Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:34

LOGOUT.hu

HTC ONE M9

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) no more válasza Plazmacucci (#284) üzenetére


no more
addikt

Nem. Nálunk azért prémium, mert ha kézbe veszed nem olyan érzés, mint mondjuk egy féltégla Nokia. Tökéletesen belesimul a kézbe, mintha nem is fognád. A fémház egy extra. Mint írtam, mind hardveresen, mint szoftveresen prémium. A stockon kívül a Sense az egyetlen lag-és akadozásmentes felület Android vonalon, ami lazán hozza az iphone-ok teljesítményét. Nem is beszélve a mostani Harman/Kardon hangtechnikáról, és a Dolby hangzásról hangszórón (gondolom fülesen sem rossz). El sem tudom képzelni, hogy szólhat fülessel... kegyetlen durva lehet. Nekem a zene a legfontosabb, volt már Sonym, Samsungom, meg sem közelítik a HTC-t. :) A support meg olyan, hogy beküldöd a telefont pl. kamera lilulással (ugye ez M7 szériahiba, thx semmirevaló Sharp), és ha nem tetszik nekik pl. a hangszóró (gondolom recseghet, vagy ilyesmi), még azt is kicserélik, ha esetleg volt illesztési hiba, kijavítják.

(#296) spawn21: A szokásos #nemprémiummerfém előjött ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#302) Flind válasza no more (#281) üzenetére


Flind
senior tag

Olyan tág fogalom ez a prémium..
A HTC mitől prémiumabb, mint más gyártók? A fém háztól? Van még pár "prémium" anyaghasználat droidos alapokon, pl. fém - üveg, fém - kevlár, fém - fa, fém - bőr, stb. De még egy fém - műanyag is lehet olyan jó. Ezek nem prémium párosítások? Szerintem sokkal egyedibbek mint a full fém. És az ilyen felépítésű készülékeknél a szoftver is rendben szokott lenni, pont mint a HTC-nél. Nem is Apple copyk. Annyi, hogy a garanciájuk, és hardverük is "prémium", nem úgy mint a HTC-nél. Akkor?

Szerk: Látom azóta indokoltál. Szóval ezek miatt az extrák miatt prémium (hangszóró). Minden gyártónak vannak saját extrái, különbözőek. Akkor azok meg azok miatt prémiumok, és a HTC azok hiánya miatt nem az?

[ Szerkesztve ]

(#303) no more válasza Flind (#302) üzenetére


no more
addikt

Ha a kamu vízállóságú Sonyra célzol (mert tudom, hogy Sony fan vagy), akkor ki kell, hogy nevesselek. Csinálsz 5 fotót, videózol fél percet és már fel is engedett a szigetelés, vagy a kijelző ragasztása és oda a 200 rongyos telefon, mert beázik egy esőcsepptől is. Az akadozós felületükről és a bugokról nem is beszélek inkább. :) Mint írtam hardveresen + szoftveresen kell ott lenni a topon, hogy valamit prémiumnak lehessen nevezni. A Sony egyiknek sem felel meg. Jelenleg ennek az Apple és a HTC tud megfelelni.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#304) Flind válasza no more (#303) üzenetére


Flind
senior tag

Megint csak Te beszéltél a Sonyról.. De most hogy mondod, az is megfelel az általam leírtaknak.

Nézd meg mondjuk a Saygus V²-t! Aluminium oldal és kevlár borítás. Hardver jobb nem is lehetne. Stock Android, gondolom szerinted ez is akadozik, és bugos. Hm, extrák: vízállóság, Harman&Kardon stereo előlapi hangszórók (pont mint a HTC-nél...), H&K 3D audio mikrofonok, 320GB-ig bővíthető tárhely, Wireless HD, dual boot lehetőség, cserélhető 3100 Mah-ás akkumulátor, ujjlenyomatolvasó, OIS előlapi plusz hátlapi kamera, stb. Szerintem ez prémium, a HTC meg rohadtul nem az hozzá képest, de biztos hülyeséget beszélek. Ja, és a kávái sem akkorák, mint egy 20k-s telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#305) Dr.Anonymus válasza Flind (#304) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szóval most ez lenne szerinted a prémium design?
mert ha igen, akkor nincs több kérdésem... :U

(#306) Flind válasza Dr.Anonymus (#305) üzenetére


Flind
senior tag

Nem. Szerintem a prémium design az Xperia Z3-nál kezdődik (bár ott is sokallom kicsit a kávák méretét), de még mindig szebb a Saygus, mint egy One M8 / One M9. Erről szerintem ne nyissunk vitát, mivel teljesen szubjektív.
Amúgy amit linkeltél rendert, még régebbi, a végleges verziónak kicsit más a képernyő feletti és alatti rész.

