Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) stilo18 válasza CptAdamica (#47) üzenetére


stilo18
addikt

De hisz semmit nem változott a Sense 7 :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#52) stilo18 válasza F_Gergely (#48) üzenetére


stilo18
addikt

Ha nem mutatja meg a tesztprogram én annyit veszek észre, hogy jé, nem melegszik annyira, mint ahogy mondták a srácok...
Gondolom így is pokoli gyors telefon, mindegy neki, hogy 1.6 vagy 2.0 GHz...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#53) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm az észrevételeket, a kimaradt három gesztust odaírtam a többihez, illetve jeleztem az androidos gombok elrejtésének lehetőségét. Ettől még persze lehetne jobb is a kijelzőarány, főleg a HTC sáv miatt.

(#54) Xaels válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Engem igenis zavar, hogy nem lett a kijelző sem nagyobb és már tavaly sem igazán tudtam elfogadni ezt a kenjünk mindent az erősítőre. A Desire Eye-nál érdekes módon tudtak annyi helyet csinálni, hogy felül egy nagy kamera modul van és megmaradt a hangszóró is. Lent bár megmaradt a sáv, de a többin ott is faragtak. Volt 1évük vagy több, hogy áttervezzék, hogy ezen a számomra csúnyán elnyújtott és aránytalan formán faragjanak. A rá fordított idő most nagyon nem arányos az árcédulával és ezt meg is fogják érezni.

Az ISO-t meg hiába veszed le, OIS nélkül ha nem tudod megtámasztani könnyen be fog mozdulni a hosszú záridő miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#55) Weeman1 válasza Plazmacucci (#37) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajnos ez így van. :D

Xiaomi 11T Pro

(#56) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

#36 jacis:

a lefojtott proci azért nem érdekel, mert már az m7es teljesítménye is bőven elég nekem
egy lefojtott s810 is erősebb lesz mint egy s600-as, igazából én még venném lejjebb is a teljesítményét ha lehetne, az akku idő fontosabb nekem

#37 Plazmacucci:

"káva nagy, "
- a saját szemednek higgyél... :U

másrészt nem írtam, hogy bárkin szemellenző van
én döntök bizonyos szempontok szerint, te is döntesz valamilyen szempontok szerint, a lényeg hogy mindenki elégedett legyen a döntésével
most kérjek elnézést, hogy le mertem írni a véleményemet? :U
nem mondtam, hogy az m9 jobb mint pl. az s6, sőt le írom, hogy hardveres teljesítményt nézve, illetve akkuüzemidőt, súlyt/vastagságot sokkal jobb választás az s6
másik kérdés, hogy mint írtam én már az m7es teljesítményével és gyorsaságával is maximálisan meg voltam elégedve

#38 F_Gergely:

Nekem az m7 a tökéletes telefon, nem kell jobb számomra sem teljesítményben, sem kijelzőben, a boomsoundot is szeretem
ami zavart benne az a kamera kicsi felbontása
ebben előre lépett a telefon, az akksija is jobban bírja
gyorsaságra már az m7nél se volt panasz
szóval az m9 előrelépett abban amiben nekem kellett
azt meg nem írtam, hogy most rohanok megvenni a nyitó áron, nyilván az első hónapban minden telefon túlárazott, ezért várok vele kicsit amíg lejjebb megy az ára

[ Szerkesztve ]

(#57) F_Gergely válasza stilo18 (#52) üzenetére


F_Gergely
őstag

Kérdés ha használat közben ez mennyire jön elő. Mert oké hogy az alap rendszer gyors, de mi van ha mellé jön a hétköznapi használat, a navi, az email, a facebook, skype, stb. A másik fele meg hogy oké hogy 1,6 de a számok törvénye, a többi gyártónak magasabb az órajele. Ez olyan mint a memória hogy felesleges a 3 giga RAM mert minek, de bakker ha ugyan annyiba kerül a 2 gigás telefon mint a 3 gigás, akkor miért vennék 2 gigásat? Az M7 1,7 Ghz-en ketyeg...

