Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) ncc1701 válasza LonGleY (#2950) üzenetére


ncc1701
veterán

CM10-el is megmarad ugyanaz a gond, elfogy a memória, 3-4 naponta lehet újraindítani. Nálam egy thl5000-re érik a váltás. Igaz, 80 pénz, szívom is a fogam, de ebből már tutira elegem van. Legnagyobb gondom az, h annyira halk, h utcán nem lehet vele telefonálni. :(
Ajánlották a waze-t, feltettem, de a kevés memória miatt akármire nyomok, elszáll, frankó.

(#2952) LonGleY válasza ncc1701 (#2951) üzenetére


LonGleY
veterán

Z1 Compact pontosabban az utód. Az 91 lenne nekem most a T-nél, szépen, 0 kezdős részletre. Jólvan, akkor én se szórakozok vele. Valóban elegem van belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2953) ncc1701 válasza LonGleY (#2952) üzenetére


ncc1701
veterán

512M memória már akkor szégyen volt, mikor kihozták. Azóta még kevesebbet ér. És hiába hajtom akár 1.4Ghz-en a procit, nem ezért lassú, nem segít rajta. Nem mondom, h most cserélek, de karácsony tájékán esélyes. A thl5000 még új teló, 300$ még mehet le, ennyiért jött ki, valamint a dollár is drága most.
Szolgáltatómál meg nem veszek soha, úgy a legdrágább.:)

(#2954) ncc1701


ncc1701
veterán

Van kétféle 4.4.4 itten. Még nem olvastam végig a topikokat, vki próbálta már?
A cm11-et nagyon nyomatják, október 15-i az utolsó verzió beta 25, ez nagyon szimpi.

[ Szerkesztve ]

(#2955) ncc1701


ncc1701
veterán

No asszem elválnak útjaink, nyugdíjazom 2.5év után ezt a telefont. Egy spannal rendelünk pár thl 4000-es telót. Jó szívvel kb ennyit vagyok hajlandó telefonra áldozni. :)

(#2956) Martinitius


Martinitius
tag

Kezem közé került egy "téglásított" one V.
A probléma: sehogy sem bírom kommunikációra bírni a géppel. Nyilván emiatt se unlockolni, se parancsot kiadni stbstb nem tudok.
Egy CM 10 van rajta, de az nem bootol be, CWM recovery van rajta, abba nem hajlandó belépni, csak egy piros háromszög meg benne egy felkiáltójel jön be helyette.
A kezdőoldalt betudom hozni ahonnan a (fasboot, recovery, factory reset stb) indul el, de ez minden.

Valakinek valami ötlet, amivel helyre tudnám rakni? Ha kommunikálásra tudnám bírni a géppel, onnan már megoldanám, de nem sikerül sehogyse. Win 8.1-m van, telepítettem a drivereket is, de mégse műxik.

Ha valaki tud segíteni, feltétlen írjon! előre is köszönöm :R

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#2957) klezzz válasza Martinitius (#2956) üzenetére


klezzz
tag

Ilyen nekem is volt fastboot módban nem érzékeli a telefont a win8.1, valamit el...tak az usb kezeléssel.
Elvileg javították már, próbáld meg ezt:
[link]
vagy
[link]

Én régebben usbport.sys usbhub.sys fileokat cseréltem le és úgy működött.

[ Szerkesztve ]

(#2958) Martinitius válasza klezzz (#2957) üzenetére


Martinitius
tag

Na két nap szenvedés után feladtam, és egyszerűen elővettem a szekrény mélyéről a régi asztali gépem sima win 8-al, és azzal végre felismerte. Sikerült életet lehelni a kicsi V-be, márcsak valami használható 4.4-es rom kéne. Két CM-t próbáltam, de nem is akartak bebootolni se... A gyári rendszer van rajta 4.0.3-al, de elég siralmas ez a sebesség :D

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#2959) ncc1701 válasza Martinitius (#2958) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem a cm10 bejött rajta, persze komolyabb dolgokra ne akard használni, és 2-3 naponta kell neki egy restart.

(#2960) painkillerx


painkillerx
tag

Mostanában ezen a telefonomon nem kapok ertesítést ha sms-t kapok. Csak akkor mutatja ha megnyitom az üzenetek alkalmazást. Rootolva van azon kivul semmi mas nincs valtoztatva. Eddig jol ment, mostanaban csinalja. Nincs semmi uj alkalmazas ami bezavarna.

(#2961) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok..
Gyors segítség kellene ...
2órája van a telefon töltőn de csak narancs színben világít .. Mi lehet a baj??
Szoftveres vagy hardveres a hiba ??
S.O.S

(#2962) ncc1701


ncc1701
veterán

Lenovo P70 berendelve. :)

(#2963) ncc1701


ncc1701
veterán

Rájöttem, h igazából hangos ez a teló, csak ki kell tisztítani a hangszóró lukait egy kihegyezett fogpiszkálóval.

(#2964) dellarocco


dellarocco
csendes tag

Hello!

Elhagytam a telefon aljáról azt a kicsi fedlapot, ami a sim felett is van. Nem csatlakozik a hálózathoz. Tudok ezzel itthon vmit kezdeni, v anélkül a részelem nélkül használhatatlan teljesen hálózati téren a teló? (Wifit se érzékeli)

Üdv,

Ádám

(#2965) Andrewstarr válasza dellarocco (#2964) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Igen, nem megy a wifi nélküle, kipróbáltam, vannak benne valami érintkezők. A hálózatot nem próbáltam, de szerintem az se megy. Ebay-ről tudsz rendelni olcsón pl.: innen. ;)

(#2966) ncc1701 válasza dellarocco (#2964) üzenetére


ncc1701
veterán

Abban vannak az antennák, anélkül nem csoda, h nem megy. :)

(#2967) dellarocco


dellarocco
csendes tag

Köszi a válaszokat! :)

(#2968) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Nem vagyok jártas a HTC világában, ezért a segítségeteket kérném:

Anyukám kapott egy One V telefont a Németországban élő ismerősünktől, és nincs rajta magyar nyelv. Fel szeretnék rá tenni egy olyan hivatalos, magyar ROM-ot ami tartalmazza a magyar nyelvet.. Jól olvastam, hogy bootloadert kell nyitni hozzá, és külön kell flashelni a recovery-t is? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2970) Ferenczi Áko válasza #20749568 (#2969) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

4.0 van a telefonon.. :(

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2972) Ferenczi Áko válasza #20749568 (#2971) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm! Ez alapján igaz? [link]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2974) Ferenczi Áko válasza #20749568 (#2973) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2975) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Viszon adtam egy esélyt a Morelocale programnak és láss csodát, 4.0 alatt is magyar lett a telefon! :P :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.