(#307) doooo válasza Dr.Anonymus (#305) üzenetére


doooo
veterán

Nem a dizájnról volt szó, hanem az anyaghasználatról.. de igazad van, nem lehet mindenki kávahuszár, ugye.. mellesleg az M9 kamerája körül is mekkora hiszti volt.. pedig szerintem nem csúfított rajta..

[ Szerkesztve ]

(#308) Xaels válasza Flind (#306) üzenetére


Xaels
félisten

Hol vannak azok a végleges fotók? Az MWC-n ami kint volt is így nézett ki. Nem szép hiába a komoly anyaghasználat. Ez a márka egyébként sem tett még le semmit, ki tudja milyen lesz a support vagy a végleges minőség amikor a tömegeket kell kiszolgálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#309) Penguin95


Penguin95
senior tag

Úgy látom megy a harc. Na beszállok én is. :D

Szerintem attól prémium egy telefon, hogy:
- Megfelelő az anyaghasználata (nem kell, hogy fém legyen meg üveg, lehet minőségibb műanyag is).
- Nagyon jó az összeszerelési minősége (nem recseg-ropog ha a zsebedben van míg leülsz, nem esik le róla semmi, stb.)
- Nincs nagy konstrukciós hibája. Szóval nem színeződik a kijelző, nem hajlik el, nem enged el a ragasztás, és nem megy tönkre 2 hét után sem a jack csatlakozó, sem az USB. Ugyan ez igaz a kiegészítőire is.
- Kiemelkedő szoftveres támogatás.
- Egy normális szervizhálózat a cég mögött, akik nem baltával nyitják a telefont, vagy tesznek pár csepp vizet az indikátorpapírra, hogy ne keljen javítani.

Jöhetnek a beszólások. :DDD

(#310) doooo válasza Penguin95 (#309) üzenetére


doooo
veterán

+1 :R

(#311) no more válasza Penguin95 (#309) üzenetére


no more
addikt

akik nem baltával nyitják a telefont :DD :DD :DD :C

Amúgy +1

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#312) Flind válasza Xaels (#308) üzenetére


Flind
senior tag

Nem pont így nézett ki MWC-n, csak nagyon hasonlóan. [link]

(#309) ДарСтав: +1

(#313) spawn21


spawn21
veterán

Meg nyomkodtam ezt is. Kényelmesebb fogni mint a Samut. Fél órán át adtam neki. Folyamatosan. Nem tudtam forrósodásra bírni. Játék, videó, fotó....
Kijelző nem olyan szép mint az m8 ban. De fogásra sokkal jobb. De azt hiszem nem váltok

iPhone 13p

(#314) ireg004


ireg004
csendes tag

Pedig reméltem találok valami vélemény szerűséget errefele

(#315) no more válasza spawn21 (#313) üzenetére


no more
addikt

M8-ról nincs értelme váltani, ez nyilvánvaló. Az M8 ma is az egyik leggyorsabb telefon, nem sok ellenfele van, nem beszélve arról, hogy csodaszép. Az M9-et az M7 usereknek csinálták, tök egyértelmű. :)

(#306) Flind: Hagyjuk már ezt a Saygus-t. Oké, hogy minden szépen és jól hangzik, az anyagok tényleg durvák, de gondolhatod mekkora supportja lesz... Szerintem totálisan semmi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#316) Blyan


Blyan
félisten

Na ezért nem érdemes leváltani az M8-at. [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#317) TTommi válasza Penguin95 (#309) üzenetére


TTommi
aktív tag

+1:)

SXZ2 és SXZ5c

(#318) jacis válasza Blyan (#316) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a videó több szempontból is tanulságos és a sok trollnak nevezett ember véleményét támasztja alá.
Amúgy a telefonok előlapjáról nem tudtam volna megmondani melyik melyik.
Az meg hogy a 810 így visszafolytva is elpicsázza a 801-et jól láthatóan hülyeség.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#319) TTommi válasza no more (#303) üzenetére