(#58) Plazmacucci válasza Dr.Anonymus (#56) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#59) g0n21


g0n21
senior tag

Amíg androidos telefonom volt, csak HTC.
A Desire minden tekintetben fasza telefon volt, egyszer, a gombok miatt vittem csak szervizbe.
A OneX már hagyott kívánni valót maga után: a kijelző széléhez érve "megfolyt" a kijelző, nem tudták javítani, pedig cserélték a kijelzőt, az is ilyen volt.
A One M7-et első itthoni hivatalos napján szállították (05.16, ha jól emlékszem), de retúrba ment is vissza, mert sorjás volt, és illesztési hibás nem is kicsit. A második darab (05.21) bár 2 pixelhiba volt rajta, a mai napig működik egy ismerősömnél, én 4-5 hónapig bírtam vele:
A felső boomsound hangszóró megadta magát, és 10%-on tudott tejesíteni. Bevittem budaörsre, megmutattam mi a gyíkom, elküldték, 2-3 hét múlva visszajött, semmi nem történt, csak szét lett b.szva a készülékház, és SZOFTVERT FRISSÍTETTEK (hiába mondtam, hogy volt system restore). Át sem vettem visszaküldtem, mondván nem javult meg, de még szarabb is lett. Két hét múlva mehettem érte, kapott egy új házat, meg egy torzító hangszórót. Visszaküldtem, két hét múlva megjött megint nem szóló hangszóróval, át sem vettem, és két hét múlva megjött hibátlanul, SZOFTVERFRISSÍTVE, mindezalatt mindannyiszor kértem a cseréjét, szartak rám. Ez kb. két hónap.

Annyira meguntam, hogy vettem helyette iPhone5s-t, pont akkor jelent meg, másfél éve gond nélkül használom, és legalább a fejegységgel is kompatibilis kábelen...

Ott vágta el magát a HTC, hogy nincs itthon szervizpartner.
De ahogy látom a régi nóta megy: 4-5 óra SOT, melegedés...

Szegény anyámat meg beültettem a hintába egy HTC 8x-szel másfél éve.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#60) #06658560


#06658560
törölt tag

Intenzív használattal tudott a kínai, nyolcmagos, 5" FHD telefonom 4-5 órát.

Design: nekem már az első One is nagy volt kényelmes fogáshoz, kezeléshez, ez meg azóta csak nagyobb lett. Valamint a Samu unalmas design terén?

(#61) Zophia válasza snorbi82 (#34) üzenetére


Zophia
csendes tag

nézd meg majd a Saygus v2-t! talán az lehet egy nagyon jó ajánlat,és árban sem lesz ilyen húzós

(#62) oszi666


oszi666
őstag

miért super lcd? miért nem IPS? szerintem sokkal jobb kijelző
A samoledet azért nem írom, mert az nem mindenkinek jön be, de az IPS az szerintem az arany középút

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#63) Xaels válasza oszi666 (#62) üzenetére


Xaels
félisten

Ez is IPS csak ez a "fantázianeve"...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#64) Burt1793 válasza Dr.Anonymus (#56) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, az alsó káva nem sokkal nagyobb, mint az s6 esetében, viszont nincs rajta semmi gomb...

(#65) Flind válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


Flind
senior tag

"igazából annak aki egy prémium, eredeti android telefont akar venni, nem egy műanyag igénytelen valamit, vagy samsung féle iPhone másolatot, annak mai napig nincs más választási lehetőség mint HTC"
Azért van még pár alternatíva..

Cikkhez: A HTC hozta a szokásos minőséget: ronda, óriáskávás, melegedős, konkurenciához képest rosszabb kijelzős, kamerás, akkumulátoros telefont tett le az asztalra, túlárazva. Oké, még mindig jó az anyaghasználat és a szoftver, de manapság már melyik csúcsmodellnél nem az? LG-t kivéve. Az egyetlen pozitívuma a BoomSound, az is csak addig, amíg nem jön a Z4.

Pedig guríthattak volna nagyot.. De még mindig jobb választás, mint az M8 volt (konkurensekhez képest).

[ Szerkesztve ]

(#66) belan


belan
addikt

hát ez elég gyengusz lett ,htc m8 sokkal jobb lett a maga idejében nekem még most is jobban bejön m8,de samsung s6 sokkal jobb lett :K

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#67) Nazara


Nazara
őstag

Oké, hogy senkinek nem tetszik, csak azt nem értem, hogy azt a néhány embert akinek igen, miért kell lefikázni. Egyáltalán nem lett ez rossz telefon, de a HTC-t külső tényezők (Qualcomm) és a saját sz*rakodása is hátráltatta idén. Lehet nem véletlenül távozott a dizájnért felelős vezető, valamint a CEO, várható, hogy most egy nagyobb irányváltásra készül a gyártó.

