Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:23:49

LOGOUT.hu

HTC One S

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Botsi55


Botsi55
csendes tag

Tegnap végre visszakaptam a szervízből a telomat, vizsont másik töltőt is adtak. Ennek az töltőfeje kb. kétszer akkora mint az előző. Ez jobb vagy rosszabb vagy mindegy? kösz

[ Szerkesztve ]

(#2402) Norberto44


Norberto44
csendes tag

Milyen frissítést? :)) 4.0.3-as az android verziószáma.

Hátécé Van eS

(#2403) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

néhányan leírnátok hogy átlagban mennyit bír a telefonotok? Mert egyesemberek eléggé elrémisztenek e remek készüléktől :(
köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#2404) Jim-Y válasza Dexter-2000 (#2403) üzenetére


Jim-Y
veterán

aktív használattal egy napot, ritka használattal másfél, két napot, kb..

(#2405) mumuss


mumuss
aktív tag

Nekem nagyon erős használattal is reggel 5-től, este 10-11-ig simán, akkor kerül kb 20%-ra. Egész nap megy a wifi, vagy mobilnet, kb 2 óra tel, internetezés, néha ki nfs, email szinkron 3 címre folyamatos, időjárás szinkron fél óránként, stb

Mate 10 pro/Note 10

(#2406) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Na, tegnap megint megtörtént ami 2 hónapja. Lefagyott a telefon, újraindult, most meg nem tud bebootolni. Tudtok valami ötletet hogy hozzam helyre, a factory reset-et az utolsó helyre tenném?! :(

a boot menübe be tudok lépni.

[ Szerkesztve ]

(#2407) istnag válasza _Flood_ (#2406) üzenetére


istnag
addikt

Ha az adb látja még talán van remény... :U

(#2408) _Flood_ válasza istnag (#2407) üzenetére


_Flood_
aktív tag

nincs véletlen valami leírás erről, sehol sem találok?

(#2409) istnag válasza _Flood_ (#2408) üzenetére


istnag
addikt

[link],vszinű factory reset kell,de így az adataidat le lehet menteni,ha rootolt,akkor meg mindent.

(#2410) geckowize


geckowize
őstag

Hello!

Aki One S tulaj, bizonyára nézi ezt a topicot, lenne pár kérdésem:
- mi a baja a home gombnak?
- kijelzőjén nagyon látni, hogy nem 720p, hanem csak qHD? Pixelsűrűségből ítélve nem hiszem, de valaki mondta hogy csapnivaló (ráadásul Super AMOLED, szal végképp nem értem)
- Jelly Bean fog rá kijönni nem? Sense 4.1 is nem?
- végül: sztetek telenornál jövő májusbna lesz-e ilyen készülék, vagy ne számítsak rá? Olyan max 60k körül lenne előfizetéssel (XS csomag) amit költenék rá. Vagy inkább vállaljam be használtat majd? Egyáltalán megéri-e Desire S-ről váltani rá?

(#2411) Sátán44 válasza geckowize (#2410) üzenetére


Sátán44
addikt

Saját vélemény szerint, tökéletes a kijelzője, egyszerűen gyönyörű. A home gomb probléma sem mindenkinél jelentkezik és még mai napig nem tudják, hogy mi váltja ki. Hivatalos információk szerint kiadják rá a JB-t. októberre ígérték, de külföldi hírek szerint ez eltolódhat decemberre is.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2412) Blake05


Blake05
csendes tag

Sziasztok!
One S váráslása előtt állok, természetesen szeretnék egy S4-es processzorral ellátott készülékhez jutni.
Elég sok hozzászólást elolvastam, sajnos mindre nincs időm, úgyhogy azt szeretném kérdezni, hogy jelen helyzetben hol érdemes megrendelni a telefont, hogy azt kapjam amit ígérnek!? Nem vagyok pro a témában csak szeretnék egy jó telefont és ez minden igényemnek megfelelő, bár ezzel ti is biztos így vagytok. :)

(#2413) Sátán44 válasza Blake05 (#2412) üzenetére


Sátán44
addikt

Gyári garival, vagy elég a bolti?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2414) Blake05 válasza Sátán44 (#2413) üzenetére


Blake05
csendes tag

Jó kérdés, feltételezem a gyári jobb, de konkrétan mi a különbség?