TTommi
aktív tag

Nekem úgy tűnik, egy kicsit elragadtattad magad és túlzásba is estél:))

SXZ2 és SXZ5c

(#320) TTommi


TTommi
aktív tag

Jóllehet én nem HTC-t használok, fenntartom, hogy szoftveres optimalizáltságban a HTC talán a legjobb az androidos körben. A kis mértékű melegedés meg szerintem nem olyan nagy gáz, ha egyébként nem csinál bajt.
Itt inkább az akku időt és az árat látom problémásnak, de az utóbbi mindig minden évben megmutatkozik minden gyártónál és ahogy szolgáltatói kínálatba kerülnek, máris szimpatikusabbak.

SXZ2 és SXZ5c

(#321) Dr.Anonymus válasza jacis (#318) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen, de azt ne felejtsük el, hogy az m8 nem az első kiadott szoftverével szerepel a tesztben
azt már egy éve csiszolgatja a htc...
szóval szerintem lesz az m9 gyorsabb is a sw updatek után
de tény ami tény, az m8 egy időtálló telefon :K

(#322) akoska07


akoska07
nagyúr

Látom gyülekezik a sok "szakértő". :DDD

A HTC One M9-cet egyetlen ok miatt lehet kihagyni.
Akkor ha vkinek nem tetszik a külseje.
A többi csak felesleges bullshit rizsázás

Már 4 napja használom és abszolút elégedett vagyok vele.
Mindennel.
Veszett gyors a gép,minden szinte azonnal történik.
Kijelzője gyönyörű.
Ez az egyik dolog amit nagyon szeretek a HTC-ben.

A kamerája is rendben van,meg lehet nézni amiket fentebb linkeltem (képek-videó),de gondolom erre senki sem vette a fáradtságot,csak nyomja a süket rizsát amit máshol olvashatott "tesztben". Akinek ez nem elég vegyen nokiát (hogy néznek ki pffff) és fényképezgessen.

A hangzás nagyon durván jól szól.
Hihetetlen,hogy ez egy telefonból képes elő jönni.
És valóban érezni a dolby hatást.

Azt is leírnám...
hogy nem melegszik
Érthető ? Mondom nem melegszik!

#285 Xaels :
Ez meg hogy néz ki ?

A trollok most ide járnak hsz-t gyűjteni ? :((
OFF-olásból is elég lesz sztem.

Miért kell szétcseszni a topickot ?!

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#323) Jeanne d'Arc válasza akoska07 (#322) üzenetére

Végre egy normális vélemény! Megnéztem, szerintem patent! Be fogok nevezni egy ilyen telefonra, mert tetszik és inkább azok véleményére adok akik mar használják.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#324) Flind válasza no more (#315) üzenetére


Flind
senior tag

Arról egyelőre tényleg nem sok mindent lehet tudni. De ha hivatalosan nem is, costum ROM-ok formájában biztos lesz rá jó ideig támogatás, mert elég nagy iránta az érdeklődés, a dual boot lehetőség pedig főleg felkeltheti a főzőcskézők fantáziáját.

(#325) akoska07 válasza Jeanne d'Arc (#323) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem sokan vagyunk eddig (asszem 3-an),de majd idővel sokasodni fogunk. Nem olcsó a készülék,de aki ilyet szeretne úgy is megtalálja a módját,hogy megvegye. Elég sok az M8 tulaj,nekik nem biztos,hogy érdemes váltani,de bármely más telefonról abszolút jó választás az upgrade.

Én biztosan nem fogok fals véleményt leírni azért,hogy fényezzem a telót.
Szeretem a HTC-t ,de ha nem lenne jó azt is leírnám.

Én egyenlőre nagyon élvezem.
Meg van az M7 is,azt is megtartom.

A hangzásra visszatérve,tényleg nagyon komoly.
Videókat néztem rajta és csak az jutott eszembe,hogy egy ilyen hagzás mellé már csak egy nagyon kijelző kellene és iszonyat lehetne élvezni a videózást a telefonnal.
Nem is értem miért nem csinál egy ilyen minőségű mondjuk 10-12" tabletet a HTC.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#326) S e t h válasza akoska07 (#322) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bér léteznek trollok, de te meg totál elfogult vagy, már akkor év telefonja plecsnit osztogattad amikor piacra sem került.
Inkább olvasnék teszteket, ha hezitálnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#327) jacis válasza akoska07 (#325) üzenetére


jacis
nagyúr

Az M7-hez képest miben jobb szerinted?
Nekem volt M7-em és nagyon szerettem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#328) Xaels válasza akoska07 (#325) üzenetére


Xaels
félisten

Ott a Nexus 9.