A káva a kolléga hozzászólásában linkelt képen tökéletesen látszik, hogy nem nagyobb mint a konkurenciánál, a hiba a virtuális gombokban leledzik leginkább, ez az M7-nél volt jobban megoldva.

Aki megveszi ezt a telefont nem jár vele rosszul, a kamera jó lett, éjszakai képekre pedig ott lesz az előlapi Ultrapixel-modul, ami tudjuk mire képes.

(#62) oszi666: A Super LCD egy fantázianév, amely egy speciális IPS panelt takar....

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#68) Csapoati válasza Dr.Anonymus (#56) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Böngészésnél igenis óriási lesz a káva alul, mert ott lesznek a képernyő alján a gombok (ráadásul nélkülük is nagyobb az alsó rész, felül meg kb azonos). Ezt utálom a Moto G-mben is. Jó nagy a hely alul, elférnének oda a gombok, de nem...
De még egyszer mondom, maga a dizájn baromi jó továbbra is. Csak lehetne kompaktabb is a készülék.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69) Dinsdale


Dinsdale
tag

Ezt a Boom Soundot kukázni kellene. Bazári és aligha segíti elő egy elegáns telefon eladását.

Kíváncsi vagyok, hogy a Samsung mennyire tudja kihasználni az Exynossal az S810 körüli gondokat. Mennyire érdeklődnek más gyártók az Exynos iránt, hajlandó-e a Samsung konkurensnek szállítani, van szabad gyártókapacitása?

(#70) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Aki nem htc fan az a jelenlegi állapotok mellett jobban jár az s6-tal. Vagy ha nem fontos a kamera akkor ott az m8 vagy ha lenne nálunk m8 eye. Jobb lett volna ha s805 tel jön. A nagytestű meg meglátás volna a 810-es.

(#71) Pinda25


Pinda25
tag

Ez konkrétan rosszabb telefon lett mint az M8. Ha egy árban lennének akkor is jobban megérné az M8. Eddig HTC fan voltam, de most csalódtam. Samsung porrá alázta a HTC-t, a kegyelemdöfést a Z4 fogja megadni.

nomen est omen

(#72) belan


belan
addikt

RÁADÁSUL ennyi pénzért !!!akkor 100 egy samsung s6 vagy iphone 6 ,nem lett rossz telefon htc m9 de semi extra,#71) Pinda25 ez így igaz

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#73) Zirowe válasza g0n21 (#59) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Htc Magyarországgal kellett volna felvenned a kapcsolatot, nagyon segítőkészek, ennyi problémás "javítás" után segíthettek volna csere vagy készülék update-el, nekem így lett m7ből m8asom. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#74) CptAdamica válasza Flind (#65) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért, mi lesz, ha jön a Z4? Megmutatja, hogy hogyan lehet egy telefonnak doboz hangja? Vagy hogy kell berezonáltatni a kijelzőz zenehallgatás közben? ;]

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#75) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

Hát ez elég gyenge lett :(
Nagybátyámnak van One M7 amit már nyomkodtam, hát azt kell hogy mondjam hogy azóta nem csináltak olyan telefont mint az de egyik gyártó sem.. Pedig nagy sonys vagyok és Desire X és One X után már nem kéne HTC nekem.. :D
Ha a sony a z4el nem dob valami nagyot vagy az LG a G4el akkor szerintem ezt a kört csúnyán megnyerte az s6, mivel ezis majdnem annyiba kerül mint az de az most nagyon jó lett pedig nem szeretem a samsungot:)

(#76) Balathruin válasza Dinsdale (#69) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem nem az miatt van gond a kávával. A fekete sávnak kéne mennie, mert ott nincsen gomb se az M8-on se az M9-en. Anélkül a jó pár milli nélkül sokkal jobb lenne.