(#2415) Balinov válasza Blake05 (#2414) üzenetére


Balinov
félisten

a gyari tuti, a bolti meg kisse rizikos, mai vilagban nincs ra garancia,hogy ugyanaz a bolt mukodik 1,5 ev mulva. Persze kivetelek vannak, nade errol majd az otthonlakok nyilatkoznak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2416) Blake05 válasza Balinov (#2415) üzenetére


Blake05
csendes tag

Hát akkor persze Jó lenne gyári garis, de korábbi hozzászólásokból olvastam hogy elég nehéz olyat találni, ezért kérdeztem hogy most épp melyik boltnak lehet Z520-a, jó esetben gyári garival.

(#2417) kovacs.mate válasza Blake05 (#2416) üzenetére


kovacs.mate
csendes tag

http://nextelshop.hu/spd/unas_249262/HTC_One_S_Z520e_Grey_2_ev_gyari_garancia

(#2418) desigo


desigo
senior tag

Hopp S3-as verzióhoz (magyar Vodás) most csekkoltam a szoftverfrissítést és jelezte,hogy van:
2.15.401.100 (117 MB)
Ezzel jön az android 4.0.4 és a Sense 4.1

Egy hónapja nézem minden nap... :K

(#2419) Fionella válasza desigo (#2418) üzenetére


Fionella
tag

Köszi! T-Mobile szintén! Pár napja nem néztem és most, hogy olvastam a beírásod, rácsekkoltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#2420) mtx1 válasza desigo (#2418) üzenetére


mtx1
csendes tag

Igen és végre nekem is... S3 HTC_032 függetlenre szintén megjött a 4.0.4 és a Sense 4.1 :C Remélem, most már mindenkinek eljött az idő.

(#2421) kilozsul válasza mtx1 (#2420) üzenetére


kilozsul
aktív tag

A fenéket... :( VODAP102 és frissítés a holdon... :(((

(#2422) Cilindrik válasza mtx1 (#2420) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Szintén S3-as magyar T-Mobile-osra is megjött. Bár a CID-em HTC_032

(#2423) Tigyi78


Tigyi78
tag

telenorra is megvan, frissítettem is, ez még ics, vagy már jb? mert nem látok semmi változást.

(#2424) Cilindrik válasza Tigyi78 (#2423) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

ics

(#2425) Tigyi78 válasza Cilindrik (#2424) üzenetére


Tigyi78
tag

köszi

(#2426) dome008


dome008
csendes tag

Német T-s S4-esre nekem nincs. (elvileg független) Másnak?

(#2427) Sátán44 válasza Sherkulás (#2069) üzenetére


Sátán44
addikt

Hogy vált be a Viper rom?

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2428) szoja válasza dome008 (#2426) üzenetére


szoja
tag

Francia független S4-em van, itt már megjött. Mielőtt kérdezi valaki, a telefont tegnap vettem és már ez volt rajta :)

(#2429) Yager01


Yager01
senior tag

Sziasztok!

Galaxy SII készüléket használok, de őszintén szólva meguntam. Lehet okozza ezt a jelenlegi főzött ROM is amit rajta van. A Lényeg, hogy szemezgetek a HTC One S készülékkel.

Azért ezt néztem ki, mert elvileg jobb a hardvere mint az SII-nek (egy kicsivel) és állítólag sokkal minőségibb az összeszerelése. Írjatok már pár sort nekem a készülékről. Valaki nem váltott véletlenül SII -ről?

Olvastam valahol, hogy Mo-ra állítólag csak S3-as procival jön. Ez állítólag sokkal rosszabb mint az S4-es. TMobile -tól akarom venni egyébként (bár ez még nem tuti).

Milyen a készülék szoftveres támogatottsága? Mennyire bőkezűek a frissítéseket illetően? ROM -olni lehet? Igaz, ha valaki ilyen készüléket vesz akkor beleszeret a minőségébe, és a HTC saját kezelőfelületébe? Állítólag nagyon tuti.