A 285-re meg a piac egyik legjobb előlap/kijelző arányú, QHD felbontású IPS paneles készüléke aluba csomagolva egy OIS-es 16Mp-es kamerával, kétféle UI-val a fedélzetén..

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#329) stilo18 válasza Blyan (#316) üzenetére


stilo18
addikt

Na, mondjuk ez kemény...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#330) no more válasza Flind (#324) üzenetére


no more
addikt

Ez kezd átmenni a vicc kategóriába. Az előbb a supportot szidtátok, erre kijelented, hogy "biztos lesz rá custom ROM". A HTC-kre meg 2 évig van HIVATALOS támogatás szoftveres téren, sőt! Már lejárt az M7 2 éves ciklusa, de tegnap kaptuk meg pl. a Sense 7 dolgokat (témák, widget, lockscreen), galéria appot. Én ezt hívom supportnak.

(#322) akoska07: Végre az első értelmes hozzászólás egy M9 USER-től, nem valami GSMArena, meg "izé" oldal trollja, ahol lefuttattak egy benchmarkot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#331) Flind válasza Blyan (#316) üzenetére


Flind
senior tag

Ez tényleg kemény.. M8 és M9 is újratöltöget mindent. És még le lettem szólva, amikor a multitaskingról beszéltem.
Nem is hiszem el, valamit biztos eltoltak ebben a videóban. A mostani 512MB RAM-os telefonom ilyen.

(#330) no more: Jaj, Te rák! Már megint félreértettél. Azt csak a saját szempontomból írtam oda. Costum ROM-tól nem lesz prémium. Akkor lesz, ha hivatalos támogatás van rá, mint a HTC-re, ahogy írtad. Azért említettem, hogy azt majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#332) akoska07 válasza jacis (#327) üzenetére


akoska07
nagyúr

Konkrétan mindenben jobb az M7-nél,ha a hardverezettséget nézzük.
Érezhetően gyorsabb is.
Külsejét illetően már nem mondanám azt,hogy az M9 szebb,mert nem az.
Nagyon fura egyébként... az M7 nekem eddig nagy volt. De most amikor kezembe veszem az M9 után,olyan kicsinek tűnik.

#326 S e t h :
Igen,mert az S6 nem ellenfél,már az M7-nél is oda ajándékoztam neki és be is jött,remélem itt is így lesz. Jaaa csak hogy tudd először majdnem az S6 Edge-t rendeltem meg. ;)
Majdnem adtam egy esélyt nekik.

#328 Xaels :
Hát akkor olyat kell vásárolni és minket pedig hagyni élvezni a telefonunkat. ;)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#333) ForRedGlory válasza no more (#330) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"(#322) akoska07: Végre az első értelmes hozzászólás egy M9 USER-től, nem valami GSMArena, meg "izé" oldal trollja, ahol lefuttattak egy benchmarkot."

Akkor te meg phonearena troll vagy, mi a különbség? Ugyanazt fújod, csak a másik oldalról, mert azzal a véleménnyel tudsz jobban azonosulni. Pontosabban azzal tudsz azonosulni, ami szerint az M9 istencsászár. ez meg egyenlő fanboyság, innentől érdemben nem tudsz pártatlanul nyilatkozni.

(#334) akoska07


akoska07
nagyúr

Pár kép... a megérkezése után.

[link]

[link]

Ha már benchmark...
Én is nyomtam egyet.
Nem tudom mennyire jó ez a "tesztelő" oldalakkal szemben.
Ahogy már írtam is,nem nagyon olvasok "teszteket",meggondolom hol és mit.

[link]

Egyébként aki a kihívásokat keresi az s6 s6edge-t vesz,aki pedig nyugodtan szeretné használni a telefonját az biztosra megy és M9-et vesz.
Én is majdnem beleugrottam az s6edge-be,akik ott voltak (itt is vannak páran) azokban a topicokban láthatták és emlékeznek is rá.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#335) Dr.Anonymus válasza ForRedGlory (#333) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem tudom realizálod-e de ez itt egy htc-s topic, neki több helye van itt mint neked :U
akár fanboy akár nem
fejezzük már be topic szennyezését
köszi neked meg mindenkinek!