(#77) hallerlaller válasza Dr.Anonymus (#24) üzenetére


hallerlaller
addikt

Sztem a s600 (vagy s4 pro) kevés a fullhd-hez, de ez csak az én tapasztalatom.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#78) belan válasza CptAdamica (#74) üzenetére


belan
addikt

ha nem is a z4 adja majd meg a kegyelemdöfést akkor lg g4 :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#79) Dr.Anonymus válasza hallerlaller (#77) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

mai napig használom a one m7-et és nem tűnik annak

(#80) Márko88


Márko88
aktív tag

Hááát a Z-k eddig nagyon messze voltak mindenben a HTC-től.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#81) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ha ez bejön nálunk is akkor lehet hogy inkább ezt veszem meg
úgy se játszok rajta, csak a kamera legyen jó :U

(#82) Weeman1 válasza Márko88 (#80) üzenetére


Weeman1
veterán

Vízállóságban is?

Xiaomi 11T Pro

(#83) Blyan válasza Dr.Anonymus (#56) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk mekkora állat lenne és a fanyalgók is jóval kevesebben, ha az a fekete rész lenne maga a kijelző... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#84) hallerlaller válasza Dr.Anonymus (#79) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem van egy nexus 7 2013 meg egy moto x 2014 mindkettőn gyári lolli, nexus 7 sokkal darabosabb böngészőben meg játékoknál is.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#85) TTommi


TTommi
aktív tag

Kössz a tesztet! Jó kis cikk lett, a fülesről én is szívesen olvastam volna többet és talán egy kép is beleférhetett volna, de nem baj. Szerintem a designe olyan amilyen, akinek tetszik ilyet fog venni. A belső sem rossz, jóllehet a Samu tényleg jobb a tesztek alapján, szerintem ez emberi mértékkel már annyira nem érzékelhető különbség. Csak egy ilyen telefont nem ennyiért kellene eladásra kínálni, hanem sokkal kevesebbért. Vagy a Samu nagyon olcsón árazta be az S6-ot:)) Kíváncsi leszek a G4-re és a Z4 re is, vajon ott mit kezdenek ezzel a melegedéssel :F

SXZ2 és SXZ5c

(#86) Sebestyen01 válasza stilo18 (#52) üzenetére


Sebestyen01
őstag

De nekem mint felhasznalonak nem mind egy az orajel... es nem erdekel mi miatt van visszafolytva a vetalarbteljes a proci is mennyen fullon! Es nem nem megoldas a fejlesztoi beallitasokban az opcio mert divatusernek arrol sincs foggalma hogy az mi! Mint ha egy ferrarit leszabalyozva adnanak el jol gyorsul de 200nal vege mert csak... ;]

(#87) Nazara válasza Sebestyen01 (#86) üzenetére


Nazara
őstag

De minek pörögjön a processzor maxon, ha a sebességébe igy sem lehet belekötni a telefonnak? A számitógépedben lévő proci és GPU sem megy állandóan max. órajelen, mindig csak akkor, amikor szükség van rá. Ha nincs, annál jobb. Többet ér az optimalizálás, mint a nyers erő.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#88) oszi666 válasza Nazara (#67) üzenetére


oszi666
őstag

ja ezt nem tudtam, köszi a választ
akkor a HTC szúrt el valamirt, pl az iPhone kijelzők szerintem sokkal szebbek

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#89) Csapoati válasza Dr.Anonymus (#81) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őőő, na most az M8s mellett mi lesz a létjogosultsága az M9-nek (főleg ha ugyanolyan gyors lesz)?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#90) Sebestyen01 válasza Nazara (#87) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem is porogjon mindig fullon de ne is legyen leszabalyozva mert most lehet eleg de kesobb lehet kell majd a tartalek! Optimalizaciorol meg annyit hogy nagyobb akuval hamarabb lemerul, kellett vna egy nagyobb telep ellensulyozni a valasztott alkatreszeket!

Ez a keszulek egy m8 rev.2 amiert horror arat kernek el! Nem ezzel lesz fenyesebb a htc csillaga mert ez fail lett, lehet mutogatni a quallcomra meg a szomszed nenira a vegtermeket a htc rakta ossze igy a felelosseg is az ovek! :o

[ Szerkesztve ]

(#91) Pinda25


Pinda25
tag

"De minek pörögjön a processzor maxon, ha a sebességébe igy sem lehet belekötni a telefonnak?"

