Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

sokan írják hogy csalódás ez a telefon
nekem nem az

ami el van benne cseszve az a qualcomm műve
arról meg nem tehet a htc, hisz túl sok alternatíva nincs hogy mit tegyen a telefonjába
de ez is csak az átlagnál nagyobb aksi fogyasztás miatt zavaró, teljesítményben már a két évvel ezelőtti s600as proci is tökéletesen meghajtotta a fullHD-s M7-emet

a kijelzőből ennél nagyobb felbontású nem kell ilyen méreten nekem, hiszen már így se látom a pixeleket közelről sem,
másrészt a nagyobb felbontású s6-osnál mindenki elfelejti nagyvonalúan, hogy az pentile mátrixos, vagyis a felbontás egyharmada alapból csak papíron van ott...

a káva nem igazán nagy, sőt az iPhone6on nagyobb, de a galaxy s6on se kisebb (maximum alul, de viszont felül cserébe nagyobb)
mindenki sír miatta, pedig az erősítő miatt nem fér a kijelző vezérlő máshová, azért kell az a sáv...
de ha a htc beborítaná fémmel azt a részt, akkor mindenki a design részeként tekintene rá...

a fotógép meg pont alkalmas pár nyári fotó elkattintgatására.
éjszaka meg majd leveszem az ISO értéket manuálisan és akkor nem mossa el a képeket

igazából annak aki egy prémium, eredeti android telefont akar venni, nem egy műanyag igénytelen valamit, vagy samsung féle iPhone másolatot, annak mai napig nincs más választási lehetőség mint HTC :U

én 1-2 hónapon belül beszerzem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.