(#336) Xaels válasza Flind (#331) üzenetére


Xaels
félisten

Az lehet a Lollipop hibája is mert az 5.0.X verzió brutálisan memory leakes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#337) Flind válasza Xaels (#336) üzenetére


Flind
senior tag

Na igen, valószínűleg azért van. Remélem javítják mihamarabb (vagyis jön az 5.1.X).

[ Szerkesztve ]

(#338) jacis válasza akoska07 (#334) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó képek :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#339) no more válasza akoska07 (#332) üzenetére


no more
addikt

Nekem is törpének tűnik az M7 mindig, amikor egy 5", vagy nagyobb kijelzős telefont nyomkodok és utána kézbe veszem. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#340) Jeanne d'Arc válasza Dr.Anonymus (#335) üzenetére

+1
Egyébként soha nem értettem hogy a tablet piacra miért nem törtek be. Talán 1-2 HTC tablet van?
Tényleg szép, bár az m8 tulajok zöme szerintem rögtön nem fog váltani, csak akkor, ha esik az ara, ami nem valószínű egyhamar mert az M8 is szépen tartja az arat a mai napig!

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#341) Xaels válasza Blyan (#316) üzenetére


Xaels
félisten

Valószínű itt is az játszódik le ami pár éve a PC-nél is. Egyszerűen nincsenek a programok felkészítve a többszálú futásra. Ezért 1szálon ami jobb az győz. Anno amikor egy magas órajelre húzott kétmagos elpicsázta játékok alatt a 4magos procikat fele árából.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#342) Dr.Anonymus válasza Jeanne d'Arc (#340) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

állítólag idén lesz tabletjük végre
én is örülnék neki, mert nem igazán van olyan tablet a piacon ami az igényeimnek megfelelne
illetve ipad Air bejön, csak hát ott meg az oprendszernek nem örülnék

(#343) Klaus Duran válasza Dr.Anonymus (#342) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Van. Nexus 9 :))

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#344) Penguin95 válasza no more (#339) üzenetére


Penguin95
senior tag

Akkor fogd a Z-met pár napig. Utána nem fogod megtalálni a kezedben az M7-et. :D

(#345) akoska07 válasza no more (#339) üzenetére


akoska07
nagyúr

De persze hamar átállok rá,mindkettőt szeretem. :K

#338 jacis : :R

#342 Dr.Anonymus :
Nekem volt Ipad Air,meg lehet szokni az ios-t is,de az nem az én világom,pláne nem az itunes.
Az tény,hogy az ipad air egy nagyon jó cucc,de inkább használnék vmi király tabletet androiddal. 10" alatt nem érdekes a tablet,az alá elég egy 5" telefon is.
Alakalmazhatnák ezt az embert... :)

Ez a Nexus 9 annyira ütős lenne ? :U
Az a baj,hogy csak 9".

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#346) Blyan válasza Xaels (#341) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt nem igazán értelmezni annak fényében hogy évek csak óta több magos SoC-k vannak forgalomban. 8 magos is régóta.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#347) joey04 válasza no more (#260) üzenetére


joey04
titán

az szart sem ér. 258-ban vannak a valós adatok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#348) Xaels válasza Blyan (#346) üzenetére


Xaels
félisten

Az nem jelent semmit. Meg kéne nézni az indított programok hány magot használnak. PC-nél is kellett több év mire elkezdték kihasználni, de mai napig vannak olyan optimalizálatlan játékok amik 1magot használnak csak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#349) akoska07


akoska07
nagyúr

Privátban kerestek meg egy zeneszám felvételével.
Az M7-el vettem fel.

Gondoltam bedobom ide is mielőtt esetlegesen törlik a szám miatt.
Sajna nem adja vissza igazából ahogy előben szól. :(

HTC One M9 music sound recorded

#350 Dr.Anonymus :
Hmmmm... csinos darab. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#350) Dr.Anonymus válasza akoska07 (#345) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen én is arra várok :K
nekem ez az m7es alapú concept jött be nagyon

@Klaus Duran:
igen, az se rossz, de remélem idén desing fronton erősebb 10colos android tab is kijön majd :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.