2 év viszont akadni fog minden rajta. Igazából egy M8 vs. S6 összehasonlítás kellene, ott lenne esély a HTC-nek.

nomen est omen

(#92) F_Gergely válasza Zirowe (#73) üzenetére


F_Gergely
őstag

3-szor volt a telefonom szervizben a kameramodult javították, de a fehér oldalsáv barnulását nem. A HTC jegyzőkönyvben kifejtette hogy szerintük ez igy jó, benne van "elfogadott" hibákban, nem cserélnek nem javítanak. Akkor volt a telefon pár hetes, több mint 2 hónapot szarakodtam a HTC-vel. Jeleztem hogy egy 200 ezres telefonnál marhára nem pálya, hogy aminek fehérnek kéne lennie az nem fehér hanem barna, és ocsmányul néz ki, és egyértelműen anyaghiba mert érdes a felület nem csiszolt mint más M7-nél. Szerintük ez fasza. Szerintem meg ha egy 200 ezres teló supportja ilyen akkor nem kell többet HTC...

(#93) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ez nagy csalódás számomra. Az S810 melegedésével sajnos nem lehet mit kezdeni. Viszont ha eszük lett volna, inkább Sony kameramodult kellett volna választani. Azt hiszem nem ez lesz a következő telefonom.

(#94) zsoca929


zsoca929
aktív tag

Jóféle telefon jóféle telefon, de valahogy nekem is a korábban említett melegedési gondokkal azonnal a One X jut eszembe, aminek az Nvidia Tegra chipje állandóan sült, majd vele együtt elment a kijelző is a sárgásodással, majd kamera modul ,stb.. Ezen azért illett volna az elmúlt évek alatt javítani. Vagy akkor nem kiadni az új modellt amíg nincs meg a megfelelő vas alá. Az pedig viccen felüli, hogy leveszi az órajelét átlagban, mivel gyak. félnek a túlmelegedéstől.. Ezt azért 200e ft körüli árért nem igen várná az ember... nagyon nem..

(#95) Blyan válasza Pinda25 (#91) üzenetére


Blyan
félisten

Az M7 se egy túl akadós dolog most két évesen, pedig jóval gyengébb, mint az M9. Valamivel lassabban tölti be az alkalmazásokat, mint a mostani ászok ez tény. De akadás nem nagyon van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#96) Pinda25 válasza Blyan (#95) üzenetére


Pinda25
tag

"Az M7 se egy túl akadós dolog most két évesen, pedig jóval gyengébb, mint az M9."

De ott nincs lebutítva a SoC :)

nomen est omen

(#97) Nazara válasza oszi666 (#88) üzenetére


Nazara
őstag

IPS-en belül is vannak variánsok. :R

(#89) Csapoati: Dizájn (ez szubjektiv tudom, nekem pl. az M8 tetszik a legkevésbé a három One közül), jobb Boomsound, tovább tartó Android-főverzió support, kamera, időtállóbb processzor, más hirtelen nem jut eszembe

(#90) Sebestyen01: Szövegértés, idéznék a tesztből: "1,56 gigahertznél húzták meg a határt – igaz, alkalmazás megnyitás- és váltás során az órajel felugrott a maximumra." Pontosan azért lesz benne tartalék később is leszabályozott órajelekkel, mert nem növelték meg a felbontását a kijelzőnek.

(#91) Pinda25: Már miért akadna minden? Az M7 még két év után röccenés nélkül működik S600-al, pedig már akkor is volt frissebb processzor (S800). Itt nem lesz semmi gond 2017-ben sem az M9 teljesitményével.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#98) Flind válasza Márko88 (#80) üzenetére


Flind
senior tag

Hát igen, főleg vízállóságban, üzemidőben, multitaskingban, helykihasználásban, kamerában, designban, extrákban és árban, hogy párat említsek. Csak éppen pozitív irányban voltak tőlük messze.

(#99) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem annyira nem jon be a telefon mint az sem amennyibe kerul :DDD
Ha mar ugysem sokat valtozott a forma akkor inkabb egy joval olcsobb M7, a szamomra lenyeges dolgok szinte ugyan azok abban is mint az utodokban:
Boom Sound difuzorok, FHD felbontas, Meret, Minoseg s ebben ki is merul,
Lehetne azert meg hova fejlodni a HTC nek kijelzoben is....

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#100) Dr.Anonymus válasza Csapoati (#89) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

semmi,
ha a kamera aránylag normális lesz, a többi meg nem lesz rosszabb mint a sima m8-ban, akkor én azt veszem :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.