1199) coyote55 válasza szornyu1 (#1198) üzenetére


coyote55
őstag

Már ott lapul alatta ;)
Kell az nekem, mert azzal működik a swap :D
256 MB-os swap partíció segít valamelyest a memóriahiányt pótolni!

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#1200) kallossy válasza szornyu1 (#1198) üzenetére


kallossy
tag

Hogy kell ezt feltelepíteni a rom alá ?? szívessen kiprobálnám , valaki leirná vagy linkelné ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.