Előre is köszönöm a tanácsokat, tippeket...

(#2430) swim525 válasza Yager01 (#2429) üzenetére


swim525
csendes tag

ROM-olni bőkezűen lehet, nézd csak meg az xda fórumát,jó az összeszerelés, anyaghasználat is, igaz én csak egyszer próbáltam ki, szoftveres támogatás hát közepes, nekem volt nem is régi HTC -m (Incredible S) és ott gubancos volt picit de mivel ezért friss készülék nem kell parára számítani.

Viszont szerintem ne tedd. Persze jobb az összeszerelés, képernyő élesebb, picivel jobb hardver de szerintem ruházz be egy jobb telóra.Persze kemény dolog ilyet mondani hiszen ez is felsőkategória (95 ezer körül van) de szerintem nézegesd a One X-et, ahhoz is vannak bőven ROM-ok, olvasgass utána.

És az én ajánlatom, ha tudod fedezni akkor S3. Tökéletes az a készülék! Full sima, persze erre is akad rengeteg ROM, tűéles a képe, teljesítménye, hardvere pedig csúcs, minden játékot simán visz.

(#2431) kilozsul válasza szoja (#2428) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Mondanál egy CID-et? Elvileg az enyém is 'fránszoá de frissítés sehol....

(#2432) Balinov válasza swim525 (#2430) üzenetére


Balinov
félisten

epp tegnap kapott asszonyka SGSIII-at. HW fasza, SW is kivallo (bar Sense utan kialtottam eloszor). Anyaghasznalat nem annyira, nekem az S haza jobban bejon, formara is. Viszont hazaertunk, wifi beroffent, csekk update, erre system update available - JB, 360mbyte..

Na, ilyet viszont szeretnek mar latni en is ONE S-en :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2433) Yager01 válasza Balinov (#2432) üzenetére


Yager01
senior tag

Az tény, hogy Samu támogatása ezerszer jobb bármelyik másik márkánál. HTC S még nem volt a kezemben, viszont szerintem az SIII anyaghasználata gagyi egy fém házas HTC -hez képest !

(#2434) atika88 válasza szoja (#2428) üzenetére


atika88
senior tag

Hali, hol jutottál hozzá a telefonhoz (ha nem titok)? :)

(#2435) Balinov válasza Yager01 (#2433) üzenetére


Balinov
félisten

abban egyetertunk.. Nem cserelnem le a zOne S-t S3-ra, plane hogy szerencsere S4-es SoC-os keszulekem van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2436) Yager01 válasza Balinov (#2435) üzenetére


Yager01
senior tag

Tmobile -nál milyet adnak ?

(#2437) Balinov válasza Yager01 (#2436) üzenetére


Balinov
félisten

z560e tipusjelu S3-as SoC-al szereltet, mint mindegyik Magyarorszagi szolgaltato, mivel azoknak hivatalosan nem jut S4-es

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2438) Cilindrik válasza Yager01 (#2429) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Szerintem a ONE S egyetlen gyenge pontja a beépítt memória mennyisége.
Nekem T-s S3-es van. Sebességben eddig kivállóan teljesít, rosszat nem tudok rá mondani.

" Igaz, ha valaki ilyen készüléket vesz akkor beleszeret a minőségébe, és a HTC saját kezelőfelületébe?"
Ez csak megerősíteni tudom. Én Desire S-el indítottam HTC vonalon, utána volt Samu, LG, de számomra egyik sem volt annyira jó mint a Sense.

Talán a beépített memória miatt talán én is inkább az X-et ajánlanám, de részemről "beleszerettem" az S-be :D

Frissítések: Azt mondják jön a 4.1-rá dec táján (tapasztalat alapján a HTC betarja ezen ígéreteket igaz néha csúsznak vele)

(#2439) Yager01 válasza Balinov (#2437) üzenetére


Yager01
senior tag

hoppáá...akkor ebben az esetben is érdemes lecserélni az S II-t erre? NEm tudom mennyire lerágott csont..sokkal rosszabb ez a konstrukció mint az S4 -es? Viszonyítva az SII -höz?

(#2440) Balinov válasza Yager01 (#2439) üzenetére


Balinov
félisten

valamivel gyengebb, de szerintem napi hasznalat mellett nem veszed eszre, mivel magasabb orajelre van skalazva, igy kb kiegyenliti a SoC-ok kozti kulonbseget.

SGSII-vel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, eddig csak kepen lattam, meg szolgaltatonal bemutatodarabkent.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2441) CyberSoma


CyberSoma
tag

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy van e itt esetleg olyan, aki iphone 4s ről váltott HTC One S -re? Mi a tapasztalat? Minőség, sebesség, fotó, videó érdekelne.

köszi Soma

(#2442) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Kérdezném az S4-es tulajokat hogy volt a kezükben S3-al szerelt verzió? Csak mert ennyire le van fikázva.
OK régebbi konstrukció, nyilván sebességteszteken kevesebb pontot kap, de ez a napi használatban ennyire észrevehető?

(#2443) Balinov válasza Cilindrik (#2442) üzenetére


Balinov
félisten

nem, szemelyszerint nem volt a kezemben S3-as, viszont nem is fikazom :D szerintem SoC tipustol fuggoen qrva jo a vas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2444) istnag válasza Cilindrik (#2442) üzenetére


istnag
addikt

Egyértelmű,hogy a fogyasztásnak nem tesz jót a magasabb órajel és az eltérő csíkszélesség. Tény azonban,hogy nem vettem észre eltérést a két készülék közt a pár perces nyomkodás ideje alatt,amíg kollégám S3-as verzióját nyomkodtam. Játszani én sem játszom és Ő sem.

(#2445) Cilindrik válasza istnag (#2444) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Persze. Fogyasztásban melegedésben biztos jobb az ujabb hardver én szimplán csak a használatra gondoltam.

(#2446) Blake05


Blake05
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy van valaki aki olyan problémába futott, hogy gond volt a One S-el, és a bolti garancia helyett gyárira lett volna szükség, de annak hiányában "megszívta" ?
Fekete z520-ast szeretnék venni, de nem nagyon találok gyári garival. Ha esetleg valaki ismer olyan oldalt ahol megvannak ezek a feltételek írjon pls. már nagyon remeg a kezem a Gép után :C

(#2447) szoja válasza atika88 (#2434) üzenetére


szoja
tag

Hello! Nem titok, használtan vettem egy hirdetési portálon. Az előző tulaja itthon vette MO-n egy webáruházban a megjelenés után nem skkal, de most meg nem mondom melyikben, otton van a számla...

(#2448) szoja válasza kilozsul (#2431) üzenetére


szoja
tag

Megnéztem, az enyém HTC_203. Ennek mi a jelentősége?

(#2449) Sátán44 válasza szoja (#2448) üzenetére


Sátán44
addikt

Franciából származó készüléked van, a tapasztalatok azt mutatják, hogy azok a készülékek hamarabb kapják meg a frissítéseket.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2450) Yager01


Yager01
senior tag

Sokat gondolkodom ezen a cserén. Most már szinte tuti biztos, hogy jövő héten elviszik az S2 -met. Viszont még nem tudtam eldönteni, hogy jól járok e a HTC -vel.

A kapott infókból úgy vettem ki, hogy függetlenül attól, hogy melyik hardverrel kapom nem lesz érezhető a különbség. Mivel egyáltalán nem játszok, így nem fog feltűnni a dolog. Jó lenne tudni, hogy használat közben milyen lehet viszonyítva az SII-höz. Igazából a Samuval semmi gondom, egyáltalán nem akad..stb. Élvezhető.

Minőségben gondolom jobb lesz mint a műanyag ház. Egy kicsit a támogatottság miatt aggódom. Ha esetleg pár hónap múlva megőrülnék és megunnám a gyári felületet akkor milyen lehetőségek lesznek rootolni, romolni..stb.

A Samsunggal gyakorlatilag azt csinálok amit akarok. Ha elakadok akkor nagyon nagy közösség van mögötte, és szinte azonnal kapok segítséget. Ez szerintem fontos! A gyári frissítések is rendszeresek. HTC-nél? Mikorra válható pl. JB? Viszonyítva az elődökhöz képest....?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.